ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 sierpień 2019
dodaj sparing
pokaż:
24 sierpień
Żeglarskie zakończenie wakacji więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Cracovia Kraków - Arka Gdynia więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
20:00  Raków Częstochowa - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
17:00  Stal Rzeszów - Elana Toruń więcej
17:30  Garbarnia Kraków - Lech II Poznań więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 3 więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Vineta Wolin więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard więcej
14:00  GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino więcej
17:00  Olimp Gościno - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Ina Goleniów - Lech Czaplinek więcej
17:00  Flota Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  MKP Szczecinek - Rasel Dygowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  Grom Nowy Staw - Górnik Konin więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno więcej
17:00  Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo więcej
18:00  Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Polonia Płoty więcej
16:00  Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Iskra Golczewo - Piast Chociwel więcej
16:00  Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:00  Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14:00  Energetyk Gryfino - Stal Lipiany więcej
16:00  Orkan Suchań - Iskra Banie więcej
17:00  Odra Chojna - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice więcej
16:00  Strong Zielenica - Victoria Sianów więcej
17:00  Wieża Postomino - Saturn Mielno więcej
17:00  Sława Sławno - Bajgiel Będzino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
12:00  Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
16:00  Olimp Złocieniec - Mechanik Turowo więcej
16:00  Sad Chwiram - Głaz Tychowo więcej
17:00  Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Orzeł Łubowo więcej
17:00  Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków 1 : 3 więcej
12:00  Medyk Konin - AZS Wrocław więcej
12:00  GKS Katowice - Górnik Łęczna więcej
12:00  Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
15:00  UKS SMS Łódź - KKP Bydgoszcz więcej
15:00  Czarni Sosnowiec - Rolnik Biedrzychowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
16:00  Bałtyk Gostyń - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
14:30  Dąb Dębice - Orkan Dalewo więcej
16:00  Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo więcej
17:00  Rolpol Chlebowo - Unia Stargard więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 4 : 1 więcej
16:00  Chemik II Police - OKS Center MD Goleniów więcej
17:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16:00  Czarni Fiege Lubanowo - Grot Gardno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
15:00  Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
15:00  Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno więcej
16:00  Grom Szwecja - Kolejarz Wierzchowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  SMS Łódź - Legia Warszawa więcej
12:00  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
13:00  Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok więcej
14:00  Korona Kielce - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna WLJ Starszych
SCRS Barlinek - FASE Szczecin 1 : 4 więcej
Victoria Sianów - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
13:00  SALOS Szczecin - Chemik Police więcej
17:00  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
  FASE Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
11:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - Ladies Football Academy Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
12:00  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Arka Gdynia więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Unifreeze Górzno - UKS SMS Łódź II więcej
15:00  Medyk II Konin - Stomilanki Olsztyn więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 3
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
11 » Zebranie organizacyjne  »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
2 » Przygotowania Radewa
2 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Umowa z Hołotą rozwiąza »
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
1 » Powołania dla Olimpijek
mecze:
45 » Piast Karsko-Biali Sądó »
34 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
25 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
20 » Drawa Drawno-Dąb Dębno
17 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
16 » Orzeł Łoźnica-Wicher Br »
16 » Darłovia Darłowo-Błękit »
15 » Płomień Lisowo-Ina Ińsk »
15 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
14 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
Bengoro exxil
Fazi877 gazela67
james181 krkic
marecki727... orzelekk
paulinus teufel
TUPACK Wiktorka1
wysmiewacz
gości: 1163
statystyki portalu
• drużyn: 2804
• imprez: 118733
• newsów: 72204
• użytkowników: 70100
• komentarzy: 1080235
• zdjęć: 779239
• relacji: 38102
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies