ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2024
pokaż:
01 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 73 : 78 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - PGE Spójnia Stargard 101 : 103 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 103 : 95 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1 : 3 więcej
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 1 : 1 więcej
Stal Mielec - Lech Poznań 0 : 0 więcej
Widzew Łódź - Korona Kielce 3 : 1 więcej
02 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Jeziorak Szczecin - Chemik Police 1 : 3 więcej
siatkówka Faza play-off
Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
03 kwiecień
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 4 : 0 więcej
Legion Strączno - Orzeł Wałcz 0 : 13 więcej
Victoria Sianów - Wieża Postomino 1 : 5 więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 1 : 3 więcej
Iskra Białogard - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Błękitni Stargard JS - Kluczevia II Stargard 5 : 1 więcej
Perła URB Dygowo - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Biali Sądów 0 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
04 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 101 : 106 więcej
Dziki Warszawa - Zastal Zielona Góra 61 : 74 więcej
siatkówka Faza play-off
Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 1 : 3 więcej
05 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Twarde Pierniki Toruń 92 : 76 więcej
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 64 : 70 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
WKK Wrocław - Enea Basket Poznań 75 : 93 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - ŁKS Łódź 2 : 2 więcej
Radomiak Radom - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Zagłębie II Lubin 2 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce 2 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - ŁKS II Łódź 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Flota Świnoujście 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - FASE Szczecin U17 2 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Siódemka Miedź Legnica - Zagłębie Handball Sosnowiec 32 : 29 więcej
06 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 86 : 95 więcej
Pszczółka Start Lublin - Czarni Słupsk 77 : 86 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 92 : 75 więcej
GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg 82 : 97 więcej
Decka Pelplin - Polonia Warszawa 81 : 82 więcej
Sokół Międzychód - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 98 : 105 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Stal Mielec 1 : 0 więcej
Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Warta Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 2 : 1 więcej
Lech II Poznań - Wisła Puławy 0 : 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
Hutnik Kraków - KKS Kalisz 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 1 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 0 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 3 więcej
Polonia Płoty - Sarmata Dobra 2 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - OKS Center MD Goleniów 2 : 0 więcej
Rega Trzebiatów - Vineta II Wolin 3 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 2 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łoźnica 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Ehrle Dobra 4 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 1 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - GKS Kołbacz 0 : 0 więcej
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 3 : 4 więcej
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 : 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 1 : 1 więcej
Stal Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Sława Sławno - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo 0 : 7 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 3 : 0 więcej
GKS Manowo - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 1 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 1 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - MKS Sokół Karlino 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Ina Ińsko 3 : 1 więcej
Korona Człopa - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Kłos Pełczyce 2 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Pogoń Barlinek 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Perła URB Dygowo 1 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Iskierka Mirand Szczecin 0 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 : 4 więcej
MKP Szczecinek - Wieża Postomino 2 : 2 więcej
Odra Chojna - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 8 więcej
Olimp Gościno - Chemik Police 3 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 2 : 1 więcej
Unia Dolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów 2 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 5 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Pionier Żarnowo 2 : 3 więcej
Promień Mosty - Dąb Dębice 2 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Błękit Pniewo - Rybak Trzebież 0 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Grot Gardno 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Pomorzanin Cychry - Ogniwo Babinek 1 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mewa Resko - Płomień Myślino 5 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Błękitni Ostrowice 6 : 0 więcej
Wicher Brojce - Jastrząb Łosośnica 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Pęzino - Świt Barnimie 2 : 2 więcej
Sparta Skalin - Orkan Dalewo 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn 8 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Piast Karsko 1 : 6 więcej
Piast Kolin - Gwiazda Żalęcino 5 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Korona Raduń 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Stary Jarosław 4 : 0 więcej
KS Sieciemin - Darłovia II Darłowo 0 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 3 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Strong Zielenica 1 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Fala Gąski 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 2 : 1 więcej
Mechanik Turowo - KS Gwda Wielka 9 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Pogoń Wierzchowo 1 : 3 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 5 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - KS Dzikowo 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Ina II Goleniów - Sowianka Sowno 6 : 1 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Znicz Wysoka Kamieńska 7 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 2 : 4 więcej
Czarni II Szczecin - Hutnik II Szczecin 1 : 3 więcej
FASE Szczecin - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 3 więcej
Polonia Gryfino - Wicher Steklno 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Grom Płonno 4 : 2 więcej
WODR Barzkowice - Sokół Granowo 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Perła II Dygowo 3 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Noteć Czarnków - Elana Toruń 0 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy 1 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 5 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Wikęd Luzino 1 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - Wenecja Pułtusk 4 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2 : 5 więcej
Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Odra Opole 3 : 1 więcej
Korona Kielce - Lech Poznań 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 6 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 4 : 1 więcej
Warta Poznań - Arka Gdynia 3 : 4 więcej
GKS Tychy - Lechia Zielona Góra 3 : 0 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Handball Stal Mielec - Stal Gorzów 26 : 23 więcej
SMS ZPRP I Kielce - Nielba Wągrowiec 33 : 34 więcej
GKS Żukowo - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 28 : 32 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 : 32 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS Poznań - MTS Żory 28 : 33 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 37 : 23 więcej
Warmia Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 38 : 31 więcej
MKS Grudziądz - SMS ZPRP I Kwidzyn 33 : 37 więcej
E.Link Gwardia Koszalin - UKS Jedynka Kodo Morąg 36 : 21 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - Tytani Wejherowo 40 : 32 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Start II Elbląg - Vambresia Wąbrzeźno 30 : 31 więcej
07 kwiecień
Pierwsza Piłka ZZPN w kat. Skrzat U6 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Asseco Arka Gdynia 74 : 77 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AGH Kraków - Polpharma Starogard Gd. 78 : 99 więcej
AZS AWF Katowice - MKKS Żak Koszalin 93 : 85 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - HydroTruck Radom 76 : 75 więcej
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 85 : 80 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Widzew Łódź - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice 1 : 2 więcej
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 9 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Ina Recz 1 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo 2 : 0 więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Wołczkowo Bezrzecze 1 : 5 więcej
Sztorm Szczecin - Znicz Niedźwiedź 3 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Świt II Szczecin 1 : 9 więcej
Wicher Reptowo - Vielgovia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Czcibor Cedynia 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Unia Swochowo 7 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Kłos Kamienny Jaz 1 : 2 więcej
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Chrobry Drzonowo - Spójnia Świdwin 0 : 5 więcej
Jantar Siemyśl - Płomień Lisowo 3 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Radowia Radowo Małe 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Błękitni Pomierzyn - Kluczevia II Stargard 1 : 2 więcej
Dęby Rogowo - Iskra Pomień 5 : 1 więcej
Ina Stradzewo - Orzeł Małkocin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko 2 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Stal Lipiany 2 : 12 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Wicher Przelewice 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Victoria II - KS Skibno - Mechanik II Iskra Kłanino 3 : 6 więcej
Wieża II Postomino - Saturn Mielno 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Grom Szwecja 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Orzeł Mrzeżyno 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
GKS II Kołbacz - Future Szczecin 3 : 5 więcej
Iskierka II Mirand Szczecin - Pionier Szczecin 4 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Piast Piaseczno 2 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Zryw Góralice 10 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Klon Krzymów 3 : 4 więcej
Sokół II Pyrzyce - Czcibor Bielin 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Strzała Płotno 12 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 1 : 5 więcej
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Bryza Reńsko 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Grot Gorawino - Derby Karścino 5 : 4 więcej
Gwardia II Koszalin - Sokół Lulewice 8 : 2 więcej
KS Mustang - Wicher Rąbino 3 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Świerczyna - Lech II Czaplinek 3 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno 5 : 0 więcej
Orzeł II Łubowo - Drzewiarz Krosino 4 : 0 więcej
Sokół Spore - Legion Strączno 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
LZS Bojano - AZS UG Gdańsk 2 : 3 więcej
TAF Toruń - KS Gniezno 5 : 6 więcej
LSSS Lębork - Futsal Świecie 2 : 5 więcej
Red Devils Chojnice - Futsal Szczecin 8 : 1 więcej
KKF Konin - Bonito Helios Białystok 5 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 więcej
Arka Gdynia - Polonia Warszawa JS 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - Zagłębie Lubin 2 : 3 więcej
Gryf Tczew - Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Jurand Ciechanów - Śląsk Wrocław 35 : 27 więcej
MKS Wieluń - KPR Padwa Zamość 23 : 24 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra 36 : 29 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - PGE KPR Gryfino 25 : 29 więcej
08 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
09 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 68 : 97 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Błękitni Stargard JS - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 3 więcej
10 kwiecień
„Liga Bałtycka Powiat Koszaliński” w kategorii Trampkarz i Młodzik więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - GKS Jastrzębie 2 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin JS - Świt II Szczecin 0 : 2 więcej
Biali Sądów - Olimp Gościno 3 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Iskra Banie 1 : 7 więcej
Chemik Police - Wieża Postomino 4 : 5 więcej
Odra Chojna - Orzeł Wałcz 3 : 0 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Unia Dolice 1 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Olimpia Piekary Śl. - SMS ZPRP I Kielce 26 : 28 więcej
11 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Dziki Warszawa 69 : 94 więcej
12 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5 : 0 więcej
Warta Poznań - Korona Kielce 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 0 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Noteć Czarnków 1 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Świt Szczecin 1 : 0 więcej
siatkówka Faza play-off
Chemik Police - PGE Rysice Rzeszów 3 : 0 więcej
13 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk 89 : 80 więcej
Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 110 : 108 więcej
GTK Gliwice - Trefl Sopot 79 : 80 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 68 : 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Puszcza Niepołomice - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
Stal Mielec - Widzew Łódź 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków 2 : 2 więcej
KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 1 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 1 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Vineta II Wolin 5 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 1 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 : 3 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Grzędzice 0 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Iskra Golczewo 3 : 5 więcej
Światowid 63 Łobez - Rega Trzebiatów 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
GKS Kołbacz - Iskra Banie 2 : 2 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Mierzynianka Mierzyn 0 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Hutnik Szczecin 0 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Ehrle Dobra 3 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 3 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Energetyk Gryfino 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Iskra Białogard - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 4 : 0 więcej
MKS Sokół Karlino - Arkadia Malechowo 5 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Victoria Sianów 1 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - GKS Manowo 0 : 8 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Sława Sławno 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 3 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. 6 : 0 więcej
Ina Ińsko - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
Ina Recz - Orzeł Bierzwnik 0 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Gavia Choszczno 0 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Santos Kłębowiec 2 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 3 : 0 więcej
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 0 : 1 więcej
Chemik Police - Odra Chojna 3 : 0 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Unia Dolice 1 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 9 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
Perła URB Dygowo - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Hanza Goleniów - Korona Stuchowo 1 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Błękit Pniewo 13 : 0 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Chemik II Police 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Czarni Lubanowo 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - GKS Golenice 3 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Pomorzanin Cychry 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 1 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Sparta Węgorzyno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 1 : 3 więcej
Świt Barnimie - Sparta Skalin 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Stal Lipiany - Skrzydlaci Będargowo 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - Wieża II Postomino 0 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Błękitni Stary Jarosław 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 1 : 3 więcej
Wspólni Różewo - Mechanik Turowo 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Pomorzanin 1964 Nowogard 0 : 4 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Ina II Goleniów 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Hutnik II Szczecin - Okręt Szczecin 0 : 7 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - GKS II Kołbacz 6 : 0 więcej
Future Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Sokół Różańsko 2 : 5 więcej
Wicher Steklno - Osadnik II Myślibórz 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Unia II Dolice - Pogoń II Barlinek 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Gwardia II Koszalin 1 : 0 więcej
Derby Karścino - Perła II Dygowo 4 : 9 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Legion Strączno - Orzeł II Łubowo 6 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard 2 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 1 : 4 więcej
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wielkopolska 2 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Gedania Gdańsk 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Wikęd Luzino 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Medyk Konin - GKS Katowice 0 : 3 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - LSSS Lębork 2 : 3 więcej
Futsal Świecie - TAF Toruń 14 : 2 więcej
AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok 2 : 2 więcej
Wenecja Pułtusk - KKF Konin 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Warta Poznań 6 : 0 więcej
Polonia Warszawa JS - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
Cracovia - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Odra Opole - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin U17 - Gryf Tczew 3 : 2 więcej
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1 : 2 więcej
Arka Gdynia - GES Poznań 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
Lech Poznań - Odra Opole 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Urbis Gniezno 28 : 31 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Nielba Wągrowiec 29 : 26 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Siódemka Miedź Legnica 22 : 24 więcej
Zagłębie Handball Sosnowiec - MKS Wieluń 32 : 24 więcej
KPR Padwa Zamość - GKS Żukowo 35 : 27 więcej
SMS ZPRP I Kielce - Handball Stal Mielec 29 : 29k więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
APR Radom - KPR Ruch Chorzów 26 : 30 więcej
Korona Handball Kielce - SPR Pogoń Szczecin 27 : 28 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Tytani Wejherowo - E.Link Gwardia Koszalin 23 : 29 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Grudziądz 24 : 31 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - Warmia Olsztyn 26 : 31 więcej
ITS Jeziorak Iława - USAR Kwidzyn 28 : 27 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 29 : 30 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
SPR Koszalin - Iskra AMW Gdynia 35 : 34 więcej
14 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 78 : 69 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 89 : 87 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 84 : 85 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Rawlplug Sokół Łańcut 100 : 90 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - WKK Wrocław 103 : 75 więcej
Enea Basket Poznań - Sokół Międzychód 91 : 63 więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Decka Pelplin 105 : 95 więcej
Polonia Warszawa - GKS Tychy 84 : 64 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 : 87 więcej
HydroTruck Radom - AZS AWF Katowice 95 : 88 więcej
MKKS Żak Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 78 : 102 więcej
AZS AGH Kraków - TBS Śląsk II Wrocław 75 : 105 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Cracovia 1 : 3 więcej
ŁKS Łódź - Radomiak Radom 3 : 2 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2 : 0 więcej
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Arkonia Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Dąb Dębice - Leśnik Kliniska 5 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 2 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - LZS Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Wicher Reptowo 5 : 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Sztorm Szczecin 4 : 0 więcej
Rybak Trzebież - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 3 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Czarni Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice 2 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Witniczanka Witnica 1 : 1 więcej
Unia Swochowo - Zieloni Zielin 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Jantar Siemyśl 1 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Mewa Resko 1 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Wicher Brojce 1 : 5 więcej
Radowia Radowo Małe - Redłovia Redło 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 6 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo 2 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Błękitni Pomierzyn 2 : 2 więcej
Orkan Suchań - Ina Stradzewo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Sęp Brzesko 1 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Piast Kolin 1 : 4 więcej
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 6 : 0 więcej
Korona Raduń - Mechanik Warnice 6 : 2 więcej
Piast Karsko - Polonia Giżyn 3 : 4 więcej
Wicher Przelewice - Klon Krzęcin 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - LZS Kowalewice 2 : 1 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Victoria II - KS Skibno 2 : 0 więcej
Saturn Mielno - Wicher Mierzym 1 : 4 więcej
Strong Zielenica - KS Sieciemin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Wiarus Żółtnica 1 : 7 więcej
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 4 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Zawisza Grzmiąca 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół II Pyrzyce - KLUKS Krzywin 0 : 0 więcej
Klon Krzymów - Czarni Czarnówko 1 : 4 więcej
Zryw Góralice - Polonia Gryfino 2 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Ogniwo Dzwonowo 5 : 0 więcej
Grom Płonno - Jedność Przewłoki 1 : 3 więcej
Orzeł Żeńsko - WODR Barzkowice 0 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Sokoliniec 0 : 1 więcej
Strzała Płotno - Sokół Granowo 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Sokół Lulewice - Grot Gorawino 3 : 1 więcej
KS Mustang - Syrena-Grot Rymań 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Sokół Spore 2 : 2 więcej
Drzewiarz Krosino - Lech II Czaplinek 1 : 3 więcej
Jedność Tuczno - Drzewiarz Świerczyna 1 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków 2 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - APLG Gdańsk 1 : 4 więcej
Pogoń Tczew - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
Górnik Łęczna - Stomilanki Olsztyn 0 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - LZS Bojano 4 : 1 więcej
Bonito Helios Białystok - Red Devils Chojnice 0 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 3 : 3 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Zielona Góra - Warta Poznań 1 : 4 więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 5 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - MKS Olimpia Piekary Śl. 32 : 18 więcej
15 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Lech II Poznań 2 : 2 więcej
16 kwiecień
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin 3 : 0 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Sambor Latocha Agropom Tczew - SMS ZPRP I Kwidzyn 25 : 39 więcej
siatkówka Faza play-off
PGE Rysice Rzeszów - Chemik Police 0 : 3 więcej
17 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Zagłębie Handball Sosnowiec - SMS ZPRP I Kielce 26 : 32 więcej
18 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 96 : 93 więcej
19 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 94 : 72 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Radomiak Radom 4 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 0 : 1 więcej
Polonia Bytom - KKS Kalisz 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa - Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GKS Tychy - Gryf Tczew 5 : 0 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - SMS ZPRP I Kwidzyn 35 : 39 więcej
siatkówka Faza play-off
Chemik Police - PGE Rysice Rzeszów 3 : 1 więcej
20 kwiecień
13. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia 107 : 86 więcej
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 96 : 87 więcej
Czarni Słupsk - Dziki Warszawa 59 : 66 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - GTK Gliwice 71 : 96 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0 : 2 więcej
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 2 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy 1 : 0 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Sarmata Dobra 5 : 2 więcej
Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica 6 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 0 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 7 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Energetyk Gryfino - GKS Kołbacz 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Rurzyca Nawodna 5 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 1 : 5 więcej
Myśla Dargomyśl - Dąb Dębno 0 : 1 więcej
Stal Szczecin - Ehrle Dobra 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Zefir Wyszewo 1 : 4 więcej
Arkadia Malechowo - Vimobilia Będzino 2 : 0 więcej
GKS Manowo - Astra Ustronie Morskie 3 : 2 więcej
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 4 więcej
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 2 : 3 więcej
Sława Sławno - MKS Sokół Karlino 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Iskra Białogard 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Kłos Pełczyce 3 : 1 więcej
Korona Człopa - Ina Ińsko 1 : 8 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Barlinek 0 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Ina Recz 1 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 4 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Iskierka Mirand Szczecin 4 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Biali Sądów 0 : 2 więcej
Odra Chojna - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
Olimp Gościno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Chemik Police 3 : 1 więcej
Perła URB Dygowo - Wieża Postomino 1 : 0 więcej
Unia Dolice - Darłovia Darłowo 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice 3 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 1 : 3 więcej
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Ogniwo Babinek - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Kamienny Jaz 2 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice 3 : 4 więcej
Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Płomień Myślino 1 : 4 więcej
Wicher Brojce - Błękitni Ostrowice 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Kluczevia II Stargard 2 : 7 więcej
Orzeł Pęzino - Iskra Pomień 1 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Błękitni Pomierzyn 3 : 1 więcej
Sparta Skalin - Czarni Marianowo 2 : 6 więcej
Świt Barnimie - Orkan Dalewo 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Skrzydlaci Będargowo 6 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Gwiazda Żalęcino 0 : 2 więcej
Piast Kolin - Wicher Przelewice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Passat Bukowo Morskie 2 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Fala Gąski 4 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Mechanik II Iskra Kłanino 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Grom Szwecja 7 : 4 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 4 : 3 więcej
Wspólni Różewo - KS Gwda Wielka 6 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Ina II Goleniów 2 : 5 więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 3 : 3 więcej
Okręt Szczecin - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Czarni II Szczecin - FASE Szczecin 0 : 9 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Piast Piaseczno 7 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 10 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanka Jarosławsko 1 : 3 więcej
WODR Barzkowice - Strzała Płotno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Bytyń Nakielno 10 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Elana Toruń 0 : 1 więcej
Noteć Czarnków - Flota Świnoujście 2 : 3 więcej
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz 1 : 2 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 1 : 2 więcej
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 2 : 2 więcej
Świt Szczecin - Cartusia Kartuzy 2 : 0 więcej
Wikęd Luzino - Unia Solec Kujawski 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 6 : 1 więcej
GKS Katowice - Pogoń Tczew 5 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Rekord Bielsko-Biała 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - KS Gniezno 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 5 : 2 więcej
Widzew Łódź - Wisła Kraków 4 : 2 więcej
14:00  Korona Kielce - Polonia Warszawa JS więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00  Lech Poznań - FASE Szczecin U17 więcej
Odra Opole - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 7 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 7 : 0 więcej
Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Urbis Gniezno - KPR Gminy Kobierzyce 32 : 30 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 : 25 więcej
Handball JKS Jarosław - EKS Start Elbląg 32 : 17 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Nielba Wągrowiec - KPR Padwa Zamość 30 : 31 więcej
Grot Łódź - SMS ZPRP I Kielce 31 : 34 więcej
Handball Stal Mielec - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 33 : 27 więcej
GKS Żukowo - Zagłębie Handball Sosnowiec 35 : 33 więcej
MKS Wieluń - Sandra Spa Pogoń Szczecin 20 : 23 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Jurand Ciechanów 35 : 30 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Sambor Tczew - KPR Jelenia Góra 29k : 29 więcej
Arka Gdynia - KPR Ruch Chorzów 25 : 26 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Latocha Agropom Tczew 23 : 30 więcej
PGE KPR Gryfino - ITS Jeziorak Iława 40 : 45 więcej
Warmia Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 36 : 34 więcej
MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo 38 : 32 więcej
E.Link Gwardia Koszalin - SKF KPR Sparta Oborniki 39 : 16 więcej
21 kwiecień
13. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17:30  Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław więcej
19:30  Twarde Pierniki Toruń - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa
12:30  Cracovia - Puszcza Niepołomice więcej
17:30  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
15:00  ŁKS Łódź - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
14:00  Zagłębie II Lubin - Chojniczanka Chojnice więcej
13:00  Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie więcej
14:00  Kotwica Kołobrzeg - ŁKS II Łódź więcej
12:00  Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
12:00  Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów więcej
18:00  Vineta II Wolin - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
18:00  Arkonia Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław więcej
12:00  Iskra Banie - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
13:00  Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec więcej
14:00  Santos Kłębowiec - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna A klasa gr. 1
12:30  Bizon Cerkwica - Hanza Goleniów więcej
15:00  Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A klasa gr. 2
13:00  Chemik II Police - Rybak Trzebież więcej
15:15  Czarni Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
11:00  GKS II Kołbaskowo-Przecław - Błękit Pniewo więcej
16:30  Sztorm Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze więcej
18:00  Tanowia Tanowo - Grot Gardno więcej
15:00  Vielgovia Szczecin - Świt II Szczecin więcej
16:00  Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A klasa gr. 3
15:00  Czarni Lubanowo - Zieloni Zielin więcej
15:00  GKS Golenice - Łabędź Widuchowa więcej
15:00  Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A klasa gr. 4
14:00  Jantar Siemyśl - Spójnia Świdwin więcej
18:00  Mewa Resko - Płomień Lisowo więcej
13:00  Sparta Węgorzyno - Chrobry Drzonowo więcej
12:00  Wrzos Wrzosowo - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A klasa gr. 5
11:00  Dęby Rogowo - Orkan Suchań więcej
piła nożna A klasa gr. 6
13:00  Iskra Lutówko - Stal Lipiany więcej
16:00  Polonia Giżyn - Korona Raduń więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Piast Karsko więcej
14:00  Sęp Brzesko - Ina Nadarzyn więcej
piła nożna A klasa gr. 7
16:00  LZS Kowalewice - KS Sieciemin więcej
17:30  Saturn Mielno - Strong Zielenica więcej
12:00  Victoria II - KS Skibno - Darłovia II Darłowo więcej
12:00  Wieża II Postomino - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna A klasa gr. 8
16:00  Błonie Barwice - KS Dzikowo więcej
13:00  Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór więcej
piła nożna B klasa gr. 1
11:00  Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno więcej
piła nożna B klasa gr. 2
15:00  GKS II Kołbacz - Hutnik II Szczecin więcej
16:00  Iskierka II Mirand Szczecin - Future Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 3
14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Wicher Steklno więcej
14:00  Osadnik II Myślibórz - Zryw Góralice więcej
15:00  Czarni Czarnówko - Czcibor Bielin więcej
16:00  Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna B klasa gr. 4
14:00  Pogoń II Barlinek - Grom Płonno więcej
14:00  Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko więcej
14:00  Sokół Granowo - Unia II Dolice więcej
13:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna B klasa gr. 5
15:00  Perła II Dygowo - Sokół Lulewice więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino więcej
14:00  Grot Gorawino - Wicher Rąbino więcej
11:00  Gwardia II Koszalin - KS Mustang więcej
piła nożna B klasa gr. 6
13:00  Drzewiarz Świerczyna - Drzewiarz Krosino więcej
12:00  Lech II Czaplinek - Legion Strączno więcej
15:00  Mirstal Mirosławiec - Jedność Tuczno więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
13:00  Stomilanki Olsztyn - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I Liga futsalu
18:00  Red Devils Chojnice - LSSS Lębork więcej
18:00  KKF Konin - AZS UG Gdańsk więcej
18:00  LZS Bojano - Futsal Świecie więcej
18:00  TAF Toruń - Futsal Szczecin więcej
14:00  Bonito Helios Białystok - Wenecja Pułtusk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Górnik Zabrze - Raków Częstochowa więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Odra Opole więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Cracovia więcej
11:00  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
15:00  MKS FunFloor Lublin - MKS Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
15:00  Dziewiątka Legnica - MTS Żory więcej
17:00  Korona Handball Kielce - AZS Poznań więcej
17:00  Sośnica Gliwice - APR Radom więcej
14:30  SPR Pogoń Szczecin - AZS AWF Warszawa więcej
22 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
19:00  Warta Poznań - Stal Mielec więcej
piła nożna II liga
18:15  Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
18:00  Galiczanka Lwów - AWS Energa Szczypiorno Kalisz więcej
24 kwiecień
piła nożna Puchar Polski ZZPN
18:00  Olimp Złocieniec - Perła URB Dygowo więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
18:00  KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zagłębie Lubin więcej
18:00  MKS FunFloor Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
18:30  Młyny Stoisław Koszalin - MKS Urbis Gniezno więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
18:00  SMS ZPRP I Kwidzyn - E.Link Gwardia Koszalin więcej
19:00  USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo więcej
25 kwiecień
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
19:30  Iskra AMW Gdynia - Start II Elbląg więcej
26 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
20:30  Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Piast Gliwice - Warta Poznań więcej
piła nożna II liga
19:30  Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz więcej
20:00  Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:15  Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
19:00  Jurand Ciechanów - Siódemka Miedź Legnica więcej
19:00  KPR Padwa Zamość - Handball Stal Mielec więcej
27 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17:30  Czarni Słupsk - Asseco Arka Gdynia więcej
17:30  Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard więcej
17:30  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra więcej
17:30  Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa więcej
17:30  Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń więcej
17:30  Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin więcej
17:30  WKS Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
17:30  GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piła nożna Ekstraklasa
15:00  Górnik Zabrze - ŁKS Łódź więcej
17:30  Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów więcej
20:00  Widzew Łódź - Raków Częstochowa więcej
piła nożna II liga
14:00  Hutnik Kraków - Polonia Bytom więcej
17:00  KKS Kalisz - Olimpia Elbląg więcej
19:45  Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Wisła Puławy - Skra Częstochowa więcej
17:00  GKS Jastrzębie - Zagłębie II Lubin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Vineta II Wolin więcej
13:00  Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Grzędzice więcej
16:30  OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo więcej
14:00  Piast Chociwel - Masovia Maszewo więcej
  Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście więcej
15:00  Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
11:00  Ehrle Dobra - Hutnik Szczecin więcej
17:00  GKS Kołbacz - Jeziorak Szczecin więcej
15:30  Kasta Szczecin-Majowe - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Morzycko Moryń - Iskra Banie więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Arkonia Szczecin więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - GKS Kołbaskowo-Przecław więcej
  Rurzyca Nawodna - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
11:00  GKS Manowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg więcej
13:00  Iskra Białogard - Arkadia Malechowo więcej
15:00  Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie więcej
11:00  MKS Sokół Karlino - Zefir Wyszewo więcej
16:00  Vimobilia Będzino - Sława Sławno więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
13:00  Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno więcej
14:00  Pogoń Barlinek - Sokół Suliszewo więcej
13:00  Ina Recz - Santos Kłębowiec więcej
18:00  Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik więcej
14:00  Lech Czaplinek - Ina Ińsko więcej
14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko Pom. więcej
14:00  Zorza Dobrzany - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Bałtyk Koszalin - Orzeł Wałcz więcej
12:00  Biali Sądów - Perła URB Dygowo więcej
13:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Darłovia Darłowo - Ina Goleniów więcej
16:30  Iskierka Mirand Szczecin - Olimp Gościno więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard więcej
16:00  Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek więcej
13:00  Wieża Postomino - Unia Dolice więcej
13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Odra Chojna więcej
piła nożna A klasa gr. 1
15:00  Dąb Dębice - Zalew Stepnica więcej
19:00  Hanza Goleniów - Fala Międzyzdroje więcej
15:00  Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo więcej
  Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska więcej
14:00  Promień Mosty - LZS Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A klasa gr. 2
16:00  Błękit Pniewo - Chemik II Police więcej
  Grot Gardno - Vielgovia Szczecin więcej
16:00  Odrzanka Radziszewo - Wicher Reptowo więcej
14:30  Rybak Trzebież - Sztorm Szczecin więcej
19:30  Świt II Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław więcej
17:00  Wołczkowo Bezrzecze - Czarni Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 3
  Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice więcej
16:00  Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica więcej
16:00  Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A klasa gr. 4
16:00  Płomień Myślino - Radowia Radowo Małe więcej
15:30  Spójnia Świdwin - Wicher Brojce więcej
piła nożna A klasa gr. 5
  Czarni Marianowo - Świt Barnimie więcej
  Kluczevia II Stargard - Dęby Rogowo więcej
  Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
13:00  Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A klasa gr. 6
16:00  Ina Nadarzyn - Mechanik Warnice więcej
  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin więcej
16:00  Stal Lipiany - Klon Krzęcin więcej
piła nożna A klasa gr. 7
12:00  Fala Gąski - Saturn Mielno więcej
12:00  Mechanik II Iskra Kłanino - Wieża II Postomino więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A klasa gr. 8
16:00  Grom Szwecja - Wspólni Różewo więcej
12:00  Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo więcej
14:30  Wiarus Żółtnica - Wrzos Borne Sulinowo więcej
piła nożna B klasa gr. 1
  Pomorzanin 1964 Nowogard - Orzeł Mrzeżyno więcej
16:00  Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Energetyk II Gryfino - GKS II Kołbacz 0 : 3 więcej
15:00  Hutnik II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
  Czarni II Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 3
  Czcibor Bielin - Polonia Gryfino więcej
16:00  Klon Krzymów - Osadnik II Myślibórz więcej
piła nożna B klasa gr. 4
14:00  Bryza Reńsko - Pogoń II Barlinek więcej
  Unia II Dolice - Strzała Płotno więcej
piła nożna B klasa gr. 5
13:00  Wicher Rąbino - Perła II Dygowo więcej
  Sokół Lulewice - Derby Karścino więcej
  KS Mustang - Grot Gorawino więcej
piła nożna B klasa gr. 6
15:30  Bytyń Nakielno - Lech II Czaplinek więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Błękitni Stargard - Sokół Kleczew więcej
14:00  Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska więcej
12:00  Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk więcej
13:00  Unia Swarzędz - Noteć Czarnków więcej
14:00  Unia Solec Kujawski - Elana Toruń więcej
16:00  Flota Świnoujście - Wikęd Luzino więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
  AZS UJ Kraków - APLG Gdańsk więcej
12:00  Pogoń Tczew - Czarni Sosnowiec więcej
12:00  Medyk Konin - Stomilanki Olsztyn więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Polonia Warszawa JS - Jagiellonia Białystok więcej
12:00  Cracovia - Legia Warszawa więcej
13:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
11:00  Odra Opole - Górnik Zabrze więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
11:00  FASE Szczecin U17 - GKS Tychy więcej
14:00  Zagłębie Sosnowiec - GES Poznań więcej
12:00  Lechia Zielona Góra - Śląsk Wrocław więcej
13:30  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa więcej
13:00  Pogoń Szczecin - Odra Opole więcej
12:00  Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
16:00  Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce więcej
18:00  MKS Urbis Gniezno - MKS FunFloor Lublin więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
18:00  AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Grot Łódź więcej
19:00  Sandra Spa Pogoń Szczecin - GKS Żukowo więcej
18:00  Zagłębie Handball Sosnowiec - Nielba Wągrowiec więcej
15:00  SMS ZPRP I Kielce - Stal Gorzów więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
16:30  SPR Pogoń Szczecin - Sośnica Gliwice więcej
17:00  APR Radom - Korona Handball Kielce więcej
18:00  MTS Żory - Arka Gdynia więcej
17:00  KPR Ruch Chorzów - Sambor Tczew więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
18:00  MKS Grudziądz - SKF KPR Sparta Oborniki więcej
16:00  SMS ZPRP I Kwidzyn - PGE KPR Gryfino więcej
15:00  ITS Jeziorak Iława - KU AZS UKW Bydgoszcz więcej
18:00  KS Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Latocha Agropom Tczew więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
18:00  Vambresia Wąbrzeźno - AZS Fahrenheit Gdańsk więcej
13:00  MKS Brodnica - SPR Koszalin więcej
28 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
17:30  Lech Poznań - Cracovia więcej
12:30  Radomiak Radom - Zagłębie Lubin więcej
15:00  Stal Mielec - Legia Warszawa więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
15:00  Dąb Dębno - Stal Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
13:00  Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów więcej
14:00  Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
12:00  Olimp Złocieniec - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna A klasa gr. 2
12:00  Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna A klasa gr. 3
13:00  Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
13:00  Kłos Kamienny Jaz - Pomorzanin Cychry więcej
14:00  Unia Swochowo - Czarni Lubanowo więcej
13:00  Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A klasa gr. 4
14:00  Błękitni Ostrowice - Mewa Resko więcej
14:00  Chrobry Drzonowo - Jantar Siemyśl więcej
13:00  Jastrząb Łosośnica - Redłovia Redło więcej
13:00  Płomień Lisowo - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A klasa gr. 5
13:00  Błękitni Pomierzyn - Ina Stradzewo więcej
15:00  Iskra Pomień - Sparta Skalin więcej
piła nożna A klasa gr. 6
13:00  Gwiazda Żalęcino - Polonia Giżyn więcej
16:30  Piast Karsko - Iskra Lutówko więcej
14:00  Skrzydlaci Będargowo - Piast Kolin więcej
15:00  Wicher Przelewice - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A klasa gr. 7
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Wicher Mierzym więcej
12:00  Darłovia II Darłowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
11:00  KS Sieciemin - Victoria II - KS Skibno więcej
12:00  Strong Zielenica - LZS Kowalewice więcej
piła nożna A klasa gr. 8
14:00  KS Dzikowo - Sad Chwiram więcej
12:00  KS Gwda Wielka - Zawisza Grzmiąca więcej
15:00  Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice więcej
piła nożna B klasa gr. 1
15:00  Ina II Goleniów - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna B klasa gr. 2
18:00  FASE Szczecin - Okręt Szczecin więcej
16:00  Mierzynianka II Mierzyn - Future Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 3
16:30  Sokół Różańsko - KLUKS Krzywin więcej
14:00  Zryw Góralice - Zjednoczeni Kurzycko więcej
12:00  Wicher Steklno - Piast Piaseczno więcej
piła nożna B klasa gr. 4
15:00  Grom Płonno - Sokół Granowo więcej
14:00  Orzeł Żeńsko - Ogniwo Dzwonowo więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Jedność Przewłoki więcej
13:00  Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice więcej
piła nożna B klasa gr. 5
12:00  Syrena-Grot Rymań - Gwardia II Koszalin więcej
piła nożna B klasa gr. 6
14:00  Jedność Tuczno - Sokół Spore więcej
14:00  Legion Strączno - Drzewiarz Krosino więcej
16:00  Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna więcej
piła nożna III liga gr. 2
13:00  Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
12:00  UKS SMS Łódź - APLG Gdańsk więcej
13:30  Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Zagłębie Lubin - Warta Poznań więcej
11:00  Arka Gdynia - Korona Kielce więcej
12:00  Raków Częstochowa - Widzew Łódź więcej
12:00  Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00  Gryf Tczew - Warta Poznań więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
16:00  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
17:30  Śląsk Wrocław - MKS Wieluń więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
17:00  KPR Jelenia Góra - AZS AWF Warszawa więcej
15:00  AZS Poznań - Dziewiątka Legnica więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
16:00  Tytani Wejherowo - Warmia Olsztyn więcej
18:00  UKS Jedynka Kodo Morąg - USAR Kwidzyn więcej
29 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa
19:00  Puszcza Niepołomice - Korona Kielce więcej
piła nożna II liga
18:15  Stomil Olsztyn - Lech II Poznań więcej
18:00  ŁKS II Łódź - Olimpia Grudziądz więcej
30 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00  GES Poznań - Lechia Zielona Góra więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
18:00  AWS Energa Szczypiorno Kalisz - EKS Start Elbląg więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
17:00  KU AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP I Kwidzyn więcej
20:00  MKS Grudziądz - E.Link Gwardia Koszalin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
25 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
24 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
24 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
21 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
14 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
12 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
11 » Orzeł Bierzwnik-Pogoń B »
11 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
90min kakalosz
manutd87 rwnetora
spodzienki vaeloran
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78122
• użytkowników: 81103
• komentarzy: 1173376
• zdjęć: 896316
• relacji: 40613
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies