ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 wrzesień 2019
pokaż:
01 wrzesień
Puchar Świata FIA w rajdach terenowych ORLEN Baja Poland 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Cracovia Kraków 1 : 2 więcej
Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Legionovia Legionowo 4 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Lech Czaplinek 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Nielba Wągrowiec 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
Piast Karsko - Odra Chojna 0 : 8 więcej
Morzycko Moryń - Biali Sądów 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 3 : 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice 2 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 2 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Orzeł Prusinowo 11 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Ina Ińsko - Rolpol Chlebowo 5 : 0 więcej
Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 1 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 3 : 0 więcej
Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Arkonia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 4 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 0 : 7 więcej
OKS Center MD Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 1 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Podlesie Sowno 8 : 0 więcej
Grot Gardno - Wicher Steklno 3 : 3 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Grzędzice 0 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 0 więcej
Czarni Czarnówko - Zootechnik Kołbacz 0 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 0 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 2 : 5 więcej
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 1 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Iskra Lutówko - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
Iskra Warszyn - Piast Kolin 1 : 3 więcej
Zorza Tychowo - Polonia Giżyn 1 : 2 więcej
Błyskawica Kluki - Koral Mostkowo 4 : 1 więcej
Wicher Przelewice - SCRS Barlinek 2 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 : 10 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Gryf Dobrowo - Radew Białogórzyno 1 : 5 więcej
Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie 7 : 2 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Bonin 3 : 1 więcej
Grot Gorawino - Derby Karścino 3 : 3 więcej
Jantar Siemyśl - Syrena-Grot Rymań 8 : 0 więcej
Resko Karcino - Fala ABFrost Gąski 3 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin 3 : 0 więcej
Błękitni Sarnik - Zjednoczeni Wapnica 0 : 1 więcej
Remor Recz - Korona Raduń 0 : 2 więcej
Świt Barnimie - Orzeł Żeńsko 4 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 1 : 4 więcej
KS Skibno - Błękitni Tychowo 3 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin 0 : 2 więcej
Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Płomień Jeżyczki - Gryf Polanów 1 : 8 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Błękitni Gonne Małe - Drzewiarz Krosino 2 : 1 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Grom Świelino 5 : 0 więcej
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 0 : 3 więcej
Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino 0 : 3 więcej
KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Kolejarz Wierzchowo - Legion Strączno 1 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 3 : 3 więcej
Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec 2 : 5 więcej
Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec 0 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez 2 : 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno 5 : 2 więcej
Gardominka Mechowo - Fala II Międzyzdroje 1 : 8 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Rybak Trzebież - Pionier Szczecin 0 : 1 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Iskierka II Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Sparta Sobiemyśl - Sokół II Pyrzyce 3 : 2 więcej
Zryw Góralice - Sokół Różańsko 1 : 0 więcej
Klon Krzymów - Korona Klępicz 4 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo 1 : 5 więcej
Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo 1 : 4 więcej
Zorza II Dobrzany - Grom Płonno 2 : 1 więcej
Sława Choszczno - Orkan II Suchań 2 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
SALOS Szczecin - FASE Szczecin 0 : 4 więcej
Mewa Resko - Chemik Police 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 1 : 5 więcej
Vineta Wolin - Orzeł 2010 Wałcz 1 : 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Flota Świnoujście - Energetyk Gryfino 12 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Sokół Karlino 0 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Pyrzyce 1 : 4 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Spójnia Białe Błota - WAP Włocławek 1 : 5 więcej
Górnicza Konin - Pogoń Tczew 1 : 5 więcej
Błękitni Stargard - UKS Victoria S.P.2 Sianów 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - Iskra Banie 5 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Sokół Granowo - Klon Krzęcin 1 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 4 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Wieża II Postomino - Olympic Warszkowo 1 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo 1 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bizon II Cerkwica - Jantar II Dziwnów 1 : 4 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Gwiazda Żalęcino - Dęby Rogowo 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin 0 : 9 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów 26 : 33 więcej
Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Grają w koszalińskiej o »
1 » Krychowiak trafia w Lev »
1 » Szczypiorniak kobiet re »
1 » Jeziorak przechodzi dal »
mecze:
54 » Świt Szczecin-Kotwica K »
44 » Prawobrzeże Świnoujście »
35 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
23 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
19 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
19 » Orzeł Łubowo-Zawisza Gr »
17 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
17 » Orkan Suchań-Sokół Pyrz »
17 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
16 » Flota Świnoujście-Orzeł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
anonim4 astronauta
biesiekier... orzelekk
Smoky StefanK
gości: 827
statystyki portalu
• drużyn: 2822
• imprez: 118937
• newsów: 72362
• użytkowników: 70220
• komentarzy: 1084379
• zdjęć: 783104
• relacji: 38177
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies