ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 sierpień 2019
dodaj sparing
pokaż:
25 sierpień
Żeglarskie zakończenie wakacji więcej
Zachodnia Liga MTB: Motylewo więcej
40. PKO Półmaraton Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:00  Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
17:30  Zagłębie Lubin - Piast Gliwice więcej
17:30  ŁKS Łódź - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
13:05  Górnik Łęczna - GKS Katowice więcej
16:00  Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów więcej
16:00  Skra Częstochowa - Widzew Łódź więcej
17:00  Legionovia Legionowo - Górnik Polkowice więcej
18:00  Bytovia Bytów - Znicz Pruszków więcej
19:00  Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo więcej
19:00  Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin więcej
15:00  Radunia Stężyca - Chemik Police więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
17:30  Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12:00  Drawa Drawno - Dąb Dębno więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Piast Karsko więcej
16:00  Biali Sądów - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze więcej
16:00  Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
11:00  Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo więcej
11:00  Bizon Cerkwica - Błękitni Trzygłów więcej
12:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów więcej
14:00  Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo więcej
17:00  Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno więcej
18:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
13:00  Płomień Lisowo - Ina Ińsko więcej
14:00  Masovia Maszewo - Promień Mosty więcej
15:00  WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
17:00  Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
17:00  KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
11:00  Orzeł Grzędzice - Odrzanka Radziszewo więcej
14:00  Unia Swochowo - Czarni Czarnówko więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
17:00  Zootechnik Kołbacz - Podlesie Sowno więcej
17:00  Wicher Steklno - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
12:00  KLUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole więcej
14:00  Sekwoja Brwice - Zjednoczeni Kurzycko więcej
14:00  Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice więcej
14:00  Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
15:30  Piast Piaseczno - GKS Golenice więcej
16:00  Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Mechanik Warnice więcej
12:00  SCRS Barlinek - Koral Mostkowo więcej
15:00  Bryza Reńsko - Zorza Tychowo więcej
16:00  Piast Kolin - Wicher Przelewice więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Błyskawica Kluki więcej
17:00  Sęp Brzesko - Iskra Lutówko więcej
17:00  Polonia Giżyn - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
12:00  Jantar Siemyśl - Resko Karcino więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino więcej
12:00  Grot Bonin - Wicher Mierzym więcej
12:00  Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Gryf Dobrowo więcej
15:00  Radew Białogórzyno - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
11:00  Remor Recz - Sokół Sokoliniec więcej
14:00  Sokół Granowo - Błękitni Sarnik więcej
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Ina Nadarzyn więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Pomorzanin Zamęcin więcej
16:00  Korona Raduń - Iskra Pomień więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  KS Sieciemin - KS Skibno więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Jantar Korlino więcej
12:00  Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Pogoń Noskowo więcej
16:00  Gryf Polanów - Derby Gwiazdowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  Sokół Suliszewo - Gryf Budowo więcej
13:00  Santos Kłębowiec - Legion Strączno więcej
13:00  Wspólni Różewo - Kopanik Lubno więcej
14:00  Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12:00  Wisła Kraków - Lech Poznań więcej
12:00  Górnik Zabrze - Cracovia Kraków więcej
13:00  Lechia Gdańsk - Gwarek Zabrze więcej
13:00  Hutnik Kraków - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna WLJ Starszych
11:00  Stal Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Świt Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
18:30  Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
11:00  Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
11:00  Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
11:00  Sokół Karlino - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
16:00  Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  A.P. Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia więcej
18:00  Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
14:00  Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
12:00  Wrzos Wrześnica - Wieża II Postomino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
15:00  SI Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
17:30  Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
12:00  Polonia Środa Wlkp. - Ząbkovia Ząbki więcej
14:00  Polonia Poznań - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  KS Raszyn - Akademia Piłkarska LG więcej
16:00  Piastovia Piastów - MUKS Praga Warszawa więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/kobiety: 2
 
top komentarze
newsy:
11 » Zebranie organizacyjne  »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
2 » Przygotowania Radewa
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
1 » Powołania dla Olimpijek
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Umowa z Hołotą rozwiąza »
mecze:
45 » Piast Karsko-Biali Sądó »
34 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
25 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
20 » Drawa Drawno-Dąb Dębno
18 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
17 » Orzeł Łoźnica-Wicher Br »
15 » Płomień Lisowo-Ina Ińsk »
14 » Kotwica Kołobrzeg-Miesz »
14 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
12 » Radew Białogórzyno-Sokó »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 17
arturr Bengoro
bladelowca bodziu
disco dziku393
erni exxil
gascoigne kibic23P
kibicc1991 kokej
kolczak33 marecki727...
Misiordon t0825
TUPACK
gości: 1042
statystyki portalu
• drużyn: 2804
• imprez: 118732
• newsów: 72203
• użytkowników: 70100
• komentarzy: 1080217
• zdjęć: 779239
• relacji: 38101
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies