ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 październik 2019
pokaż:
19 październik
XI Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 83 : 85 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 82 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 102 : 75 więcej
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 62 : 69 więcej
STK Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik 76 : 74 więcej
Timeout Polonia 1912 Leszno - KS Księżak Syntex Łowicz 88 : 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Wisła Płock 0 : 1 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 3 : 2 więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 0 : 2 więcej
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 3 : 1 więcej
Legionovia Legionowo - Bytovia Bytów 1 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Resovia Rzeszów 2 : 2 więcej
Widzew Łódź - GKS Katowice 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 0 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 2 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 3 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Sokół Karlino 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 3 : 2 więcej
Flota Świnoujście - GKS Leśnik Manowo 3 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Darłovia Darłowo 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin 2 : 0 więcej
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia 2 : 4 więcej
KP Starogard Gdański - Chemik Police 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 1 : 6 więcej
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 1 : 0 więcej
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 3 : 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Światowid 63 Łobez 3 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany 1 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Mewa Resko 3 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 0 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Wicher Brojce 6 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 0 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Biali Sądów 2 : 2 więcej
Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz 2 : 2 więcej
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 6 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wieża Postomino - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Strong Zielenica - Iskra Białogard 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Saturn Mielno 7 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Płomień Myślino 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo 1 : 1 więcej
Sad Chwiram - Błonie Barwice 3 : 2 więcej
Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica 3 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 4 : 0 więcej
Redłovia Redło - Korona Człopa 1 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 4 więcej
Głaz Tychowo - Drzewiarz Świerczyna 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Medyk Konin - Mitech Żywiec 12 : 0 więcej
KKP Bydgoszcz - AZS PWSZ Wałbrzych 1 : 1 więcej
AZS Wrocław - Górnik Łęczna 0 : 4 więcej
AZS UJ Kraków - GKS Katowice 2 : 0 więcej
Rolnik Biedrzychowice - Olimpia Szczecin 2 : 5 więcej
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 0 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo 2 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Prawobrzeże II Świnoujście 7 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Ina Ińsko - Promień Mosty 2 : 1 więcej
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 1 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Sarmata Dobra 0 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska - Zryw Kołbaskowo 3 : 2 więcej
Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska 4 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 1 : 4 więcej
Czarni 44 Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Małkocin 6 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 4 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Zieloni Zielin - KLUKS Krzywin 6 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno 7 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice 1 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Polonia Giżyn - Błyskawica Kluki 9 : 1 więcej
SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 7 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Radew Białogórzyno - Grot Bonin 10 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Derby Karścino 5 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Grom Świelino - Drzewiarz Krosino 3 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Kasta II Szczecin-Majowe - Energetyk II Gryfino 6 : 9 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
SMS Łódź - Lech Poznań 3 : 2 więcej
Korona Kielce - Hutnik Kraków 2 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 3 : 1 więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Lech Poznań - Warta Poznań 1 : 1 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
SI Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Victoria Sianów 8 : 1 więcej
FASE Szczecin - Ina Goleniów 21 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Mewa Resko 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 9 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Spójnia Białe Błota - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 : 5 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
MUKS Praga Warszawa - AP Kotwica Kołobrzeg 5 : 0 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Oldboje Wyszewo 5 : 4 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 4 : 3 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin 5 : 2 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 1 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Zryw Kretomino 0 : 3 więcej
Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 2 : 3 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Warmia Olsztyn - Jurand Ciechanów 32 : 23 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - MKS Mazur Sierpc 21 : 22 więcej
Gwardia Koszalin - GKS Żukowo 31 : 34 więcej
Tytani Wejherowo - SMS ZPRP Gdańsk 23 : 31 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Nielba Wągrowiec 32 : 36 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piłka Ręczna Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 31 : 23 więcej
Start Elbląg - KPR Kobierzyce 28 : 25 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
KPR Blejkan Gryfino - Jeziorak Iława 39 : 29 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 32 : 30 więcej
MKS Brodnica - Szczypiorniak Olsztyn 37 : 36 więcej
UKS Hagard Strzałkowo - MKS Handball Czersk 30 : 32 więcej
Sambor Tczew - MKS Grudziądz 19 : 29 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
KU AZS Politechnika Koszalińska - UKS Morski Sianów 24 : 20 więcej
Arka Gdynia - Tytani Wejherowo 40 : 13 więcej
MKS Kusy Szczecin - GUKS Drwęca Lubicz 31 : 23 więcej
MKS Słupia Słupsk - MKS Brodnica 11 : 31 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Wisła Warszawa SA 3 : 0 więcej
Enea PTPS Piła - BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
11 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 784
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72792
• użytkowników: 70471
• komentarzy: 1093416
• zdjęć: 790238
• relacji: 38387
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies