ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 maj 2024
pokaż:
11 maj
koszykówka PLK Faza play-off
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 86 : 68 więcej
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 84 : 99 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Stal Mielec 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 3 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom 1 : 4 więcej
Hutnik Kraków - Lech II Poznań 3 : 0 więcej
Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy 2 : 2 więcej
KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 9 : 0 więcej
Piast Chociwel - Jantar Dziwnów 4 : 3 więcej
Polonia Płoty - Rega Trzebiatów 1 : 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Masovia Maszewo 4 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Vineta II Wolin 2 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Energetyk Gryfino 0 : 4 więcej
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 0 : 7 więcej
Myśla Dargomyśl - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Osadnik Myślibórz 1 : 6 więcej
Dąb Dębno - Iskra Banie 3 : 2 więcej
GKS Kołbacz - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 4 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Głaz Tychowo 9 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 0 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - MKS Sokół Karlino 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Recz - Sokół Pyrzyce 2 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Santos Kłębowiec 3 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 4 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Korona Człopa 0 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Gavia Choszczno 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Perła URB Dygowo - Chemik Police 0 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
Odra Chojna - Unia Dolice 0 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Iskierka Mirand Szczecin 2 : 2 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 5 : 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 2 więcej
Promień Mosty - Korona Stuchowo 0 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica 1 : 4 więcej
Dąb Dębice - Bizon Cerkwica 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Błękit Pniewo - Czarni Szczecin 2 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 2 : 2 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Unia Swochowo - Sekwoja Brwice 0 : 3 więcej
Czcibor Cedynia - GKS Golenice 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Węgorzyno - Wicher Brojce 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Małkocin - Świt Barnimie 2 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Dęby Rogowo 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Stal Lipiany - Piast Kolin 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 2 : 3 więcej
LZS Kowalewice - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - Grom Szwecja 1 : 1 więcej
KS Dzikowo - Mechanik Turowo 1 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Wspólni Różewo 2 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Bałtyk Gostyń 8 : 3 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin 1964 Nowogard 0 : 3 więcej
Sowianka Sowno - Ina II Goleniów 0 : 13 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Energetyk II Gryfino - Future Szczecin 0 : 3 więcej
Hutnik II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 0 : 3 więcej
Okręt Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin 3 : 0 więcej
Czarni II Szczecin - GKS II Kołbacz 2 : 3 więcej
FASE Szczecin - Pionier Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - Polonia Gryfino 0 : 5 więcej
Klon Krzymów - Piast Piaseczno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Orzeł Żeńsko - Pogoń II Barlinek 1 : 2 więcej
Ogniwo Dzwonowo - WODR Barzkowice 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Noteć Czarnków 2 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Unia Solec Kujawski 4 : 1 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 6 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk 1 : 3 więcej
Elana Toruń - Unia Swarzędz 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
APLG Gdańsk - GKS Katowice 1 : 5 więcej
Medyk Konin - Pogoń Szczecin 1 : 5 więcej
Pogoń Tczew - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Warta Poznań 6 : 4 więcej
Polonia Warszawa JS - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
Lech Poznań - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 więcej
Cracovia - Górnik Zabrze 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Gryf Tczew - Śląsk Wrocław 0 : 8 więcej
Lechia Zielona Góra - Raków Częstochowa 1 : 7 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 : 0 więcej
GKS Tychy - GES Poznań 1 : 2 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
FASE Szczecin U17 - Warta Poznań 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin 29 : 35 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SMS ZPRP I Kielce - Sandra Spa Pogoń Szczecin 25 : 33 więcej
Siódemka Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 26 : 29 więcej
Stal Gorzów - Grot Łódź 36 : 33 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - Sośnica Gliwice 33 : 30 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Dziewiątka Legnica 31 : 21 więcej
APR Radom - Arka Gdynia 23 : 27 więcej
AZS Poznań - Sambor Tczew 28 : 28k więcej
MTS Żory - KPR Ruch Chorzów 31 : 34 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
ITS Jeziorak Iława - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 28k więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - PGE KPR Gryfino 35 : 42 więcej
Warmia Olsztyn - SKF KPR Sparta Oborniki 42 : 20 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
16 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
16 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
11 » Gryf Kamień Pomorski-En »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
7 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 46
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151774
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177597
• zdjęć: 903529
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies