ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 wrzesień 2019
pokaż:
28 wrzesień
Finałowe regaty Pucharu Polski klasy 505 więcej
Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco więcej
Drugie regaty o Puchar Kapitana Borchardta więcej
pierwszapiłka Żaki więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 65 : 76 więcej
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 90 : 77 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
STK Czarni Słupsk - Doral Nysa Kłodzko 71 : 69 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 75 : 89 więcej
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 108 : 94 więcej
Timeout Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 63 : 96 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Raków Częstochowa - Wisła Płock 1 : 2 więcej
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 1 : 3 więcej
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
GKS Katowice - Lech II Poznań 2 : 0 więcej
Widzew Łódź - Górnik Polkowice 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 4 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 0 : 4 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 2 : 0 więcej
Świt Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw 1 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 2 : 0 więcej
Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn 2 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Jeziorak Szczecin 0 : 8 więcej
Piast Chociwel - Stal Szczecin 0 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 2 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo 0 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 2 : 1 więcej
Unia Dolice - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 1 : 5 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Białogard - Sława Sławno 0 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Zefir Wyszewo 2 : 1 więcej
Płomień Myślino - Victoria Sianów 0 : 10 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 5 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 2 : 0 więcej
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Korona Człopa - Wiarus Żółtnica 2 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 4 : 4 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło 5 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 6 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Głaz Tychowo 2 : 2 więcej
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 2 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 3 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Jantar Dziwnów 0 : 2 więcej
Sowianka Sowno - Korona Stuchowo 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Ina Ińsko - Czarni Marianowo 6 : 1 więcej
Promień Mosty - Orzeł Pęzino 4 : 1 więcej
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Rolpol Chlebowo 12 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów 2 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 2 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Świat Drzewa KP Przecław 1 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Czarni 44 Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Małkocin 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Mechanik Warnice - SCRS Barlinek 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 4 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
SP Wilcze Laski - Wicher Rąbino 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Grom Szwecja - Wspólni Różewo 0 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 2 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Lotnik Czarne - Korona II Stuchowo 8 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Kasta II Szczecin-Majowe - Sparta Skalin 2 : 6 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 4 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Olimpia II Szczecin - Hetman Recz 3 : 0 więcej
Ladies Football Academy Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - FCB Escola Varsovia 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1 : 3 więcej
Hutnik Kraków - Arka Gdynia 0 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - SMS Łódź 0 : 4 więcej
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
SI Arka Gdynia - Lech Poznań 0 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
SALOS Szczecin - SCRS Barlinek 9 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Błękitni Stargard - Football Academy Szczecin 0 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin 0 : 1 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - SALOS Szczecin 0 : 2 więcej
13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
AP Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino 4 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 4 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Błękitni Stargard - Spójnia Białe Błota 2 : 4 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Sparta Gryfice - TKKF Strażak Koszalin 4 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 5 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół St. Dąbrowa 4 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin 1 : 2 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 9 : 0 więcej
STLA Szczecinek - Błękitni Stargard 0 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 7 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 2 : 3 więcej
Zryw Kretomino - Iskra Białogard 4 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole 25 : 27 więcej
MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 30 : 24 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - Azoty Puławy 27 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Sokół Kościerzyna - Tytani Wejherowo 26 : 19 więcej
Nielba Wągrowiec - SKPR USAR Kwidzyn 36 : 24 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - Warmia Olsztyn 23 : 26 więcej
MKS Mazur Sierpc - Jurand Ciechanów 28 : 20 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
Jeziorak Iława - UKS Hagard Strzałkowo 31 : 36 więcej
Sambor Tczew - MKS Brodnica 29 : 29k więcej
MKS Grudziądz - SMS ZPRP Kwidzyn 30 : 19 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - KPR Blejkan Gryfino 27 : 25 więcej
MKS Handball Czersk - AZS UKW Bydgoszcz 26 : 22 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 2
piłka nożna/III liga: 2
 
top komentarze
newsy:
2 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Gra IV liga
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
mecze:
68 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
51 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
36 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
30 » Piast Karsko-Dąb Dębno
28 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
25 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
23 » Iskierka Szczecin-Sokół »
23 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
20 » Sparta Węgorzyno-MKP Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 11
aszef bajer89
EdwardNgD JOKERRR
Kuzio Maksiu90
Rasputinek ricken
Rocky1957 Smoky
staryorzel
gości: 1420
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119971
• newsów: 72677
• użytkowników: 70441
• komentarzy: 1092568
• zdjęć: 788660
• relacji: 38327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies