ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 maj 2024
pokaż:
12 maj
Turniej Orlików w Bobolicach więcej
piła nożna Ekstraklasa
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1 : 0 więcej
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Radunia Stężyca 2 : 2 więcej
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Światowid 63 Łobez - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów 3 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 7 : 2 więcej
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Sztorm Szczecin 4 : 0 więcej
Świt II Szczecin - Chemik II Police 3 : 1 więcej
Rybak Trzebież - Wicher Reptowo 6 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 7 więcej
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 1 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 0 : 1 więcej
Czarni Lubanowo - Witniczanka Witnica 6 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Ogniwo Babinek 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Jastrząb Łosośnica - Płomień Myślino 1 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe 2 : 7 więcej
Błękitni Ostrowice - Redłovia Redło 2 : 7 więcej
Chrobry Drzonowo - Mewa Resko 4 : 3 więcej
Spójnia Świdwin - Wrzos Wrzosowo 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Pomień - Czarni Marianowo 2 : 4 więcej
Orkan Suchań - Sparta Skalin 1 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 4 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Ina Stradzewo 2 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Iskra Lutówko 1 : 4 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 5 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 4 : 0 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Mechanik Warnice 4 : 3 więcej
Korona Raduń - Piast Karsko 1 : 1 więcej
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 1 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Mechanik II Iskra Kłanino - Saturn Mielno 3 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Wieża II Postomino 4 : 2 więcej
Strong Zielenica - Victoria II - KS Skibno 1 : 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Fala Gąski 7 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Wicher Mierzym 9 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Gwda Wielka - Wrzos Borne Sulinowo 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 2 więcej
Sokół II Pyrzyce - Osadnik II Myślibórz 0 : 4 więcej
Zryw Góralice - Wicher Steklno 5 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - KLUKS Krzywin 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Unia II Dolice 3 : 6 więcej
Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 3 : 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo 2 : 5 więcej
Bryza Reńsko - Strzała Płotno 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Gwardia II Koszalin - Perła II Dygowo 6 : 1 więcej
KS Mustang - Derby Karścino 3 : 0 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Lulewice 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Sokół Spore - Drzewiarz Świerczyna 2 : 6 więcej
Jedność Tuczno - Lech II Czaplinek 3 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Orzeł II Łubowo 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 1 : 2 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Stomilanki Olsztyn 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia - Odra Opole 7 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Urbis Gniezno - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 25 : 32 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Handball Stal Mielec - MKS Wieluń 28 : 20 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
16 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
16 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
11 » Gryf Kamień Pomorski-En »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
7 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 18
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151774
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177597
• zdjęć: 903529
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies