ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - październik 2019
dodaj sparing
pokaż:
02 październik
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
02-10 18:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - AP Gryf Kamień Pomorski więcej
03 październik
koszykówka Energa Basket Liga
03-10   Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
04 październik
koszykówka Energa Basket Liga
04-10   Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
04-10 18:00  Wisła Płock - Arka Gdynia więcej
04-10 20:30  Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
05 październik
koszykówka Energa Basket Liga
05-10   Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń więcej
05-10   MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław więcej
05-10   GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
05-10 17:30  Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
05-10 20:00  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
05-10 15:00  Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa więcej
piła nożna II liga
05-10 15:00  Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg więcej
05-10 15:00  Skra Częstochowa - Bytovia Bytów więcej
05-10 15:00  Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo więcej
05-10 16:00  Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków więcej
05-10 15:00  Garbarnia Kraków - Resovia Rzeszów więcej
05-10 17:00  Górnik Polkowice - GKS Katowice więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
05-10 16:00  Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
05-10 15:00  Vineta Wolin - Błękitni II Stargard więcej
05-10 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino więcej
05-10 11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo więcej
05-10 15:00  Lech Czaplinek - MKP Szczecinek więcej
05-10 15:00  Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo więcej
05-10 15:00  Ina Goleniów - Darłovia Darłowo więcej
05-10 15:00  Flota Świnoujście - Sparta Węgorzyno więcej
05-10 16:00  Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. 2
05-10 15:00  Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wlkp. więcej
05-10 15:00  Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca więcej
05-10 16:00  Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew więcej
05-10 16:00  Jarota Jarocin - Chemik Police więcej
05-10 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Unia Janikowo więcej
05-10 11:00  KP Starogard Gdański - Świt Szczecin więcej
05-10 16:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
05-10 16:00  Mieszko Gniezno - Górnik Konin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
05-10 15:00  Sparta Gryfice - Iskra Golczewo więcej
05-10 15:00  Wicher Brojce - Zorza Dobrzany więcej
05-10 15:00  Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
05-10 11:30  Mierzynianka Mierzyn - Światowid 63 Łobez więcej
05-10 11:00  Stal Szczecin - Polonia Płoty więcej
05-10 13:00  Tanowia Tanowo - Piast Chociwel więcej
05-10 14:00  Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
05-10 16:00  Odra Chojna - Biali Sądów więcej
05-10 14:00  Energetyk Gryfino - Dąb Dębno więcej
05-10 12:00  Orkan Suchań - Morzycko Moryń więcej
05-10 15:00  Iskra Banie - Unia Dolice więcej
05-10 15:00  Stal Lipiany - Piast Karsko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
05-10 11:00  Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard więcej
05-10 16:00  Strong Zielenica - Wybrzeże Biesiekierz więcej
05-10 16:00  Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze więcej
05-10 16:00  Zefir Wyszewo - Płomień Myślino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
05-10 15:00  Ikar Krosino - Olimp Złocieniec więcej
05-10 15:00  Mechanik Bobolice - Korona Człopa więcej
05-10 16:00  Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna więcej
05-10 16:00  Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski więcej
05-10 16:00  Głaz Tychowo - Mechanik Turowo więcej
05-10 16:00  Sad Chwiram - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
05-10 16:00  Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica więcej
05-10 16:00  Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje więcej
05-10 15:00  Jantar Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
05-10 16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sarmata Dobra więcej
05-10 15:30  Orzeł Pęzino - Radowia Radowo Małe więcej
05-10 15:00  Czarni Marianowo - Promień Mosty więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
05-10 12:30  Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin więcej
05-10 16:00  Czarni 44 Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
05-10 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
05-10 15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
05-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice więcej
05-10 14:00  Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
05-10 16:00  SCRS Barlinek - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
05-10 15:00  Radew Białogórzyno - Syrena-Grot Rymań więcej
05-10 15:00  Wrzos Wrzosowo - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
05-10 17:00  Grom Świelino - SP Wilcze Laski więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
05-10 15:00  Mirstal Mirosławiec - Kolejarz Wierzchowo więcej
05-10 14:00  Santos Kłębowiec - Grom Szwecja więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
05-10 16:00  Kasta II Szczecin-Majowe - Jeziorak II Szczecin więcej
piła nożna WLJ Starszych
05-10   FASE Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
05-10 14:00  Stal Szczecin - Mewa Resko więcej
05-10 18:30  Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
05-10 14:00  SALOS Szczecin - Chemik Police więcej
05-10   FASE Szczecin - Vineta Wolin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
05-10 11:00  Flota Świnoujście - Sokół Karlino więcej
05-10 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
05-10 16:00  Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
05-10 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna III liga Kobiet
05-10 15:00  Hetman Recz - Ladies Football Academy Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
05-10 11:00  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa więcej
05-10 12:00  Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław więcej
05-10 12:00  Korona Kielce - Wisła Kraków więcej
05-10 12:00  SMS Łódź - Hutnik Kraków więcej
05-10 13:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
05-10 12:00  FCB Escola Varsovia - Jagiellonia Białystok więcej
05-10   Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze więcej
05-10 12:00  Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
05-10 15:00  AP Reissa Poznań - Lech Poznań więcej
05-10 15:00  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
05-10 11:00  SI Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
05-10 15:00  Górnicza Konin - GOSRiT Luzino więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
05-10   Grupa Azoty Tarnów - Azoty Puławy więcej
05-10   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KS SPR Chrobry Głogów więcej
05-10   Stal Mielec - Zagłębie Lubin więcej
05-10   Sandra SPA Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn więcej
05-10   NMC Górnik Zabrze - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
05-10   Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock więcej
05-10   PGE Vive Kielce - Energa MKS Kalisz więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
05-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Lublin więcej
05-10   SPR JKS Jarosław - Start Elbląg więcej
05-10   KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów więcej
05-10   Zagłębie Lubin - Piłka Ręczna Koszalin więcej
piłka ręczna II liga kobiet
05-10   Arka Gdynia - MKS Słupia Słupsk więcej
06 październik
koszykówka Energa Basket Liga
06-10   HydroTruck Radom - TBV Start Lublin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
06-10 15:00  Cracovia Kraków - Górnik Zabrze więcej
06-10 17:30  Piast Gliwice - Legia Warszawa więcej
06-10 12:30  ŁKS Łódź - Korona Kielce więcej
piła nożna II liga
06-10 13:05  Górnik Łęczna - Błękitni Stargard więcej
06-10 12:00  Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola więcej
06-10 13:00  Elana Toruń - Widzew Łódź więcej
piła nożna III liga gr. 2
06-10 11:00  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
06-10 12:00  Drawa Drawno - Kłos Pełczyce więcej
06-10 15:00  Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
06-10 15:00  Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie więcej
06-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno więcej
06-10 13:00  LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
06-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice więcej
06-10 12:00  Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
06-10 12:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo więcej
06-10 11:00  Bizon Cerkwica - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
06-10 13:00  Orzeł Prusinowo - Zalew Stepnica więcej
06-10 15:00  Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
06-10 13:00  Płomień Lisowo - Orkan Dalewo więcej
06-10 14:00  Rolpol Chlebowo - Masovia Maszewo więcej
06-10 15:00  WODR Barzkowice - Dąb Dębice więcej
06-10 15:30  Unia Stargard - Ina Ińsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
06-10 11:00  KP Przecław - Vielgovia Szczecin więcej
06-10 16:00  Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
06-10 17:00  OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
06-10 11:00  Orzeł Grzędzice - Zootechnik Kołbacz więcej
06-10 16:30  Wicher Steklno - Łabędź Widuchowa więcej
06-10 15:00  Znicz Niedźwiedź - Czarni Czarnówko więcej
06-10 13:00  Grot Gardno - Podlesie Sowno więcej
06-10 15:00  Odrzanka Radziszewo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
06-10 14:00  Rurzyca Nawodna - KLUKS Krzywin więcej
06-10 15:00  Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno więcej
06-10 14:00  Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica więcej
06-10 15:30  Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
06-10 15:00  Bryza Reńsko - Błyskawica Kluki więcej
06-10 15:00  Polonia Giżyn - Sęp Brzesko więcej
06-10 16:00  Piast Kolin - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
06-10   Koral Mostkowo - Mechanik Warnice więcej
06-10 15:00  Wicher Przelewice - Iskra Lutówko więcej
06-10 13:00  Iskra Warszyn - Zorza Tychowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
06-10 12:00  Grot Bonin - Resko Karcino więcej
06-10 14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Derby Karścino więcej
06-10 16:00  Fala ABFrost Gąski - Grot Gorawino więcej
06-10 11:00  Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
06-10 12:00  Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
06-10 14:00  Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec więcej
06-10 15:00  Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń więcej
06-10 14:00  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień więcej
06-10 13:00  Świt Barnimie - Klon Krzęcin więcej
06-10   Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik więcej
06-10 15:00  Orzeł Żeńsko - Remor Recz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
06-10 13:00  Błękitni Tychowo - Arkadia Malechowo więcej
06-10 12:00  Wrzos Wrześnica - Gryf Polanów więcej
06-10 12:00  Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki więcej
06-10 12:00  Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo więcej
06-10 12:00  Pogoń Noskowo - KS Skibno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
06-10 15:00  Wicher Rąbino - Pogoń Wierzchowo więcej
06-10 13:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka więcej
06-10 12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Sokół Spore więcej
06-10 13:00  Huragan Bierzwnica - Błękitni Gonne Małe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
06-10 14:00  Znicz Dzikowo - Sokół Suliszewo więcej
06-10 13:00  Wspólni Różewo - KP Drawsko Pomorskie więcej
06-10 13:00  Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn więcej
06-10 13:00  Kopanik Lubno - Gryf Budowo więcej
06-10 13:00  Bytyń Nakielno - Grom Giżyno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
06-10 14:00  Orzeł Mrzeżyno - Fala II Międzyzdroje więcej
06-10 15:00  Zieloni Wyszobór - Lotnik Czarne więcej
06-10 14:00  Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
06-10 14:00  Sparta Skalin - Iskierka II Szczecin więcej
06-10 12:00  Pionier Szczecin - FASE Szczecin więcej
06-10 15:00  Rybak Trzebież - Aquila II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
06-10 15:00  Korona Klępicz - Tywa Swobnica więcej
06-10 16:00  Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce więcej
06-10 15:00  Klon Krzymów - Iskra II Banie więcej
06-10 14:00  Zryw Góralice - Polonia Gryfino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
06-10 11:00  Gwiazda Żalęcino - Pomorzanka Jarosławsko więcej
06-10 15:00  Zorza II Dobrzany - Sława Choszczno więcej
06-10 13:00  Grom Płonno - Ogniwo Dzwonowo więcej
piła nożna WLJ Starszych
06-10 11:00  Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard więcej
06-10 13:30  Chemik Police - Ina Goleniów więcej
06-10 11:00  Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
06-10 15:00  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
06-10 11:00  Arkonia Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
06-10 17:00  Football Academy Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
06-10 17:00  Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
06-10 14:00  Energetyk Gryfino - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
06-10 11:00  Sokół Pyrzyce - AP Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
06-10 15:00  Orzeł Małkocin - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
06-10   Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
06-10 14:00  Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
06-10 14:00  Bizon II Cerkwica - Gardominka Mechowo więcej
06-10 14:00  Korona II Stuchowo - Światowid 63 II Łobez więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
06-10 14:00  Dęby Rogowo - Skrzydlaci Będargowo więcej
06-10 16:00  Unia II Dolice - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna III liga Kobiet
06-10 16:00  Energetyk Junior Gryfino - Sparta Gryfice więcej
06-10 13:00  Fala Międzyzdroje - Olimpia II Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
06-10 14:00  Chemik Bydgoszcz - Warta Poznań więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
06-10 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
06-10 11:00  Spójnia Białe Błota - Gwiazda Toruń więcej
06-10 12:30  Pogoń Tczew - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
06-10 15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Błękitni Stargard więcej
06-10 17:00  WAP Włocławek - KKP Chełmża więcej
07 październik
koszykówka Energa Basket Liga
07-10   Polpharma Starogard Gd. - Spójnia Stargard więcej
08 październik
koszykówka Energa Basket Liga
08-10   Legia Warszawa - Anwil Włocławek więcej
10 październik
piła nożna WLJ Starszych
10-10 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard więcej
11 październik
koszykówka Energa Basket Liga
11-10 17:30  Polski Cukier Toruń - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
piła nożna Sparingi
11-10 20:30  Cagliari Calcio - Pogoń Szczecin więcej
12 październik
koszykówka Energa Basket Liga
12-10 12:30  Spójnia Stargard - Anwil Włocławek więcej
12-10 17:00  Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. więcej
12-10 19:00  HydroTruck Radom - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna II liga
12-10 19:10  Widzew Łódź - Pogoń Siedlce więcej
12-10 18:00  GKS Katowice - Elana Toruń więcej
12-10   Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice więcej
12-10 15:00  Resovia Rzeszów - Lech II Poznań więcej
12-10   Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków więcej
12-10 15:00  Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo więcej
12-10 16:00  Bytovia Bytów - Stal Rzeszów więcej
12-10 19:00  Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna więcej
12-10 17:00  Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12-10 12:00  Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
12-10 14:00  Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin więcej
12-10 13:00  Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście więcej
12-10 11:00  GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów więcej
12-10 13:00  MKP Szczecinek - Olimp Gościno więcej
12-10 15:00  Rasel Dygowo - Lech Czaplinek więcej
12-10 14:00  Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
12-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin więcej
piła nożna III liga gr. 2
12-10 17:00  Bałtyk Gdynia - Górnik Konin więcej
12-10 15:00  Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno więcej
12-10 15:00  Świt Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
12-10 13:00  Unia Janikowo - KP Starogard Gdański więcej
12-10 16:00  Chemik Police - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
12-10 15:00  Sokół Kleczew - Jarota Jarocin więcej
12-10 15:00  Polonia Środa Wlkp. - Grom Nowy Staw więcej
12-10 11:00  Pogoń II Szczecin - Nielba Wągrowiec więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice więcej
12-10 13:00  Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica więcej
12-10 15:00  Polonia Płoty - Tanowia Tanowo więcej
12-10 13:00  Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard więcej
12-10 15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn więcej
12-10 15:00  Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin więcej
12-10 15:00  Iskra Golczewo - Wicher Brojce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12-10 12:00  Dąb Dębno - Orkan Suchań więcej
12-10 14:00  Kłos Pełczyce - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
12-10 16:00  Bajgiel Będzino - Wieża Postomino więcej
12-10 15:00  Płomień Myślino - LZS Kowalewice więcej
12-10 15:00  Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo więcej
12-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów więcej
12-10 16:00  Saturn Mielno - Strong Zielenica więcej
12-10 14:00  Iskra Białogard - Błękitni Stary Jarosław więcej
12-10 16:00  Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
12-10 15:00  Korona Człopa - Sad Chwiram więcej
12-10 15:00  Spójnia Świdwin - Ikar Krosino więcej
12-10 15:00  Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo więcej
12-10 14:00  Calisia Kalisz Pomorski - Głaz Tychowo więcej
12-10 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło więcej
12-10 15:00  Błonie Barwice - Mechanik Bobolice więcej
12-10 15:00  Olimp Złocieniec - Wiarus Żółtnica więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12-10 12:00  Czarni Sosnowiec - Medyk Konin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
12-10 15:00  Sowianka Sowno - Jantar Dziwnów więcej
12-10 15:00  Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów więcej
12-10 16:00  Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
12-10 14:00  Promień Mosty - Unia Stargard więcej
12-10 15:00  Dąb Dębice - Orzeł Pęzino więcej
12-10 16:30  Sarmata Dobra - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
12-10 12:00  Arkonia Szczecin - Czarni 44 Szczecin więcej
12-10 16:00  Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów więcej
12-10 16:00  Vielgovia Szczecin - Chemik II Police więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
12-10 15:00  Mechanik Warnice - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
12-10 14:00  Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
12-10 15:00  Grom Szwecja - Legion Strączno więcej
12-10 15:00  Mirstal Mirosławiec - Znicz Dzikowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
12-10 11:00  Aquila II Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
piła nożna WLJ Starszych
12-10 15:30  SALOS Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
12-10 13:30  Błękitni Stargard - Chemik Police więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
12-10 13:00  Orzeł 2010 Wałcz - FASE Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
12-10 18:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Sokół Karlino więcej
12-10 11:00  Flota Świnoujście - AP Gryf Kamień Pomorski więcej
12-10   Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12-10 12:00  Mewa Resko - Stal Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12-10 14:00  Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
12-10 16:00  Ogniwo Babinek - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
12-10 14:00  Ogniwo Dzwonowo - Dęby Rogowo więcej
piła nożna III liga Kobiet
12-10 16:00  Ladies Football Academy Szczecin - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
12-10 12:00  Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
12-10 12:00  Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin więcej
12-10 13:00  Arka Gdynia - SMS Łódź więcej
12-10 12:00  Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
12-10 12:00  Śląsk Wrocław - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
12-10 12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
12-10 13:00  Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz więcej
12-10   Warta Poznań - SI Arka Gdynia więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
12-10 11:00  Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
12-10 16:00  Błękitni Stargard - Górnicza Konin więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
12-10   Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów więcej
12-10   Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce więcej
12-10   Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole więcej
12-10   MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze więcej
12-10   Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
12-10   KS SPR Chrobry Głogów - Stal Mielec więcej
12-10   Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
13 październik
koszykówka Energa Basket Liga
13-10 12:30  WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin więcej
13-10 15:00  TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
13-10 17:00  Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice więcej
13-10 19:00  Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
piła nożna II liga
13-10 14:00  Błękitni Stargard - Skra Częstochowa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13-10 17:00  Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna III liga gr. 2
13-10 15:00  Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13-10 15:00  Piast Karsko - Czcibor Cedynia więcej
13-10 12:00  Unia Dolice - Stal Lipiany więcej
13-10 16:00  Morzycko Moryń - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
13-10   Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków więcej
13-10 14:00  Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź więcej
13-10 13:00  GKS Katowice - AZS Wrocław więcej
13-10 15:00  Górnik Łęczna - KKP Bydgoszcz więcej
13-10   AZS PWSZ Wałbrzych - Rolnik Biedrzychowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
13-10 13:00  Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów więcej
13-10 14:00  Zalew Stepnica - Korona Stuchowo więcej
13-10 15:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Prusinowo więcej
13-10 12:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
13-10 15:00  Orkan Dalewo - Ina Ińsko więcej
13-10 15:00  Radowia Radowo Małe - Czarni Marianowo więcej
13-10 14:00  Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
13-10 13:00  Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
13-10 17:00  Leśnik Kliniska - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
13-10   Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe więcej
13-10 18:00  Hanza Goleniów - KP Przecław więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
13-10 15:00  Podlesie Sowno - Odrzanka Radziszewo więcej
13-10 13:00  Czarni Czarnówko - Grot Gardno więcej
13-10 14:00  Łabędź Widuchowa - Znicz Niedźwiedź więcej
13-10 14:00  Unia Swochowo - Wicher Steklno więcej
13-10 16:00  Zootechnik Kołbacz - Czarni Fiege Lubanowo więcej
13-10 15:00  Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
13-10 13:00  Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice więcej
13-10 14:00  GKS Golenice - Myśla Dargomyśl więcej
13-10 15:00  Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
13-10 14:00  Piast Piaseczno - Zieloni Zielin więcej
13-10 12:00  KLUKS Krzywin - Pomorzanin Cychry więcej
13-10 14:00  Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
13-10 14:00  Błyskawica Kluki - Zorza Tychowo więcej
13-10 13:00  Iskra Lutówko - Iskra Warszyn więcej
13-10 15:00  Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo więcej
13-10 11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - SCRS Barlinek więcej
13-10 15:00  Sęp Brzesko - Piast Kolin więcej
13-10 13:00  Bryza Reńsko - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
13-10 13:30  Resko Karcino - Wicher Mierzym więcej
13-10 12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Gryf Dobrowo więcej
13-10 11:00  Grot Gorawino - Sokół Lulewice więcej
13-10 12:00  Jantar Siemyśl - Fala ABFrost Gąski więcej
13-10 14:00  Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo więcej
13-10 14:00  Derby Karścino - Radew Białogórzyno więcej
13-10 12:00  Grot Bonin - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
13-10 14:00  Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin więcej
13-10 14:00  Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik więcej
13-10   Iskra Pomień - Świt Barnimie więcej
13-10 14:00  Korona Raduń - Orzeł Żeńsko więcej
13-10 14:00  Sokół Granowo - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
13-10 12:00  Passat Bukowo Morskie - Pogoń Noskowo więcej
13-10 12:00  Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice więcej
13-10 15:00  Gryf Polanów - Olympic Warszkowo więcej
13-10 12:00  Arkadia Malechowo - Wrzos Wrześnica więcej
13-10 12:00  KS Sieciemin - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
13-10 12:00  Sokół Spore - Huragan Bierzwnica więcej
13-10 14:00  KS Gwda Wielka - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
13-10 12:00  SP Wilcze Laski - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
13-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino więcej
13-10 12:00  Drzewiarz Krosino - Wicher Rąbino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
13-10 13:00  Kolejarz Wierzchowo - Grom Giżyno więcej
13-10 13:00  Gryf Budowo - Bytyń Nakielno więcej
13-10 13:00  Błękitni Pomierzyn - Kopanik Lubno więcej
13-10 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Santos Kłębowiec więcej
13-10 13:00  Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
13-10 14:00  Światowid 63 II Łobez - Zieloni Wyszobór więcej
13-10   Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
13-10 16:00  Jeziorak II Szczecin - Sparta Skalin więcej
13-10 11:00  Iskierka II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
13-10 13:00  Sparta Sobiemyśl - Korona Klępicz więcej
13-10 12:00  Iskra II Banie - Zryw Góralice więcej
13-10 14:00  Tywa Swobnica - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
13-10 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Zorza II Dobrzany więcej
13-10 14:00  Pionier Zwierzyn - Gwiazda Żalęcino więcej
13-10 15:00  Orkan II Suchań - Grom Płonno więcej
piła nożna WLJ Starszych
13-10 14:00  Mewa Resko - SCRS Barlinek więcej
13-10 11:00  Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin więcej
13-10 11:00  Victoria Sianów - Świt Szczecin więcej
13-10 11:00  Gwardia Koszalin - FASE Szczecin więcej
13-10 11:00  Ina Goleniów - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
13-10 19:30  Błękitni Stargard - Świt Szczecin więcej
13-10 13:00  Vineta Wolin - Football Academy Szczecin więcej
13-10 11:00  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
13-10 13:00  Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
13-10 12:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13-10 12:00  Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce więcej
13-10 14:00  Biali Sądów - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
13-10 12:00  Derby Gwiazdowo - Wieża II Postomino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
13-10 13:00  Lotnik Czarne - Bizon II Cerkwica więcej
13-10 14:00  Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno więcej
13-10 11:00  Fala II Międzyzdroje - Korona II Stuchowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
13-10 15:00  Energetyk II Gryfino - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
13-10 15:00  Klon Krzymów - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
13-10 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Dęby Rogowo więcej
13-10 14:00  Skrzydlaci Będargowo - Unia II Dolice więcej
piła nożna III liga Kobiet
13-10 12:00  Energetyk Junior Gryfino - Olimpia II Szczecin więcej
13-10 11:00  Fala Międzyzdroje - Hetman Recz więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
13-10 12:00  Wisła Kraków - Górnik Zabrze więcej
13-10 11:30  Gwarek Zabrze - Cracovia Kraków więcej
13-10 13:00  Lechia Gdańsk - Korona Kielce więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
13-10 13:00  Arka Gdynia - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
13-10 12:30  Gwiazda Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
13-10 15:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Spójnia Białe Błota więcej
13-10 14:00  KKP Chełmża - Pogoń Tczew więcej
13-10 13:00  GOSRiT Luzino - WAP Włocławek więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
13-10 12:00  Unifreeze Górzno - Polonia Środa Wlkp. więcej
13-10 12:00  UKS SMS Łódź II - MUKS Praga Warszawa więcej
13-10 14:00  Akademia Piłkarska LG - Medyk II Konin więcej
13-10 14:00  Polonia Poznań - Piastovia Piastów więcej
13-10 14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Stomilanki Olsztyn więcej
13-10 18:00  Ząbkovia Ząbki - KS Raszyn więcej
16 październik
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
16-10   Grupa Azoty Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
16-10   Stal Mielec - Azoty Puławy więcej
16-10   Sandra SPA Pogoń Szczecin - KS SPR Chrobry Głogów więcej
16-10   NMC Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
16-10   Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn więcej
16-10   PGE Vive Kielce - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
16-10   Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock więcej
17 październik
koszykówka Energa Basket Liga
17-10   Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Legia Warszawa więcej
17-10   King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
17-10   Trefl Sopot - Spójnia Stargard więcej
17-10   Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice więcej
17-10   MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
17-10   Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek więcej
17-10   Polski Cukier Toruń - HydroTruck Radom więcej
17-10   WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
17-10 11:00  FASE Szczecin - Chemik Police więcej
18 październik
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18-10 18:00  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
18-10 20:30  Wisła Kraków - Piast Gliwice więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
18-10 17:30  AP Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
19 październik
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
19-10 20:00  Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków więcej
19-10 15:00  Korona Kielce - Wisła Płock więcej
19-10 17:30  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
19-10 15:00  Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna więcej
19-10 15:00  Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg więcej
19-10 15:00  Stal Rzeszów - Błękitni Stargard więcej
19-10 15:30  Legionovia Legionowo - Bytovia Bytów więcej
19-10   Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo więcej
19-10   Górnik Polkowice - Resovia Rzeszów więcej
19-10 14:00  Elana Toruń - Stal Stalowa Wola więcej
19-10 19:10  Widzew Łódź - GKS Katowice więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
19-10 14:00  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin więcej
19-10 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
19-10 14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard więcej
19-10 14:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino więcej
19-10 15:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo więcej
19-10 14:00  Ina Goleniów - MKP Szczecinek więcej
19-10 15:00  Flota Świnoujście - GKS Leśnik Manowo więcej
19-10 16:00  Iskierka Szczecin - Darłovia Darłowo więcej
19-10 12:00  Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
piła nożna III liga gr. 2
19-10 15:00  Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia więcej
19-10 14:00  Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin więcej
19-10 16:00  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
19-10 15:30  Jarota Jarocin - Radunia Stężyca więcej
19-10 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew więcej
19-10 15:00  KP Starogard Gdański - Chemik Police więcej
19-10 15:00  Gwardia Koszalin - Unia Janikowo więcej
19-10 15:00  Mieszko Gniezno - Świt Szczecin więcej
19-10 15:00  Górnik Konin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
19-10 15:00  Sparta Gryfice - Wicher Brojce więcej
19-10 15:00  Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo więcej
19-10 11:30  Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany więcej
19-10 15:00  Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
19-10 11:00  Stal Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
19-10 14:00  Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty więcej
19-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
19-10 14:00  Energetyk Gryfino - Biali Sądów więcej
19-10 14:00  Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz więcej
19-10 14:00  Stal Lipiany - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
19-10 15:00  Wieża Postomino - Sława Sławno więcej
19-10 15:00  Strong Zielenica - Iskra Białogard więcej
19-10 15:00  Victoria Sianów - Saturn Mielno więcej
19-10 15:00  Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
19-10 15:00  Bajgiel Będzino - Płomień Myślino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
19-10 15:00  Sad Chwiram - Błonie Barwice więcej
19-10 15:00  Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica więcej
19-10 15:00  Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec więcej
19-10 15:00  Redłovia Redło - Korona Człopa więcej
19-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
19-10 15:00  Głaz Tychowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
19-10 15:00  Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
19-10 12:00  Medyk Konin - Mitech Żywiec więcej
19-10   Rolnik Biedrzychowice - Olimpia Szczecin więcej
19-10 12:00  KKP Bydgoszcz - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
19-10 12:00  AZS Wrocław - Górnik Łęczna więcej
19-10 14:00  AZS UJ Kraków - GKS Katowice więcej
19-10 15:00  UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
19-10 15:00  Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo więcej
19-10 15:00  Korona Stuchowo - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
19-10 15:00  Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
19-10 15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo więcej
19-10 15:00  Orzeł Pęzino - Sarmata Dobra więcej
19-10 14:00  Czarni Marianowo - Dąb Dębice więcej
19-10 13:00  Ina Ińsko - Promień Mosty więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
19-10 15:00  Czarni 44 Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
19-10 12:15  Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin więcej
19-10 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Zryw Kołbaskowo więcej
19-10 11:00  Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
19-10 14:00  Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
19-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno więcej
19-10 16:00  Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
19-10 15:00  Radew Białogórzyno - Grot Bonin więcej
19-10 15:00  Wrzos Wrzosowo - Derby Karścino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
19-10 15:00  Grom Świelino - Drzewiarz Krosino więcej
piła nożna WLJ Starszych
19-10   FASE Szczecin - Ina Goleniów więcej
19-10 14:00  Stal Szczecin - Victoria Sianów więcej
19-10 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
19-10 16:00  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
19-10   Sokół Pyrzyce - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
19-10 13:00  Tanowia Tanowo - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
19-10 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
19-10 15:30  Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
19-10 15:30  Kasta II Szczecin-Majowe - Energetyk II Gryfino więcej
piła nożna III liga Kobiet
19-10 14:00  Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
19-10 12:00  Cracovia Kraków - Wisła Kraków więcej
19-10 12:00  SMS Łódź - Lech Poznań więcej
19-10 14:00  Korona Kielce - Hutnik Kraków więcej
19-10   Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
19-10   FCB Escola Varsovia - Gwarek Zabrze więcej
19-10 12:00  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
19-10 11:00  Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
19-10   Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
19-10 15:00  AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk więcej
19-10 15:00  SI Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
19-10   Lech Poznań - Warta Poznań więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
19-10   Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - KKP Chełmża więcej
19-10 15:00  Spójnia Białe Błota - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
19-10 12:30  MUKS Praga Warszawa - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
19-10   Ząbkovia Ząbki - UKS SMS Łódź II więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
19-10   Piłka Ręczna Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
19-10   Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin więcej
19-10   Start Elbląg - KPR Kobierzyce więcej
19-10   MKS Lublin - SPR JKS Jarosław więcej
20 październik
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20-10 15:00  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
20-10 17:30  Górnik Zabrze - ŁKS Łódź więcej
piła nożna II liga
20-10 12:00  Lech II Poznań - Znicz Pruszków więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
20-10 12:00  Drawa Drawno - Odra Chojna więcej
20-10 15:00  Iskra Banie - Dąb Dębno więcej
20-10 15:00  Czcibor Cedynia - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
20-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Astra Ustronie Morskie więcej
20-10 13:00  LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
20-10 12:00  Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
20-10 11:00  Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
20-10 13:00  Orzeł Prusinowo - Jastrząb Łosośnica więcej
20-10 14:00  Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica więcej
20-10 15:00  Pomorzanin Przybiernów - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
20-10 14:00  Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo więcej
20-10 15:00  WODR Barzkowice - Masovia Maszewo więcej
20-10 15:30  Unia Stargard - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
20-10 15:00  Chemik II Police - Hanza Goleniów więcej
20-10 17:00  OKS Center MD Goleniów - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
20-10 16:30  Wicher Steklno - Zootechnik Kołbacz więcej
20-10 14:00  Znicz Niedźwiedź - Unia Swochowo więcej
20-10 13:00  Grot Gardno - Łabędź Widuchowa więcej
20-10 15:00  Odrzanka Radziszewo - Czarni Czarnówko więcej
20-10 15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Podlesie Sowno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
20-10 15:00  Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice więcej
20-10 14:00  Zieloni Zielin - KLUKS Krzywin więcej
20-10 15:00  Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica więcej
20-10 15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
20-10 15:00  Polonia Giżyn - Błyskawica Kluki więcej
20-10 15:00  Piast Kolin - Bryza Reńsko więcej
20-10 12:00  SCRS Barlinek - Sęp Brzesko więcej
20-10   Koral Mostkowo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
20-10 15:00  Wicher Przelewice - Jedność Przewłoki więcej
20-10 14:00  Iskra Warszyn - Mechanik Warnice więcej
20-10 14:00  Zorza Tychowo - Iskra Lutówko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
20-10 14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Resko Karcino więcej
20-10 15:00  Fala ABFrost Gąski - Syrena-Grot Rymań więcej
20-10 11:00  Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl więcej
20-10 12:00  Gryf Dobrowo - Grot Gorawino więcej
20-10 12:00  Wicher Mierzym - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
20-10 13:00  Świt Barnimie - Remor Recz więcej
20-10 14:00  Zjednoczeni Wapnica - Sokół Sokoliniec więcej
20-10 14:00  Orzeł Bierzwnik - Sokół Granowo więcej
20-10 13:30  Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń więcej
20-10   Ina Nadarzyn - Iskra Pomień więcej
20-10 14:00  Błękitni Sarnik - Klon Krzęcin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
20-10 12:00  Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin więcej
20-10 12:00  Olympic Warszkowo - Arkadia Malechowo więcej
20-10 12:00  Darpol Barzowice - Gryf Polanów więcej
20-10 12:00  Pogoń Noskowo - Derby Gwiazdowo więcej
20-10 12:00  KS Skibno - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
20-10 13:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo więcej
20-10 12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - SP Wilcze Laski więcej
20-10 13:00  Huragan Bierzwnica - KS Gwda Wielka więcej
20-10 11:00  Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
20-10 14:00  Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo więcej
20-10 13:00  Wspólni Różewo - Mirstal Mirosławiec więcej
20-10 13:00  Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo więcej
20-10 13:00  Legion Strączno - KP Drawsko Pomorskie więcej
20-10 13:00  Kopanik Lubno - Grom Szwecja więcej
20-10 13:00  Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn więcej
20-10 14:00  Grom Giżyno - Gryf Budowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
20-10 14:00  Zieloni Wyszobór - Fala II Międzyzdroje więcej
20-10 15:00  Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
20-10 14:00  Sparta Skalin - Pionier Szczecin więcej
20-10   Rybak Trzebież - FASE Szczecin więcej
20-10 15:00  Jeziorak II Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
20-10 14:00  Korona Klępicz - Sokół Różańsko więcej
20-10 15:00  Klon Krzymów - Tywa Swobnica więcej
20-10 14:00  Zryw Góralice - Sokół II Pyrzyce więcej
20-10 13:00  Sparta Sobiemyśl - Polonia Gryfino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
20-10 11:00  Gwiazda Żalęcino - Skrzydlaci Będargowo więcej
20-10 15:00  Zorza II Dobrzany - Pionier Zwierzyn więcej
20-10 15:00  Sława Choszczno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piła nożna WLJ Starszych
20-10 11:00  Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police więcej
20-10 11:00  Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard więcej
20-10 13:00  Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
20-10 17:00  SCRS Barlinek - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
20-10 14:00  Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
20-10 15:00  Football Academy Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
20-10 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
20-10 14:00  Energetyk Gryfino - Flota Świnoujście więcej
20-10 11:00  Sokół Karlino - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
20-10 15:00  Piast Karsko - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
20-10   Iskra Pomień - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
20-10 14:00  Wieża II Postomino - Płomień Jeżyczki więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
20-10 14:00  Bizon II Cerkwica - Światowid 63 II Łobez więcej
20-10 14:00  Korona II Stuchowo - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
20-10 14:00  Dęby Rogowo - Orkan II Suchań więcej
20-10 14:00  Dęby Rogowo - Grom Płonno więcej
20-10 11:00  Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo więcej
piła nożna III liga Kobiet
20-10 14:30  Olimpia II Szczecin - Sparta Gryfice więcej
20-10 13:00  Fala Międzyzdroje - Ladies Football Academy Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
20-10 12:00  Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
20-10 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Vineta Wolin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
20-10 11:00  Górnicza Konin - Gwiazda Toruń więcej
20-10 13:00  GOSRiT Luzino - Błękitni Stargard więcej
20-10 14:00  WAP Włocławek - Pogoń Tczew więcej
20-10 15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
20-10 12:00  Stomilanki Olsztyn - Akademia Piłkarska LG więcej
20-10 13:00  Medyk II Konin - Polonia Poznań więcej
20-10 15:00  KS Raszyn - Polonia Środa Wlkp. więcej
20-10 15:00  Piastovia Piastów - Unifreeze Górzno więcej
21 październik
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
21-10 18:00  Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław więcej
22 październik
koszykówka Energa Basket Liga
22-10   GTK Gliwice - Spójnia Stargard więcej
23 październik
piła nożna WLJ Starszych
23-10 20:00  Błękitni Stargard - SALOS Szczecin więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
23-10 12:00  Polonia Poznań - Stomilanki Olsztyn więcej
23-10 14:00  Unifreeze Górzno - Medyk II Konin więcej
23-10 15:00  UKS SMS Łódź II - KS Raszyn więcej
23-10 15:00  Polonia Środa Wlkp. - Piastovia Piastów więcej
23-10 17:00  Akademia Piłkarska LG - MUKS Praga Warszawa więcej
23-10 17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Ząbkovia Ząbki więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
23-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR JKS Jarosław więcej
23-10   KPR Kobierzyce - MKS Lublin więcej
23-10   Zagłębie Lubin - Start Elbląg więcej
23-10   Piłka Ręczna Koszalin - Ruch Chorzów więcej
25 październik
koszykówka Energa Basket Liga
25-10   Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
26 październik
Ogólnopolska Konsultacja Juniorów w kajakarstwie więcej
koszykówka Energa Basket Liga
26-10   Anwil Włocławek - Trefl Sopot więcej
26-10   Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław więcej
26-10   Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom więcej
piła nożna II liga
26-10 18:00  GKS Katowice - Pogoń Siedlce więcej
26-10   Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź więcej
26-10 14:00  Resovia Rzeszów - Elana Toruń więcej
26-10   Znicz Pruszków - Górnik Polkowice więcej
26-10 15:00  Gryf Wejherowo - Lech II Poznań więcej
26-10 16:00  Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków więcej
26-10 13:00  Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo więcej
26-10 19:00  Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów więcej
26-10 17:00  Górnik Łęczna - Skra Częstochowa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
26-10 14:00  Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz więcej
26-10 13:00  Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin więcej
26-10 12:00  GKS Leśnik Manowo - Iskierka Szczecin więcej
26-10 13:00  MKP Szczecinek - Flota Świnoujście więcej
26-10 13:00  Rasel Dygowo - Ina Goleniów więcej
26-10 13:00  Sokół Karlino - Olimp Gościno więcej
26-10 16:00  Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek więcej
26-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
26-10 14:00  Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna III liga gr. 2
26-10 17:00  Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin więcej
26-10 15:00  Świt Szczecin - Górnik Konin więcej
26-10 14:00  Unia Janikowo - Mieszko Gniezno więcej
26-10 15:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
26-10 14:00  Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański więcej
26-10 15:00  Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin więcej
26-10 13:00  Nielba Wągrowiec - Grom Nowy Staw więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
26-10 13:00  Piast Chociwel - Sparta Gryfice więcej
26-10 14:00  Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście więcej
26-10 13:00  Światowid 63 Łobez - Tanowia Tanowo więcej
26-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin więcej
26-10 15:00  Zorza Dobrzany - Pomorzanin Nowogard więcej
26-10 14:00  Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn więcej
26-10 14:00  Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
26-10 13:00  Unia Dolice - Sokół Pyrzyce więcej
26-10 12:00  Dąb Dębno - Stal Lipiany więcej
26-10 11:00  Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
26-10 15:00  Płomień Myślino - Wieża Postomino więcej
26-10 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino więcej
26-10 14:00  Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice więcej
26-10 15:00  Saturn Mielno - Zefir Wyszewo więcej
26-10 14:00  Iskra Białogard - Victoria Sianów więcej
26-10 14:00  Astra Ustronie Morskie - Strong Zielenica więcej
26-10 14:00  Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
26-10 15:00  Olimp Złocieniec - Sad Chwiram więcej
26-10 15:00  Mechanik Turowo - Ikar Krosino więcej
26-10 14:00  Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin więcej
26-10 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo więcej
26-10 11:00  Korona Człopa - Zawisza Grzmiąca więcej
26-10 15:00  Błonie Barwice - Redłovia Redło więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
26-10 14:00  Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno więcej
26-10 14:00  Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów więcej
26-10 14:00  Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo więcej
26-10 15:00  Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
26-10 14:00  Dąb Dębice - Unia Stargard więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
26-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin więcej
26-10 11:00  Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
26-10 16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
26-10 11:00  Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
26-10 15:00  Mechanik Warnice - Zorza Tychowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
26-10 14:00  Grom Szwecja - Bytyń Nakielno więcej
26-10 15:00  Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
26-10 13:30  Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
26-10 11:00  Aquila II Szczecin - Sparta Skalin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
26-10 16:00  Polonia Gryfino - Korona Klępicz więcej
26-10 13:00  Iskra II Banie - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
26-10 14:00  Ogniwo Dzwonowo - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
26-10 11:00  Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
26-10 11:00  SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
26-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Karlino więcej
26-10 16:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Energetyk Gryfino więcej
26-10 11:00  Flota Świnoujście - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
26-10 12:00  Mewa Resko - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
26-10 15:00  Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
26-10 14:00  Ogniwo Babinek - Podlesie Sowno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
26-10   Orzeł Mrzeżyno - Korona II Stuchowo więcej
piła nożna III liga Kobiet
26-10 17:30  Ladies Football Academy Szczecin - Olimpia II Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
26-10 12:00  SMS Łódź - Zagłębie Lubin więcej
26-10 12:00  Arka Gdynia - Korona Kielce więcej
26-10 12:00  Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
26-10 12:00  Lech Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
26-10 13:00  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
26-10   Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
26-10   Arka Gdynia - SI Arka Gdynia więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
26-10 13:00  Orzeł 2010 Wałcz - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
26-10 13:00  UKS Victoria S.P.2 Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
26-10 11:00  Medyk II Konin - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
26-10   Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
26-10   Start Elbląg - Piłka Ręczna Koszalin więcej
26-10   MKS Lublin - Zagłębie Lubin więcej
26-10   SPR JKS Jarosław - KPR Kobierzyce więcej
27 październik
Ogólnopolska Konsultacja Juniorów w kajakarstwie więcej
koszykówka Energa Basket Liga
27-10   TBV Start Lublin - Asseco Arka Gdynia więcej
27-10   Legia Warszawa - HydroTruck Radom więcej
27-10   Enea Astoria Bydgoszcz - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
piła nożna III liga gr. 2
27-10 14:00  Radunia Stężyca - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
27-10 11:00  Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
27-10 15:00  Piast Karsko - Drawa Drawno więcej
27-10 16:00  Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia więcej
27-10 14:00  Biali Sądów - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
27-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo więcej
27-10 14:00  Wiarus Żółtnica - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
27-10   Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź więcej
27-10 14:00  Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec więcej
27-10 13:00  GKS Katowice - Medyk Konin więcej
27-10 14:00  Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków więcej
27-10   AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław więcej
27-10   Rolnik Biedrzychowice - KKP Bydgoszcz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
27-10 13:00  Zalew Stepnica - Jantar Dziwnów więcej
27-10 14:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Błękitni Trzygłów więcej
27-10 12:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Prusinowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
27-10 14:30  Orkan Dalewo - Promień Mosty więcej
27-10 15:00  Radowia Radowo Małe - Ina Ińsko więcej
27-10 13:00  Sarmata Dobra - Czarni Marianowo więcej
27-10 14:00  Masovia Maszewo - Orzeł Pęzino więcej
27-10 13:00  Płomień Lisowo - WODR Barzkowice więcej
27-10 13:00  Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
27-10 14:00  Vielgovia Szczecin - Czarni 44 Szczecin więcej
27-10 17:00  Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe więcej
27-10 11:00  KP Przecław - Chemik II Police więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
27-10 13:00  Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kobylanka więcej
27-10 14:00  Łabędź Widuchowa - Odrzanka Radziszewo więcej
27-10 14:00  Unia Swochowo - Grot Gardno więcej
27-10 15:00  Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź więcej
27-10 15:00  Orzeł Małkocin - Wicher Steklno więcej
27-10   Orzeł Grzędzice - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
27-10 14:00  GKS Golenice - Zjednoczeni Kurzycko więcej
27-10 14:00  Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice więcej
27-10 12:00  KLUKS Krzywin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
27-10 14:00  Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin więcej
27-10 13:00  Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
27-10 14:00  Błyskawica Kluki - Iskra Lutówko więcej
27-10 14:00  Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn więcej
27-10 11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Wicher Przelewice więcej
27-10 14:00  Sęp Brzesko - Koral Mostkowo więcej
27-10 13:00  Bryza Reńsko - SCRS Barlinek więcej
27-10 14:00  Polonia Giżyn - Piast Kolin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
27-10 13:30  Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
27-10 14:00  Grot Gorawino - Wicher Mierzym więcej
27-10 12:00  Jantar Siemyśl - Gryf Dobrowo więcej
27-10 11:00  Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice więcej
27-10 14:00  Derby Karścino - Fala ABFrost Gąski więcej
27-10 12:00  Grot Bonin - Wrzos Wrzosowo więcej
27-10 14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
27-10 11:00  Remor Recz - Ina Nadarzyn więcej
27-10 13:00  Sokół Sokoliniec - Klon Krzęcin więcej
27-10   Iskra Pomień - Błękitni Sarnik więcej
27-10 13:00  Korona Raduń - Świt Barnimie więcej
27-10 13:00  Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko więcej
27-10 14:00  Zjednoczeni Wapnica - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
27-10 12:00  Derby Gwiazdowo - KS Skibno więcej
27-10 12:00  Płomień Jeżyczki - Pogoń Noskowo więcej
27-10 12:00  Arkadia Malechowo - Darpol Barzowice więcej
27-10 12:00  KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
27-10 13:00  Błękitni Tychowo - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
27-10 14:00  KS Gwda Wielka - Błękitni Gonne Małe więcej
27-10 12:00  SP Wilcze Laski - Huragan Bierzwnica więcej
27-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
27-10 12:00  Drzewiarz Krosino - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
27-10 14:00  Wicher Rąbino - Grom Świelino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
27-10 13:00  Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo więcej
27-10 13:00  Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno więcej
27-10 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Kopanik Lubno więcej
27-10 13:00  Sokół Suliszewo - Legion Strączno więcej
27-10 14:00  Znicz Dzikowo - Wspólni Różewo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
27-10 14:00  Światowid 63 II Łobez - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
27-10 19:00  FASE Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
27-10   Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
27-10 14:00  Tywa Swobnica - Zryw Góralice więcej
27-10 15:00  Sokół Różańsko - Klon Krzymów więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
27-10 14:00  Pionier Zwierzyn - Sława Choszczno więcej
27-10 14:00  Skrzydlaci Będargowo - Zorza II Dobrzany więcej
piła nożna WLJ Starszych
27-10 14:00  Mewa Resko - SALOS Szczecin więcej
27-10 11:00  Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin więcej
27-10 11:00  Victoria Sianów - SCRS Barlinek więcej
27-10 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin więcej
27-10 11:00  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
27-10 13:30  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
27-10 12:00  Vineta Wolin - Świt Szczecin więcej
27-10 11:00  Chemik Police - Football Academy Szczecin więcej
27-10 13:00  Gwardia Koszalin - FASE Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
27-10 11:00  Jeziorak Szczecin - AP Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
27-10 14:30  Iskra Banie - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
27-10 15:00  Gryf Polanów - Wieża II Postomino więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
27-10 11:00  Fala II Międzyzdroje - Bizon II Cerkwica więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
27-10 15:00  Energetyk II Gryfino - Jeziorak II Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
27-10 13:00  Grom Płonno - Dęby Rogowo więcej
27-10 14:00  Orkan II Suchań - Unia II Dolice więcej
piła nożna III liga Kobiet
27-10 11:00  Sparta Gryfice - Hetman Recz więcej
27-10 12:00  Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
27-10 11:30  Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
27-10 12:00  Wisła Kraków - FCB Escola Varsovia więcej
27-10 12:00  Hutnik Kraków - Górnik Zabrze więcej
27-10 13:00  Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
27-10 12:30  Chemik Bydgoszcz - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
27-10 13:00  KKP Chełmża - Spójnia Białe Błota więcej
27-10 11:00  Gwiazda Toruń - GOSRiT Luzino więcej
27-10 14:30  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Górnicza Konin więcej
27-10 16:00  Błękitni Stargard - WAP Włocławek więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
27-10 12:00  UKS SMS Łódź II - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
27-10 12:00  Stomilanki Olsztyn - Unifreeze Górzno więcej
27-10 12:30  MUKS Praga Warszawa - Polonia Poznań więcej
27-10 13:30  KS Raszyn - Piastovia Piastów więcej
27-10   Ząbkovia Ząbki - Akademia Piłkarska LG więcej
28 październik
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
28-10   Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
28-10   Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
28-10   Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
28-10   Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
28-10   Piast Gliwice - Korona Kielce więcej
28-10   Wisła Płock - Jagiellonia Białystok więcej
28-10   ŁKS Łódź - Raków Częstochowa więcej
28-10   Śląsk Wrocław - Arka Gdynia więcej
30 październik
piła nożna WLJ Starszych
30-10 14:00  Stal Szczecin - SALOS Szczecin więcej
30-10 11:00  FASE Szczecin - Chemik Police więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
30-10 14:00  Korona Kielce - SMS Łódź więcej
31 październik
koszykówka Energa Basket Liga
31-10   Polpharma Starogard Gd. - TBV Start Lublin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
31-10 11:00  Pogoń Szczecin - Wisła Kraków więcej
31-10 14:00  Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
31-10 11:00  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Jeziorak przechodzi dal »
1 » Grają w koszalińskiej o »
1 » Krychowiak trafia w Lev »
1 » Szczypiorniak kobiet re »
mecze:
54 » Świt Szczecin-Kotwica K »
44 » Prawobrzeże Świnoujście »
35 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
23 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
19 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
19 » Orzeł Łubowo-Zawisza Gr »
17 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
17 » Orkan Suchań-Sokół Pyrz »
17 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
16 » Rolpol Chlebowo-Dąb Dęb »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
anonim4 jelop
Maks000
gości: 783
statystyki portalu
• drużyn: 2822
• imprez: 118937
• newsów: 72362
• użytkowników: 70220
• komentarzy: 1084378
• zdjęć: 783104
• relacji: 38177
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies