ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - lipiec 2019
dodaj sparing
pokaż:
06 lipiec
IX Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza więcej
07 lipiec
Zachodnia Liga MTB: Chojna więcej
13 lipiec
IV Puchar Polski w kajak polo- Finał więcej
14 lipiec
IV Puchar Polski w kajak polo- Finał więcej
19 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok więcej
20:30  ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk więcej
20 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:00  Piast Gliwice - Lech Poznań więcej
15:00  Raków Częstochowa - Korona Kielce więcej
17:30  Wisła Kraków - Śląsk Wrocław więcej
21 lipiec
Triathlon Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Legia Warszawa - Pogoń Szczecin więcej
15:00  Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków więcej
22 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Wisła Płock - Górnik Zabrze więcej
26 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
20:30  Lech Poznań - Wisła Płock więcej
27 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:00  Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa więcej
17:30  Śląsk Wrocław - Piast Gliwice więcej
28 lipiec
Bieg Neptuna 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17:30  Cracovia Kraków - ŁKS Łódź więcej
15:00  Korona Kielce - Legia Warszawa więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Wisła Kraków więcej
29 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » To jeszcze nie koniec P »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
4 » Test mecz
3 » Baraże o awans do Klasy »
3 » Trzy treningi dziennie
2 » Plan przygotowań Błękit »
2 » PGE sponsorem Spójni
2 » Paulina Maj-Erwardt zag »
1 » Awanse w sezonie 2018/2 »
1 » Portowcy wicemistrzami  »
mecze:
56 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
41 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
39 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
38 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
37 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
30 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
13 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
12 » Stal Lipiany-Błękitni T »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kibic22 nocnik
gości: 699
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71870
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077886
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies