ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 listopad 2019
dodaj sparing
pokaż:
17 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 80 : 66 więcej
Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 81 : 66 więcej
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 81 : 84 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 88 : 77 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 89 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
Znicz Pruszków - GKS Katowice 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw 1 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
Iskra Banie - Odra Chojna 2 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Biali Sądów 0 : 4 więcej
Piast Karsko - Dąb Dębno 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Strong Zielenica - Wiekowianka Wiekowo 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec 4 : 0 więcej
KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 3 : 4 więcej
AZS Wrocław - Rolnik Biedrzychowice 5 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 2 : 3 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica 0 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
Unia Stargard - Płomień Lisowo 1 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław 0 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Wicher Steklno - Ogniwo Babinek 2 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo 2 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa 3 : 11 więcej
Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin 3 : 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz 2 : 2 więcej
Podlesie Sowno - Unia Swochowo 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 4 : 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Iskra Warszyn - Bryza Reńsko 0 : 5 więcej
Iskra Lutówko - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 : 1 więcej
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 2 : 4 więcej
Zorza Tychowo - Sęp Brzesko 1 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Wicher Mierzym - Derby Karścino 5 : 2 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań 5 : 4 więcej
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl 1 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Lulewice 3 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
17-11   Ina Nadarzyn - Sokół Granowo więcej
Iskra Pomień - Remor Recz 2 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec 2 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 2 : 5 więcej
Świt Barnimie - Zjednoczeni Wapnica 3 : 4 więcej
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 1 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo 11 : 4 więcej
Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica 0 : 4 więcej
Pogoń Noskowo - KS Sieciemin 1 : 6 więcej
KS Skibno - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Gryf Polanów 1 : 5 więcej
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 2 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe 6 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo 3 : 0 więcej
Legion Strączno - Wspólni Różewo 4 : 5 więcej
Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo 0 : 1 więcej
Grom Giżyno - Sokół Suliszewo 3 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja 0 : 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Hetman Recz 0 : 10 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Cracovia Kraków - SMS Łódź 3 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Chemik Police 5 : 4 więcej
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 9 więcej
SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 9 : 0 więcej
SCRS Barlinek - Ina Goleniów 14 : 0 więcej
Mewa Resko - Bałtyk Koszalin 1 : 6 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Błękitni Stargard - Orzeł 2010 Wałcz 3 : 1 więcej
Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Pyrzyce - Sokół Karlino 1 : 1 więcej
17-11 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
GOSRiT Luzino - KKP Chełmża 3 : 2 więcej
Gwiazda Toruń - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 4 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Polonia Środa Wlkp. - Stomilanki Olsztyn 2 : 3 więcej
Unifreeze Górzno - MUKS Praga Warszawa 0 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - KS Raszyn 0 : 2 więcej
Piastovia Piastów - Medyk II Konin 3 : 2 więcej
Akademia Piłkarska LG - UKS SMS Łódź II 3 : 0 więcej
Polonia Poznań - Ząbkovia Ząbki 1 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów 25 : 22 więcej
piłka ręczna II liga kobiet
MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin 14 : 26 więcej
KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Brodnica 32 : 30 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Energa MKS Kalisz - DPD Legionovia Legionowo 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
mecze:
70 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
51 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
40 » Piast Karsko-Dąb Dębno
34 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
28 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
25 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
23 » Iskierka Szczecin-Sokół »
22 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
20 » Sparta Węgorzyno-MKP Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 617
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119971
• newsów: 72677
• użytkowników: 70442
• komentarzy: 1092628
• zdjęć: 788741
• relacji: 38327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies