ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 październik 2019
pokaż:
13 październik
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin 73 : 83 więcej
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 91 : 80 więcej
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 78 : 87 więcej
Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 69 : 71 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 6 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce 0 : 3 więcej
Biali Sądów - A.P. Gavia Choszczno 4 : 4 więcej
Unia Dolice - Stal Lipiany 3 : 4 więcej
Piast Karsko - Czcibor Cedynia 1 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Iskra Banie 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 0 : 2 więcej
Górnik Łęczna - KKP Bydgoszcz 8 : 0 więcej
GKS Katowice - AZS Wrocław 2 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Rolnik Biedrzychowice 7 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 2 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 8 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 3 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Ina Ińsko 3 : 6 więcej
Radowia Radowo Małe - Czarni Marianowo 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Hanza Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław 0 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Czarnówko - Grot Gardno 1 : 10 więcej
Łabędź Widuchowa - Znicz Niedźwiedź 3 : 2 więcej
Unia Swochowo - Wicher Steklno 4 : 1 więcej
Podlesie Sowno - Odrzanka Radziszewo 1 : 7 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Grzędzice 0 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
KLUKS Krzywin - Pomorzanin Cychry 2 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 5 : 1 więcej
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 1 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Zieloni Zielin 1 : 6 więcej
Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna 3 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 5 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Polski Cukier Kluczevia II St. - SCRS Barlinek 3 : 1 więcej
Iskra Lutówko - Iskra Warszyn 7 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Polonia Giżyn 2 : 2 więcej
Błyskawica Kluki - Zorza Tychowo 6 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 2 : 3 więcej
Sęp Brzesko - Piast Kolin 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 4 : 1 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Gryf Dobrowo 3 : 0 więcej
Jantar Siemyśl - Fala ABFrost Gąski 5 : 2 więcej
Grot Bonin - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 3 więcej
Resko Karcino - Wicher Mierzym 2 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo 2 : 2 więcej
Derby Karścino - Radew Białogórzyno 2 : 6 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 3 : 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik 3 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn 4 : 2 więcej
Korona Raduń - Orzeł Żeńsko 2 : 1 więcej
Sokół Granowo - Zjednoczeni Wapnica 2 : 0 więcej
Iskra Pomień - Świt Barnimie 0 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Passat Bukowo Morskie - Pogoń Noskowo 5 : 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice 5 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrześnica 2 : 3 więcej
KS Sieciemin - Błękitni Tychowo 3 : 1 więcej
Derby Gwiazdowo - Wieża II Postomino 1 : 1 więcej
Gryf Polanów - Olympic Warszkowo 4 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Sokół Spore - Huragan Bierzwnica 1 : 4 więcej
SP Wilcze Laski - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 : 5 więcej
Drzewiarz Krosino - Wicher Rąbino 0 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Mechanik II / Iskra Bobolice 2 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Kolejarz Wierzchowo - Grom Giżyno 0 : 6 więcej
Gryf Budowo - Bytyń Nakielno 3 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Kopanik Lubno 8 : 0 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Santos Kłębowiec 2 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo 4 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
13-10   Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno więcej
Fala II Międzyzdroje - Korona II Stuchowo 3 : 0 więcej
Lotnik Czarne - Bizon II Cerkwica 3 : 4 więcej
Światowid 63 II Łobez - Zieloni Wyszobór 10 : 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno 2 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Iskierka II Szczecin - Pionier Szczecin 7 : 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Rybak Trzebież 7 : 0 więcej
Jeziorak II Szczecin - Sparta Skalin 1 : 4 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Iskra II Banie - Zryw Góralice 5 : 0 więcej
Sparta Sobiemyśl - Korona Klępicz 6 : 0 więcej
Tywa Swobnica - Sokół Różańsko 2 : 4 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Pomorzanka Jarosławsko - Zorza II Dobrzany 0 : 3 więcej
Pionier Zwierzyn - Gwiazda Żalęcino 1 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Unia II Dolice 5 : 1 więcej
Orkan II Suchań - Grom Płonno 2 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Hetman Recz - Fala Międzyzdroje 3 : 0 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Olimpia II Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Gwarek Zabrze - Cracovia Kraków 2 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin 0 : 4 więcej
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Arka Gdynia - AP Reissa Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Victoria Sianów - Świt Szczecin 0 : 14 więcej
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
Ina Goleniów - Arkonia Szczecin 2 : 4 więcej
Mewa Resko - SCRS Barlinek 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Chemik Police - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - Football Academy Szczecin 1 : 4 więcej
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 5 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 1 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 : 2 więcej
GOSRiT Luzino - WAP Włocławek 1 : 4 więcej
KKP Chełmża - Pogoń Tczew 0 : 6 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Spójnia Białe Błota 7 : 2 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Unifreeze Górzno - Polonia Środa Wlkp. 2 : 3 więcej
UKS SMS Łódź II - MUKS Praga Warszawa 3 : 2 więcej
Akademia Piłkarska LG - Medyk II Konin 3 : 2 więcej
Polonia Poznań - Piastovia Piastów 0 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Stomilanki Olsztyn 2 : 1 więcej
Ząbkovia Ząbki - KS Raszyn 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin 29 : 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
11 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 642
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72792
• użytkowników: 70471
• komentarzy: 1093416
• zdjęć: 790238
• relacji: 38387
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies