ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 listopad 2019
pokaż:
02 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - GTK Gliwice 99 : 94 więcej
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 79 : 82 więcej
Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 69 : 71 więcej
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 85 : 80 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 76 : 74 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 94 : 85 więcej
Timeout Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik 84 : 70 więcej
WKK Wrocław - GKS Tychy 92 : 61 więcej
STK Czarni Słupsk - Weegree AZS Politechnika Opolska 89 : 77 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Miasto Szkła Krosno 67 : 65 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Znicz Pruszków 2 : 1 więcej
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 2 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo 5 : 0 więcej
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 0 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 3 więcej
Ina Goleniów - Sokół Karlino 8 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek 2 : 3 więcej
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Grom Nowy Staw - Bałtyk Gdynia 2 : 1 więcej
Górnik Konin - Unia Janikowo 0 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Chemik Police 2 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 4 : 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 0 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin 0 : 2 więcej
Piast Chociwel - Polonia Płoty 0 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo 4 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 3 : 1 więcej
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 1 : 3 więcej
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo 4 : 0 więcej
Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 4 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 6 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 4 : 3 więcej
Redłovia Redło - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 2 : 7 więcej
Głaz Tychowo - Korona Człopa 2 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna 4 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 3 więcej
Ikar Krosino - Mechanik Bobolice 2 : 6 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 5 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście 10 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Fala Międzyzdroje 1 : 5 więcej
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Ina Ińsko - Dąb Dębice 0 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 8 : 4 więcej
Czarni Marianowo - Masovia Maszewo 0 : 4 więcej
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 0 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
Czarni 44 Szczecin - Hanza Goleniów 3 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 4 więcej
Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo 2 : 7 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice 10 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 4 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Radew Białogórzyno - Resko Karcino 4 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Hajka Zegrze Pomorskie 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
FCB Escola Varsovia - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Prawobrzeże Szczecin - Victoria Sianów 9 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Energetyk Gryfino - Jeziorak Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża 6 : 0 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 1 : 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 4 : 8 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 2 : 7 więcej
Błękitni Stargard - Darłovia Darłowo 9 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - STLA Szczecinek 4 : 7 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz 20 : 27 więcej
Orlen Wisła Płock - Grupa Azoty Tarnów 33 : 14 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - NMC Górnik Zabrze 31 : 32 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec 29 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
GKS Żukowo - Tytani Wejherowo 29k : 29 więcej
Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec 22 : 27 więcej
MKS Mazur Sierpc - Gwardia Koszalin 34 : 31 więcej
Jurand Ciechanów - SKPR USAR Kwidzyn 25 : 28 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
SPR JKS Jarosław - Zagłębie Lubin 25 : 23 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
mecze:
70 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
51 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
40 » Piast Karsko-Dąb Dębno
34 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
28 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
25 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
23 » Iskierka Szczecin-Sokół »
22 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
20 » Sparta Węgorzyno-MKP Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 680
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119971
• newsów: 72677
• użytkowników: 70442
• komentarzy: 1092628
• zdjęć: 788741
• relacji: 38327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies