ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 wrzesień 2019
pokaż:
15 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2019 więcej
Sputnik Cup więcej
Zachodnia Liga MTB: Mironice więcej
Amatorska Liga Piłki Nożnej 'Podjuchy' więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 1 : 2 więcej
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 1 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Górnik Konin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Czcibor Cedynia - Iskra Banie 3 : 0 więcej
Piast Karsko - Energetyk Gryfino 0 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Odra Chojna 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Victoria Sianów 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca 1 : 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - Medyk Konin 0 : 5 więcej
Mitech Żywiec - KKP Bydgoszcz 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 8 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Prusinowo 3 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Bałtyk Gostyń 11 : 1 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Jastrząb Łosośnica 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Arkonia Szczecin - Hanza Goleniów 6 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Chemik II Police 0 : 7 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Czarnówko - Orzeł Grzędzice 2 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Orzeł Małkocin 4 : 1 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Wicher Steklno 4 : 5 więcej
Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 0 : 2 więcej
GKS Golenice - Rurzyca Nawodna 3 : 5 więcej
Piast Piaseczno - KLUKS Krzywin 4 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 1 : 6 więcej
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 5 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Iskra Lutówko - Piast Kolin 1 : 1 więcej
Iskra Warszyn - Koral Mostkowo 2 : 5 więcej
Zorza Tychowo - SCRS Barlinek 0 : 3 więcej
Błyskawica Kluki - Wicher Przelewice 0 : 3 więcej
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Gryf Dobrowo - Fala ABFrost Gąski 1 : 4 więcej
Wicher Mierzym - Wrzos Wrzosowo 0 : 3 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Radew Białogórzyno 0 : 2 więcej
Grot Gorawino - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 4 więcej
Jantar Siemyśl - Grot Bonin 3 : 1 więcej
Resko Karcino - Sokół Lulewice 5 : 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino 0 : 7 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
14:00  Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin więcej
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 2 : 0 więcej
Błękitni Sarnik - Orzeł Żeńsko 1 : 3 więcej
Iskra Pomień - Zjednoczeni Wapnica 4 : 0 więcej
Remor Recz - Sokół Granowo 2 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Orzeł Bierzwnik 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Pogoń Noskowo - Darpol Barzowice 0 : 3 więcej
KS Skibno - Olympic Warszkowo 1 : 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 3 : 4 więcej
Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo 4 : 0 więcej
Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin 1 : 2 więcej
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Błękitni Gonne Małe - Grom Świelino 1 : 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 2 więcej
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 2 : 1 więcej
Sokół Spore - Wicher Rąbino 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Kolejarz Wierzchowo - Kopanik Lubno 1 : 8 więcej
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 0 : 2 więcej
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 1 : 5 więcej
Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo 0 : 1 więcej
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Światowid 63 II Łobez - Fala II Międzyzdroje 5 : 0 więcej
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 1 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Rybak Trzebież - Sparta Skalin 0 : 6 więcej
15 wrzesień
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Sparta Sobiemyśl - Sokół Różańsko 1 : 1 więcej
Zryw Góralice - Korona Klępicz 1 : 4 więcej
Iskra II Banie - Sokół II Pyrzyce 2 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 5 : 5 więcej
Pionier Zwierzyn - Orkan II Suchań 1 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Ogniwo Dzwonowo 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Gwarek Zabrze - SMS Łódź 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Victoria Sianów - Chemik Police 2 : 9 więcej
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 9 : 0 więcej
SCRS Barlinek - Akademia MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Stal Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Jeziorak Szczecin - Energetyk Gryfino 7 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 2 : 5 więcej
Sokół Karlino - AP Gryf Kamień Pomorski 7 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Górnicza Konin - Spójnia Białe Błota 3 : 2 więcej
Gwiazda Toruń - KKP Chełmża 1 : 1 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - UKS Victoria S.P.2 Sianów 5 : 4 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - WAP Włocławek 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń Tczew 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 2 : 5 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bizon II Cerkwica - Korona II Stuchowo 8 : 4 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Energetyk II Gryfino - FASE Szczecin 11 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
15:00  Zorza II Dobrzany - Dęby Rogowo więcej
Sława Choszczno - Dęby Rogowo 3 : 2 więcej
Zorza II Dobrzany - Unia II Dolice 2 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Sparta Gryfice - Olimpia II Szczecin 1 : 6 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Hetman Recz 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Chemik Bydgoszcz - SI Arka Gdynia 0 : 4 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Stomilanki Olsztyn - MUKS Praga Warszawa 0 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
KS Raszyn - Polonia Poznań 1 : 0 więcej
Medyk II Konin - Ząbkovia Ząbki 0 : 2 więcej
Piastovia Piastów - UKS SMS Łódź II 1 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - SPR PWSZ Tarnów 29 : 22 więcej
PGE Vive Kielce - NMC Górnik Zabrze 34 : 24 więcej
Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin 26 : 29 więcej
Orlen Wisła Płock - Stal Mielec 38 : 22 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29 : 23 więcej
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 22 : 28 więcej
Zagłębie Lubin - KS SPR Chrobry Głogów 28 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Krychowiak trafia w Lev »
1 » Szczypiorniak kobiet re »
1 » Jeziorak przechodzi dal »
1 » Grają w koszalińskiej o »
mecze:
54 » Świt Szczecin-Kotwica K »
44 » Prawobrzeże Świnoujście »
34 » Dąb Dębno-Kłos Pełczyce
22 » Polonia Płoty-Jeziorak  »
19 » Orzeł Łubowo-Zawisza Gr »
18 » Sparta Węgorzyno-Lech C »
17 » Biali Sądów-Osadnik Myś »
17 » Morzycko Moryń-Odra Cho »
17 » Orkan Suchań-Sokół Pyrz »
16 » Flota Świnoujście-Orzeł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Hejabanana vigo
gości: 934
statystyki portalu
• drużyn: 2822
• imprez: 118937
• newsów: 72362
• użytkowników: 70220
• komentarzy: 1084381
• zdjęć: 783104
• relacji: 38177
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies