ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 listopad 2019
pokaż:
03 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń 104 : 97 więcej
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 101 : 77 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 95 : 103 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Arka Gdynia - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 2 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 0 : 1 więcej
Lech II Poznań - Bytovia Bytów 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Flota Świnoujście - Rasel Dygowo 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 0 : 5 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - A.P. Gavia Choszczno 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Biali Sądów 0 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Dąb Dębno 0 : 2 więcej
Piast Karsko - Unia Dolice 3 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Saturn Mielno 4 : 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 2 : 6 więcej
Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 4 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Unia Stargard - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Wicher Steklno - Orzeł Grzędzice 1 : 5 więcej
Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 1 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Ogniwo Babinek 2 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Małkocin 4 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo 10 : 2 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Łabędź Widuchowa 1 : 8 więcej
Podlesie Sowno - Czarni Czarnówko 3 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Zieloni Zielin - Rurzyca Nawodna 1 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 4 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - KLUKS Krzywin 7 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Iskra Lutówko - Mechanik Warnice 1 : 3 więcej
Koral Mostkowo - Bryza Reńsko 2 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 1 : 1 więcej
Iskra Warszyn - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 : 10 więcej
Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki 3 : 5 więcej
Piast Kolin - Błyskawica Kluki 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań 4 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl 7 : 2 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino 2 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Grot Bonin 2 : 2 więcej
Derby Karścino - Sokół Lulewice 6 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Błękitni Sarnik - Remor Recz 0 : 6 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Pomień 0 : 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 6 : 3 więcej
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 : 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 3 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Zjednoczeni Wapnica 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Wieża II Postomino - Arkadia Malechowo 0 : 4 więcej
Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo 6 : 3 więcej
Darpol Barzowice - KS Sieciemin 3 : 0 więcej
Pogoń Noskowo - Gryf Polanów 1 : 8 więcej
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 5 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski 3 : 4 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Drzewiarz Krosino 8 : 2 więcej
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 1 : 5 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wicher Rąbino 5 : 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Pogoń Wierzchowo 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo 7 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo 6 : 0 więcej
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 2 : 7 więcej
Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo 1 : 5 więcej
Bytyń Nakielno - KP Drawsko Pomorskie 0 : 2 więcej
Grom Giżyno - Grom Szwecja 1 : 2 więcej
Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn 1 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Sparta Skalin - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Gwiazda Żalęcino - Orkan II Suchań 2 : 5 więcej
Unia II Dolice - Grom Płonno 5 : 2 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 2 : 1 więcej
Zorza II Dobrzany - Ogniwo Dzwonowo 3 : 4 więcej
Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo 0 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Hetman Recz - Olimpia II Szczecin 0 : 5 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Ladies Football Academy Szczecin 1 : 7 więcej
Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Cracovia Kraków - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
SCRS Barlinek - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
03-11 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin więcej
Świt Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 1 : 4 więcej
03-11 17:00  Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 4 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 1 więcej
AP Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 4 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Spójnia Białe Błota - Pogoń Tczew 0 : 9 więcej
Górnicza Konin - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 : 3 więcej
GOSRiT Luzino - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Gwiazda Toruń 1 : 10 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Sokół St. Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 3 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 2 : 4 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Sandra SPA Pogoń Szczecin 37 : 23 więcej
Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 27 : 31 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 21 : 24 więcej
Start Elbląg - Ruch Chorzów 27 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Kowalczyk i Listkowski  »
mecze:
70 » Pomorzanin Nowogard-Jez »
51 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
40 » Piast Karsko-Dąb Dębno
34 » Radowia Radowo Małe-Dąb »
28 » Polonia Płoty-Mewa Resk »
25 » Hutnik Szczecin-Rasel D »
23 » Iskierka Szczecin-Sokół »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
22 » Kotwica Kołobrzeg-Bałty »
20 » Sparta Węgorzyno-MKP Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 748
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119971
• newsów: 72677
• użytkowników: 70442
• komentarzy: 1092628
• zdjęć: 788741
• relacji: 38327
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies