ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 wrzesień 2017
pokaż:
24 wrzesień
Trening z Pogonią więcej
Motocros - Mistrzostwa strefy Polski Zachodniej więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Biegi Uro Run więcej
XI Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Maszewa więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - Polonia Leszno 52 - 102 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Trefl II Sopot - Gryf Goleniów 76 - 51 więcej
Domino Inowrocław - Stomil Olsztyn 94 - 54 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo 1 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Błonie Barwice - Mirstal Mirosławiec 6 - 3 więcej
Sława Sławno - Saturn Mielno 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 5 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Zieloni Zielin - Unia Dolice 2 - 2 więcej
Czarni Lubanowo - Orkan Suchań 1 - 0 więcej
Drawa Drawno - SCRS Barlinek 3 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce 4 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn 1 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 3 - 2 więcej
Fala Abfrost Gąski - Płomień Myślino 4 - 5 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Syrena-Grot Rymań 12 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Spójnia Świdwin 0 - 5 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych 3 - 3 więcej
Unifreeze Górzno - Górnik Łęczna 1 - 10 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 1 - 3 więcej
Ina Goleniów - Arkonia Szczecin 2 - 3 więcej
SALOS II Szczecin - Stal Szczecin 1 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Chemik Police 0 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Chemik Bydgoszcz - KKS 1925 Kalisz 1 - 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 7 - 2 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Pomorzanin Krąpiel - Saturn Szadzko 4 - 6 więcej
PC Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 3 - 1 więcej
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 więcej
Arkonia II Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 1 - 4 więcej
Korona Klępicz - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 1 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Rurzyca Nawodna 2 - 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 5 - 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 2 - 6 więcej
Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 3 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Grom Płonno 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Merkury Nowogródek Pom. - Wicher Przelewice 2 - 2 więcej
Iskra Banie - Gryf Nowielin 18 - 0 więcej
Orkan Rów - Stal Lipiany 0 - 18 więcej
Czarni Czerników - Goplana Żabów 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne 0 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Podlesie Sowno 6 - 0 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Orzeł Małkocin 4 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Chemik II Police - Florek Trzeszczyn 29 - 1 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Komarex Komarowo 4 - 1 więcej
Czarni 44 Szczecin - Hutnik II Szczecin 1 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Boleszkowice - Sokół Różańsko 1 - 1 więcej
Polonia Gryfino - Tywa Swobnica 5 - 0 więcej
Zryw Góralice - Wicher Steklno 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
UKS SMS II Łódź - Sztorm AWFiS Gdańsk 1 - 1 więcej
Polonia Poznań - Akademia Piłkarska LG 1 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 4 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 5 - 1 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 8 - 4 więcej
Vineta Wolin - Chemik Police 0 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - OKS Prawobrzeże Szczecin 8 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Unia Dolice 3 - 0 więcej
Mewa Resko - Energetyk Gryfino 1 - 5 więcej
Biali Sądów - Pomorzanin Nowogard 2 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Flota II Świnoujście - Fala Międzyzdroje 4 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Polonia Płoty 2 - 6 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 8 - 2 więcej
Dąb Dębice - Masovia Maszewo 3 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra 6 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Chociwel - Rolpol Chlebowo 0 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Orkan Dalewo 3 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
11:00  Zootechnik Kołbacz - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
Arkonia II Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 4 więcej
Vielgovia Szczecin - SALOS III Szczecin 4 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Ina Stradzewo - Sęp Brzesko 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno 7 - 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 1 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Zieloni Zielin 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Błyskawica Kluki - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 0 więcej
Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo 0 - 7 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Sokół Granowo 1 - 2 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Olimpia III Szczecin - Fala Międzyzdroje 1 - 2 więcej
Hetman Recz - Hattrick Kołobrzeg 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 0 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - Kotwica Kórnik 2 - 3 więcej
TKKF Stilon Gorzów - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Sad Chwiram - Lech Czaplinek 0 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Saturn Mielno - Gryf Polanów 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Pogoń Połczyn Zdrój - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Strong Zielenica - KS Sieciemin 1 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki 8 - 0 więcej
Gryf II Polanów - Olympic Warszkowo 1 - 1 więcej
Darpol Barzowice - KS Skibno 3 - 1 więcej
Derby Gwiazdowo - Jantar Korlino 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Sokół Lulewice 7 - 2 więcej
Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wlk. 4 - 1 więcej
Derby Karścino - Huragan Bierzwnica 14 - 0 więcej
Wicher Rąbino - Resko Karcino 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 - 3 więcej
SP Wilcze Laski - Graf Bukówko 8 - 7 więcej
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II /Iskra Bobolice 0 - 3 więcej
Głaz Tychowo - Grot Bonin 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Santos Kłębowiec - Grom Giżyno 4 - 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo 3 - 1 więcej
Bytyń Nakielno - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 więcej
Wspólni Różewo - Gryf Budowo 4 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Noskowo 3 - 3 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Jeziorak Iława 29 - 20 więcej
AZS UMK Toruń - MOSiR Kętrzyn 31 - 26 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica 26 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 29 - 33 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Juniorzy: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
3 » Liga Mistrzyń w Koszali »
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
2 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Szósty zagraniczny ster »
mecze:
42 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
29 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
28 » Korona Człopa-Błonie Ba »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
19 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
prosty
gości: 823
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102883
• newsów: 67455
• użytkowników: 60896
• komentarzy: 1031915
• zdjęć: 724155
• relacji: 35699
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies