ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Klasyfikacja strzelców Klasy A gr. 9 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 9 po rundzie jesiennej.

1. Kamil Makowski (Arkadia Malechowo) - 17
2. Mateusz Dzierzyński (Gryf Polanów) - 12
3. Wojciech Bartkowiak (Passat Bukowo Morskie) - 11
3. Mateusz Pietrzyk (Olympic Warszkowo) - 11
3. Marcin Woźniak (KS Skibno) - 11

6. Michał Cydzik (Arkadia Malechowo) - 10
7. Igor Iwanisik (Wrzos Wrześnica) - 9
8. Łukasz Cygan (KS Sieciemin) - 7
8. Mateusz Łagiewczyk (Wieża II Postomino) - 7
8. Marcin Olejarczyk (Gryf Polanów) - 7
11. Sylwester Bania (Wrzos Wrześnica) - 6
11. Kacper Faliński (Pogoń Noskowo) - 6
11. Piotr Jacewicz (Płomień Jeżyczki) - 6
11. Jakub Kubicki (Wrzos Wrześnica) - 6
11. Mateusz Rymarkiewicz (KS Skibno) - 6
16. Damian Dryjer (Płomień Jeżyczki) - 5
16. Mateusz Jakuszewski (Olympic Warszkowo) - 5
16. Kamil Kania (Olympic Warszkowo) - 5
16. Krzysztof Komorowski (Wrzos Wrześnica) - 5
16. Filip Kubicki (Wrzos Wrześnica) - 5
16. Sławomir Miękus (Płomień Jeżyczki) - 5
16. Artur Szeffler (Błękitni Tychowo) - 5
16. Łukasz Zawada (KS Skibno) - 5
16. Sylwester Zimoch (Darpol Barzowice) - 5
25. Andrzej Bułło (Arkadia Malechowo) - 4
25. Marek Ciesiołkiewicz (Arkadia Malechowo) - 4
25. Krzysztof Drewienkowski (Passat Bukowo Morskie) - 4
25. Kamil Fronia (KS Skibno) - 4
25. Jakub Justka (Gryf Polanów) - 4
25. Albert Kumięga (Gryf Polanów) - 4
25. Adam Nader (KS Sieciemin) - 4
25. Michał Olszowiec (Wieża II Postomino) - 4
25. Grzegorz Rabenda (Derby Gwiazdowo) - 4
25. Emil Sękowski (Błękitni Tychowo) - 4
25. Dariusz Siwiecki (Gryf Polanów) - 4
25. Maciej Skok (Darpol Barzowice) - 4
37. Bartek Brauer (Darpol Barzowice) - 3
37. Paweł Broński (Olympic Warszkowo) - 3
37. Bartłomiej Durek (Gryf Polanów) - 3
37. Patryk Filipowski (Błękitni Tychowo) - 3
37. Jacek Janczyszyn (KS Sieciemin) - 3
37. Marcin Kołodziej (Płomień Jeżyczki) - 3
37. Michał Kos (Błękitni Tychowo) - 3
37. Paweł Miernik (Derby Gwiazdowo) - 3
37. Piotr Miernik (Derby Gwiazdowo) - 3
37. Krzysztof Olczak (KS Skibno) - 3
37. Marek Pałęcki (Passat Bukowo Morskie) - 3
37. Robert Repiński (Błękini Tychowo) - 3
37. Przemyław Rutkowski (Błękitni Tychowo) - 3
37. Damian Sobczyk (Olympic Warszkowo) - 3
37. Mariusz Stokowiecki (Gryf Polanów) - 3
37. Dawid Szczyglewski (Passat Bukowo Morskie) - 3
37. Łukasz Włodarczyk (Wieża II Postomino) - 3
37. Maciej Wojciechowski (Pogoń Noskowo) - 3
37. Krzysztof Wólczyński (Passat Bukowo Morskie) - 3
37. Sebastian Żuchowski (Gryf Polanów) - 3
źródło: łaczynaspiłka.pl i klubowe fanpage na fb
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Nowe szaty Portowców
2 » Grają o Puchar Polski Z »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Wyczekiwane Święto
1 » Nowe twarze w Błękitnyc »
1 » POMORSKA LIGA OLDBOJÓW »
1 » Idzie nowe! Cennik bile »
1 » Sobieszczuk odchodzi z  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
35 » Hutnik Szczecin-Polonia »
29 » Pomorzanin Nowogard-Mie »
29 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
27 » SCRS Barlinek-A.P. Gavi »
20 » Polonia Płoty-Intermarc »
20 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
19 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
15 » Pogoń Połczyn Zdrój-Red »
15 » Olimp Złocieniec-Błonie »
14 » Błękitni Stary Jarosław »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 16
1001 ambra
BaBa60 Baklazan
Beut juve777
Kongo14 Markovectr...
Marny24ndp mati199999...
michalpazd... Milan8333
mrowa99 Muriel
trener1996 zbynio2442
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2874
• imprez: 123483
• newsów: 73669
• użytkowników: 74599
• komentarzy: 1097431
• zdjęć: 796618
• relacji: 38645
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies