ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 październik 2019
pokaż:
12 październik
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 82 : 95 więcej
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 95 : 91 więcej
HydroTruck Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 80 : 74 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Biofarm Basket Poznań - Elektrobud-Investment Pruszków 69 : 78 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 101 : 92 więcej
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 64 : 65 więcej
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 86 : 83 więcej
STK Czarni Słupsk - KS Księżak Syntex Łowicz 81 : 78 więcej
piła nożna II liga
GKS Katowice - Elana Toruń 2 : 0 więcej
Resovia Rzeszów - Lech II Poznań 3 : 2 więcej
Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo 1 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów 3 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 3 : 0 więcej
Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 7 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów 2 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście 1 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin 1 : 1 więcej
Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Lech Czaplinek 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 0 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 1 : 4 więcej
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 1 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Grom Nowy Staw 4 : 1 więcej
Chemik Police - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Polonia Płoty - Tanowia Tanowo 2 : 1 więcej
Mewa Resko - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard 0 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 1 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin 0 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Dąb Dębno - Orkan Suchań 3 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Odra Chojna 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Białogard - Błękitni Stary Jarosław 6 : 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 2 : 3 więcej
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 6 : 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 2 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 3 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - Wieża Postomino 1 : 5 więcej
Saturn Mielno - Strong Zielenica 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 4 : 4 więcej
Korona Człopa - Sad Chwiram 1 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 1 : 3 więcej
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 6 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Głaz Tychowo 7 : 0 więcej
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 1 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Wiarus Żółtnica 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 0 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Sowianka Sowno - Jantar Dziwnów 3 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów 9 : 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 5 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Promień Mosty - Unia Stargard 1 : 0 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Pęzino 4 : 1 więcej
Sarmata Dobra - WODR Barzkowice 5 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Arkonia Szczecin - Czarni 44 Szczecin 3 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów 3 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 6 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Zootechnik Kołbacz 3 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Zjednoczeni Kobylanka 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Mirstal Mirosławiec - Znicz Dzikowo 4 : 1 więcej
Grom Szwecja - Legion Strączno 6 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Aquila II Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 2 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Ogniwo Dzwonowo - Dęby Rogowo 5 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Ladies Football Academy Szczecin - Sparta Gryfice 16 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - FCB Escola Varsovia 5 : 1 więcej
Arka Gdynia - SMS Łódź 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Warta Poznań - SI Arka Gdynia 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 12 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Chemik Police 2 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Orzeł 2010 Wałcz - FASE Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Flota Świnoujście - AP Gryf Kamień Pomorski 3 : 1 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Sokół Karlino 2 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Błękitni Stargard - Górnicza Konin 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin 7 : 3 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Mechanik Bobolice 0 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Maxtrans-Sokół Karlino 5 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 1 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Sokół St. Dąbrowa 3 : 2 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 6 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Zryw Kretomino - STLA Szczecinek 4 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 4 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Amator Kołobrzeg 0 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów 33 : 28 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 26 : 34 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - Stal Mielec 26 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Sokół Kościerzyna - Meble Wójcik Elbląg 19k : 19 więcej
Nielba Wągrowiec - Tytani Wejherowo 34 : 28 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - Gwardia Koszalin 38 : 36 więcej
GKS Żukowo - SKPR USAR Kwidzyn 43 : 28 więcej
MKS Mazur Sierpc - Warmia Olsztyn 23 : 21 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP Kwidzyn 36 : 22 więcej
Jeziorak Iława - Sambor Tczew 22 : 28 więcej
MKS Grudziądz - UKS Hagard Strzałkowo 31 : 23 więcej
AZS UMK Toruń - KPR Blejkan Gryfino 23 : 32 więcej
MKS Handball Czersk - MKS Brodnica 26 : 32 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 2 : 3 więcej
Wisła Warszawa SA - Volley Wrocław 1 : 3 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Enea PTPS Piła 3 : 0 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
11 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 831
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72792
• użytkowników: 70471
• komentarzy: 1093416
• zdjęć: 790238
• relacji: 38387
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies