ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - sierpień 2019
pokaż:
02 sierpień
piła nożna Sparingi
Mewa Resko - Pogoń Połczyn Zdrój 5 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Orkan Suchań 4 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Korona Kielce 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno 0 : 1 więcej
03 sierpień
Runmageddon Szczecin więcej
IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Sokoliniec - Iskra Banie 0 : 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Pęzino 0 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 1 : 4 więcej
15:30  Sowianka Sowno - Lotnik Czarne więcej
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - STLA Kacper-Sport Szczecinek 2 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 3 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 6 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 1 : 7 więcej
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 4 : 8 więcej
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Ina Ińsko 7 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 1 : 3 więcej
ŁKS Łódź - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów 0 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 4 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - GKS Katowice 0 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 1 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Lech II Poznań 0 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 2 : 3 więcej
Grom Nowy Staw - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin 2 : 4 więcej
04 sierpień
Runmageddon Szczecin więcej
Powiatowy Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Starosty, Burmistrza i Dyrektora Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju więcej
Do Puszczy Bukowej z Gryfusem więcej
piła nożna Sparingi
Noteć Rosko - Korona Człopa 3 : 1 więcej
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 1 : 4 więcej
Wicher Mierzym - Bajgiel Będzino 1 : 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Iskra Lutówko 3 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - KS Gwda Wielka 2 : 2 więcej
16:00  Sokół Lulewice - Wicher Rąbino więcej
Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo 5 : 5 więcej
GKS Golenice - Unia Swochowo 10 : 4 więcej
Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 : 1 więcej
12:00  Pionier Szczecin - Iskra II Banie więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0 : 0 więcej
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Stal Rzeszów - Legionovia Legionowo 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Chemik Police - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
Radunia Stężyca - Górnik Konin 5 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 4 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Rolnik Biedrzychowice - AZS UJ Kraków 1 : 3 więcej
KKP Bydgoszcz - AZS Wrocław 0 : 5 więcej
Mitech Żywiec - Olimpia Szczecin 0 : 1 więcej
05 sierpień
Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
06 sierpień
Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze więcej
piła nożna Sparingi
Polonia Płoty - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
07 sierpień
Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze więcej
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 1 : 4 więcej
Warta Słońsk - Dąb Dębno 5 : 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin 1 : 6 więcej
Wicher Rąbino - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 4 więcej
Korona Człopa - Drawa Krzyż 5 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski
Skra Częstochowa - Ruch Chorzów 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 3 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 2 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 3 : 2 więcej
08 sierpień
Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze więcej
piła nożna Sparingi
Wicher Mierzym - Grom Świelino 6 : 0 więcej
09 sierpień
Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze więcej
piła nożna Sparingi
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 0 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Korona Kielce - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
10 sierpień
Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze więcej
LFA II: Jaguars Kąty Wrocławskie - Armada Szczecin 0:41 więcej
piła nożna Sparingi
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Korona Stuchowo 6 : 1 więcej
  Sarmata Dobra - Mewa Resko więcej
Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 : 4 więcej
16:00  Radew Białogórzyno - Redłovia Redło więcej
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 9 : 1 więcej
Orkan Suchań - Iskra Pomień 6 : 2 więcej
Unia Dolice - Sęp Brzesko 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce 1 : 3 więcej
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
Elana Toruń - Olimpia Elbląg 0 : 2 więcej
GKS Katowice - Bytovia Bytów 1 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 0 : 0 więcej
Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 0 : 0 więcej
Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 4 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard 0 : 6 więcej
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 1 : 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw 1 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 2 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin 4 : 0 więcej
Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 0 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 1 : 1 więcej
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 4 : 0 więcej
Unia Janikowo - Chemik Police 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS UJ Kraków - KKP Bydgoszcz 7 : 0 więcej
Medyk Konin - Rolnik Biedrzychowice 9 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - AZS PWSZ Wałbrzych 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
SMS Łódź - FCB Escola Varsovia 1 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
11 sierpień
Zachodnia Liga MTB: Bledzew więcej
Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze więcej
piła nożna Sparingi
Stal Lipiany - Dąb Dębno 7 : 2 więcej
15:00  Zawisza Grzmiąca - KS Gwda Wielka więcej
Sokół Sokoliniec - Czarni Marianowo 6 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 1 więcej
Piast Kolin - Iskra Banie 3 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Wicher Rąbino 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Sparta Sobiemyśl 2 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Vielgovia Szczecin 5 : 1 więcej
Biali Sądów - Błękitni Stargard 9 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Sokół Pyrzyce 2 : 6 więcej
Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Korona Kielce 1 : 0 więcej
ŁKS Łódź - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Skra Częstochowa 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - AZS Wrocław 3 : 2 więcej
Mitech Żywiec - GKS Katowice 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Gwarek Zabrze - Lech Poznań 2 : 6 więcej
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 0 : 3 więcej
Hutnik Kraków - Legia Warszawa 0 : 5 więcej
12 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
14 sierpień
piła nożna Sparingi
18:00  Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica więcej
18:30  Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna więcej
Radowia Radowo Małe - Polonia Płoty 5 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin 0 : 0 więcej
15 sierpień
2. Memoriał Wiesława Maniaka więcej
XVIII Festiwal Gwiazd Sportu więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice 0 : 5 więcej
Wicher Mierzym - Grot Bonin 8 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Chemik Police - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 2 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 2 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno 0 : 1 więcej
Grom Nowy Staw - Gwardia Koszalin 3 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0 : 2 więcej
Jarota Jarocin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 3 : 3 więcej
16 sierpień
XVIII Festiwal Gwiazd Sportu więcej
Międzyanrodowe Zawody Strażackie Toughest Firefighter Challenge więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Kraków - ŁKS Łódź 4 : 0 więcej
17 sierpień
21. Memoriał Władysława Komara i Tadeusza Ślusarskiego więcej
XXI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian więcej
XVIII Festiwal Gwiazd Sportu więcej
Maraton Kajakowy Zimorodek więcej
Międzyanrodowe Zawody Strażackie Toughest Firefighter Challenge więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Lech Poznań 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 3 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Resovia Rzeszów 0 : 3 więcej
Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola 4 : 1 więcej
Błękitni Stargard - GKS Katowice 1 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 1 : 0 więcej
Stal Rzeszów - Lech II Poznań 2 : 0 więcej
Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo 2 : 0 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 2 : 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 2 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 2 : 0 więcej
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Jeziorak Szczecin 0 : 6 więcej
Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 : 1 więcej
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 : 0 więcej
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 0 więcej
Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Drawa Drawno 1 : 0 więcej
Czcibor Cedynia - Odra Chojna 0 : 3 więcej
Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Strong Zielenica - Wieża Postomino 1 : 4 więcej
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 0 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Sława Sławno 1 : 3 więcej
Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 1 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno 4 : 2 więcej
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Redłovia Redło - Ikar Krosino 1 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Mechanik Bobolice 1 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec 0 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 1 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 1 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 10 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec 1 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Lech Poznań - Górnik Zabrze 3 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Korona Kielce 1 : 3 więcej
FCB Escola Varsovia - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - SMS Łódź 4 : 0 więcej
Legia Warszawa - Arka Gdynia 3 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 4 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - SI Arka Gdynia 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Świt Szczecin - FASE Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police 3 : 4 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
UKS SMS Łódź II - Polonia Poznań 6 : 0 więcej
MUKS Praga Warszawa - Polonia Środa Wlkp. 2 : 3 więcej
18 sierpień
Ekstremalny Dzikobieg - Police więcej
Zachodnia Liga MTB: Bogdaniec więcej
25. Memoriał im. Mirosława Wiącka więcej
piła nożna Sparingi
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 3 : 7 więcej
Passat Bukowo Morskie - Płomień Jeżyczki 10 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1 : 0 więcej
Piast Gliwice - Wisła Płock 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Elana Toruń 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 5 : 0 więcej
Vineta Wolin - Iskierka Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 0 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw 2 : 1 więcej
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec 1 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 3 : 1 więcej
Unia Janikowo - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
Chemik Police - Sokół Kleczew 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 6 : 5 więcej
Piast Karsko - Biali Sądów 0 : 9 więcej
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 0 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
GKS Katowice - Olimpia Szczecin 7 : 3 więcej
Rolnik Biedrzychowice - UKS SMS Łódź 1 : 6 więcej
KKP Bydgoszcz - Medyk Konin 0 : 4 więcej
AZS Wrocław - AZS UJ Kraków 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 6 : 6 więcej
Gwarek Zabrze - Wisła Kraków 0 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
SCRS Barlinek - Chemik Police 1 : 6 więcej
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 9 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Victoria Sianów 8 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Jeziorak II Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 13 więcej
Orzeł Małkocin - Mechanik Warnice 4 : 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Unia Swochowo 1 : 1 więcej
Klon Krzymów - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 7 więcej
Tywa Swobnica - Sęp Brzesko 0 : 11 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Pęzino 4 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 1 : 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 4 : 2 więcej
Pionier Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 2 : 5 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Jedność Przewłoki 1 : 1 więcej
Grot Gardno - Vielgovia Szczecin 1 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5 : 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 3 : 1 więcej
GKS Golenice - SCRS Barlinek 2 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 3 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 1 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Koral Mostkowo 7 : 0 więcej
Lotnik Czarne - Sowianka Sowno 1 : 2 więcej
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 1 : 9 więcej
Gardominka Mechowo - Sarmata Dobra 0 : 14 więcej
Zieloni Wyszobór - Korona Stuchowo 1 : 9 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Bizon Cerkwica 2 : 8 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Polonia Giżyn 2 : 3 więcej
Światowid 63 II Łobez - Radowia Radowo Małe 0 : 3 więcej
Gwiazda Żalęcino - Korona Raduń 2 : 4 więcej
Jantar II Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 5 : 1 więcej
Sparta II Gryfice - Pomorzanin Przybiernów 1 : 9 więcej
Rolpol Chlebowo - Remor Recz 1 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Ińsko 0 : 3 więcej
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 0 : 7 więcej
Masovia Maszewo - Podlesie Sowno 14 : 1 więcej
Sparta Skalin - Zootechnik Kołbacz 4 : 4 więcej
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Dąb Dębice 3 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino 5 : 2 więcej
Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo 4 : 2 więcej
Drzewiarz Krosino - Błękitni Gonne Małe 3 : 2 więcej
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 1 : 3 więcej
Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec 2 : 4 więcej
Darpol Barzowice - KS Skibno 2 : 4 więcej
Derby Karścino - Jantar Siemyśl 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Santos Kłębowiec 7 : 0 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino 0 : 3 więcej
Grom Świelino - Gryf Polanów 1 : 5 więcej
Wicher Rąbino - Wrzos Wrzosowo 3 : 0 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno 0 : 3 więcej
Sokół Lulewice - Fala ABFrost Gąski 2 : 2 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Stomilanki Olsztyn - Piastovia Piastów 6 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Akademia Piłkarska LG 1 : 3 więcej
Ząbkovia Ząbki - Unifreeze Górzno 1 : 1 więcej
Medyk II Konin - KS Raszyn 1 : 1 więcej
19 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
20 sierpień
piła nożna Sparingi
Iskra Białogard - Wicher Rąbino 5 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Warta Poznań - Chemik Bydgoszcz 3 : 3 więcej
21 sierpień
Mistrzostwa Europy U21 w klasie Laser więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 0 : 0 więcej
Lech II Poznań - Legionovia Legionowo 2 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów 1 : 2 więcej
Elana Toruń - Skra Częstochowa 1 : 1 więcej
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 2 : 2 więcej
GKS Katowice - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
Resovia Rzeszów - Bytovia Bytów 1 : 1 więcej
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Victoria Sianów 0 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 : 9 więcej
Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin 9 : 4 więcej
Arkonia Szczecin - SCRS Barlinek 3 : 1 więcej
22 sierpień
Mistrzostwa Europy U21 w klasie Laser więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
AP Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 2 : 4 więcej
23 sierpień
Mistrzostwa Europy U21 w klasie Laser więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 3 : 2 więcej
24 sierpień
Mistrzostwa Europy U21 w klasie Laser więcej
Żeglarskie zakończenie wakacji więcej
piła nożna Sparingi
11:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Ladies Football Academy Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Arka Gdynia 3 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna II liga
Stal Rzeszów - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 0 : 2 więcej
Ina Goleniów - Lech Czaplinek 0 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 3 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino 4 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 6 : 0 więcej
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Grom Nowy Staw - Górnik Konin 1 : 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 5 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0 : 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Polonia Płoty 0 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica 9 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin 0 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 4 : 0 więcej
Orkan Suchań - Iskra Banie 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wieża Postomino - Saturn Mielno 19 : 0 więcej
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 5 : 2 więcej
Sława Sławno - Vimobilia Będzino 2 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice 6 : 4 więcej
Strong Zielenica - Victoria Sianów 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 8 : 5 więcej
Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna 2 : 0 więcej
Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Mechanik Turowo 1 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Orzeł Łubowo 7 : 0 więcej
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 1 : 3 więcej
Sad Chwiram - Głaz Tychowo 0 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków 1 : 3 więcej
Medyk Konin - AZS Wrocław 2 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - KKP Bydgoszcz 11 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Rolnik Biedrzychowice 7 : 0 więcej
GKS Katowice - Górnik Łęczna 0 : 3 więcej
Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bałtyk Gostyń - Jantar Dziwnów 1 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Dąb Dębice - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 5 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 7 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo 9 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 4 : 1 więcej
Chemik II Police - OKS Center MD Goleniów 0 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Grot Gardno 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wielkie 1 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Grom Szwecja - Kolejarz Wierzchowo 4 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4 : 0 więcej
SMS Łódź - Legia Warszawa 1 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 7 : 0 więcej
Korona Kielce - FCB Escola Varsovia 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Arka Gdynia 2 : 5 więcej
piła nożna WLJ Starszych
SCRS Barlinek - FASE Szczecin 1 : 4 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 4 : 1 więcej
Victoria Sianów - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Unifreeze Górzno - UKS SMS Łódź II 1 : 5 więcej
Medyk II Konin - Stomilanki Olsztyn 0 : 3 więcej
25 sierpień
Zachodnia Liga MTB: Motylewo więcej
40. PKO Półmaraton Szczecin więcej
Mistrzostwa Europy U21 w klasie Laser więcej
Żeglarskie zakończenie wakacji więcej
LFA II: Armada Szczecin - Angels Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 0 : 3 więcej
ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2 : 3 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 1 : 0 więcej
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów 1 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 0 : 1 więcej
Górnik Łęczna - GKS Katowice 1 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Widzew Łódź 1 : 0 więcej
Legionovia Legionowo - Górnik Polkowice 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Chemik Police 2 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - Dąb Dębno 0 : 0 więcej
Biali Sądów - Unia Dolice 3 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Piast Karsko 3 : 0 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia 1 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 3 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 3 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 3 : 2 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Fala Międzyzdroje 1 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 3 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów 3 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Masovia Maszewo - Promień Mosty 3 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 1 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska 13 : 0 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek 1 : 3 więcej
Unia Swochowo - Czarni Czarnówko 1 : 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Podlesie Sowno 4 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Zjednoczeni Kobylanka 3 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Odrzanka Radziszewo 2 : 1 więcej
Wicher Steklno - Znicz Niedźwiedź 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Piast Piaseczno - GKS Golenice 3 : 0 więcej
KLUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 2 : 3 więcej
Sekwoja Brwice - Zjednoczeni Kurzycko 1 : 4 więcej
Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice 0 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 1 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Jedność Przewłoki - Błyskawica Kluki 0 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Mechanik Warnice 3 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Iskra Lutówko 4 : 3 więcej
Bryza Reńsko - Zorza Tychowo 4 : 4 więcej
Polonia Giżyn - Iskra Warszyn 4 : 0 więcej
Piast Kolin - Wicher Przelewice 1 : 1 więcej
SCRS Barlinek - Koral Mostkowo 6 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Jantar Siemyśl - Resko Karcino 2 : 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 0 : 6 więcej
Grot Bonin - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Gryf Dobrowo 0 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Sokół Lulewice 4 : 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Korona Raduń - Iskra Pomień 3 : 3 więcej
Sokół Granowo - Błękitni Sarnik 2 : 0 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Ina Nadarzyn 2 : 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 6 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Pomorzanin Zamęcin 2 : 1 więcej
Remor Recz - Sokół Sokoliniec 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Gryf Polanów - Derby Gwiazdowo 4 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 3 : 0 więcej
KS Sieciemin - KS Skibno 0 : 1 więcej
Błękitni Tychowo - Pogoń Noskowo 4 : 2 więcej
Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice 3 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Wieża II Postomino 3 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
KP Drawsko Pomorskie - Błękitni Pomierzyn 10 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Gryf Budowo 4 : 1 więcej
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 1 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Legion Strączno 5 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Kopanik Lubno 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Wisła Kraków - Lech Poznań 2 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Gwarek Zabrze 2 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Śląsk Wrocław 2 : 5 więcej
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
SI Arka Gdynia - Warta Poznań 1 : 5 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Świt Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 8 : 0 więcej
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 4 : 8 więcej
Sokół Karlino - Bałtyk SP 7 Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Polonia Środa Wlkp. - Ząbkovia Ząbki 3 : 1 więcej
Polonia Poznań - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
KS Raszyn - Akademia Piłkarska LG 0 : 2 więcej
Piastovia Piastów - MUKS Praga Warszawa 0 : 1 więcej
26 sierpień
Mistrzostwa Europy U21 w klasie Laser więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1 : 2 więcej
27 sierpień
Mistrzostwa Europy U21 w klasie Laser więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 0 więcej
28 sierpień
Mistrzostwa Europy U21 w klasie Laser więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 2 : 0 więcej
Sokół Karlino - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 1 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 2 : 6 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin 3 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Flota Świnoujście 0 : 1 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 4 : 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 6 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Victoria Sianów 4 : 2 więcej
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 : 10 więcej
Świt Szczecin - Stal Szczecin 11 : 0 więcej
29 sierpień
piła nożna WLJ Starszych
FASE Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 11 : 1 więcej
30 sierpień
Puchar Świata FIA w rajdach terenowych ORLEN Baja Poland 2019 więcej
Mistrzostwa Świata w wioślarstwie więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 4 : 2 więcej
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
31 sierpień
Puchar Świata FIA w rajdach terenowych ORLEN Baja Poland 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 4 : 2 więcej
Wisła Płock - ŁKS Łódź 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 1 : 1 więcej
Widzew Łódź - Stal Rzeszów 3 : 1 więcej
GKS Katowice - Skra Częstochowa 2 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 1 : 3 więcej
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 2 : 3 więcej
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Olimp Gościno 9 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 1 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 3 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 4 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 3 : 1 więcej
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Grom Nowy Staw 2 : 2 więcej
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 4 : 3 więcej
Chemik Police - Polonia Środa Wlkp. 0 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Sparta Gryfice 2 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
Piast Chociwel - Wicher Brojce 4 : 0 więcej
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 1 więcej
Mewa Resko - Zorza Dobrzany 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 : 2 więcej
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 0 : 4 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Victoria Sianów - Wieża Postomino 0 : 6 więcej
Zefir Wyszewo - Strong Zielenica 0 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 2 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo 1 : 0 więcej
Płomień Myślino - Sława Sławno 0 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 3 : 1 więcej
Saturn Mielno - Iskra Białogard 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Zawisza Grzmiąca - Ikar Krosino 1 : 4 więcej
Głaz Tychowo - Redłovia Redło 3 : 3 więcej
Spójnia Świdwin - Mechanik Bobolice 2 : 6 więcej
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 2 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 5 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 2 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 3 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Bałtyk Gostyń 3 : 4 więcej
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 2 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Prawobrzeże II Świnoujście 6 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 1 : 2 więcej
Promień Mosty - Płomień Lisowo 6 : 0 więcej
Dąb Dębice - Sarmata Dobra 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska - Chemik II Police 6 : 2 więcej
Aquila Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Ogniwo Babinek - Znicz Niedźwiedź 5 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 1 : 3 więcej
GKS Golenice - KLUKS Krzywin 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 0 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 4 : 2 więcej
Grom Szwecja - KP Drawsko Pomorskie 0 : 3 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Polonia Gryfino - Iskra II Banie 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Lech Poznań - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - SMS Łódź 5 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Warta Poznań - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Arka Gdynia - Chemik Bydgoszcz 6 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - SI Arka Gdynia 4 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 1 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 5 : 1 więcej
Victoria Sianów - Ina Goleniów 3 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 0 : 10 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 0 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 9 : 1 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Mechanik Bobolice - Pamet Świdwin 10 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół St. Dąbrowa 10 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino 6 : 4 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo 0 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 0 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni Stargard 5 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - STLA Kacper-Sport Szczecinek 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Zryw Kretomino 3 : 3 więcej
Iskra Białogard - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - SPR PWSZ Tarnów 23 : 22 więcej
Gwardia Opole - Sandra SPA Pogoń Szczecin 33 : 24 więcej
PGE Vive Kielce - Stal Mielec 33 : 20 więcej
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 25 : 17 więcej
MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin 28 : 23 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Gorycz połączona z nadz »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Majewski prezesem Gryfa »
mecze:
9 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
5 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » Błękitni Stargard-Stal  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2628
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72801
• użytkowników: 70472
• komentarzy: 1093420
• zdjęć: 790238
• relacji: 38390
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies