ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 październik 2019
pokaż:
20 październik
XI Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 103 : 106 więcej
Polski Cukier Toruń - HydroTruck Radom 86 : 53 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Biofarm Basket Poznań 68 : 59 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 66 : 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Znicz Pruszków 0 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - Odra Chojna 0 : 3 więcej
Iskra Banie - Dąb Dębno 0 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Unia Dolice 2 : 1 więcej
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 2 : 5 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Astra Ustronie Morskie 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 0 : 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Sowianka Sowno 3 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 1 : 4 więcej
WODR Barzkowice - Masovia Maszewo 1 : 4 więcej
Unia Stargard - Radowia Radowo Małe 1 : 7 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Chemik II Police - Hanza Goleniów 5 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Arkonia Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Grot Gardno - Łabędź Widuchowa 4 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Unia Swochowo 8 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Czarni Czarnówko 12 : 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Podlesie Sowno 3 : 0 więcej
Wicher Steklno - Zootechnik Kołbacz 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 8 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 0 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Koral Mostkowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 : 1 więcej
Iskra Warszyn - Mechanik Warnice 0 : 9 więcej
Zorza Tychowo - Iskra Lutówko 5 : 2 więcej
Piast Kolin - Bryza Reńsko 4 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Jedność Przewłoki 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Jantar Siemyśl - Sokół Lulewice 4 : 3 więcej
Gryf Dobrowo - Grot Gorawino 1 : 5 więcej
Wicher Mierzym - Płomień Pobłocie Wielkie 4 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Resko Karcino 4 : 3 więcej
Fala ABFrost Gąski - Syrena-Grot Rymań 5 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 2 : 1 więcej
Świt Barnimie - Remor Recz 0 : 1 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Sokół Sokoliniec 1 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Granowo 10 : 1 więcej
Błękitni Sarnik - Klon Krzęcin 0 : 3 więcej
Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 1 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 1 : 3 więcej
Olympic Warszkowo - Arkadia Malechowo 3 : 5 więcej
Darpol Barzowice - Gryf Polanów 1 : 3 więcej
Pogoń Noskowo - Derby Gwiazdowo 2 : 1 więcej
KS Skibno - Passat Bukowo Morskie 5 : 1 więcej
Wieża II Postomino - Płomień Jeżyczki 4 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 6 : 1 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - SP Wilcze Laski 7 : 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 5 : 0 więcej
Huragan Bierzwnica - KS Gwda Wielka 0 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Wspólni Różewo - Mirstal Mirosławiec 5 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 0 : 2 więcej
Legion Strączno - KP Drawsko Pomorskie 0 : 4 więcej
Kopanik Lubno - Grom Szwecja 0 : 6 więcej
Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn 5 : 3 więcej
Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo 2 : 6 więcej
Grom Giżyno - Gryf Budowo 1 : 3 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Zieloni Wyszobór - Fala II Międzyzdroje 2 : 5 więcej
Bizon II Cerkwica - Światowid 63 II Łobez 3 : 3 więcej
Korona II Stuchowo - Jantar II Dziwnów 1 : 2 więcej
Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne 2 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Sparta Skalin - Pionier Szczecin 1 : 1 więcej
Jeziorak II Szczecin - Aquila II Szczecin 6 : 1 więcej
Rybak Trzebież - FASE Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Sparta Sobiemyśl - Polonia Gryfino 0 : 1 więcej
Korona Klępicz - Sokół Różańsko 1 : 3 więcej
Zryw Góralice - Sokół II Pyrzyce 1 : 2 więcej
Klon Krzymów - Tywa Swobnica 3 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Gwiazda Żalęcino - Skrzydlaci Będargowo 0 : 5 więcej
Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo 4 : 4 więcej
Dęby Rogowo - Orkan II Suchań 2 : 3 więcej
Zorza II Dobrzany - Pionier Zwierzyn 3 : 2 więcej
Sława Choszczno - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Olimpia II Szczecin - Sparta Gryfice 7 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Ladies Football Academy Szczecin 1 : 13 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Cracovia Kraków - Wisła Kraków 2 : 3 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Gwarek Zabrze 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police 2 : 5 więcej
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 2 więcej
Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 10 : 1 więcej
SCRS Barlinek - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
20-10 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard więcej
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin 3 : 2 więcej
Football Academy Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 3 : 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Vineta Wolin 6 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Karlino - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Flota Świnoujście 1 : 5 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Górnicza Konin - Gwiazda Toruń 0 : 0 więcej
GOSRiT Luzino - Błękitni Stargard 12 : 0 więcej
WAP Włocławek - Pogoń Tczew 2 : 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 5 : 0 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Ząbkovia Ząbki - UKS SMS Łódź II 1 : 6 więcej
Stomilanki Olsztyn - Akademia Piłkarska LG 2 : 3 więcej
Medyk II Konin - Polonia Poznań 7 : 0 więcej
KS Raszyn - Polonia Środa Wlkp. 0 : 2 więcej
Piastovia Piastów - Unifreeze Górzno 2 : 2 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
11 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 703
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72792
• użytkowników: 70471
• komentarzy: 1093416
• zdjęć: 790238
• relacji: 38387
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies