redaktor dyżurny:
maggi
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 maj 2024
pokaż:
wszystkie wydarzenia
piłka nożna/A klasa gr. 2
piłka nożna/A klasa gr. 3
piłka nożna/A klasa gr. 4
piłka nożna/A klasa gr. 5
piłka nożna/A klasa gr. 6
piłka nożna/A klasa gr. 7
piłka nożna/A klasa gr. 8
piłka nożna/B klasa gr. 1
piłka nożna/B klasa gr. 2
piłka nożna/B klasa gr. 3
piłka nożna/B klasa gr. 4
piłka nożna/B klasa gr. 5
piłka nożna/B klasa gr. 6
piłka nożna/Centralna Liga Juniorów (U-17)
piłka nożna/Centralna Liga Juniorów (U-18)
piłka nożna/Ekstraliga kobiet
piłka nożna/III liga gr. 2
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 2
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 3
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 4
26 maj
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
15:00
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin
więcej
16:00
Morzycko Moryń - GKS Kołbaskowo-Przecław
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 3
13:00
Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo
więcej
18:00
Iskra Białogard - Vimobilia Będzino
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
16:00
Zorza Dobrzany - Santos Kłębowiec
więcej
18:00
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
11:00
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Wicher Reptowo
więcej
14:00
Rybak Trzebież - Vielgovia Szczecin
więcej
15:00
Chemik II Police - Czarni Szczecin
więcej
18:00
Świt II Szczecin - Sztorm Szczecin
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
13:00
Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa
więcej
13:00
Zieloni Zielin - GKS Golenice
więcej
16:00
Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
14:00
Błękitni Ostrowice - Płomień Myślino
więcej
14:00
Chrobry Drzonowo - Redłovia Redło
więcej
14:00
Płomień Lisowo - Jastrząb Łosośnica
więcej
14:00
Sparta Węgorzyno - Wrzos Wrzosowo
więcej
16:00
Jantar Siemyśl - Mewa Resko
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
15:00
Orkan Suchań - Czarni Marianowo
więcej
17:00
Kluczevia II Stargard - Świt Barnimie
więcej
17:00
Orkan Dalewo - Dęby Rogowo
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
14:00
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanin Zamęcin
więcej
15:00
Wicher Przelewice - Iskra Lutówko
więcej
17:00
Gwiazda Żalęcino - Korona Raduń
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
11:00
KS Sieciemin - Wicher Mierzym
więcej
12:00
Passat Bukowo Morskie - Fala Gąski
więcej
17:00
Strong Zielenica - Hajka Zegrze Pomorskie
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
11:50
KS Gwda Wielka - Błonie Barwice
więcej
14:00
KS Dzikowo - Grom Szwecja
więcej
15:00
Pogoń Wierzchowo - Wspólni Różewo
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
16:00
Ina II Goleniów - Pomorzanin 1964 Nowogard
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
18:15
Czarni II Szczecin - Future Szczecin
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
16:00
Sokół Różańsko - Zjednoczeni Kurzycko
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
13:00
Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo
więcej
14:00
Orzeł Żeńsko - Strzała Płotno
więcej
14:00
Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice
więcej
15:00
Bryza Reńsko - Grom Płonno
więcej
16:00
Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
11:00
Gwardia II Koszalin - Sokół Lulewice
więcej
12:00
Syrena-Grot Rymań - Perła II Dygowo
więcej
14:00
Grot Gorawino - Derby Karścino
więcej
piła nożna
B klasa gr. 6
13:00
Orzeł II Łubowo - Drzewiarz Świerczyna
więcej
13:00
Sokół Spore - Lech II Czaplinek
więcej
14:00
Jedność Tuczno - Legion Strączno
więcej
16:00
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Krosino
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
16:00
Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
więcej
piła nożna
Ekstraliga kobiet
12:00
Pogoń Szczecin - Pogoń Tczew
więcej
13:00
Stomilanki Olsztyn - UJ Kraków
więcej
15:30
Czarni Sosnowiec - APLG Gdańsk
więcej
15:30
GKS Katowice - Śląsk Wrocław
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
10:30
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
więcej
12:00
Lech Poznań - Wisła Kraków
więcej
13:00
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
więcej
15:30
Korona Kielce - Legia Warszawa
więcej
16:00
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
13:00
FASE Szczecin U17 - GES Poznań
więcej
13:00
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
więcej
13:00
GKS Tychy - Lechia Gdańsk
więcej
13:00
Gryf Tczew - Raków Częstochowa
więcej
13:00
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
więcej
13:00
Lechia Zielona Góra - Lech Poznań
więcej
13:00
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
więcej
13:00
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
więcej
najnowsze multimedia
co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni
maj 2024
nastepny
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
dzisiejsze newsy
•
koszykówka/PLK: 1
•
piłka nożna/III liga: 1
•
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
top komentarze
newsy:
mecze:
47 »
Gavia Choszczno-Kłos Pe »
38 »
Darłovia Darłowo-Gwardi »
35 »
Iskra Pomień-Orkan Dale »
15 »
Sad Chwiram-Zawisza Grz »
15 »
Lech Czaplinek-Calisia »
14 »
Energetyk Gryfino-Dąb D »
13 »
Zefir Wyszewo-Wybrzeże »
13 »
Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
12 »
Ina Ińsko-Ina Recz
12 »
Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
5
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151716
• newsów:
78202
• użytkowników:
81182
• komentarzy:
1175789
• zdjęć:
900493
• relacji:
40663
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies