ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 maj 2024
pokaż:
30 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty 4 : 3 więcej
Rega Trzebiatów - Piast Chociwel 3 : 0 więcej
Vineta II Wolin - Światowid 63 Łobez 0 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 2 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sarmata Dobra 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
GKS Kołbaskowo-Przecław - Ehrle Dobra 5 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 2 : 3 więcej
Iskra Banie - Hutnik Szczecin 1 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno 0 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - GKS Kołbacz 4 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Jeziorak Szczecin 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 2 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe 6 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - GKS Manowo 1 : 9 więcej
Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 1 więcej
Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 2 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 0 : 5 więcej
MKS Sokół Karlino - Pomorzanin Sławoborze 5 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 6 : 1 więcej
Gryf Polanów - Głaz Tychowo 7 : 0 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Iskra Białogard 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Olimp Złocieniec - Ina Recz 2 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 5 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek 2 : 1 więcej
Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 2 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Orzeł Bierzwnik 0 : 7 więcej
Santos Kłębowiec - Drawa Drawsko Pom. 4 : 3 więcej
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 2 : 1 więcej
Unia Dolice - Błękitni II Stargard 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 1 : 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Sandecja Nowy Sącz - Polonia Warszawa JS 4 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
16 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
16 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
11 » Gryf Kamień Pomorski-En »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
7 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 81
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151774
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177597
• zdjęć: 903529
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies