ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 wrzesień 2019
pokaż:
07 wrzesień
Ultramaraton rowerowy Ultra Gryfus więcej
VIII Bobolicki Festiwal Piłkarski więcej
Piknik z siatkarkami więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 2 : 1 więcej
Stal Rzeszów - GKS Katowice 1 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 0 : 0 więcej
Legionovia Legionowo - Widzew Łódź 0 : 2 więcej
Garbarnia Kraków - Elana Toruń 0 : 0 więcej
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 1 : 3 więcej
Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo 1 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 1 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 5 : 1 więcej
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 2 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 0 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 5 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Chemik Police 2 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 1 : 4 więcej
Grom Nowy Staw - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 3 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Górnik Konin 1 : 2 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Tanowia Tanowo 3 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 1 więcej
Wicher Brojce - Polonia Płoty 0 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 1 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 5 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Biali Sądów - Dąb Dębno 7 : 1 więcej
Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 3 : 1 więcej
Odra Chojna - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 0 : 0 więcej
Iskra Banie - Stal Lipiany 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 2 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 1 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Płomień Myślino 8 : 3 więcej
Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 1 : 0 więcej
Wieża Postomino - Iskra Białogard 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Mechanik Bobolice - Mechanik Turowo 5 : 1 więcej
Sad Chwiram - Spójnia Świdwin 6 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna 1 : 2 więcej
Ikar Krosino - Korona Człopa 2 : 3 więcej
Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 3 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec 0 : 6 więcej
AZS Wrocław - UKS SMS Łódź 1 : 3 więcej
AZS UJ Kraków - Medyk Konin 1 : 2 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - GKS Katowice 1 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 1 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 : 4 więcej
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Sarmata Dobra - Orkan Dalewo 6 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 3 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 6 więcej
OKS Center MD Goleniów - Czarni 44 Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Zjednoczeni Kobylanka 3 : 4 więcej
Zootechnik Kołbacz - Łabędź Widuchowa 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 6 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Radew Białogórzyno - Wicher Mierzym 4 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Arkadia Malechowo - Płomień Jeżyczki 8 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Grom Świelino - Huragan Bierzwnica 3 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Pomierzyn 5 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Arka Gdynia - Gwarek Zabrze 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - FCB Escola Varsovia 3 : 2 więcej
SMS Łódź - Śląsk Wrocław 4 : 2 więcej
Korona Kielce - Legia Warszawa 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Mewa Resko 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Pogoń Tczew - GOSRiT Luzino 2 : 1 więcej
UKS Victoria S.P.2 Sianów - Gwiazda Toruń 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice 2 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin 2 : 2 więcej
Oldboje Wyszewo - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Intermarche-Rega Trzebiatów 7 : 2 więcej
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 2 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
18:00  Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec więcej
Mirstal Mirosławiec - Gryf Kamień Pomorski 2 : 3 więcej
Iskra Białogard - STLA Szczecinek 3 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Victoria Sianów 2 : 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Błękitni Stargard 10 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
A.P. Gavia Choszczno - Piast Karsko 2 : 5 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce 3 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Olimpia II Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 4 : 1 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 5 : 4 więcej
SI Arka Gdynia - Arka Gdynia 3 : 6 więcej
AP Reissa Poznań - Chemik Bydgoszcz 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
SPR PWSZ Tarnów - Zagłębie Lubin 27 : 35 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 24 : 27 więcej
Azoty Puławy - Energa Wybrzeże Gdańsk 32 : 24 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock 24 : 33 więcej
Stal Mielec - Energa MKS Kalisz 29 : 30 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - PGE Vive Kielce 21 : 30 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb. 21 : 22 więcej
  Zagłębie Lubin - SPR JKS Jarosław więcej
Ruch Chorzów - Start Elbląg 20 : 30 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Jeziorak przechodzi dal »
1 » Grają w koszalińskiej o »
1 » Krychowiak trafia w Lev »
1 » Szczypiorniak kobiet re »
mecze:
54 » Świt Szczecin-Kotwica K »
44 » Prawobrzeże Świnoujście »
35 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
23 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
19 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
19 » Orzeł Łubowo-Zawisza Gr »
17 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
17 » Orkan Suchań-Sokół Pyrz »
17 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
16 » Rolpol Chlebowo-Dąb Dęb »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
anonim4 jelop
Maks000
gości: 783
statystyki portalu
• drużyn: 2822
• imprez: 118937
• newsów: 72362
• użytkowników: 70220
• komentarzy: 1084378
• zdjęć: 783104
• relacji: 38177
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies