ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 październik 2019
pokaż:
26 październik
Ogólnopolska Konsultacja Juniorów w kajakarstwie więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 84 : 86 więcej
Legia Warszawa - HydroTruck Radom 76 : 90 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 83 : 87 więcej
Pogoń Prudnik - Elektrobud-Investment Pruszków 80 : 88 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 89 : 84 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Timeout Polonia 1912 Leszno 89 : 76 więcej
Miasto Szkła Krosno - STK Czarni Słupsk 74 : 72 więcej
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 78 : 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2 : 0 więcej
Piast Gliwice - Korona Kielce 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo 2 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 0 : 1 więcej
Resovia Rzeszów - Elana Toruń 2 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Lech II Poznań 1 : 2 więcej
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 1 : 1 więcej
GKS Katowice - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Iskierka Szczecin 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 4 : 2 więcej
Sokół Karlino - Olimp Gościno 0 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz 0 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 4 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Nielba Wągrowiec - Grom Nowy Staw 2 : 1 więcej
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 2 : 1 więcej
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
Świt Szczecin - Górnik Konin 2 : 2 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 4 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mewa Resko - Orzeł Łoźnica 4 : 0 więcej
Piast Chociwel - Sparta Gryfice 1 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Tanowia Tanowo 2 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 1 : 0 więcej
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn 3 : 0 więcej
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 3 : 4 więcej
Zorza Dobrzany - Pomorzanin Nowogard 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 1 : 3 więcej
Dąb Dębno - Stal Lipiany 3 : 3 więcej
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 2 : 2 więcej
Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno 4 : 2 więcej
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Białogard - Victoria Sianów 2 : 2 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 1 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Strong Zielenica 6 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 1 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 1 : 2 więcej
Płomień Myślino - Wieża Postomino 2 : 7 więcej
Saturn Mielno - Zefir Wyszewo 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Korona Człopa - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin 1 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Ikar Krosino 1 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo 4 : 2 więcej
Błonie Barwice - Redłovia Redło 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 2 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów 4 : 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 0 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Dąb Dębice - Unia Stargard 3 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Czarni Marianowo 4 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Świat Drzewa KP Przecław - Chemik II Police 2 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - OKS Center MD Goleniów 2 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Mechanik Warnice - Zorza Tychowo 4 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Koral Mostkowo 1 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Remor Recz - Ina Nadarzyn 0 : 9 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Grom Szwecja - Bytyń Nakielno 3 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec 2 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór 7 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Aquila II Szczecin - Sparta Skalin 4 : 5 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Polonia Gryfino - Korona Klępicz 6 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Ogniwo Dzwonowo - Gwiazda Żalęcino 3 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Ladies Football Academy Szczecin - Olimpia II Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 3 : 2 więcej
SMS Łódź - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 3 więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Arka Gdynia - SI Arka Gdynia 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
26-10 11:00  Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 3 : 1 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Prawobrzeże Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Flota Świnoujście - Sokół Pyrzyce 4 : 1 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Energetyk Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
UKS Victoria S.P.2 Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 : 0 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Pamet Świdwin 7 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 5 więcej
Mechanik Bobolice - Ikar Krosino 7 : 3 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół St. Dąbrowa 4 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 3 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 2 : 2 więcej
STLA Szczecinek - Darłovia Darłowo 3 : 3 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
MKS Mazur Sierpc - Sokół Kościerzyna 20 : 21 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 30 : 25 więcej
Start Elbląg - Piłka Ręczna Koszalin 21 : 27 więcej
MKS Lublin - Zagłębie Lubin 27 : 24 więcej
SPR JKS Jarosław - KPR Kobierzyce 28 : 31 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
KPR Blejkan Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz 32 : 26 więcej
MKS Handball Czersk - Sambor Tczew 21 : 33 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - UKS Hagard Strzałkowo 37 : 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
11 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 823
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72792
• użytkowników: 70471
• komentarzy: 1093416
• zdjęć: 790238
• relacji: 38387
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies