ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 wrzesień 2019
pokaż:
22 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Wisła Kraków 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 2 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Drawa Drawno - Biali Sądów 1 : 2 więcej
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 1 : 2 więcej
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 2 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 1 - Szczecin
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 0 : 6 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże II Świnoujście 4 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 0 : 4 więcej
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Płomień Lisowo - Sarmata Dobra 0 : 8 więcej
Masovia Maszewo - Orkan Dalewo 2 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Ińsko 1 : 5 więcej
WODR Barzkowice - Promień Mosty 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 3 - Szczecin
Świat Drzewa KP Przecław - Arkonia Szczecin 2 : 6 więcej
Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 5 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 4 - Szczecin
Orzeł Grzędzice - Łabędź Widuchowa 0 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Unia Swochowo 7 : 0 więcej
Zootechnik Kołbacz - Ogniwo Babinek 0 : 4 więcej
Wicher Steklno - Podlesie Sowno 1 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zjednoczeni Kobylanka 2 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 5 - Szczecin
Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno 1 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 4 : 4 więcej
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 9 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko 11 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 5 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Bryza Reńsko - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 : 3 więcej
Koral Mostkowo - Zorza Tychowo 4 : 0 więcej
Wicher Przelewice - Iskra Warszyn 5 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki 7 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Jedność Przewłoki 7 : 1 więcej
Piast Kolin - Mechanik Warnice 0 : 3 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 8 - Koszalin
Grot Bonin - Syrena-Grot Rymań 3 : 0 więcej
Derby Karścino - Resko Karcino 2 : 4 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Jantar Siemyśl 2 : 3 więcej
Gryf Dobrowo - Sokół Lulewice 3 : 2 więcej
Fala ABFrost Gąski - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Sokół Granowo - Korona Raduń 0 : 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik 4 : 0 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Remor Recz 4 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Klon Krzęcin 0 : 1 więcej
Świt Barnimie - Ina Nadarzyn 0 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 5 : 1 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 9 - Koszalin
KS Sieciemin - Gryf Polanów 0 : 4 więcej
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 8 : 1 więcej
Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie 4 : 1 więcej
Darpol Barzowice - KS Skibno 0 : 2 więcej
Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki 5 : 1 więcej
Wieża II Postomino - Pogoń Noskowo 2 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Drzewiarz Krosino - SP Wilcze Laski 4 : 3 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Huragan Bierzwnica 3 : 0 więcej
Wicher Rąbino - KS Gwda Wielka 3 : 0 więcej
piła nożna A-klasa Gr. 11 - Koszalin
Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn 0 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Gryf Budowo 4 : 0 więcej
Legion Strączno - Grom Giżyno 1 : 2 więcej
Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno 4 : 2 więcej
Znicz Dzikowo - Grom Szwecja 2 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 1 - Szczecin
Jantar II Dziwnów - Światowid 63 II Łobez 2 : 2 więcej
Korona II Stuchowo - Gardominka Mechowo 4 : 1 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 3 : 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Bizon II Cerkwica 4 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 2 - Szczecin
Iskierka II Szczecin - Energetyk II Gryfino 2 : 2 więcej
Pionier Szczecin - Aquila II Szczecin 2 : 0 więcej
Rybak Trzebież - Kasta II Szczecin-Majowe 1 : 5 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 3 - Szczecin
Korona Klępicz - Sokół II Pyrzyce 3 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Polonia Gryfino 1 : 0 więcej
Klon Krzymów - Sparta Sobiemyśl 2 : 2 więcej
piła nożna B-klasa Gr. 4 - Szczecin
Gwiazda Żalęcino - Zorza II Dobrzany 2 : 1 więcej
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 3 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 0 więcej
Unia II Dolice - Sława Choszczno 0 : 0 więcej
Orkan II Suchań - Skrzydlaci Będargowo 3 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino 0 : 9 więcej
Olimpia II Szczecin - Ladies Football Academy Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Lech Poznań 1 : 3 więcej
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Ina Goleniów 12 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 13 : 0 więcej
SCRS Barlinek - Prawobrzeże Szczecin 5 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.1
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 2 więcej
17:00  Football Academy Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych gr.2
Flota Świnoujście - Bałtyk SP 7 Koszalin 1 : 4 więcej
Energetyk Gryfino - Sokół Karlino 3 : 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Pogoń Tczew - Gwiazda Toruń 6 : 2 więcej
Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino 3 : 3 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Górnicza Konin 6 : 0 więcej
piła nożna I liga Kobiet - gr. północna
Akademia Piłkarska LG - Polonia Środa Wlkp. 2 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Piastovia Piastów 0 : 2 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
MKS Brodnica - UKS Hagard Strzałkowo 36 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/kobiety: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Gra IV liga
mecze:
70 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
56 » Wicher Brojce-Pomorzani »
27 » Biali Sądów-Stal Lipian »
25 » Radew Białogórzyno-Wrzo »
25 » Sokół Karlino-Flota Świ »
25 » Darłovia Darłowo-Orzeł  »
21 » Remor Recz-Klon Krzęcin
20 » Radunia Stężyca-Gwardia »
19 » Dąb Dębice-Promień Most »
19 » Polonia Płoty-Sparta Gr »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
paulinus
gości: 871
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119984
• newsów: 72667
• użytkowników: 70426
• komentarzy: 1091927
• zdjęć: 788050
• relacji: 38319
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies