ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 listopad 2019
dodaj sparing
pokaż:
30 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
30-11   PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa więcej
30-11   Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń więcej
30-11   GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
30-11   WKS Śląsk Wrocław - TBV Start Lublin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
30-11   Miasto Szkła Krosno - Biofarm Basket Poznań więcej
30-11   Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
30-11   Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
30-11   Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
30-11   GKS Tychy - Timeout Polonia 1912 Leszno więcej
30-11   STK Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
30-11 15:00  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
30-11 17:30  Piast Gliwice - Śląsk Wrocław więcej
30-11 20:00  Legia Warszawa - Korona Kielce więcej
piła nożna II liga
30-11   Olimpia Elbląg - Elana Toruń więcej
30-11   Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów więcej
30-11 13:00  Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków więcej
30-11 13:00  Skra Częstochowa - Lech II Poznań więcej
30-11 13:00  Błękitni Stargard - Widzew Łódź więcej
30-11 17:00  Górnik Łęczna - Górnik Polkowice więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Szczecin
30-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
30-11 13:00  SCRS Barlinek - Hutnik Szczecin więcej
30-11 13:00  Iskra Golczewo - Vineta Wolin więcej
30-11 13:00  Odra Chojna - Błękitni II Stargard więcej
30-11 13:00  Energetyk Gryfino - Polonia Płoty więcej
30-11 13:00  Arkonia Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
30-11 13:00  Korona Raduń - Ina Goleniów więcej
30-11 13:00  Stal Lipiany - Iskierka Szczecin więcej
30-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski więcej
30-11 13:00  Masovia Maszewo - Flota Świnoujście więcej
30-11 13:00  Prawobrzeże Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
30-11 13:00  Sparta Gryfice - Sokół Pyrzyce więcej
30-11 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń II Szczecin więcej
30-11 13:00  Biali Sądów - Osadnik Myślibórz więcej
30-11 13:00  Piast Chociwel - Chemik Police więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN - Koszalin
30-11 13:00  Spójnia Świdwin - GKS Leśnik Manowo więcej
30-11 13:00  Gryf Polanów - Rasel Dygowo więcej
30-11 13:00  Fala ABFrost Gąski - Sława Sławno więcej
30-11 13:00  Vimobilia Będzino - Olimp Gościno więcej
30-11 13:00  Sokół Suliszewo - MKP Szczecinek więcej
30-11 13:00  Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek więcej
30-11 13:00  Zefir Wyszewo - Bałtyk Koszalin więcej
30-11 13:00  Ikar Krosino - Sokół Karlino więcej
30-11 13:00  Redłovia Redło - Darłovia Darłowo więcej
30-11 13:00  Pomorzanin Sławoborze - Orzeł Wałcz więcej
30-11 13:00  Korona Człopa - Mechanik Bobolice więcej
30-11 13:00  Mechanik Turowo - Wieża Postomino więcej
30-11 13:00  Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo więcej
30-11 13:00  Saturn Mielno - Zawisza Grzmiąca więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
30-11   MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty Tarnów więcej
30-11   Zagłębie Lubin - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
30-11   KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock więcej
30-11   Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz więcej
30-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - PGE Vive Kielce więcej
30-11   Stal Mielec - Gwardia Opole więcej
30-11   Sandra SPA Pogoń Szczecin - NMC Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
30-11   MKS Mazur Sierpc - SMS ZPRP Gdańsk więcej
30-11   Jurand Ciechanów - Nielba Wągrowiec więcej
30-11   Warmia Olsztyn - Tytani Wejherowo więcej
30-11   SKPR USAR Kwidzyn - Gwardia Koszalin więcej
30-11   Sokół Kościerzyna - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
30-11   SMS ZPRP Kwidzyn - Jeziorak Iława więcej
30-11   UKS Hagard Strzałkowo - KPR Blejkan Gryfino więcej
30-11   MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz więcej
30-11   Sambor Tczew - AZS UMK Toruń więcej
30-11   MKS Handball Czersk - Szczypiorniak Olsztyn więcej
piłka ręczna II liga kobiet
30-11   MKS Kusy Szczecin - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
30-11   MKS Brodnica - Arka Gdynia więcej
30-11   GUKS Drwęca Lubicz - Tytani Wejherowo więcej
30-11 13:00  UKS Morski Sianów - MKS Słupia Słupsk więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
30-11   Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź więcej
30-11   BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów więcej
30-11   ŁKS Commercecon Łódź - Wisła Warszawa SA więcej
30-11   Energa MKS Kalisz - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
30-11   E.Leclerc Radomka Radom - Volley Wrocław więcej
30-11   Enea PTPS Piła - DPD Legionovia Legionowo więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
mecze:
70 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
51 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
40 » Piast Karsko-Dąb Dębno
34 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
28 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
25 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
23 » Iskierka Szczecin-Sokół »
22 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
20 » Sparta Węgorzyno-MKP Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 562
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119971
• newsów: 72677
• użytkowników: 70442
• komentarzy: 1092628
• zdjęć: 788741
• relacji: 38327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies