ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 wrzesień 2019
pokaż:
08 wrzesień
Ultramaraton rowerowy Ultra Gryfus więcej
VIII Bobolicki Festiwal Piłkarski więcej
40-Lecie Piłki Ręcznej w Gryfinie więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski trampkarz rocz. 2005 i młodsi więcej
Otwarte Mistrzostwa Polski Klasy 505 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Flota Świnoujście 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Iskra Golczewo - Mewa Resko 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - Osadnik Myślibórz 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Błękitni Stary Jarosław - Vimobilia Będzino 1 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin 6 : 4 więcej
Rolnik Biedrzychowice - Mitech Żywiec 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 0 : 2 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Pionier Żarnowo 1 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe 1 : 6 więcej
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 0 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Promień Mosty 1 : 2 więcej
WODR Barzkowice - Unia Stargard 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Świat Drzewa KP Przecław - Leśnik Kliniska 5 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 4 więcej
Chemik II Police - Aquila Szczecin 8 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 1 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Orzeł Grzędzice - Podlesie Sowno 7 : 1 więcej
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 1 : 7 więcej
Orzeł Małkocin - Czarni Czarnówko 3 : 1 więcej
Grot Gardno - Znicz Niedźwiedź 3 : 1 więcej
Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 1 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
KLUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 3 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - GKS Golenice 1 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 0 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 3 : 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko 4 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Polski Cukier Kluczevia II St. - Błyskawica Kluki 2 : 0 więcej
SCRS Barlinek - Iskra Warszyn 13 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 0 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Wicher Przelewice 2 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki 6 : 2 więcej
Piast Kolin - Zorza Tychowo 0 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko 5 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino 0 : 7 więcej
Grot Bonin - Grot Gorawino 2 : 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Gryf Dobrowo 13 : 1 więcej
Derby Karścino - Jantar Siemyśl 2 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Płomień Pobłocie Wielkie 1 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Sokół Lulewice 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Sokół Granowo - Iskra Pomień 3 : 7 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Klon Krzęcin 2 : 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 0 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Ina Nadarzyn 0 : 3 więcej
Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 2 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 9 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 4 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 1 : 4 więcej
Olympic Warszkowo - Pogoń Noskowo 4 : 3 więcej
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino 4 : 0 więcej
Błękitni Tychowo - Passat Bukowo Morskie 5 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 2 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik II / Iskra Bobolice 3 : 4 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 2 : 2 więcej
Wicher Rąbino - Błękitni Gonne Małe 2 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
KP Drawsko Pomorskie - Kolejarz Wierzchowo 16 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 4 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 4 : 0 więcej
Legion Strączno - Kopanik Lubno 2 : 3 więcej
Znicz Dzikowo - Gryf Budowo 1 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 5 : 1 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Bizon II Cerkwica 6 : 1 więcej
Korona II Stuchowo - Zieloni Wyszobór 0 : 5 więcej
Fala II Międzyzdroje - Lotnik Czarne 1 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Iskierka II Szczecin - Jeziorak II Szczecin 2 : 1 więcej
Pionier Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
Sparta Skalin - Energetyk II Gryfino 4 : 3 więcej
FASE Szczecin - Aquila II Szczecin 7 : 5 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Tywa Swobnica - Sparta Sobiemyśl 1 : 1 więcej
Korona Klępicz - Iskra II Banie 1 : 1 więcej
Klon Krzymów - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Grom Płonno - Sława Choszczno 3 : 3 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Pionier Zwierzyn 0 : 1 więcej
Unia II Dolice - Gwiazda Żalęcino 6 : 4 więcej
Dęby Rogowo - Zorza II Dobrzany 1 : 1 więcej
Orkan II Suchań - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Sparta Gryfice - Ladies Football Academy Szczecin 0 : 12 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Wisła Kraków 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 1 : 10 więcej
Błękitni Stargard - Victoria Sianów 4 : 0 więcej
Stal Szczecin - SCRS Barlinek 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 0 : 2 więcej
Football Academy Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Sokół Pyrzyce - Flota Świnoujście 3 : 4 więcej
AP Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
KKP Chełmża - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Spójnia Białe Błota - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 : 6 więcej
WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Stomilanki Olsztyn - KS Raszyn 3 : 1 więcej
UKS SMS Łódź II - Polonia Środa Wlkp. 5 : 0 więcej
Akademia Piłkarska LG - Polonia Poznań 4 : 1 więcej
MUKS Praga Warszawa - Medyk II Konin 1 : 1 więcej
Ząbkovia Ząbki - Piastovia Piastów 3 : 5 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Unifreeze Górzno 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Lublin - Piłka Ręczna Koszalin 28 : 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
53 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
44 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
32 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
28 » Polonia Płoty-Błękitni  »
27 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
24 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
21 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
21 » Hutnik Szczecin-Ina Gol »
20 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
19 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 41
amunike bodziu
bugi dell13
dyroSwitu emil123
emiliano44... gajowy1984
GlksPomore... gosc1122
inzaghi99 Januszek16...
Jogafinito kazkero
kempes7 kokej
koksman Ligowiec13...
LiMoNkA lumbago88
maisterekk Marny24ndp
Mazi Milan8333
Misiordon mrowa99
Niepokorny... Oderka1946
poker2 Poleski
Pomorzanin... pussydestr...
Spartans starybrat
steve szymon1999
thomas1983 Troublemak...
uone76 Vukovic
yz
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124695
• newsów: 73895
• użytkowników: 74842
• komentarzy: 1103588
• zdjęć: 801375
• relacji: 38758
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies