ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 wrzesień 2019
pokaż:
21 wrzesień
Baja Szczecinek 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1 : 4 więcej
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 4 : 4 więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - GKS Katowice 1 : 3 więcej
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 3 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2 : 1 więcej
Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 0 : 1 więcej
Lech II Poznań - Widzew Łódź 1 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów 2 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Elana Toruń 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 4 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 1 : 5 więcej
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - Rasel Dygowo 4 : 0 więcej
Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 2 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
Grom Nowy Staw - Chemik Police 1 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 1 : 2 więcej
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 2 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Górnik Konin 0 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 0 : 2 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty 1 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany 2 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Orzeł Łoźnica 4 : 2 więcej
Wicher Brojce - Światowid 63 Łobez 3 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Mewa Resko 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Piast Karsko 3 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 0 : 4 więcej
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Stal Lipiany - Czcibor Cedynia 0 : 7 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 : 2 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 4 : 1 więcej
Sława Sławno - Saturn Mielno 4 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 0 więcej
Strong Zielenica - Płomień Myślino 4 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 : 1 więcej
Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 : 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Drzewiarz Świerczyna 3 : 0 więcej
Redłovia Redło - Mechanik Turowo 0 : 6 więcej
Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 4 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
KKP Bydgoszcz - GKS Katowice 0 : 4 więcej
Medyk Konin - UKS SMS Łódź 1 : 1 więcej
AZS Wrocław - Mitech Żywiec 3 : 0 więcej
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 1 : 0 więcej
Rolnik Biedrzychowice - Górnik Łęczna 0 : 13 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 0 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Czarni Marianowo - Unia Stargard 4 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Radowia Radowo Małe 0 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 3 więcej
Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin 1 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Czarni Czarnówko 9 : 1 więcej
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
SCRS Barlinek - Iskra Lutówko 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Radew Białogórzyno - Grot Gorawino 2 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Pobłocie Wielkie 5 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Grom Świelino - Sokół Spore 4 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Mirstal Mirosławiec - KP Drawsko Pomorskie 0 : 6 więcej
Sokół Suliszewo - Kolejarz Wierzchowo 3 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Tywa Swobnica - Iskra II Banie 1 : 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Hetman Recz - Sparta Gryfice 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
SMS Łódź - Wisła Kraków 3 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze 1 : 2 więcej
FCB Escola Varsovia - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17 (jesień)
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 5 : 2 więcej
Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Arkonia Szczecin - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Orzeł 2010 Wałcz 4 : 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
KKP Chełmża - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 : 1 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
UKS SMS Łódź II - Medyk II Konin 2 : 1 więcej
Ząbkovia Ząbki - Stomilanki Olsztyn 3 : 3 więcej
Polonia Poznań - Unifreeze Górzno 2 : 2 więcej
KS Raszyn - MUKS Praga Warszawa 3 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
  Pogoń 04 Szczecin - AZS Uniwersytet Warszawski więcej
TAF Toruń - AZS UG Gdańsk 2 : 1 więcej
KS Futsal Piła - KS Futsal Oborniki 3 : 5 więcej
Futsal Victoria Sulejówek - Football Club 10 Zgierz 11 : 7 więcej
WNS Malwee Łódź Futsal Team - KS Gniezno 5 : 2 więcej
LZS Dragon Bojano - Team Lębork 4 : 6 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 8 więcej
Bizon Cerkwica - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Ikar Krosino 1 : 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Wyszewo 2 : 3 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Lech Czaplinek 11 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 4 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - KS SPR Chrobry Głogów 27k : 27 więcej
Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 27 : 23 więcej
Stal Mielec - Torus Wybrzeże Gdańsk 23 : 27 więcej
NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz 28 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Jurand Ciechanów - GKS Żukowo 42 : 36 więcej
Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec 31 : 25 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Meble Wójcik Elbląg 29 : 30 więcej
Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo 36 : 26 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
SMS ZPRP Kwidzyn - Sambor Tczew 22 : 38 więcej
AZS UMK Toruń - Szczypiorniak Olsztyn 29 : 35 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz 22 : 42 więcej
KPR Blejkan Gryfino - MKS Handball Czersk 29 : 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
53 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
47 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
32 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
31 » Polonia Płoty-Błękitni  »
27 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
26 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
22 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
19 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
19 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 65
75cygan89 alkoholik
AMarena3D Anatol224
andrzejs animek
ArteFix banito89
barierka bartekrela...
bodziu Bongolufab...
bugi CzujneOko0...
daduss DonCorleon...
dyroSwitu ebi
Eleven emil123
emiliano44... FanSport1
Fazi877 FiKa
FlotaDumaP... GlksPomore...
gumol12 helmi16
Higlejn20 inzaghi99
kempes7 kojot6
kokej kondi24
korona1964 lumbago88
maisterekk marcin567
Marny24ndp Mati653
Men12345 MichalFlot...
MSiwy14 Muriel
nani1997 Niezniszcz...
Oderka1946 Okonek17
poker2 Przecietni...
raztakrazt... Reczni
RL9 roju16
Roman1953 skubi
Spartans starybrat
Sydzia11 Szalikowie...
uksmoryn Vukovic
Xawer Xymox
yz
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124695
• newsów: 73895
• użytkowników: 74844
• komentarzy: 1103638
• zdjęć: 801380
• relacji: 38758
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies