piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 12.11.2018 07:40
Zwycięstwo Gwardii
autor: Łukasz KoperekKolejne zwycięstwo w pierwszej lidze odnieśli szczypiorniści Gwardii Koszalin. W sobotę 10 listopada Gwardia pokonała we własnej hali Warmię Olsztyn 36:30. Koszalinian do zwycięstwa poprowadził Patryk Kociński, który rzucił dziesięć trafień.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga koszalinian. Po 5 minutach rywalizacji, dzięki golu z rzutu karnego Patryka Kicińskiego Gwardia prowadziła 3:1.

Gospodarze utrzymywali wywalczoną przewagę. Goście kilka razy zbliżyli się do zespołu Piotra Stasiuka na jedno trafienie, ale ani razu Warmia nie zdołała dogonić Gwardii w pierwszej połowie. Do przerwy Gwardia prowadziła 15:13.

W drugiej połowie już w 36 minucie koszalinianie prowadzili 21:16. Gospodarze utrzymywali kilka bramek przewagi. Dziesięć minut przed końcem koszalińska drużyna prowadziła 29:23. Ostatnie fragmenty rywalizacji nie wiele zmieniły i ostatecznie trzy punkty zostały w Koszalinie, a Gwardia wygrała 36:30.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 11.11.2018 14:43
Gryfinianie górą
autor: egryfino.plWe wczorajszym meczu gryfinianie gościli drużynę ITS Jeziorak Iława. Sam mecz stał na wysokim poziomie, nasz rywal przyjechał do Gryfina pełnym składem, co zauważyć można było, że nie przyjechali do nas przegrać tego meczu. Postawili nam wysoko poprzeczkę i nie ukrywajmy że końcowa wygrana nie przyszła nam łatwo.

Pierwszą połowę przegrywaliśmy wynikiem 9-10. Powód ??? Fatalna wręcz skuteczność naszych podstawowych zawodników, do tego rewelacyjna forma bramkarza z Iławy sprawiły, iż wynik do przerwy był bardzo mały. Po przerwie i bardzo mocnej reprymendzie naszego trenera Arka Augustyniaka, nasi zawodnicy wzięli się do roboty co zaowocowało już lepsza grą naszej drużyny.
piłka ręczna / Superliga kobiet
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 10.11.2018 15:30
Challenge Cup: Wyjątkowe wydarzenie i bicie rekordu Polski
autor: adi1990W najbliższą niedzielę (tj. 11.11.2018) odbędzie się trzecia runda EHF Challenge Cup, a przeciwnikiem szczecińskiej drużyny będzie fiński HIFK Helsinki.

Pogoń jako jedyny klub reprezentuje miasto
W tym roku SPR Pogoń Szczecin jako jedyny szczeciński klub reprezentuje nasze miasto na arenie międzynarodowej. Udział w rozgrywkach EHF jest efektem sukcesu jakim w zeszłym sezonie był finał Pucharu Polski, a po drugie, 11 listopada świętować będziemy 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Ten zbieg terminów był dla nas bodźcem do zrobienia czegoś nieszablonowego

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 10.11.2018 06:18
Gwardia podejmuje Warmię
autor: loola1991Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 10 listopada zmierzą się we własnej hali z Warmią Olsztyn. Koszalinianie zamierzają odnieść kolejne ligowe zwycięstwo.
Zespół z Olsztyna rozgrywki rozpoczął od pokonania Mebli Wójcik Elbląg 32:24, po czym przyszly porażki 24:30 z SMS-em Gdańsk, 22:24 z Jurand Ciehaców, 29:31 ze Stalą Gorzów oraz po rzutach karnuych 3:4 (po 60 minutach był remis 23:23) z Sokołem Kościerzyna. W ostatniej kolejce Warmia Olsztyn pokonała Sambor Tczew 26:25.

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 07.11.2018 18:54
KPR podejmuje Jezioraka
autor: KPR GryfinoW sobotę wracamy na gryfiński parkiet. Po dwutygodniowej przerwie, wracamy na parkiety o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej.

W najbliższa sobotę do Gryfina zawita drużyna z Iławy, tamtejszy ITS Jeziorak Iława - piłka ręczna - Zespół występujący od dwóch sezonów na szczeblu 2 ligi, rozegraliśmy dwa pojedynki i ze wszystkich wyszliśmy zwycięsko. Drużyna bardzo waleczna, o wyrównanym składzie jednak to my jesteśmy faworytem tego spotkania - powiedział nam trener Adam Zieliński. Jak będzie naprawdę? Okaże się w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 - w hali przy ulicy Iwaszkiewicza. Zapraszamy Wszystkich Kibiców małych i dużych do wspólnego dopingu naszej drużyny.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 05.11.2018 07:15
Gwardia u siebie nadal bez porażki
Gwardia Koszalin wygrała 37:30 z Jurandem Ciechanów. Koszalinianie w trwającym sezonie we własnej hali jeszcze nie przegrali.

Koszalinianie znakomicie rozpoczęli spotkanie z Jurandem i już w piątej minucie, po trzech bramkach Mykola Maliarevycha prowadzili 5:0. Goście pierwszego gola zdobyli w 8 minucie, za sprawą trafienia Damiana Rutkowskiego na 5:1. W kolejnych minutach zawodnicy z Ciechanowa starali się nawiązać walkę. Po kwadransie gry podopieczni Piotra Stasiuka prowadzili 10:5. W drugich piętnastu minutach pierwszej połowy gospodarze utrzymali wywalczoną przewagę. Na przerwę Gwardia schodziła z prowadzeniem 19:14.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 03.11.2018 08:03
Gwardia zagra u siebie z Jurandem
Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 3 listopada we własnej hali zmierzą się z Jurandem Ciechanów. Gospodarze liczą, że po spotkaniu będą nadal zespołem niepokonanym we własnej hali.

Podopieczni Piotra Stasiuka w trwającym sezonie przegrali 23:25 z Nielbą Wągrowiec, pokonali 24:21 GKS Żukowo, rozbili Meble Wójcik Elbląg 36:29. W ostatnim spotkaniu to Gwardia została rozgromiona 22:35 przez SMS Gdańsk.

Drużyna z Ciechanowa rozpoczęła sezon od porażek 23:24 z SMS-em Gdańsk, 27:29 ze Stalą Gorzów, po czym wygrali 24:22 z Warmią Olsztyn. Kolejny mecz i Jurand został rozgromiony 23:43 przez Sokół Kościerzyna. Ostatni ligowy mecz zespół z Ciechanowa wygrał 29:24.
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 03.11.2018 06:54
Derby dla Koszalina
autor: arti15Energa AZS pokonała na wyjeździe Pogoń Szczecin 29:25. Zwycięstwo pozwoliło koszaliniankom wskoczyć na pozycję lidera PGNiG Superligi kobiet. Wysoką skuteczność w meczu ze Szczecinem zaprezentowała Hanna Rycharska zdobywczyni 9 bramek.

Podopieczne Anity Unjat przystąpiły do spotkania z Pogonią bez swojej najskuteczniejszej zawodniczki Romany Roszak, a mimo to od początku prezentowały wysoką skuteczność. Koszalinianki w 6 minucie po trafieniu Dominiki Han prowadziły już 4:1. W kolejnych minutach gospodynie odrobiły straty i po kwadransie gry był remis 6:6. W drugich piętnastu minutach rywalizacji żaden zespół nie zdołał wypracować sobie przewagi i na przerwę szczypiornistki schodziły z wynikiem remisowym 12:12.