ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 05 maj 2024
pokaż:
05 maj
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Radomiak Radom 0 : 3 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Pogoń Siedlce 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Vineta II Wolin - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
Orzeł Grzędzice - Orzeł Łoźnica 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 5 : 1 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Rurzyca Nawodna 4 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Stal Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Pogoń Barlinek 0 : 6 więcej
Gavia Choszczno - Ina Recz 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Wicher Reptowo - Wołczkowo Bezrzecze 4 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Rybak Trzebież 4 : 4 więcej
Sztorm Szczecin - Błękit Pniewo 1 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia 0 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Czarni Lubanowo 5 : 4 więcej
GKS Golenice - Kłos Kamienny Jaz 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wrzos Wrzosowo - Błękitni Ostrowice 5 : 0 więcej
Mewa Resko - Spójnia Świdwin 3 : 2 więcej
Jantar Siemyśl - Sparta Węgorzyno 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Błękitni Pomierzyn 2 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 1 : 1 więcej
Świt Barnimie - Iskra Pomień 2 : 2 więcej
Ina Stradzewo - Rolpol Chlebowo 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Zamęcin - Gwiazda Żalęcino 1 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Skrzydlaci Będargowo 3 : 2 więcej
Piast Karsko - Stal Lipiany 3 : 0 więcej
Piast Kolin - Klon Krzęcin 2 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Ina Nadarzyn 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Victoria II - KS Skibno - LZS Kowalewice 1 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 1 więcej
Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie 0 : 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Sieciemin 0 : 1 więcej
Saturn Mielno - Błękitni Stary Jarosław 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Pogoń Wierzchowo 2 : 7 więcej
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Pomorzanin 1964 Nowogard 1 : 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Ina II Goleniów 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - GKS II Kołbacz 10 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Czarni II Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Czcibor Bielin 4 : 3 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Klon Krzymów 5 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Zryw Góralice 2 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Sokół Różańsko 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Grom Płonno 3 : 2 więcej
Sokół Granowo - Bryza Reńsko 0 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Orzeł Żeńsko 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań 1 : 1 więcej
Grot Gorawino - Gwardia II Koszalin 0 : 5 więcej
Derby Karścino - Wicher Rąbino 0 : 5 więcej
Perła II Dygowo - KS Mustang 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Jedność Tuczno 2 : 7 więcej
Drzewiarz Krosino - Bytyń Nakielno 2 : 4 więcej
Sokół Spore - Mirstal Mirosławiec 1 : 11 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Legion Strączno 5 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - APLG Gdańsk 1 : 0 więcej
Stomilanki Olsztyn - Pogoń Tczew 2 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 4 : 1 więcej
GKS Katowice - UJ Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 0 : 4 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Wieluń - Jurand Ciechanów 30 : 31 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 40 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
16 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
16 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
11 » Gryf Kamień Pomorski-En »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 42
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151774
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177597
• zdjęć: 903529
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies