ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 wrzesień 2019
pokaż:
14 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2019 więcej
Sputnik Cup więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Korona Kielce - Wisła Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Elana Toruń - Lech II Poznań 2 : 4 więcej
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 2 : 1 więcej
Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa 2 : 0 więcej
GKS Katowice - Legionovia Legionowo 3 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard 1 : 0 więcej
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce 1 : 1 więcej
Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek 4 : 4 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 5 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 2 więcej
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz 7 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Janikowo - Grom Nowy Staw 3 : 3 więcej
Chemik Police - Nielba Wągrowiec 2 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice 4 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Mewa Resko - Wicher Brojce 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 3 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo 0 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 0 : 1 więcej
Polonia Płoty - Jeziorak Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno 2 : 0 więcej
Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 2 : 1 więcej
Stal Lipiany - Drawa Drawno 5 : 2 więcej
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 0 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 2 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Wieża Postomino 0 : 6 więcej
Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 8 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 8 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice 0 : 5 więcej
Korona Człopa - Błonie Barwice 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław 9 : 1 więcej
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 3 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków 4 : 0 więcej
GKS Katowice - Rolnik Biedrzychowice 9 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica 5 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Ina Ińsko - WODR Barzkowice 3 : 0 więcej
Dąb Dębice - Płomień Lisowo 2 : 1 więcej
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 1 : 2 więcej
Promień Mosty - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Rolpol Chlebowo 13 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 1 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 4 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni 44 Szczecin 2 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Świat Drzewa KP Przecław 4 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Czarni Fiege Lubanowo - Podlesie Sowno 3 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Grot Gardno 3 : 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Unia Swochowo 4 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 4 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Polonia Giżyn - Mechanik Warnice 5 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Sęp Brzesko 0 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
SP Wilcze Laski - Pogoń Wierzchowo 2 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Sokół Suliszewo 2 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów 2 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Aquila II Szczecin - Iskierka II Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Polonia Gryfino - Tywa Swobnica 9 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Ladies Football Academy Szczecin - Fala Międzyzdroje 25 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Hutnik Kraków 2 : 0 więcej
Lech Poznań - FCB Escola Varsovia 4 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
Wisła Kraków - Arka Gdynia 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów U-17
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 0 : 8 więcej
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 2 : 0 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Chemik Police 2 : 2 więcej
Świt Szczecin - Football Academy Szczecin 1 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Bałtyk SP 7 Koszalin - Sokół Pyrzyce 5 : 2 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Unifreeze Górzno - Akademia Piłkarska LG 3 : 4 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Ikar Krosino - Oldboje Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Wyszewo 6 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica 7 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mechanik Bobolice 1 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 6 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Pamet Świdwin 1 : 4 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Zryw Kretomino 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - STLA Szczecinek 0 : 4 więcej
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 6 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Iskra Białogard 3 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg 21 : 24 więcej
MKS Lublin - Ruch Chorzów 34 : 24 więcej
SPR JKS Jarosław - Piłka Ręczna Koszalin 25 : 24 więcej
KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin 27 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Gra IV liga
mecze:
70 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
56 » Wicher Brojce-Pomorzani »
27 » Biali Sądów-Stal Lipian »
26 » Darłovia Darłowo-Orzeł  »
25 » Radew Białogórzyno-Wrzo »
25 » Sokół Karlino-Flota Świ »
21 » Remor Recz-Klon Krzęcin
20 » Radunia Stężyca-Gwardia »
19 » Dąb Dębice-Promień Most »
19 » Polonia Płoty-Sparta Gr »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 849
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119983
• newsów: 72663
• użytkowników: 70426
• komentarzy: 1091926
• zdjęć: 788049
• relacji: 38317
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies