ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - wrzesień 2019
dodaj sparing
pokaż:
01 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Lech Poznań - Cracovia Kraków więcej
20:00  Legia Warszawa - Raków Częstochowa więcej
15:00  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna II liga
17:00  Elana Toruń - Legionovia Legionowo więcej
13:05  Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg więcej
17:00  Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Iskierka Szczecin - Lech Czaplinek więcej
13:00  GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Świt Szczecin - Nielba Wągrowiec więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
13:00  Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Piast Karsko - Odra Chojna więcej
18:00  Morzycko Moryń - Biali Sądów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice więcej
12:00  Orzeł Łubowo - Sad Chwiram więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
13:00  Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - Orzeł Prusinowo więcej
  Zalew Stepnica - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:00  Czarni Marianowo - WODR Barzkowice więcej
18:30  Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
13:00  Ina Ińsko - Rolpol Chlebowo więcej
15:00  Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
17:00  OKS Center MD Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe więcej
14:00  Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów więcej
  Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin więcej
11:00  Arkonia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:00  Grot Gardno - Wicher Steklno więcej
16:30  Odrzanka Radziszewo - Czarni Fiege Lubanowo więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Grzędzice więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Podlesie Sowno więcej
17:00  Czarni Czarnówko - Zootechnik Kołbacz więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
16:30  Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna więcej
13:00  Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice więcej
  GKS Golenice - KLUKS Krzywin więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
15:00  Błyskawica Kluki - Koral Mostkowo więcej
16:00  Wicher Przelewice - SCRS Barlinek więcej
14:00  Iskra Warszyn - Piast Kolin więcej
14:00  Zorza Tychowo - Polonia Giżyn więcej
13:00  Iskra Lutówko - Bryza Reńsko więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
13:30  Resko Karcino - Fala ABFrost Gąski więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Radew Białogórzyno więcej
12:00  Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Bonin więcej
12:00  Grot Gorawino - Derby Karścino więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
15:00  Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin więcej
16:00  Świt Barnimie - Orzeł Żeńsko więcej
  Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik więcej
15:00  Błękitni Sarnik - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Klon Krzęcin - Sokół Granowo więcej
15:00  Remor Recz - Korona Raduń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Jantar Korlino - Olympic Warszkowo więcej
12:00  Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  KS Skibno - Błękitni Tychowo więcej
12:00  Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Gryf Polanów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Grom Świelino więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino więcej
11:00  Błękitni Gonne Małe - Drzewiarz Krosino więcej
12:00  Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo więcej
14:00  KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Legion Strączno więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo więcej
13:00  Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec więcej
13:00  Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:00  Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno więcej
11:00  Sparta II Gryfice - Jantar II Dziwnów więcej
  Gardominka Mechowo - Fala II Międzyzdroje więcej
13:00  Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Zenit Koszewo - Sparta Skalin więcej
12:00  Rybak Trzebież - Pionier Szczecin więcej
13:00  Kasta II Szczecin-Majowe - Iskierka II Szczecin więcej
17:00  Jeziorak II Szczecin - FASE Szczecin więcej
  Aquila II Szczecin - Dęby Rogowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Klon Krzymów - Korona Klępicz więcej
  Zryw Góralice - Sokół Różańsko więcej
  Sparta Sobiemyśl - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Zorza II Dobrzany - Grom Płonno więcej
15:00  Sława Choszczno - Orkan II Suchań więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo więcej
14:00  Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
11:30  Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków więcej
piła nożna WLJ Starszych
17:00  SCRS Barlinek - Świt Szczecin więcej
17:00  SALOS Szczecin - FASE Szczecin więcej
17:00  Mewa Resko - Chemik Police więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
11:00  Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin więcej
13:00  Vineta Wolin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
11:00  Flota Świnoujście - Energetyk Gryfino więcej
14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - AP Gryf Kamień Pomorski więcej
11:00  Jeziorak Szczecin - Sokół Karlino więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
15:00  Górnicza Konin - Pogoń Tczew więcej
11:00  Spójnia Białe Błota - WAP Włocławek więcej
15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
16:00  Błękitni Stargard - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12:00  Drawa Drawno - Iskra Banie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
17:00  Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
  Sokół Granowo - Klon Krzęcin więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Wieża II Postomino - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
12:00  Gwiazda Żalęcino - Dęby Rogowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
12:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
18:00  Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin więcej
03 wrzesień
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
16:00  SALOS Szczecin - Świt Szczecin więcej
04 wrzesień
piła nożna WLJ Starszych
17:00  Mewa Resko - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
17:30  FASE Szczecin - Stal Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
17:30  Orzeł 2010 Wałcz - Bałtyk Koszalin więcej
16:30  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
17:30  Leśnik Kliniska - Mewa Resko więcej
17:30  Masovia Maszewo - Hanza Goleniów więcej
17:30  OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica więcej
17:30  Ina Ińsko - Drawa Drawno więcej
17:30  Rolpol Chlebowo - Światowid 63 Łobez więcej
17:30  Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce więcej
17:30  Jantar II Dziwnów - Błękitni Trzygłów więcej
17:30  Radowia Radowo Małe - Zorza Dobrzany więcej
17:30  Polonia Giżyn - Odra Chojna więcej
17:30  Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
17:30  Korona Stuchowo - Sparta Gryfice więcej
17:30  Sarmata Dobra - Polonia Płoty więcej
17:30  Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:30  Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
17:30  Orzeł Małkocin - Piast Chociwel więcej
17:30  Zjednoczeni Kobylanka - Unia Dolice więcej
17:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń więcej
17:30  Sęp Brzesko - Osadnik Myślibórz więcej
17:30  Iskra Pomień - A.P. Gavia Choszczno więcej
17:30  Kasta Szczecin-Majowe - Sokół Pyrzyce więcej
17:30  Ehrle Dobra Szczecińska - Stal Szczecin więcej
17:30  Chemik II Police - Jeziorak Szczecin więcej
17:30  Jedność Przewłoki - Orkan Suchań więcej
17:30  Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
17:30  Korona Raduń - Kłos Pełczyce więcej
17:30  Grot Gardno - Tanowia Tanowo więcej
17:30  SCRS Barlinek - Dąb Dębno więcej
17:30  Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia więcej
17:30  Rurzyca Nawodna - Energetyk Gryfino więcej
17:30  Wicher Przelewice - Piast Karsko więcej
17:30  Sowianka Sowno - Iskra Golczewo więcej
17:30  Unia Swochowo - Stal Lipiany więcej
17:30  Orzeł Grzędzice - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
17:30  Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
17:30  Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
17:30  Drzewiarz Krosino - KP Drawsko Pomorskie więcej
17:30  Resko Karcino - Wicher Rąbino więcej
17:30  Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec więcej
17:30  KS Skibno - Wicher Mierzym więcej
17:30  Gryf Polanów - Derby Gwiazdowo więcej
06 wrzesień
Ultramaraton rowerowy Ultra Gryfus więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
17:00  FASE Szczecin - Świt Szczecin więcej
07 wrzesień
Ultramaraton rowerowy Ultra Gryfus więcej
piła nożna II liga
  Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów więcej
14:00  Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo więcej
20:09  Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów więcej
16:00  Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola więcej
15:00  Stal Rzeszów - GKS Katowice więcej
16:30  Legionovia Legionowo - Widzew Łódź więcej
17:00  Garbarnia Kraków - Elana Toruń więcej
17:00  Lech II Poznań - Górnik Polkowice więcej
18:00  Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Orzeł Wałcz - Sokół Karlino więcej
17:00  Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek więcej
16:00  Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo więcej
11:00  Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo więcej
11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin więcej
13:00  Olimp Gościno - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Chemik Police więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo więcej
15:00  Grom Nowy Staw - Świt Szczecin więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Jarota Jarocin - Górnik Konin więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Wicher Brojce - Polonia Płoty więcej
16:00  Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel więcej
11:30  Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:00  Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica więcej
11:00  Stal Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14:00  Biali Sądów - Dąb Dębno więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń więcej
16:00  Odra Chojna - Unia Dolice więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Orkan Suchań - Czcibor Cedynia więcej
16:00  Iskra Banie - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Wieża Postomino - Iskra Białogard więcej
16:00  Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno więcej
17:00  Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Płomień Myślino więcej
15:00  Strong Zielenica - LZS Kowalewice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Ikar Krosino - Korona Człopa więcej
17:00  Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Mechanik Turowo więcej
17:00  Redłovia Redło - Orzeł Łubowo więcej
17:00  Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo więcej
13:00  Sad Chwiram - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  AZS PWSZ Wałbrzych - GKS Katowice więcej
12:00  KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec więcej
12:00  AZS Wrocław - UKS SMS Łódź więcej
12:00  AZS UJ Kraków - Medyk Konin więcej
  Rolnik Biedrzychowice - Mitech Żywiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
17:00  Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno więcej
16:00  Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
16:00  Sarmata Dobra - Orkan Dalewo więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Ińsko więcej
16:00  Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  OKS Center MD Goleniów - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
17:00  Zootechnik Kołbacz - Łabędź Widuchowa więcej
16:00  Czarni Fiege Lubanowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
17:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
15:00  Radew Białogórzyno - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
11:00  Arkadia Malechowo - Płomień Jeżyczki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
17:00  Grom Świelino - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
15:00  Mirstal Mirosławiec - Błękitni Pomierzyn więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
13:00  Arka Gdynia - Gwarek Zabrze więcej
12:00  SMS Łódź - Śląsk Wrocław więcej
11:00  Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok więcej
14:00  Korona Kielce - Legia Warszawa więcej
  Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Cracovia Kraków - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna WLJ Starszych
11:00  Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
11:00  Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
11:00  Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
12:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Gwiazda Toruń więcej
11:00  Pogoń Tczew - GOSRiT Luzino więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Górnicza Konin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  A.P. Gavia Choszczno - Piast Karsko więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Korona II Stuchowo - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna III liga Kobiet
11:00  Sparta Gryfice - Ladies Football Academy Szczecin więcej
  Hetman Recz - Fala Międzyzdroje więcej
  Olimpia II Szczecin - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
12:00  Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
12:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
15:00  AP Reissa Poznań - Chemik Bydgoszcz więcej
11:00  SI Arka Gdynia - Arka Gdynia więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  SPR PWSZ Tarnów - Zagłębie Lubin więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn więcej
  Azoty Puławy - Energa Wybrzeże Gdańsk więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock więcej
  Stal Mielec - Energa MKS Kalisz więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - PGE Vive Kielce więcej
  NMC Górnik Zabrze - Gwardia Opole więcej
08 wrzesień
Ultramaraton rowerowy Ultra Gryfus więcej
piła nożna II liga
13:05  Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Ina Goleniów - Flota Świnoujście więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12:00  Drawa Drawno - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino więcej
17:00  Victoria Sianów - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
16:00  Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
18:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Pionier Żarnowo więcej
12:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje więcej
11:00  Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów więcej
14:00  Orzeł Prusinowo - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
14:00  Masovia Maszewo - Dąb Dębice więcej
13:00  Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Rolpol Chlebowo - Promień Mosty więcej
17:00  WODR Barzkowice - Unia Stargard więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
17:00  Vielgovia Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
20:00  Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo więcej
11:00  KP Przecław - Leśnik Kliniska więcej
17:00  Chemik II Police - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Orzeł Małkocin - Czarni Czarnówko więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Podlesie Sowno więcej
16:30  Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo więcej
16:00  Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
12:00  KLUKS Krzywin - Witniczanka Witnica więcej
14:00  Sekwoja Brwice - GKS Golenice więcej
14:00  Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole więcej
16:00  Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko więcej
14:00  Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Błyskawica Kluki więcej
16:00  Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki więcej
15:00  Bryza Reńsko - Mechanik Warnice więcej
17:00  Polonia Giżyn - Iskra Lutówko więcej
16:00  Piast Kolin - Zorza Tychowo więcej
12:00  SCRS Barlinek - Iskra Warszyn więcej
  Koral Mostkowo - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino więcej
14:00  Derby Karścino - Jantar Siemyśl więcej
12:00  Grot Bonin - Grot Gorawino więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
12:00  Wrzos Wrzosowo - Gryf Dobrowo więcej
16:00  Fala ABFrost Gąski - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
16:00  Korona Raduń - Sokół Sokoliniec więcej
14:00  Sokół Granowo - Iskra Pomień więcej
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Klon Krzęcin więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Ina Nadarzyn więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - KS Skibno więcej
12:00  Olympic Warszkowo - Pogoń Noskowo więcej
12:00  Darpol Barzowice - Jantar Korlino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
14:00  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
12:00  Drzewiarz Krosino - Sokół Spore więcej
11:00  Wicher Rąbino - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Kolejarz Wierzchowo więcej
13:00  Sokół Suliszewo - Grom Szwecja więcej
14:00  Znicz Dzikowo - Gryf Budowo więcej
13:00  Wspólni Różewo - Grom Giżyno więcej
13:00  Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno więcej
13:00  Legion Strączno - Kopanik Lubno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Światowid 63 II Łobez więcej
11:00  Fala II Międzyzdroje - Lotnik Czarne więcej
  Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo więcej
15:00  Zieloni Wyszobór - Sparta II Gryfice więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
19:00  FASE Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
  Sparta Skalin - Dęby Rogowo więcej
11:00  Iskierka II Szczecin - Jeziorak II Szczecin więcej
12:00  Pionier Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
  Zenit Koszewo - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Korona Klępicz - Iskra II Banie więcej
  Tywa Swobnica - Sparta Sobiemyśl więcej
  Klon Krzymów - Zryw Góralice więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
14:00  Ogniwo Dzwonowo - Pionier Zwierzyn więcej
  Orkan II Suchań - Pomorzanka Jarosławsko więcej
13:00  Grom Płonno - Sława Choszczno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
13:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
17:00  Hutnik Kraków - Wisła Kraków więcej
piła nożna WLJ Starszych
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin więcej
11:00  Błękitni Stargard - Victoria Sianów więcej
14:30  Chemik Police - Bałtyk Koszalin więcej
11:00  Arkonia Szczecin - Mewa Resko więcej
11:00  Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin więcej
16:00  Świt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
11:00  Stal Szczecin - SCRS Barlinek więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
12:00  Chemik Police - Vineta Wolin więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
15:00  AP Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
11:00  Sokół Pyrzyce - Flota Świnoujście więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
15:00  Spójnia Białe Błota - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
17:00  WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
14:00  KKP Chełmża - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Iskra Golczewo - Mewa Resko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
14:00  Unia Swochowo - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Darpol Barzowice - Wieża II Postomino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
11:00  Błękitni Gonne Małe - Wicher Rąbino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Sparta II Gryfice więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Dęby Rogowo - Skrzydlaci Będargowo więcej
14:00  Unia II Dolice - Gwiazda Żalęcino więcej
  Dęby Rogowo - Zorza II Dobrzany więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
17:00  Football Academy Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Stomilanki Olsztyn - KS Raszyn więcej
12:00  UKS SMS Łódź II - Polonia Środa Wlkp. więcej
12:00  Akademia Piłkarska LG - Polonia Poznań więcej
12:30  MUKS Praga Warszawa - Medyk II Konin więcej
13:30  Ząbkovia Ząbki - Piastovia Piastów więcej
16:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Unifreeze Górzno więcej
09 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2019 więcej
10 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2019 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
17:00  SALOS Szczecin - Błękitni Stargard więcej
11 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2019 więcej
piła nożna WLJ Starszych
17:30  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
18:00  Świt Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
12 wrzesień
Sputnik Cup więcej
Pekao Szczecin Open 2019 więcej
13 wrzesień
Sputnik Cup więcej
Pekao Szczecin Open 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
18:00  Zagłębie Lubin - Wisła Płock więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:30  Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
11:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
14 wrzesień
Sputnik Cup więcej
Pekao Szczecin Open 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:00  Korona Kielce - Wisła Kraków więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
15:00  Raków Częstochowa - Arka Gdynia więcej
piła nożna II liga
  Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce więcej
17:00  Elana Toruń - Lech II Poznań więcej
19:10  Widzew Łódź - Garbarnia Kraków więcej
18:00  GKS Katowice - Legionovia Legionowo więcej
  Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów więcej
16:00  Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa więcej
  Znicz Pruszków - Górnik Łęczna więcej
18:00  Bytovia Bytów - Błękitni Stargard więcej
15:00  Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz więcej
16:00  Iskierka Szczecin - Ina Goleniów więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Olimp Gościno więcej
11:00  Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
11:00  GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  MKP Szczecinek - Vineta Wolin więcej
11:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14:00  Sokół Karlino - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański więcej
16:00  Górnik Konin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
16:00  Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin więcej
16:00  Unia Janikowo - Grom Nowy Staw więcej
16:00  Chemik Police - Nielba Wągrowiec więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
13:00  Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard więcej
14:00  Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Polonia Płoty - Jeziorak Szczecin więcej
13:00  Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo więcej
15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Stal Lipiany - Drawa Drawno więcej
16:00  Dąb Dębno - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Zefir Wyszewo - Wieża Postomino więcej
17:00  Bajgiel Będzino - Strong Zielenica więcej
17:00  Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno więcej
13:00  Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Głaz Tychowo - Ikar Krosino więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Redłovia Redło więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice więcej
15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec więcej
16:00  Korona Człopa - Błonie Barwice więcej
15:00  Mechanik Turowo - Sad Chwiram więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
15:00  UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków więcej
12:00  Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław więcej
  Mitech Żywiec - KKP Bydgoszcz więcej
16:00  GKS Katowice - Rolnik Biedrzychowice więcej
12:00  Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
16:00  Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica więcej
15:00  Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:00  Czarni Marianowo - Orkan Dalewo więcej
15:00  Promień Mosty - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:00  Radowia Radowo Małe - Rolpol Chlebowo więcej
14:00  Dąb Dębice - Płomień Lisowo więcej
16:00  Sarmata Dobra - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
17:00  Zryw Kołbaskowo - KP Przecław więcej
17:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:00  Czarni Fiege Lubanowo - Podlesie Sowno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
17:00  Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
16:00  Mechanik Warnice - Polonia Giżyn więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
15:00  SP Wilcze Laski - Pogoń Wierzchowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
16:00  Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec więcej
16:00  KP Drawsko Pomorskie - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
18:00  Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
14:30  Kasta II Szczecin-Majowe - Zenit Koszewo więcej
15:00  Aquila II Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Polonia Gryfino - Tywa Swobnica więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Lech Poznań - FCB Escola Varsovia więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków więcej
  Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Korona Kielce więcej
  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
16:30  Wisła Kraków - Arka Gdynia więcej
piła nożna WLJ Starszych
17:00  SALOS Szczecin - Świt Szczecin więcej
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
14:00  Świt Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin więcej
11:00  Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin więcej
13:00  Orzeł 2010 Wałcz - Chemik Police więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście więcej
13:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Gwiazda Toruń - KKP Chełmża więcej
  Górnicza Konin - Spójnia Białe Błota więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
13:00  Mewa Resko - Wicher Brojce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno więcej
16:00  Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Ikar Krosino - Głaz Tychowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
17:00  Ogniwo Babinek - Grot Gardno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Sparta II Gryfice - Korona II Stuchowo więcej
piła nożna III liga Kobiet
17:30  Ladies Football Academy Szczecin - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
  Warta Poznań - AP Reissa Poznań więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Unifreeze Górzno - Akademia Piłkarska LG więcej
15 wrzesień
Zachodnia Liga MTB: Mironice więcej
Sputnik Cup więcej
Pekao Szczecin Open 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
15:00  Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź więcej
piła nożna II liga
17:00  Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Czcibor Cedynia - Iskra Banie więcej
16:00  Piast Karsko - Energetyk Gryfino więcej
17:30  Morzycko Moryń - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
13:00  LZS Kowalewice - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
12:00  Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
15:00  Olimpia Szczecin - Medyk Konin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów więcej
11:00  Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo więcej
16:00  Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Prusinowo więcej
16:00  Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń więcej
18:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
18:30  Unia Stargard - Orzeł Pęzino więcej
17:00  Ina Ińsko - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
15:00  Leśnik Kliniska - Chemik II Police więcej
17:00  Arkonia Szczecin - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:30  Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Wicher Steklno więcej
13:00  Czarni Czarnówko - Orzeł Grzędzice więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Orzeł Małkocin więcej
14:00  Unia Swochowo - Zootechnik Kołbacz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin więcej
13:00  Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry więcej
  GKS Golenice - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice więcej
15:30  Piast Piaseczno - KLUKS Krzywin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
15:00  Błyskawica Kluki - Wicher Przelewice więcej
14:00  Iskra Warszyn - Koral Mostkowo więcej
14:00  Zorza Tychowo - SCRS Barlinek więcej
13:00  Iskra Lutówko - Piast Kolin więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
13:30  Resko Karcino - Sokół Lulewice więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Fala ABFrost Gąski więcej
12:00  Wicher Mierzym - Wrzos Wrzosowo więcej
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Radew Białogórzyno więcej
12:00  Grot Gorawino - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Grot Bonin więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
15:00  Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie więcej
  Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Błękitni Sarnik - Orzeł Żeńsko więcej
16:00  Klon Krzęcin - Orzeł Bierzwnik więcej
  Iskra Pomień - Zjednoczeni Wapnica więcej
15:00  Remor Recz - Sokół Granowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Pogoń Noskowo - Darpol Barzowice więcej
12:00  KS Skibno - Olympic Warszkowo więcej
12:00  Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin więcej
16:00  Gryf Polanów - Arkadia Malechowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
13:00  Huragan Bierzwnica - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
11:00  Błękitni Gonne Małe - Grom Świelino więcej
16:00  Sokół Spore - Wicher Rąbino więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Kopanik Lubno więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Legion Strączno więcej
15:00  Grom Giżyno - Santos Kłębowiec więcej
13:00  Gryf Budowo - Wspólni Różewo więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:00  Sparta II Gryfice - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór więcej
15:00  Światowid 63 II Łobez - Fala II Międzyzdroje więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Rybak Trzebież - Sparta Skalin więcej
17:00  Jeziorak II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
  Dęby Rogowo - FASE Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Zryw Góralice - Korona Klępicz więcej
  Sparta Sobiemyśl - Sokół Różańsko więcej
15:00  Iskra II Banie - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno więcej
  Pionier Zwierzyn - Orkan II Suchań więcej
14:00  Skrzydlaci Będargowo - Ogniwo Dzwonowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Gwarek Zabrze - SMS Łódź więcej
13:00  Lechia Gdańsk - Hutnik Kraków więcej
piła nożna WLJ Starszych
17:00  SCRS Barlinek - Akademia MKP Szczecinek więcej
18:30  Prawobrzeże Szczecin - Stal Szczecin więcej
15:00  Mewa Resko - FASE Szczecin więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Victoria Sianów - Chemik Police więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Ina Goleniów więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
13:00  Vineta Wolin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
11:00  Jeziorak Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
11:00  Sokół Karlino - AP Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13:00  GOSRiT Luzino - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - WAP Włocławek więcej
16:00  Błękitni Stargard - Pogoń Tczew więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Biali Sądów - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Zorza II Dobrzany - Dęby Rogowo więcej
  Zorza II Dobrzany - Unia II Dolice więcej
piła nożna III liga Kobiet
12:00  Energetyk Junior Gryfino - Hetman Recz więcej
11:00  Sparta Gryfice - Olimpia II Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
13:00  Chemik Bydgoszcz - SI Arka Gdynia więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Stomilanki Olsztyn - MUKS Praga Warszawa więcej
12:00  Polonia Środa Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  KS Raszyn - Polonia Poznań więcej
16:00  Medyk II Konin - Ząbkovia Ząbki więcej
16:00  Piastovia Piastów - UKS SMS Łódź II więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  Gwardia Opole - SPR PWSZ Tarnów więcej
  PGE Vive Kielce - NMC Górnik Zabrze więcej
  Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Orlen Wisła Płock - Stal Mielec więcej
  Energa Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy więcej
  Zagłębie Lubin - KS SPR Chrobry Głogów więcej
16 wrzesień
Sputnik Cup więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Wisła Płock - Legia Warszawa więcej
18:00  Cracovia Kraków - Piast Gliwice więcej
20 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Lech Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
18:00  Piast Gliwice - Raków Częstochowa więcej
piła nożna II liga
20:09  Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo więcej
21 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Lechia Gdańsk - Korona Kielce więcej
15:00  ŁKS Łódź - Arka Gdynia więcej
20:00  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna II liga
16:00  Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard więcej
19:00  Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów więcej
16:00  Skra Częstochowa - Znicz Pruszków więcej
15:00  Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów więcej
16:00  Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola więcej
15:30  Garbarnia Kraków - GKS Katowice więcej
  Lech II Poznań - Widzew Łódź więcej
  Górnik Polkowice - Elana Toruń więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino więcej
16:00  Vineta Wolin - Rasel Dygowo więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo więcej
16:00  Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Ina Goleniów - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew więcej
15:00  Grom Nowy Staw - Chemik Police więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo więcej
17:00  Jarota Jarocin - Świt Szczecin więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Górnik Konin więcej
  Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany więcej
15:00  Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Wicher Brojce - Światowid 63 Łobez więcej
11:30  Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty więcej
11:00  Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
13:00  Tanowia Tanowo - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz więcej
16:00  Odra Chojna - Dąb Dębno więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Unia Dolice więcej
13:00  Orkan Suchań - Piast Karsko więcej
15:00  Stal Lipiany - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie więcej
16:00  Sława Sławno - Saturn Mielno więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17:00  Strong Zielenica - Płomień Myślino więcej
17:00  Victoria Sianów - Bajgiel Będzino więcej
17:00  Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Ikar Krosino - Błonie Barwice więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Korona Człopa więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Drzewiarz Świerczyna więcej
16:00  Redłovia Redło - Mechanik Turowo więcej
16:00  Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin więcej
16:00  Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo więcej
16:00  Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin więcej
  Rolnik Biedrzychowice - Górnik Łęczna więcej
12:00  KKP Bydgoszcz - GKS Katowice więcej
14:00  AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec więcej
12:00  Medyk Konin - UKS SMS Łódź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
16:00  Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Radowia Radowo Małe więcej
15:30  Orzeł Pęzino - Ina Ińsko więcej
15:00  Czarni Marianowo - Unia Stargard więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
20:00  Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
16:00  Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska więcej
17:00  Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Czarni Czarnówko więcej
16:30  Znicz Niedźwiedź - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
11:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
15:00  Radew Białogórzyno - Grot Gorawino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
17:00  Grom Świelino - Sokół Spore więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
15:00  Mirstal Mirosławiec - KP Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna WLJ Starszych
11:00  Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin więcej
  Arkonia Szczecin - Victoria Sianów więcej
12:00  FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Stal Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
11:00  Gwardia Koszalin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
  SALOS Szczecin - Vineta Wolin więcej
  Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  FASE Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
  AP Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
11:00  Pogoń Tczew - Gwiazda Toruń więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Błękitni Stargard więcej
  KKP Chełmża - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Jeziorak Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:30  A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  AZS Wrocław - Mitech Żywiec więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Korona II Stuchowo - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna III liga Kobiet
  Hetman Recz - Sparta Gryfice więcej
  Olimpia II Szczecin - Ladies Football Academy Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Korona Kielce - Śląsk Wrocław więcej
12:00  SMS Łódź - Wisła Kraków więcej
12:00  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
  Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok więcej
11:00  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze więcej
  FCB Escola Varsovia - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
12:00  Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz więcej
15:00  AP Reissa Poznań - SI Arka Gdynia więcej
  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  UKS SMS Łódź II - Medyk II Konin więcej
19:00  Polonia Poznań - Unifreeze Górzno więcej
  KS Raszyn - MUKS Praga Warszawa więcej
  Ząbkovia Ząbki - Stomilanki Olsztyn więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  SPR PWSZ Tarnów - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Azoty Puławy - Zagłębie Lubin więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn więcej
  Stal Mielec - Energa Wybrzeże Gdańsk więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock więcej
  NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz więcej
  Gwardia Opole - PGE Vive Kielce więcej
22 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
12:30  Wisła Płock - Wisła Kraków więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12:00  Drawa Drawno - Biali Sądów więcej
15:00  Iskra Banie - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
12:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
11:00  Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje więcej
14:00  Orzeł Prusinowo - Sowianka Sowno więcej
16:00  Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów więcej
15:00  Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
14:00  Masovia Maszewo - Orkan Dalewo więcej
13:00  Płomień Lisowo - Sarmata Dobra więcej
15:00  Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice więcej
15:00  WODR Barzkowice - Promień Mosty więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  KP Przecław - Arkonia Szczecin więcej
16:00  Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo więcej
17:00  OKS Center MD Goleniów - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Orzeł Małkocin - Unia Swochowo więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Łabędź Widuchowa więcej
16:30  Wicher Steklno - Podlesie Sowno więcej
15:00  Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
14:00  Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno więcej
14:00  Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica więcej
16:00  Pomorzanin Cychry - GKS Golenice więcej
14:00  Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
16:00  Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki więcej
15:00  Bryza Reńsko - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
16:00  Polonia Giżyn - Jedność Przewłoki więcej
16:00  Piast Kolin - Mechanik Warnice więcej
12:00  SCRS Barlinek - Iskra Lutówko więcej
  Koral Mostkowo - Zorza Tychowo więcej
15:00  Wicher Przelewice - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
14:00  Derby Karścino - Resko Karcino więcej
12:00  Grot Bonin - Syrena-Grot Rymań więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Jantar Siemyśl więcej
12:00  Wrzos Wrzosowo - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
16:00  Fala ABFrost Gąski - Wicher Mierzym więcej
11:00  Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Sokół Granowo - Korona Raduń więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Klon Krzęcin więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik więcej
15:00  Świt Barnimie - Ina Nadarzyn więcej
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Remor Recz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  KS Sieciemin - Gryf Polanów więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo więcej
12:00  Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Darpol Barzowice - KS Skibno więcej
12:00  Jantar Korlino - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
12:00  Drzewiarz Krosino - SP Wilcze Laski więcej
15:00  Wicher Rąbino - KS Gwda Wielka więcej
12:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Sokół Suliszewo - Kolejarz Wierzchowo więcej
14:00  Znicz Dzikowo - Grom Szwecja więcej
13:00  Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  Santos Kłębowiec - Gryf Budowo więcej
13:00  Legion Strączno - Grom Giżyno więcej
13:00  Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Jantar II Dziwnów - Światowid 63 II Łobez więcej
15:00  Zieloni Wyszobór - Lotnik Czarne więcej
  Sparta II Gryfice - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
  Sparta Skalin - FASE Szczecin więcej
  Iskierka II Szczecin - Dęby Rogowo więcej
12:00  Pionier Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
  Zenit Koszewo - Jeziorak II Szczecin więcej
  Rybak Trzebież - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Korona Klępicz - Sokół II Pyrzyce więcej
  Tywa Swobnica - Iskra II Banie więcej
16:00  Sokół Różańsko - Polonia Gryfino więcej
  Klon Krzymów - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
11:00  Gwiazda Żalęcino - Zorza II Dobrzany więcej
  Orkan II Suchań - Skrzydlaci Będargowo więcej
13:00  Grom Płonno - Pionier Zwierzyn więcej
15:00  Zorza II Dobrzany - Sława Choszczno więcej
piła nożna WLJ Starszych
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Ina Goleniów więcej
13:30  Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  Energetyk Gryfino - Mewa Resko więcej
17:00  SCRS Barlinek - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
17:00  Football Academy Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
14:00  Energetyk Gryfino - Sokół Karlino więcej
11:00  Flota Świnoujście - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
15:00  Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino więcej
12:00  WAP Włocławek - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Górnicza Konin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
17:00  Zootechnik Kołbacz - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Wieża II Postomino - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
  Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo więcej
16:00  Unia II Dolice - Sława Choszczno więcej
  Dęby Rogowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piła nożna III liga Kobiet
13:00  Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
15:00  Hutnik Kraków - Lech Poznań więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
18:30  Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
14:00  Akademia Piłkarska LG - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Piastovia Piastów więcej
25 wrzesień
piła nożna Puchar Polski
  Chemik Police - Stal Stalowa Wola więcej
  Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
  Odra Opole - Arka Gdynia więcej
  Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk więcej
  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
  Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa więcej
  Błękitni Stargard - Wisła Kraków więcej
  Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin więcej
  Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn więcej
  GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Zagłębie II Lubin - Miedź Legnica więcej
  Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg więcej
  Legia II Warszawa - Wigry Suwałki więcej
  Elana Toruń - Radomiak Radom więcej
  Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków więcej
  Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa więcej
  GKS Katowice - Warta Poznań więcej
  Gryf Słupsk - Górnik Łęczna więcej
  Widzew Łódź - Śląsk Wrocław więcej
  Hutnik Kraków - Resovia Rzeszów więcej
  Chemik Bydgoszcz - Wisła Płock więcej
  Stal Brzeg - Olimpia Elbląg więcej
  Stilon Gorzów Wlkp. - Olimpia Zambrów więcej
  Chrobry Głogów - Lech Poznań więcej
  Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź więcej
  GKS Bełchatów - GKS Tychy więcej
  Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Górnik Zabrze więcej
  Korona Kielce - Zagłębie Lubin więcej
  Olimpia Grudziądz - Stal Mielec więcej
  Unia Skierniewice - Piast Gliwice więcej
  KSZO Ostrowiec Św. - Sandecja Nowy Sącz więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Stomilanki Olsztyn - UKS SMS Łódź II więcej
16:00  Piastovia Piastów - Akademia Piłkarska LG więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Polonia Poznań więcej
17:00  MUKS Praga Warszawa - Ząbkovia Ząbki więcej
18:00  KS Raszyn - Unifreeze Górzno więcej
  Medyk II Konin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
27 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Korona Kielce - Śląsk Wrocław więcej
28 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:00  Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
17:30  Legia Warszawa - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Raków Częstochowa - Wisła Płock więcej
piła nożna II liga
17:00  Elana Toruń - Pogoń Siedlce więcej
19:10  Widzew Łódź - Górnik Polkowice więcej
18:00  GKS Katowice - Lech II Poznań więcej
  Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków więcej
15:00  Resovia Rzeszów - Legionovia Legionowo więcej
  Znicz Pruszków - Stal Rzeszów więcej
17:00  Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa więcej
18:00  Bytovia Bytów - Górnik Łęczna więcej
15:00  Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg więcej
15:30  Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście więcej
14:00  Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Olimp Gościno więcej
11:00  GKS Leśnik Manowo - Lech Czaplinek więcej
16:00  MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
15:00  Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
14:00  Sokół Karlino - Vineta Wolin więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno więcej
15:00  Górnik Konin - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański więcej
16:00  Świt Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
15:00  Unia Janikowo - Jarota Jarocin więcej
16:00  Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo więcej
14:00  Piast Chociwel - Stal Szczecin więcej
13:00  Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard więcej
13:00  Światowid 63 Łobez - Jeziorak Szczecin więcej
15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Unia Dolice - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Bajgiel Będzino - Zefir Wyszewo więcej
16:00  Płomień Myślino - Victoria Sianów więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław więcej
16:00  Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo więcej
11:00  Iskra Białogard - Sława Sławno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Spójnia Świdwin - Głaz Tychowo więcej
15:00  Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło więcej
15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice więcej
11:00  Korona Człopa - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Błonie Barwice - Olimp Złocieniec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
16:00  Sowianka Sowno - Korona Stuchowo więcej
15:00  Fala Międzyzdroje - Orzeł Prusinowo więcej
15:00  Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica więcej
16:00  Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:00  Promień Mosty - Orzeł Pęzino więcej
16:00  Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:30  Sarmata Dobra - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
16:00  Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
11:00  Arkonia Szczecin - Chemik II Police więcej
16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - KP Przecław więcej
17:00  Leśnik Kliniska - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:00  Zootechnik Kołbacz - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
16:00  Mechanik Warnice - SCRS Barlinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
15:00  Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
15:00  SP Wilcze Laski - Wicher Rąbino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
15:00  Grom Szwecja - Wspólni Różewo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
12:00  Kasta II Szczecin-Majowe - Sparta Skalin więcej
14:00  Aquila II Szczecin - Zenit Koszewo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Polonia Gryfino - Klon Krzymów więcej
piła nożna WLJ Starszych
18:00  Prawobrzeże Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
17:00  SALOS Szczecin - SCRS Barlinek więcej
11:00  Victoria Sianów - FASE Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
11:00  Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin więcej
13:00  Orzeł 2010 Wałcz - SALOS Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
11:00  AP Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Odra Chojna - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
17:00  Ogniwo Babinek - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna III liga Kobiet
16:00  Ladies Football Academy Szczecin - Energetyk Junior Gryfino więcej
  Olimpia II Szczecin - Hetman Recz więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków więcej
12:00  Hutnik Kraków - Arka Gdynia więcej
12:30  Gwarek Zabrze - Korona Kielce więcej
16:00  Wisła Kraków - Zagłębie Lubin więcej
  Legia Warszawa - FCB Escola Varsovia więcej
12:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
  Lechia Gdańsk - SMS Łódź więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
11:00  SI Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
14:00  Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
13:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
14:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - KKP Chełmża więcej
  Górnicza Konin - WAP Włocławek więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pogoń Tczew więcej
  Gwiazda Toruń - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  PGE Vive Kielce - SPR PWSZ Tarnów więcej
  Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole więcej
  Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze więcej
  Energa Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  MMTS Kwidzyn - Stal Mielec więcej
  Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Azoty Puławy więcej
29 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
12:30  Arka Gdynia - Piast Gliwice więcej
15:00  Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
17:30  Wisła Kraków - Cracovia Kraków więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Czcibor Cedynia - Drawa Drawno więcej
15:00  Piast Karsko - Iskra Banie więcej
16:30  Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Biali Sądów - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
13:00  LZS Kowalewice - Wieża Postomino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
12:00  Orzeł Łubowo - Ikar Krosino więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Pionier Żarnowo - Jantar Dziwnów więcej
15:00  Pomorzanin Przybiernów - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:00  Orkan Dalewo - Unia Stargard więcej
13:00  Ina Ińsko - Czarni Marianowo więcej
15:00  Radowia Radowo Małe - WODR Barzkowice więcej
14:00  Masovia Maszewo - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Grot Gardno więcej
  Podlesie Sowno - Znicz Niedźwiedź więcej
13:00  Czarni Czarnówko - Wicher Steklno więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Czarni Fiege Lubanowo więcej
14:00  Unia Swochowo - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
17:00  Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl więcej
13:00  Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  GKS Golenice - Zieloni Zielin więcej
15:00  Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry więcej
15:00  Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna więcej
12:00  KLUKS Krzywin - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
14:00  Błyskawica Kluki - Iskra Warszyn więcej
14:00  Zorza Tychowo - Wicher Przelewice więcej
13:00  Iskra Lutówko - Koral Mostkowo więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Piast Kolin więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Polonia Giżyn więcej
15:00  Sęp Brzesko - Bryza Reńsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
13:30  Resko Karcino - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Wicher Mierzym - Sokół Lulewice więcej
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Fala ABFrost Gąski więcej
12:00  Grot Gorawino - Wrzos Wrzosowo więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Radew Białogórzyno więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
14:00  Derby Karścino - Grot Bonin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn więcej
15:00  Błękitni Sarnik - Świt Barnimie więcej
  Iskra Pomień - Orzeł Żeńsko więcej
14:00  Korona Raduń - Zjednoczeni Wapnica więcej
14:00  Remor Recz - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  KS Skibno - Jantar Korlino więcej
12:00  Passat Bukowo Morskie - Darpol Barzowice więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica więcej
16:00  Gryf Polanów - Błękitni Tychowo więcej
12:00  Arkadia Malechowo - KS Sieciemin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
11:00  Błękitni Gonne Małe - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
12:00  Sokół Spore - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Grom Świelino więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno więcej
14:00  Grom Giżyno - Kopanik Lubno więcej
13:00  Gryf Budowo - Legion Strączno więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec więcej
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
  Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Lotnik Czarne - Sparta II Gryfice więcej
11:00  Fala II Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
16:00  Jeziorak II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
  Dęby Rogowo - Pionier Szczecin więcej
17:00  FASE Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice więcej
14:00  Iskra II Banie - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Sława Choszczno - Gwiazda Żalęcino więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Zorza II Dobrzany więcej
  Pionier Zwierzyn - Gwiazda Żalęcino więcej
14:00  Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno więcej
14:00  Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań więcej
piła nożna WLJ Starszych
14:00  Mewa Resko - Świt Szczecin więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino więcej
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Chemik Police więcej
11:00  Ina Goleniów - Błękitni Stargard więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
11:00  Błękitni Stargard - Football Academy Szczecin więcej
13:00  Vineta Wolin - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
11:00  Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście więcej
11:00  Sokół Karlino - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  KS Skibno - Wieża II Postomino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:00  Światowid 63 II Łobez - Orzeł Mrzeżyno więcej
13:00  Lotnik Czarne - Korona II Stuchowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
  Tywa Swobnica - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Sława Choszczno - Dęby Rogowo więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice więcej
piła nożna III liga Kobiet
11:00  Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
12:00  Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13:00  GOSRiT Luzino - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
16:00  Błękitni Stargard - Spójnia Białe Błota więcej
30 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 3
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
11 » Zebranie organizacyjne  »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
2 » Przygotowania Radewa
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
1 » Powołania dla Olimpijek
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Umowa z Hołotą rozwiąza »
mecze:
45 » Piast Karsko-Biali Sądó »
34 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
25 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
20 » Drawa Drawno-Dąb Dębno
17 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
16 » Darłovia Darłowo-Błękit »
16 » Orzeł Łoźnica-Wicher Br »
15 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
15 » Płomień Lisowo-Ina Ińsk »
14 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
arturr bladelowca
exxil Fazi877
kolczak33 krkic
kspogon marecki727...
orzelekk teufel
TUPACK Wiktorka1
wysmiewacz
gości: 1117
statystyki portalu
• drużyn: 2804
• imprez: 118733
• newsów: 72204
• użytkowników: 70100
• komentarzy: 1080235
• zdjęć: 779239
• relacji: 38102
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies