ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 05 październik 2019
pokaż:
05 październik
Turniej Ligi Orlików ZZPN - Orlik E1/E2 - grupa 4 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 80 : 97 więcej
GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin 79 : 81 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 98 : 94 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Biofarm Basket Poznań - STK Czarni Słupsk 90 : 91 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment Pruszków 89 : 87 więcej
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław 91 : 85 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - GKS Tychy 81 : 78 więcej
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 78 : 80 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 78 : 93 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Lech Poznań - Wisła Kraków 4 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów 3 : 2 więcej
Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo 1 : 2 więcej
Garbarnia Kraków - Resovia Rzeszów 0 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 0 : 0 więcej
Górnik Polkowice - GKS Katowice 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 0 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
Lech Czaplinek - MKP Szczecinek 0 : 2 więcej
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 0 : 1 więcej
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 4 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Sparta Węgorzyno 4 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wlkp. 4 : 1 więcej
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 0 : 5 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 2 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Chemik Police 0 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 3 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Unia Janikowo 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Polonia Płoty 1 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Światowid 63 Łobez 0 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 0 : 1 więcej
Wicher Brojce - Zorza Dobrzany 1 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Unia Dolice 0 : 2 więcej
Stal Lipiany - Piast Karsko 2 : 5 więcej
Odra Chojna - Biali Sądów 2 : 4 więcej
Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce 1 : 2 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 4 : 0 więcej
Strong Zielenica - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 6 więcej
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 3 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 7 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Korona Człopa 1 : 4 więcej
Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 3 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Mechanik Turowo 2 : 1 więcej
Sad Chwiram - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 4 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica 2 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 0 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Czarni Marianowo - Promień Mosty 1 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Radowia Radowo Małe 1 : 7 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sarmata Dobra 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska - Aquila Szczecin 4 : 1 więcej
Czarni 44 Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin 2 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo 3 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 3 : 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 6 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
SCRS Barlinek - Jedność Przewłoki 13 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Radew Białogórzyno - Syrena-Grot Rymań 12 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Jantar Siemyśl 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Grom Świelino - SP Wilcze Laski 4 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 0 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Kolejarz Wierzchowo 11 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Kasta II Szczecin-Majowe - Jeziorak II Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Hetman Recz - Ladies Football Academy Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 4 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Korona Kielce - Wisła Kraków 2 : 2 więcej
SMS Łódź - Hutnik Kraków 3 : 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
SI Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Lech Poznań 2 : 2 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
FASE Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 7 : 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
SALOS Szczecin - Chemik Police 2 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Górnicza Konin - GOSRiT Luzino 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 2 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Bizon Cerkwica 5 : 0 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 4 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Sparta Gryfice 4 : 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Ikar Krosino 3 : 3 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
STLA Szczecinek - Mirstal Mirosławiec 6 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Victoria Sianów 3 : 7 więcej
Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski 4 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Amator Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Zryw Kretomino 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KS SPR Chrobry Głogów 27 : 23 więcej
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 23 : 28 więcej
PGE Vive Kielce - Energa MKS Kalisz 38 : 16 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn 27 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Jurand Ciechanów - Sokół Kościerzyna 30 : 32 więcej
Warmia Olsztyn - GKS Żukowo 32 : 28 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - SMS ZPRP Gdańsk 29 : 27 więcej
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 36 : 37 więcej
Tytani Wejherowo - Meble Wójcik Elbląg 27 : 40 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
SPR JKS Jarosław - Start Elbląg 29k : 29 więcej
KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów 25 : 24 więcej
Zagłębie Lubin - Piłka Ręczna Koszalin 23 : 21 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława 29 : 25 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn 26 : 34 więcej
SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Handball Czersk 24 : 23 więcej
MKS Brodnica - MKS Grudziądz 25 : 30 więcej
UKS Hagard Strzałkowo - Sambor Tczew 24 : 30 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
Arka Gdynia - MKS Słupia Słupsk 33 : 10 więcej
Tytani Wejherowo - KU AZS Politechnika Koszalińska 18 : 29 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - MKS Brodnica 24 : 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Gorycz połączona z nadz »
1 » III liga: Podsumowanie  »
1 » Podsumowanie rundy jesi »
1 » Kartkowicze Klasy A Gr. »
mecze:
18 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
9 » Iskra Golczewo-Vineta W »
9 » Pomorzanin Nowogard-Gry »
7 » Ikar Krosino-Sokół Karl »
7 » Błękitni Stargard-Widze »
7 » Energetyk Gryfino-Polon »
7 » Spójnia Świdwin-GKS Leś »
6 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
5 » Pomorzanin Sławoborze-O »
5 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 591
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121661
• newsów: 72774
• użytkowników: 70470
• komentarzy: 1093398
• zdjęć: 790090
• relacji: 38378
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies