ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 maj 2024
pokaż:
04 maj
koszykówka PLK Faza play-off
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 80 : 77 więcej
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 98 : 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 2 : 0 więcej
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 3 : 2 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Wisła Puławy 1 : 3 więcej
Lech II Poznań - KKS Kalisz 1 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 0 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 1 : 9 więcej
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 0 : 2 więcej
Rega Trzebiatów - OKS Center MD Goleniów 4 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 : 3 więcej
Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 3 : 4 więcej
Iskra Banie - Ehrle Dobra 7 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 5 więcej
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 3 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 0 : 4 więcej
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 4 : 1 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - MKS Sokół Karlino 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Zorza Dobrzany 2 : 4 więcej
Sokół Suliszewo - Kłos Pełczyce 1 : 5 więcej
Ina Ińsko - Olimp Złocieniec 5 : 1 więcej
Korona Człopa - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 5 : 1 więcej
Unia Dolice - Olimp Gościno 2 : 3 więcej
Chemik Police - MKP Szczecinek 5 : 0 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Orzeł Wałcz 1 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 2 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Odra Chojna 10 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Perła URB Dygowo 4 : 0 więcej
Ina Goleniów - Wieża Postomino 1 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Biali Sądów 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Dąb Dębice 1 : 2 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 0 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Promień Mosty 2 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Świt II Szczecin 0 : 6 więcej
Chemik II Police - GKS II Kołbaskowo-Przecław 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 0 : 9 więcej
Ogniwo Babinek - Chrobry Lisie Pole 1 : 0 więcej
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Płomień Lisowo 9 : 0 więcej
Wicher Brojce - Chrobry Drzonowo 1 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
Sparta Skalin - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrześnica - Darłovia II Darłowo 0 : 3 więcej
Fala Gąski - Strong Zielenica 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wspólni Różewo - Orzeł Łubowo 1 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 2 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
Grom Szwecja - KS Gwda Wielka 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Hutnik II Szczecin 3 : 0 więcej
Iskierka II Mirand Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 0 : 3 więcej
Pionier Szczecin - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Wicher Steklno 3 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Unia II Dolice 2 : 1 więcej
Pogoń II Barlinek - Pomorzanka Jarosławsko 11 : 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Sokół Sokoliniec 1 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Elana Toruń - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Vineta Wolin - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 3 : 2 więcej
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Górnik Łęczna - Medyk Konin 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Wisła Kraków 4 : 1 więcej
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 3 : 5 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Stal Gorzów - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 27 : 34 więcej
Grot Łódź - KPR Padwa Zamość 28 : 30 więcej
GKS Żukowo - Śląsk Wrocław 37 : 33 więcej
Zagłębie Handball Sosnowiec - Handball Stal Mielec 20 : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Sambor Tczew - MTS Żory 26 : 29 więcej
Arka Gdynia - AZS Poznań 24 : 32 więcej
Sośnica Gliwice - AZS AWF Warszawa 21 : 25 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 26 : 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
16 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
16 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
11 » Gryf Kamień Pomorski-En »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
7 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 45
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151774
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177597
• zdjęć: 903529
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies