ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 wrzesień 2019
dodaj sparing
pokaż:
28 wrzesień
koszykówka Energa Basket Liga
  Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. więcej
  GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom więcej
  TBV Start Lublin - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
  Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa więcej
12:40  Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia więcej
18:00  Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Raków Częstochowa - Wisła Płock więcej
17:30  Legia Warszawa - Lechia Gdańsk więcej
20:00  Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
  Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków więcej
15:00  Resovia Rzeszów - Legionovia Legionowo więcej
15:30  Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola więcej
16:00  Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa więcej
18:00  GKS Katowice - Lech II Poznań więcej
19:10  Widzew Łódź - Górnik Polkowice więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  GKS Leśnik Manowo - Lech Czaplinek więcej
11:00  Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Olimp Gościno więcej
14:00  Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów więcej
14:00  Sokół Karlino - Vineta Wolin więcej
16:00  Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
16:00  MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Górnik Konin - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański więcej
15:00  Unia Janikowo - Jarota Jarocin więcej
16:00  Świt Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
16:00  Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw więcej
19:00  Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard więcej
13:00  Światowid 63 Łobez - Jeziorak Szczecin więcej
14:00  Piast Chociwel - Stal Szczecin więcej
15:00  Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice więcej
15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Unia Dolice - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
11:00  Iskra Białogard - Sława Sławno więcej
16:00  Bajgiel Będzino - Zefir Wyszewo więcej
16:00  Płomień Myślino - Victoria Sianów więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław więcej
16:00  Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
11:00  Korona Człopa - Wiarus Żółtnica więcej
15:00  Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło więcej
15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Głaz Tychowo więcej
16:00  Błonie Barwice - Olimp Złocieniec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:00  Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica więcej
16:00  Pionier Żarnowo - Jantar Dziwnów więcej
16:00  Sowianka Sowno - Korona Stuchowo więcej
16:00  Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
13:00  Ina Ińsko - Czarni Marianowo więcej
15:00  Promień Mosty - Orzeł Pęzino więcej
16:00  Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:30  Sarmata Dobra - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
15:30  Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo więcej
16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - KP Przecław więcej
17:00  Leśnik Kliniska - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:00  Zootechnik Kołbacz - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
16:00  Mechanik Warnice - SCRS Barlinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
15:00  Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
15:00  SP Wilcze Laski - Wicher Rąbino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
15:00  Grom Szwecja - Wspólni Różewo więcej
16:00  Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
12:00  Kasta II Szczecin-Majowe - Sparta Skalin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Polonia Gryfino - Klon Krzymów więcej
piła nożna WLJ Starszych
11:00  Victoria Sianów - FASE Szczecin więcej
17:00  SALOS Szczecin - SCRS Barlinek więcej
18:00  Prawobrzeże Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
11:00  Błękitni Stargard - Football Academy Szczecin więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin więcej
13:00  Orzeł 2010 Wałcz - SALOS Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
11:00  AP Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12:00  Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno więcej
15:00  Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Odra Chojna - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
18:00  Lotnik Czarne - Korona II Stuchowo więcej
piła nożna III liga Kobiet
11:00  Olimpia II Szczecin - Hetman Recz więcej
16:00  Ladies Football Academy Szczecin - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków więcej
12:00  Legia Warszawa - FCB Escola Varsovia więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
13:30  Hutnik Kraków - Arka Gdynia więcej
14:00  Lechia Gdańsk - SMS Łódź więcej
16:00  Wisła Kraków - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
11:00  SI Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
14:00  Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
16:00  Błękitni Stargard - Spójnia Białe Błota więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  PGE Vive Kielce - Grupa Azoty Tarnów więcej
  Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole więcej
  Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze więcej
  Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  MMTS Kwidzyn - Stal Mielec więcej
  Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Azoty Puławy więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Jeziorak przechodzi dal »
1 » Grają w koszalińskiej o »
1 » Krychowiak trafia w Lev »
1 » Szczypiorniak kobiet re »
mecze:
54 » Świt Szczecin-Kotwica K »
44 » Prawobrzeże Świnoujście »
35 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
23 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
19 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
19 » Orzeł Łubowo-Zawisza Gr »
17 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
17 » Orkan Suchań-Sokół Pyrz »
17 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
16 » Rolpol Chlebowo-Dąb Dęb »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
anonim4 jelop
Maks000
gości: 783
statystyki portalu
• drużyn: 2822
• imprez: 118937
• newsów: 72362
• użytkowników: 70220
• komentarzy: 1084378
• zdjęć: 783104
• relacji: 38177
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies