ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 31 sierpień 2019
dodaj sparing
pokaż:
31 sierpień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Wisła Płock - ŁKS Łódź więcej
17:30  Piast Gliwice - Lechia Gdańsk więcej
20:00  Wisła Kraków - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna II liga
  Lech II Poznań - Pogoń Siedlce więcej
16:00  Pogoń Siedlce - Lech II Poznań więcej
17:00  Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna więcej
19:00  Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków więcej
19:00  GKS Katowice - Skra Częstochowa więcej
19:00  Znicz Pruszków - Błękitni Stargard więcej
19:10  Widzew Łódź - Stal Rzeszów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Vineta Wolin więcej
14:00  Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  Rasel Dygowo - Sokół Karlino więcej
17:00  Ina Goleniów - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Flota Świnoujście - Olimp Gościno więcej
17:00  MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Gwardia Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
15:00  Bałtyk Koszalin - Grom Nowy Staw więcej
16:00  Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Chemik Police - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin więcej
17:00  Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin więcej
17:00  Sokół Kleczew - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Stal Szczecin - Sparta Gryfice więcej
11:00  Piast Chociwel - Wicher Brojce więcej
13:00  Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Polonia Płoty - Iskra Golczewo więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Iskra Banie - Drawa Drawno więcej
15:00  Unia Dolice - Kłos Pełczyce więcej
17:00  Stal Lipiany - Orkan Suchań więcej
17:00  Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Victoria Sianów - Wieża Postomino więcej
17:00  Zefir Wyszewo - Strong Zielenica więcej
17:00  LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Bajgiel Będzino - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Płomień Myślino - Sława Sławno więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie więcej
18:00  Saturn Mielno - Iskra Białogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
11:00  Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Głaz Tychowo - Redłovia Redło więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa więcej
17:00  Zawisza Grzmiąca - Ikar Krosino więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
15:00  Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica więcej
16:00  Pomorzanin Przybiernów - Bałtyk Gostyń więcej
16:00  Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
15:00  Promień Mosty - Płomień Lisowo więcej
16:00  Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo więcej
16:00  Dąb Dębice - Sarmata Dobra więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Chemik II Police więcej
11:00  Aquila Szczecin - KP Przecław więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
17:00  Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
16:00  Mechanik Warnice - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
16:30  Sokół Lulewice - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
16:00  Grom Giżyno - Znicz Dzikowo więcej
16:00  Grom Szwecja - KP Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
16:00  Polonia Gryfino - Iskra II Banie więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
11:00  Pogoń Szczecin - Korona Kielce więcej
12:00  Lech Poznań - Cracovia Kraków więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - SMS Łódź więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Arka Gdynia więcej
16:00  FCB Escola Varsovia - Górnik Zabrze więcej
piła nożna WLJ Starszych
11:00  Victoria Sianów - Ina Goleniów więcej
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
14:00  Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
17:30  Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard więcej
18:00  Prawobrzeże Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
11:00  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Gwiazda Toruń - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Mewa Resko - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
17:00  Ogniwo Babinek - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
12:00  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
12:00  Arka Gdynia - Chemik Bydgoszcz więcej
15:00  Pogoń Szczecin - SI Arka Gdynia więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
  NMC Górnik Zabrze - SPR PWSZ Tarnów więcej
  Gwardia Opole - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  PGE Vive Kielce - Stal Mielec więcej
  Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy więcej
  Energa Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 3
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
11 » Zebranie organizacyjne  »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
2 » Przygotowania Radewa
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
1 » Powołania dla Olimpijek
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Umowa z Hołotą rozwiąza »
mecze:
45 » Piast Karsko-Biali Sądó »
34 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
25 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
20 » Drawa Drawno-Dąb Dębno
18 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
16 » Darłovia Darłowo-Błękit »
16 » Orzeł Łoźnica-Wicher Br »
15 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
15 » Płomień Lisowo-Ina Ińsk »
14 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 22
19WTJ89 arturr
Bengoro bodziu
dziku393 exxil
Fazi877 gazela67
james181 kibic23P
kolczak33 krkic
manofunite... marecki727...
orzelekk paulinus
PrzemoDzis... rogerk
teufel theoden
TUPACK Wiktorka1
gości: 1205
statystyki portalu
• drużyn: 2804
• imprez: 118733
• newsów: 72204
• użytkowników: 70100
• komentarzy: 1080228
• zdjęć: 779239
• relacji: 38101
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies