ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 listopad 2019
dodaj sparing
pokaż:
23 listopad
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2019 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
23-11 15:00  Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. więcej
23-11 17:30  Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia więcej
23-11 19:30  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot więcej
koszykówka I liga koszykarzy
23-11   Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław więcej
23-11   Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik więcej
23-11   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno więcej
23-11   Rawlplug Sokół Łańcut - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
23-11   Elektrobud-Investment Pruszków - GKS Tychy więcej
23-11   KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
23-11 15:00  Korona Kielce - Raków Częstochowa więcej
23-11 17:30  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa więcej
23-11 20:00  Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź więcej
piła nożna II liga
23-11 12:00  Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce więcej
23-11 13:00  Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków więcej
23-11 13:00  Elana Toruń - Błękitni Stargard więcej
23-11 13:00  Lech II Poznań - Górnik Łęczna więcej
23-11 13:00  Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa więcej
23-11 13:00  Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów więcej
23-11 16:00  Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg więcej
23-11 18:00  GKS Katowice - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
23-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz więcej
23-11 12:00  MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo więcej
23-11 12:00  Sokół Karlino - Hutnik Szczecin więcej
23-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek więcej
23-11 13:00  Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno więcej
23-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście więcej
23-11 14:00  Vineta Wolin - Ina Goleniów więcej
23-11 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
23-11 11:00  Mewa Resko - Sparta Gryfice więcej
23-11 12:00  Wicher Brojce - Tanowia Tanowo więcej
23-11 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel więcej
23-11 13:00  Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica więcej
23-11 14:00  Zorza Dobrzany - Prawobrzeże Świnoujście więcej
23-11 14:00  Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin więcej
23-11 14:30  Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
23-11 12:00  Dąb Dębno - Unia Dolice więcej
23-11 12:00  Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia więcej
23-11 13:00  Biali Sądów - Sokół Pyrzyce więcej
23-11 13:00  Odra Chojna - Stal Lipiany więcej
23-11 13:00  Energetyk Gryfino - Orkan Suchań więcej
23-11 14:00  Morzycko Moryń - Drawa Drawno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
23-11 13:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wieża Postomino więcej
23-11 13:00  Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze więcej
23-11 13:00  Iskra Białogard - Płomień Myślino więcej
23-11 13:00  Astra Ustronie Morskie - Bajgiel Będzino więcej
23-11 13:00  Sława Sławno - Zefir Wyszewo więcej
23-11 13:00  Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
23-11 13:00  Sad Chwiram - Redłovia Redło więcej
23-11 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski więcej
23-11 13:00  Korona Człopa - Mechanik Turowo więcej
23-11 13:00  Błonie Barwice - Spójnia Świdwin więcej
23-11 13:00  Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo więcej
23-11 13:00  Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo więcej
23-11 13:00  Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
23-11 11:00  Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin więcej
23-11 11:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
23-11 12:00  FCB Escola Varsovia - SMS Łódź więcej
23-11 12:00  Legia Warszawa - Hutnik Kraków więcej
23-11 12:00  Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk więcej
23-11 12:00  Śląsk Wrocław - Wisła Kraków więcej
piła nożna WLJ Starszych
23-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek więcej
23-11 11:00  Victoria Sianów - Mewa Resko więcej
23-11 11:00  Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin więcej
23-11 11:00  Ina Goleniów - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
23-11   AP Gryf Kamień Pomorski - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
23-11 13:30  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
23-11 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
23-11   Sokół St. Dąbrowa - Mechanik Bobolice więcej
23-11   Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin więcej
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
23-11   Sparta Gryfice - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
23-11   Grupa Azoty Tarnów - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
23-11   NMC Górnik Zabrze - Stal Mielec więcej
23-11   Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
23-11   PGE Vive Kielce - Azoty Puławy więcej
23-11   Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów więcej
23-11   Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
23-11   Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
23-11   SKPR USAR Kwidzyn - Sokół Kościerzyna więcej
23-11   Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn więcej
23-11   Meble Wójcik Elbląg - Jurand Ciechanów więcej
23-11   Nielba Wągrowiec - MKS Mazur Sierpc więcej
23-11   SMS ZPRP Gdańsk - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
23-11   KPR Blejkan Gryfino - MKS Brodnica więcej
23-11   AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
23-11   AZS UMK Toruń - UKS Hagard Strzałkowo więcej
23-11   Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudziądz więcej
23-11   Jeziorak Iława - MKS Handball Czersk więcej
piłka ręczna II liga kobiet
23-11 18:00  Tytani Wejherowo - UKS Morski Sianów więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
23-11   Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła więcej
23-11   DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom więcej
23-11   Volley Wrocław - Energa MKS Kalisz więcej
23-11   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź więcej
23-11   Wisła Warszawa SA - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
23-11   Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
mecze:
70 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
51 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
40 » Piast Karsko-Dąb Dębno
34 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
28 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
25 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
23 » Iskierka Szczecin-Sokół »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
22 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
20 » Sparta Węgorzyno-MKP Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Piotrek24
gości: 592
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119971
• newsów: 72677
• użytkowników: 70442
• komentarzy: 1092628
• zdjęć: 788741
• relacji: 38327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies