ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2019
dodaj sparing
pokaż:
02 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
02-11   HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
02-11   Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
02-11   PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław więcej
02-11   Trefl Sopot - GTK Gliwice więcej
koszykówka I liga koszykarzy
02-11   Timeout Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik więcej
02-11   Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
02-11   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań więcej
02-11   Polfarmex Kutno - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
02-11   WKK Wrocław - GKS Tychy więcej
02-11   STK Czarni Słupsk - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
02-11   Elektrobud-Investment Pruszków - Miasto Szkła Krosno więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
02-11 17:30  Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk więcej
02-11 15:00  Korona Kielce - Zagłębie Lubin więcej
02-11 20:00  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
02-11 13:00  Stal Rzeszów - Górnik Łęczna więcej
02-11 13:30  Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg więcej
02-11 16:00  Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo więcej
02-11 13:00  Elana Toruń - Znicz Pruszków więcej
02-11 18:00  GKS Katowice - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
02-11 13:00  Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski więcej
02-11 13:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin więcej
02-11 13:00  Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
02-11 14:00  Olimp Gościno - Błękitni II Stargard więcej
02-11 13:00  Ina Goleniów - Sokół Karlino więcej
02-11 13:00  Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek więcej
02-11 12:00  Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
02-11 14:00  Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
02-11 13:00  Grom Nowy Staw - Bałtyk Gdynia więcej
02-11 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec więcej
02-11 14:00  Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin więcej
02-11 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. więcej
02-11 14:00  KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca więcej
02-11 13:00  Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew więcej
02-11 14:00  Mieszko Gniezno - Chemik Police więcej
02-11 13:00  Górnik Konin - Unia Janikowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
02-11 13:00  Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin więcej
02-11 11:30  Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce więcej
02-11 14:00  Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo więcej
02-11 11:00  Stal Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
02-11 13:00  Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
02-11 13:00  Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez więcej
02-11 13:00  Piast Chociwel - Polonia Płoty więcej
02-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
02-11 13:00  Energetyk Gryfino - Odra Chojna więcej
02-11 13:00  Orkan Suchań - Kłos Pełczyce więcej
02-11 14:00  Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
02-11 14:00  Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo więcej
02-11 14:00  Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie więcej
02-11 14:00  Zefir Wyszewo - Iskra Białogard więcej
02-11 14:00  Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
02-11 14:00  Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
02-11 14:00  Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica więcej
02-11 15:00  Ikar Krosino - Mechanik Bobolice więcej
02-11 14:00  Redłovia Redło - Olimp Złocieniec więcej
02-11 14:00  Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice więcej
02-11 14:00  Głaz Tychowo - Korona Człopa więcej
02-11 14:00  Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna więcej
02-11 14:00  Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
02-11 12:00  Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
02-11 14:00  Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
02-11 13:00  Jantar Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
02-11 13:00  Sowianka Sowno - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
02-11 15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo więcej
02-11 14:00  Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo więcej
02-11 14:00  Czarni Marianowo - Masovia Maszewo więcej
02-11 13:00  Ina Ińsko - Dąb Dębice więcej
02-11 14:00  Promień Mosty - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
02-11 13:30  Czarni 44 Szczecin - Hanza Goleniów więcej
02-11 16:15  Kasta Szczecin-Majowe - Świat Drzewa KP Przecław więcej
02-11 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
02-11 11:00  Aquila Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
02-11 17:00  Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
02-11 14:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice więcej
02-11 15:00  Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
02-11 14:00  SCRS Barlinek - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
02-11 14:00  Radew Białogórzyno - Resko Karcino więcej
02-11 14:00  Wrzos Wrzosowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
02-11 14:00  Aquila II Szczecin - Energetyk II Gryfino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
02-11   FCB Escola Varsovia - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
02-11 12:00  AP Reissa Poznań - Warta Poznań więcej
piła nożna WLJ Starszych
02-11 14:00  Świt Szczecin - Ina Goleniów więcej
02-11 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Victoria Sianów więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
02-11   Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
02-11   Sokół Pyrzyce - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
02-11 14:00  Energetyk Gryfino - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
02-11 14:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
02-11 16:00  Sokół St. Dąbrowa - Oldboje Wyszewo więcej
02-11 15:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
02-11   Zryw Kretomino - Victoria Sianów więcej
02-11   Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard więcej
02-11   Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek więcej
02-11   Błękitni Stargard - Darłovia Darłowo więcej
02-11   Olimp Złocieniec - STLA Szczecinek więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
02-11   Orlen Wisła Płock - Grupa Azoty Tarnów więcej
02-11   Torus Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz więcej
02-11   MMTS Kwidzyn - PGE Vive Kielce więcej
02-11   Zagłębie Lubin - Gwardia Opole więcej
02-11   KS SPR Chrobry Głogów - NMC Górnik Zabrze więcej
02-11   Azoty Puławy - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
02-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
02-11   Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec więcej
02-11   SMS ZPRP Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg więcej
02-11   GKS Żukowo - Tytani Wejherowo więcej
02-11   MKS Mazur Sierpc - Gwardia Koszalin więcej
02-11   Jurand Ciechanów - SKPR USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
02-11   Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce więcej
02-11   SPR JKS Jarosław - Zagłębie Lubin więcej
02-11   Piłka Ręczna Koszalin - MKS Lublin więcej
02-11   Start Elbląg - Ruch Chorzów więcej
03 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
03-11   Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Anwil Włocławek więcej
03-11   MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa więcej
03-11   King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
03-11 17:30  Arka Gdynia - Legia Warszawa więcej
03-11 15:00  Górnik Zabrze - Piast Gliwice więcej
03-11 12:30  Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź więcej
piła nożna II liga
03-11 13:00  Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa więcej
03-11 13:00  Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard więcej
03-11 17:00  Lech II Poznań - Bytovia Bytów więcej
03-11 13:05  Widzew Łódź - Resovia Rzeszów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
03-11 13:00  Flota Świnoujście - Rasel Dygowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
03-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
03-11 14:00  Iskra Banie - Biali Sądów więcej
03-11 14:00  Czcibor Cedynia - Dąb Dębno więcej
03-11 14:00  Piast Karsko - Unia Dolice więcej
03-11 15:00  Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce więcej
03-11 12:00  Drawa Drawno - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
03-11 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno więcej
03-11 13:00  LZS Kowalewice - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
03-11 12:00  Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
03-11 11:00  Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo więcej
03-11 13:00  Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica więcej
03-11 14:00  Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
03-11 14:00  WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo więcej
03-11 13:30  Unia Stargard - Sarmata Dobra więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
03-11   KS Czarni Szczecin - Hanza Goleniów więcej
03-11 17:00  OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
03-11 14:00  Czarni Fiege Lubanowo - Ogniwo Babinek więcej
03-11 10:00  Wicher Steklno - Orzeł Grzędzice więcej
03-11 14:00  Znicz Niedźwiedź - Orzeł Małkocin więcej
03-11 13:00  Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz więcej
03-11 14:00  Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo więcej
03-11 14:00  Zjednoczeni Kobylanka - Łabędź Widuchowa więcej
03-11 14:30  Podlesie Sowno - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
03-11 13:00  Zieloni Zielin - Rurzyca Nawodna więcej
03-11 14:00  Myśla Dargomyśl - KLUKS Krzywin więcej
03-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica więcej
03-11 13:00  Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
03-11 15:00  Piast Kolin - Błyskawica Kluki więcej
03-11 14:00  Koral Mostkowo - Bryza Reńsko więcej
03-11 14:00  Wicher Przelewice - Sęp Brzesko więcej
03-11 14:00  Iskra Warszyn - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
03-11 14:00  Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki więcej
03-11 13:00  Iskra Lutówko - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
03-11 14:00  Fala ABFrost Gąski - Grot Bonin więcej
03-11 11:00  Sokół Lulewice - Derby Karścino więcej
03-11 12:00  Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań więcej
03-11 12:00  Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl więcej
03-11 12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
03-11 13:00  Błękitni Sarnik - Remor Recz więcej
03-11 14:00  Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec więcej
03-11 14:00  Orzeł Żeńsko - Zjednoczeni Wapnica więcej
03-11 13:30  Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo więcej
03-11   Ina Nadarzyn - Korona Raduń więcej
03-11 13:00  Klon Krzęcin - Iskra Pomień więcej
03-11   Korona Raduń - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
03-11 12:00  Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo więcej
03-11 12:00  Darpol Barzowice - KS Sieciemin więcej
03-11 12:00  Pogoń Noskowo - Gryf Polanów więcej
03-11 12:00  KS Skibno - Płomień Jeżyczki więcej
03-11 12:00  Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo więcej
03-11 11:00  Wieża II Postomino - Arkadia Malechowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
03-11 13:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Wicher Rąbino więcej
03-11 12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Drzewiarz Krosino więcej
03-11 13:00  Huragan Bierzwnica - Pogoń Wierzchowo więcej
03-11 11:00  Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski więcej
03-11 12:00  Sokół Spore - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
03-11 13:00  Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo więcej
03-11 13:00  Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo więcej
03-11 13:00  Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec więcej
03-11 13:00  Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo więcej
03-11 13:00  Bytyń Nakielno - KP Drawsko Pomorskie więcej
03-11 13:00  Grom Giżyno - Grom Szwecja więcej
03-11 13:00  Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
03-11 14:00  Sparta Skalin - FASE Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
03-11 15:00  Zorza II Dobrzany - Ogniwo Dzwonowo więcej
03-11 11:00  Gwiazda Żalęcino - Orkan II Suchań więcej
03-11 15:00  Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo więcej
03-11 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn więcej
03-11 11:00  Unia II Dolice - Grom Płonno więcej
piła nożna III liga Kobiet
03-11 10:00  Hetman Recz - Olimpia II Szczecin więcej
03-11 14:00  Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice więcej
03-11 10:30  Energetyk Junior Gryfino - Ladies Football Academy Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
03-11 12:00  Cracovia Kraków - Hutnik Kraków więcej
piła nożna WLJ Starszych
03-11 11:00  Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin więcej
03-11 14:30  Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
03-11 10:00  SCRS Barlinek - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
03-11 11:00  SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
03-11 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police więcej
03-11 16:30  Świt Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz więcej
03-11 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
03-11 11:00  Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
03-11 11:00  AP Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
03-11 13:00  Górnicza Konin - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
03-11 12:00  Spójnia Białe Błota - Pogoń Tczew więcej
03-11 13:00  GOSRiT Luzino - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
03-11 16:00  Błękitni Stargard - Gwiazda Toruń więcej
04 listopad
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
04-11 20:30  Raków Częstochowa - Wisła Kraków więcej
04-11 18:00  Śląsk Wrocław - Wisła Płock więcej
05 listopad
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
05-11 19:30  Arkonia Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
06 listopad
koszykówka I liga koszykarzy
06-11   Miasto Szkła Krosno - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
06-11   Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
06-11   Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
06-11   Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy więcej
06-11   KS Księżak Syntex Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
06-11   Energa Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno więcej
06-11   WKK Wrocław - STK Czarni Słupsk więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
06-11 17:00  Błękitni II Stargard - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
06-11 16:00  FASE Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
06-11 16:30  WAP Włocławek - UKS Victoria S.P.2 Sianów więcej
07 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
07-11   WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot więcej
08 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
08-11   Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
08-11 20:30  Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok więcej
08-11 18:00  ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
08-11 12:00  SI Arka Gdynia - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna WLJ Starszych
08-11 19:15  Arkonia Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
08-11 14:15  Arkonia Szczecin - FASE Szczecin więcej
09 listopad
Ogólnopolska Konsultacja Seniorów w kajakarstwie więcej
koszykówka Energa Basket Liga
09-11   BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. więcej
09-11   Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin więcej
09-11   Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
09-11   Stelmet ENEA BC Zielona Góra - HydroTruck Radom więcej
koszykówka I liga koszykarzy
09-11   Timeout Polonia 1912 Leszno - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
09-11   Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno więcej
09-11   Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
09-11   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
09-11   Polfarmex Kutno - Pogoń Prudnik więcej
09-11   STK Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
09-11   Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
09-11 17:30  Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
09-11 20:00  Wisła Kraków - Arka Gdynia więcej
09-11 15:00  Wisła Płock - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga
09-11   Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce więcej
09-11 13:00  Resovia Rzeszów - GKS Katowice więcej
09-11 16:00  Bytovia Bytów - Górnik Polkowice więcej
09-11 13:00  Błękitni Stargard - Lech II Poznań więcej
09-11 18:00  Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków więcej
09-11 17:00  Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo więcej
09-11 14:30  Skra Częstochowa - Stal Rzeszów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
09-11 13:00  Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz więcej
09-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno więcej
09-11 12:00  MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin więcej
09-11 13:00  Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin więcej
09-11 13:00  Sokół Karlino - Flota Świnoujście więcej
09-11 16:00  Błękitni II Stargard - Ina Goleniów więcej
09-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno więcej
09-11 14:00  Vineta Wolin - Lech Czaplinek więcej
09-11 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna III liga gr. 2
09-11 17:00  Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin więcej
09-11 13:00  Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin więcej
09-11 14:00  Chemik Police - Górnik Konin więcej
09-11 13:00  Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno więcej
09-11 14:00  Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański więcej
09-11 13:00  Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin więcej
09-11 13:00  Grom Nowy Staw - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
09-11 13:00  Polonia Płoty - Sparta Gryfice więcej
09-11 13:00  Światowid 63 Łobez - Prawobrzeże Świnoujście więcej
09-11 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica więcej
09-11 14:00  Zorza Dobrzany - Tanowia Tanowo więcej
09-11 13:30  Iskra Golczewo - Stal Szczecin więcej
09-11 13:00  Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard więcej
09-11 14:30  Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
09-11 11:00  Mewa Resko - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
09-11 14:00  Unia Dolice - Drawa Drawno więcej
09-11 12:00  Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce więcej
09-11 13:00  Kłos Pełczyce - Iskra Banie więcej
09-11 14:00  Odra Chojna - Orkan Suchań więcej
09-11 13:30  A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
09-11 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Wieża Postomino więcej
09-11 14:00  Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino więcej
09-11 14:00  Saturn Mielno - Bajgiel Będzino więcej
09-11 13:00  Iskra Białogard - LZS Kowalewice więcej
09-11 14:00  Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo więcej
09-11 14:00  Sława Sławno - Strong Zielenica więcej
09-11 13:30  Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
09-11 14:00  Mechanik Bobolice - Sad Chwiram więcej
09-11 13:30  Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino więcej
09-11 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin więcej
09-11 14:00  Korona Człopa - Orzeł Łubowo więcej
09-11 14:00  Błonie Barwice - Głaz Tychowo więcej
09-11 14:00  Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca więcej
09-11 14:00  Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
09-11 13:00  Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje więcej
09-11 13:30  Jastrząb Łosośnica - Jantar Dziwnów więcej
09-11 14:00  Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
09-11 13:00  Dąb Dębice - Promień Mosty więcej
09-11 14:00  Sarmata Dobra - Ina Ińsko więcej
09-11 15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
09-11 12:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin więcej
09-11 18:00  Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
09-11 14:00  Ogniwo Babinek - Czarni Czarnówko więcej
09-11 13:00  Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Steklno więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
09-11 13:00  Sęp Brzesko - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
09-11 14:00  Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
09-11 13:00  SP Wilcze Laski - Sokół Spore więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
09-11 13:00  Grom Szwecja - Gryf Budowo więcej
09-11 12:00  Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
09-11 14:00  Ogniwo Dzwonowo - Sława Choszczno więcej
piła nożna III liga Kobiet
09-11 11:00  Olimpia II Szczecin - Fala Międzyzdroje więcej
09-11 16:00  Ladies Football Academy Szczecin - Hetman Recz więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
09-11 12:00  SMS Łódź - Górnik Zabrze więcej
09-11   Zagłębie Lubin - Korona Kielce więcej
09-11 11:00  Arka Gdynia - Cracovia Kraków więcej
09-11 12:00  Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
09-11   Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok więcej
09-11 12:00  Lech Poznań - Śląsk Wrocław więcej
09-11 15:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
09-11 12:00  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
09-11 13:00  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna WLJ Starszych
09-11 11:00  Victoria Sianów - SALOS Szczecin więcej
09-11 11:00  Ina Goleniów - Stal Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
09-11 11:00  Gwardia Koszalin - Prawobrzeże Szczecin więcej
09-11 13:00  Orzeł 2010 Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
09-11 11:00  SALOS Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
09-11 11:00  Jeziorak Szczecin - Sokół Pyrzyce więcej
09-11 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Flota Świnoujście więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
09-11 13:30  UKS Victoria S.P.2 Sianów - GOSRiT Luzino więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
09-11   TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
09-11 15:00  Ikar Krosino - Sokół St. Dąbrowa więcej
09-11   Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo więcej
09-11   Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
09-11   Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
09-11   Oldboje Światowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
09-11   Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
09-11   Lech Czaplinek - Amator Kołobrzeg więcej
09-11   Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo więcej
09-11   STLA Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski więcej
09-11   Olimp Złocieniec - Błękitni Stargard więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
09-11   Grupa Azoty Tarnów - Stal Mielec więcej
09-11   Sandra SPA Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
09-11   NMC Górnik Zabrze - Azoty Puławy więcej
09-11   Gwardia Opole - KS SPR Chrobry Głogów więcej
09-11   PGE Vive Kielce - Zagłębie Lubin więcej
09-11   Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn więcej
09-11   Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
09-11   Warmia Olsztyn - Sokół Kościerzyna więcej
09-11   Gwardia Koszalin - Jurand Ciechanów więcej
09-11   Tytani Wejherowo - MKS Mazur Sierpc więcej
09-11   Meble Wójcik Elbląg - GKS Żukowo więcej
09-11   Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Gdańsk więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
09-11   Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
09-11   Ruch Chorzów - MKS Lublin więcej
09-11   Piłka Ręczna Koszalin - SPR JKS Jarosław więcej
09-11   Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna II liga kobiet
09-11   KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Kusy Szczecin więcej
09-11   Tytani Wejherowo - MKS Brodnica więcej
09-11   UKS Morski Sianów - Arka Gdynia więcej
09-11   GUKS Drwęca Lubicz - MKS Słupia Słupsk więcej
10 listopad
Ogólnopolska Konsultacja Seniorów w kajakarstwie więcej
koszykówka Energa Basket Liga
10-11   Anwil Włocławek - GTK Gliwice więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
10-11 12:30  Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa więcej
10-11 15:00  Lech Poznań - Korona Kielce więcej
10-11 17:30  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna II liga
10-11 13:05  Znicz Pruszków - Widzew Łódź więcej
10-11 13:00  Gryf Wejherowo - Elana Toruń więcej
piła nożna III liga gr. 2
10-11 13:00  Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin więcej
10-11 11:00  Pogoń II Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
10-11 14:30  Morzycko Moryń - Piast Karsko więcej
10-11 14:00  Biali Sądów - Stal Lipiany więcej
10-11 14:00  Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
10-11 14:00  Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
10-11 13:00  Zalew Stepnica - Sowianka Sowno więcej
10-11 13:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Pomorzanin Przybiernów więcej
10-11 12:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
10-11 14:00  Orkan Dalewo - Radowia Radowo Małe więcej
10-11 13:00  Masovia Maszewo - Unia Stargard więcej
10-11 13:00  Płomień Lisowo - Czarni Marianowo więcej
10-11 13:00  Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
10-11 11:00  KP Przecław - Czarni 44 Szczecin więcej
10-11 14:00  Vielgovia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
10-11 14:00  Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
10-11 14:00  Łabędź Widuchowa - Podlesie Sowno więcej
10-11 14:00  Unia Swochowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
10-11 14:00  Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo więcej
10-11 15:00  Orzeł Małkocin - Grot Gardno więcej
10-11 11:00  Orzeł Grzędzice - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
10-11 13:00  Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole więcej
10-11 14:00  Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko więcej
10-11 12:00  KLUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice więcej
10-11 14:00  Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl więcej
10-11 13:00  Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
10-11 14:00  Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
10-11 14:00  Błyskawica Kluki - Mechanik Warnice więcej
10-11 14:00  Jedność Przewłoki - Iskra Lutówko więcej
10-11 11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo więcej
10-11 13:00  Bryza Reńsko - Wicher Przelewice więcej
10-11 13:00  Polonia Giżyn - Koral Mostkowo więcej
10-11 15:00  Piast Kolin - SCRS Barlinek więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
10-11 13:30  Resko Karcino - Grot Gorawino więcej
10-11 12:00  Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
10-11 12:00  Syrena-Grot Rymań - Wicher Mierzym więcej
10-11 14:00  Derby Karścino - Gryf Dobrowo więcej
10-11 12:00  Grot Bonin - Sokół Lulewice więcej
10-11 14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
10-11 12:00  Remor Recz - Klon Krzęcin więcej
10-11 13:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień więcej
10-11 13:00  Korona Raduń - Błękitni Sarnik więcej
10-11 13:00  Sokół Granowo - Świt Barnimie więcej
10-11 14:00  Zjednoczeni Wapnica - Pomorzanin Zamęcin więcej
10-11 14:00  Orzeł Bierzwnik - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
10-11 12:00  Płomień Jeżyczki - Passat Bukowo Morskie więcej
10-11 14:00  Gryf Polanów - KS Skibno więcej
10-11 12:00  Arkadia Malechowo - Pogoń Noskowo więcej
10-11 13:00  Błękitni Tychowo - Darpol Barzowice więcej
10-11 12:00  Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo więcej
10-11 12:00  KS Sieciemin - Wieża II Postomino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
10-11 11:00  Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe więcej
10-11 12:00  Drzewiarz Krosino - Huragan Bierzwnica więcej
10-11 14:00  Wicher Rąbino - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
10-11 13:00  Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
10-11 13:00  Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn więcej
10-11 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Grom Giżyno więcej
10-11 13:00  Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno więcej
10-11 14:00  Znicz Dzikowo - Legion Strączno więcej
10-11 13:00  Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
10-11 15:00  Jeziorak II Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
10-11 14:00  Klon Krzymów - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
10-11 14:00  Dęby Rogowo - Unia II Dolice więcej
10-11 14:00  Orkan II Suchań - Zorza II Dobrzany więcej
10-11 14:00  Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
10-11 13:00  Grom Płonno - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna III liga Kobiet
10-11 14:00  Sparta Gryfice - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
10-11 13:00  Hutnik Kraków - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
10-11 12:30  Chemik Bydgoszcz - Lech Poznań więcej
piła nożna WLJ Starszych
10-11 13:00  Mewa Resko - Akademia MKP Szczecinek więcej
10-11 13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin więcej
10-11 11:00  Gwardia Koszalin - SCRS Barlinek więcej
10-11 13:30  Błękitni Stargard - Świt Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
10-11 11:00  Vineta Wolin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
10-11 12:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - AP Gryf Kamień Pomorski więcej
10-11 11:00  Sokół Karlino - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
10-11 10:30  Gwiazda Toruń - WAP Włocławek więcej
10-11 14:30  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Błękitni Stargard więcej
10-11 13:00  KKP Chełmża - Górnicza Konin więcej
10-11 11:00  Pogoń Tczew - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
11 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
11-11   TBV Start Lublin - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
11-11 16:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
11-11 14:00  Ikar Krosino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
13 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
13-11   MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
piła nożna WLJ Starszych
13-11 16:00  Błękitni Stargard - FASE Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
13-11 19:00  Chemik Police - Świt Szczecin więcej
15 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
15-11   King Wilki Morskie Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
15-11 15:00  Lech Poznań - SI Arka Gdynia więcej
16 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
16-11   Anwil Włocławek - HydroTruck Radom więcej
16-11   Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń więcej
16-11   Trefl Sopot - TBV Start Lublin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
16-11   Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
16-11   Timeout Polonia 1912 Leszno - WKK Wrocław więcej
16-11   Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
16-11   Polfarmex Kutno - Miasto Szkła Krosno więcej
16-11   Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
16-11   Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań więcej
16-11   GKS Tychy - STK Czarni Słupsk więcej
piła nożna II liga
16-11 13:00  Lech II Poznań - Olimpia Elbląg więcej
16-11   Widzew Łódź - Gryf Wejherowo więcej
16-11   Skra Częstochowa - Legionovia Legionowo więcej
16-11   Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków więcej
16-11 13:00  Błękitni Stargard - Górnik Polkowice więcej
16-11   Bytovia Bytów - Elana Toruń więcej
16-11   Znicz Pruszków - GKS Katowice więcej
16-11   Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16-11 13:00  Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16-11 13:00  Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski więcej
16-11 14:00  Olimp Gościno - Vineta Wolin więcej
16-11 13:00  Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
16-11 14:00  Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard więcej
16-11 13:00  Iskierka Szczecin - Sokół Karlino więcej
16-11 12:00  Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo więcej
16-11 14:00  Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek więcej
16-11 13:00  Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
16-11 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia więcej
16-11 18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Nielba Wągrowiec więcej
16-11 13:00  KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin więcej
16-11 13:00  Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. więcej
16-11 13:30  Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca więcej
16-11 13:00  Górnik Konin - Sokół Kleczew więcej
16-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
16-11 14:00  Świt Szczecin - Unia Janikowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16-11 12:00  Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn więcej
16-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Jeziorak Szczecin więcej
16-11 11:00  Stal Szczecin - Wicher Brojce więcej
16-11 13:00  Tanowia Tanowo - Iskra Golczewo więcej
16-11 13:00  Orzeł Łoźnica - Zorza Dobrzany więcej
16-11 13:00  Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16-11 13:00  Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez więcej
16-11 13:00  Polonia Płoty - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16-11 13:00  Stal Lipiany - Kłos Pełczyce więcej
16-11 14:00  Unia Dolice - Morzycko Moryń więcej
16-11 13:00  Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno więcej
16-11   Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16-11 14:00  Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław więcej
16-11 14:00  Strong Zielenica - Wiekowianka Wiekowo więcej
16-11 14:00  Victoria Sianów - Sława Sławno więcej
16-11 14:00  Bajgiel Będzino - Iskra Białogard więcej
16-11 14:00  Płomień Myślino - Saturn Mielno więcej
16-11 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16-11 14:00  Ikar Krosino - Sad Chwiram więcej
16-11 13:00  Redłovia Redło - Mechanik Bobolice więcej
16-11 13:00  Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica więcej
16-11 13:00  Głaz Tychowo - Olimp Złocieniec więcej
16-11 13:00  Spójnia Świdwin - Korona Człopa więcej
16-11 13:00  Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
16-11 13:30  Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
16-11 12:00  AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
16-11 12:00  Medyk Konin - Górnik Łęczna więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
16-11 14:00  Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica więcej
16-11 13:00  Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
16-11 13:00  Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
16-11 14:00  Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
16-11 14:00  Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16-11 13:00  Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo więcej
16-11 13:00  Ina Ińsko - Masovia Maszewo więcej
16-11 14:00  Promień Mosty - Sarmata Dobra więcej
16-11 14:00  Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
16-11 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Hanza Goleniów więcej
16-11 11:00  Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
16-11 17:00  Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
16-11 14:00  Zryw Kołbaskowo - Arkonia Szczecin więcej
16-11 12:00  Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
16-11 14:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry więcej
16-11 14:00  Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
16-11 13:00  SCRS Barlinek - Błyskawica Kluki więcej
16-11 15:00  Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
16-11 14:00  Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
16-11 13:00  Klon Krzęcin - Korona Raduń więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
16-11 14:00  Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
16-11 11:00  Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków więcej
16-11 12:00  Korona Kielce - Lech Poznań więcej
16-11 12:00  Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków więcej
16-11 12:00  Legia Warszawa - Lechia Gdańsk więcej
16-11   Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze więcej
16-11   Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
16-11   FCB Escola Varsovia - Arka Gdynia więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
16-11 12:00  AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin więcej
16-11 12:00  Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz więcej
16-11 16:00  Warta Poznań - Arka Gdynia więcej
piła nożna WLJ Starszych
16-11 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
16-11 12:00  SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
16-11 13:00  Świt Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
16-11 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
16-11 11:00  Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin więcej
16-11   Sokół Pyrzyce - Sokół Karlino więcej
16-11 14:00  Energetyk Gryfino - AP Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
16-11   Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice więcej
16-11   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
16-11   Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo więcej
16-11   Sokół St. Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
16-11   Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów więcej
16-11   MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock więcej
16-11   Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz więcej
16-11   KS SPR Chrobry Głogów - PGE Vive Kielce więcej
16-11   Azoty Puławy - Gwardia Opole więcej
16-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - NMC Górnik Zabrze więcej
16-11   Stal Mielec - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
16-11   Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk więcej
16-11   GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec więcej
16-11   MKS Mazur Sierpc - Meble Wójcik Elbląg więcej
16-11   Jurand Ciechanów - Tytani Wejherowo więcej
16-11   Warmia Olsztyn - SKPR USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
16-11   Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin więcej
16-11   KPR Kobierzyce - Piłka Ręczna Koszalin więcej
16-11   SPR JKS Jarosław - Ruch Chorzów więcej
16-11   MKS Lublin - Start Elbląg więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
16-11   AZS UKW Bydgoszcz - Jeziorak Iława więcej
16-11   SMS ZPRP Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
16-11   MKS Brodnica - AZS UMK Toruń więcej
16-11   Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn więcej
16-11   MKS Grudziądz - MKS Handball Czersk więcej
17 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
17-11   Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa więcej
17-11   PGE Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
17-11   WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice więcej
piła nożna II liga
17-11 13:00  Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów więcej
piła nożna III liga gr. 2
17-11 13:30  Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17-11 12:00  Drawa Drawno - Energetyk Gryfino więcej
17-11 14:00  Iskra Banie - Odra Chojna więcej
17-11 14:00  Czcibor Cedynia - Biali Sądów więcej
17-11 14:00  Piast Karsko - Dąb Dębno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17-11 13:00  LZS Kowalewice - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17-11 12:00  Orzeł Łubowo - Błonie Barwice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
17-11 12:00  Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec więcej
17-11 12:00  KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin więcej
17-11 12:00  AZS Wrocław - Rolnik Biedrzychowice więcej
17-11 13:30  UKS SMS Łódź - GKS Katowice więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
17-11 12:00  Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń więcej
17-11 14:00  Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
17-11 13:00  WODR Barzkowice - Orkan Dalewo więcej
17-11 13:30  Unia Stargard - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
17-11 17:00  OKS Center MD Goleniów - KP Przecław więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
17-11 12:00  Wicher Steklno - Ogniwo Babinek więcej
17-11 13:00  Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo więcej
17-11 13:00  Grot Gardno - Orzeł Grzędzice więcej
17-11 14:00  Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin więcej
17-11 14:00  Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz więcej
17-11 14:00  Podlesie Sowno - Unia Swochowo więcej
17-11 13:00  Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
17-11 13:30  Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna więcej
17-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin więcej
17-11 13:00  Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno więcej
17-11 14:00  GKS Golenice - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
17-11 13:00  Koral Mostkowo - Piast Kolin więcej
17-11 14:00  Wicher Przelewice - Polonia Giżyn więcej
17-11 13:00  Iskra Warszyn - Bryza Reńsko więcej
17-11 14:00  Zorza Tychowo - Sęp Brzesko więcej
17-11 13:00  Iskra Lutówko - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
17-11 14:00  Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno więcej
17-11 14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Lulewice więcej
17-11 12:00  Gryf Dobrowo - Grot Bonin więcej
17-11 12:00  Wicher Mierzym - Derby Karścino więcej
17-11 12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Syrena-Grot Rymań więcej
17-11 12:00  Grot Gorawino - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
17-11 13:00  Iskra Pomień - Remor Recz więcej
17-11 13:00  Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec więcej
17-11 13:00  Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik więcej
17-11 13:00  Świt Barnimie - Zjednoczeni Wapnica więcej
17-11   Ina Nadarzyn - Sokół Granowo więcej
17-11 13:00  Sokół Granowo - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
17-11 12:00  Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica więcej
17-11 12:00  Pogoń Noskowo - KS Sieciemin więcej
17-11 12:00  KS Skibno - Arkadia Malechowo więcej
17-11 12:00  Passat Bukowo Morskie - Gryf Polanów więcej
17-11 12:00  Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki więcej
17-11 11:00  Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
17-11 13:00  Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo więcej
17-11 13:00  Legion Strączno - Wspólni Różewo więcej
17-11 13:00  Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo więcej
17-11 13:00  Grom Giżyno - Sokół Suliszewo więcej
17-11 13:00  Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
17-11 13:00  Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
17-11 12:00  Cracovia Kraków - SMS Łódź więcej
piła nożna WLJ Starszych
17-11 11:00  Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin więcej
17-11 14:00  Świt Szczecin - Chemik Police więcej
17-11 11:00  Stal Szczecin - Błękitni Stargard więcej
17-11 14:00  SCRS Barlinek - Ina Goleniów więcej
17-11 13:00  Mewa Resko - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
17-11 18:30  Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin więcej
17-11 13:00  Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
17-11 11:00  Błękitni Stargard - Orzeł 2010 Wałcz więcej
17-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
17-11 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
17-11 12:00  GOSRiT Luzino - KKP Chełmża więcej
17-11 16:00  Gwiazda Toruń - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
17-11 12:00  Polonia Środa Wlkp. - Stomilanki Olsztyn więcej
17-11 12:00  Unifreeze Górzno - MUKS Praga Warszawa więcej
17-11 13:00  AP Kotwica Kołobrzeg - KS Raszyn więcej
17-11 13:00  Piastovia Piastów - Medyk II Konin więcej
17-11 14:00  Akademia Piłkarska LG - UKS SMS Łódź II więcej
17-11 14:00  Polonia Poznań - Ząbkovia Ząbki więcej
20 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
20-11   Stelmet ENEA BC Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
20-11 18:00  Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
piła nożna WLJ Starszych
20-11 18:00  Błękitni Stargard - Mewa Resko więcej
21 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
21-11   TBV Start Lublin - GTK Gliwice więcej
22 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
22-11   PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
22-11 18:00  Górnik Zabrze - Wisła Płock więcej
22-11 20:30  Lech Poznań - Piast Gliwice więcej
23 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
23-11   BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot więcej
23-11   Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. więcej
23-11   Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia więcej
koszykówka I liga koszykarzy
23-11   Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław więcej
23-11   Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik więcej
23-11   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno więcej
23-11   Rawlplug Sokół Łańcut - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
23-11   Polfarmex Kutno - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
23-11   Elektrobud-Investment Pruszków - GKS Tychy więcej
23-11   KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
23-11 15:00  Korona Kielce - Raków Częstochowa więcej
23-11 20:00  Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź więcej
23-11 17:30  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
23-11   Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce więcej
23-11   Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków więcej
23-11   GKS Katowice - Gryf Wejherowo więcej
23-11   Widzew Łódź - Bytovia Bytów więcej
23-11   Elana Toruń - Błękitni Stargard więcej
23-11   Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg więcej
23-11   Lech II Poznań - Górnik Łęczna więcej
23-11   Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa więcej
23-11   Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
23-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz więcej
23-11 12:00  MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo więcej
23-11 13:00  Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno więcej
23-11 12:00  Sokół Karlino - Hutnik Szczecin więcej
23-11 16:00  Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin więcej
23-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście więcej
23-11 14:00  Vineta Wolin - Ina Goleniów więcej
23-11 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno więcej
23-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
23-11 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel więcej
23-11 14:00  Zorza Dobrzany - Prawobrzeże Świnoujście więcej
23-11 13:00  Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica więcej
23-11 12:00  Wicher Brojce - Tanowia Tanowo więcej
23-11 14:00  Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin więcej
23-11 11:30  Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard więcej
23-11 11:00  Mewa Resko - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
23-11 14:00  Dąb Dębno - Unia Dolice więcej
23-11 12:00  Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia więcej
23-11 13:00  Odra Chojna - Stal Lipiany więcej
23-11 13:00  Energetyk Gryfino - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
23-11 13:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wieża Postomino więcej
23-11 13:00  Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze więcej
23-11 13:00  Iskra Białogard - Płomień Myślino więcej
23-11 13:00  Astra Ustronie Morskie - Bajgiel Będzino więcej
23-11 13:00  Sława Sławno - Zefir Wyszewo więcej
23-11 13:00  Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
23-11 13:00  Sad Chwiram - Redłovia Redło więcej
23-11 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski więcej
23-11 13:00  Korona Człopa - Mechanik Turowo więcej
23-11 13:00  Błonie Barwice - Spójnia Świdwin więcej
23-11 13:00  Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo więcej
23-11 13:00  Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo więcej
23-11 13:00  Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna WLJ Starszych
23-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek więcej
23-11 11:00  Victoria Sianów - Mewa Resko więcej
23-11 11:00  Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin więcej
23-11 11:00  Ina Goleniów - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
23-11   AP Gryf Kamień Pomorski - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
23-11   Sokół St. Dąbrowa - Mechanik Bobolice więcej
23-11   Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin więcej
23-11   Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
23-11   Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Bizon Cerkwica więcej
23-11   Sparta Gryfice - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
23-11   Grupa Azoty Tarnów - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
23-11   NMC Górnik Zabrze - Stal Mielec więcej
23-11   Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
23-11   PGE Vive Kielce - Azoty Puławy więcej
23-11   Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów więcej
23-11   Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
23-11   Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
23-11   SKPR USAR Kwidzyn - Sokół Kościerzyna więcej
23-11   Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn więcej
23-11   Meble Wójcik Elbląg - Jurand Ciechanów więcej
23-11   Nielba Wągrowiec - MKS Mazur Sierpc więcej
23-11   SMS ZPRP Gdańsk - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
23-11   KPR Blejkan Gryfino - MKS Brodnica więcej
23-11   AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
23-11   AZS UMK Toruń - UKS Hagard Strzałkowo więcej
23-11   Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudziądz więcej
23-11   Jeziorak Iława - MKS Handball Czersk więcej
piłka ręczna II liga kobiet
23-11   GUKS Drwęca Lubicz - UKS Morski Sianów więcej
23-11   Arka Gdynia - Tytani Wejherowo więcej
23-11   MKS Brodnica - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
23-11   MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin więcej
24 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
24-11   Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław więcej
24-11   HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
24-11 15:00  Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia więcej
24-11 17:30  Śląsk Wrocław - Wisła Kraków więcej
piła nożna III liga gr. 2
24-11 11:00  Pogoń II Szczecin - Nielba Wągrowiec więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
24-11 13:00  Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
24-11 14:00  Morzycko Moryń - Drawa Drawno więcej
24-11 14:00  Biali Sądów - Sokół Pyrzyce więcej
24-11 13:00  A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie więcej
24-11 13:00  Piast Karsko - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
24-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
24-11 13:00  Drzewiarz Świerczyna - Ikar Krosino więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
24-11 13:00  Czarni Czarnówko - Wicher Steklno więcej
piła nożna WLJ Starszych
24-11 11:00  Błękitni Stargard - SCRS Barlinek więcej
24-11 13:30  Chemik Police - Stal Szczecin więcej
24-11 11:00  Arkonia Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
24-11 12:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Energetyk Gryfino więcej
24-11 11:00  Sokół Karlino - Flota Świnoujście więcej
24-11 11:00  Jeziorak Szczecin - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
25 listopad
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
25-11 18:00  Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin więcej
28 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
28-11   Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia więcej
29 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
29-11   Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
30 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
30-11   PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa więcej
30-11   Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń więcej
30-11   GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
30-11   WKS Śląsk Wrocław - TBV Start Lublin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
30-11   Miasto Szkła Krosno - Biofarm Basket Poznań więcej
30-11   Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
30-11   Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
30-11   Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
30-11   WKK Wrocław - Polfarmex Kutno więcej
30-11   GKS Tychy - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
30-11   STK Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
30-11   Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
30-11   Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
30-11   Legia Warszawa - Korona Kielce więcej
30-11   Piast Gliwice - Śląsk Wrocław więcej
30-11   Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok więcej
30-11   Wisła Kraków - Lechia Gdańsk więcej
30-11   Wisła Płock - Lech Poznań więcej
30-11   ŁKS Łódź - Cracovia Kraków więcej
piła nożna II liga
30-11   Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków więcej
30-11   Skra Częstochowa - Lech II Poznań więcej
30-11   Górnik Łęczna - Górnik Polkowice więcej
30-11   Olimpia Elbląg - Elana Toruń więcej
30-11 13:00  Błękitni Stargard - Widzew Łódź więcej
30-11   Bytovia Bytów - GKS Katowice więcej
30-11   Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola więcej
30-11   Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
30-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
30-11 13:00  SCRS Barlinek - Hutnik Szczecin więcej
30-11 13:00  Iskra Golczewo - Vineta Wolin więcej
30-11 13:00  Odra Chojna - Błękitni II Stargard więcej
30-11 13:00  Energetyk Gryfino - Polonia Płoty więcej
30-11 13:00  Arkonia Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
30-11 13:00  Korona Raduń - Ina Goleniów więcej
30-11 13:00  Stal Lipiany - Iskierka Szczecin więcej
30-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski więcej
30-11 13:00  Masovia Maszewo - Flota Świnoujście więcej
30-11 13:00  Prawobrzeże Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
30-11 13:00  Sparta Gryfice - Sokół Pyrzyce więcej
30-11 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń II Szczecin więcej
30-11 13:00  Biali Sądów - Osadnik Myślibórz więcej
30-11 13:00  Piast Chociwel - Chemik Police więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
30-11 13:00  Spójnia Świdwin - GKS Leśnik Manowo więcej
30-11 13:00  Gryf Polanów - Rasel Dygowo więcej
30-11 13:00  Fala ABFrost Gąski - Sława Sławno więcej
30-11 13:00  Vimobilia Będzino - Olimp Gościno więcej
30-11 13:00  Sokół Suliszewo - MKP Szczecinek więcej
30-11 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Gwardia Koszalin więcej
30-11 13:00  Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek więcej
30-11 13:00  Zefir Wyszewo - Bałtyk Koszalin więcej
30-11 13:00  Ikar Krosino - Sokół Karlino więcej
30-11 13:00  Redłovia Redło - Darłovia Darłowo więcej
30-11 13:00  Pomorzanin Sławoborze - Orzeł Wałcz więcej
30-11 13:00  Korona Człopa - Mechanik Bobolice więcej
30-11 13:00  Mechanik Turowo - Wieża Postomino więcej
30-11 13:00  Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo więcej
30-11 13:00  Saturn Mielno - Zawisza Grzmiąca więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
30-11   MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty Tarnów więcej
30-11   Zagłębie Lubin - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
30-11   KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock więcej
30-11   Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz więcej
30-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - PGE Vive Kielce więcej
30-11   Stal Mielec - Gwardia Opole więcej
30-11   Sandra SPA Pogoń Szczecin - NMC Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
30-11   MKS Mazur Sierpc - SMS ZPRP Gdańsk więcej
30-11   Jurand Ciechanów - Nielba Wągrowiec więcej
30-11   Warmia Olsztyn - Tytani Wejherowo więcej
30-11   SKPR USAR Kwidzyn - Gwardia Koszalin więcej
30-11   Sokół Kościerzyna - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
30-11   SMS ZPRP Kwidzyn - Jeziorak Iława więcej
30-11   UKS Hagard Strzałkowo - KPR Blejkan Gryfino więcej
30-11   MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz więcej
30-11   Sambor Tczew - AZS UMK Toruń więcej
30-11   MKS Handball Czersk - Szczypiorniak Olsztyn więcej
piłka ręczna II liga kobiet
30-11   MKS Kusy Szczecin - MKS Brodnica więcej
30-11   KU AZS Politechnika Koszalińska - Arka Gdynia więcej
30-11   Tytani Wejherowo - GUKS Drwęca Lubicz więcej
30-11   UKS Morski Sianów - MKS Słupia Słupsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 13 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 13 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy prawie 120 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy ponad 70 tysięcy newsów i ponad 780 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników ponad 72 tysiące. A przez 13 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

Nie zamierzamy na tym kończyć. Mamy jeszcze sporo pomysłów na rozwój portalu. W związku z tym chcielibyśmy powiększyć nasz zespół redakcyjny zarówno o fotoreporterów, jak i kolokwialnie mówiąc 'pismaków'. Jeśli widzisz się w naszej redakcji napisz na maila - redakcja@ligowiec.net i przedstaw się :)

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/kobiety: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
33 » Sędzia pobity na meczu  »
17 » Pomorzanka wykluczona z »
3 » Szczęśliwa trzynastka!  »
2 » Strzelcy IV ligi
2 » Kańczucki trenerem Spar »
1 » Klasyfikacja najlepszyc »
1 » Listkowski wystąpił w m »
mecze:
45 » Biali Sądów-A.P. Gavia  »
44 » Pomorzanka Jarosławsko- »
33 » Dąb Dębno-Orkan Suchań
22 » Światowid 63 Łobez-Pomo »
18 » Świt Szczecin-Gwardia K »
17 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Drawa Drawno-Sokół Pyrz »
15 » Syrena-Grot Rymań-Wrzos »
14 » Darłovia Darłowo-Flota  »
13 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 946
statystyki portalu
• drużyn: 2824
• imprez: 119590
• newsów: 72526
• użytkowników: 70326
• komentarzy: 1087857
• zdjęć: 785412
• relacji: 38253
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies