Bałtyk pokonany
Udanie zakończyli rok piłkarze słupskiego Gryfa. W meczu sparingowym rozegranym na sztucznej nawierzchni w Koszalinie pokonali tamtejszego lidera V ligi Bałtyk 1:0 (0:0).

Mecz mógł się podobać skromnej grupie widzów, która zdecydowała się go obserwować. W sumie przez większą część spotkania lepsze wrażenie sprawiali gryfici. Gospodarze też próbowali swoich okazji, ale nie sprawdzili poważnie umiejętności słupskich golkiperów.
W sumie raz tylko Marcin Rusakiewicz musiał się wysilić, gdy poza polem karnym interweniował głową. Pod koniec spotkania najgroźniejszy strzał graczy Bałtyku poszybował z 20 metrów obok słupka. Uważnie grała para stoperów, Tomasz Bukowski i Michał Szałek, którzy nie pozwalali na wiele napastnikom koszalińskim. W 8 minucie z lewej strony zaatakował Rafał Wasiak, ale niestety w ostatniej chwili został przyblokowany przez obrońcę Bałtyku. Z wolnego próbował Bukowski, ale trafił jedynie w środek bramki. Szczęście do gryfitów uśmiechnęło się już na początku drugiej części meczu.

Piłkę dośrodkował Daniel Wiśniewski, lekko trącił ją Szymon Gibczyński trafiając w poprzeczkę, ale poprawił głową trafiając do siatki. W 62 minucie płaski strzał Bartłomieja Oleszczuka wyłapał Dawid Boryszewski. Pięć minut potem niecelnie uderzył drugi z braci bliźniaków z sycewickiej Sparty - Marek Wasiak. Ten sam zawodnik nie wykorzystał też dobrego dośrodkowania Bartłomieja Dziubana, trafiając piłką po strzale głową obok słupka. Słupszczanie po raz pierwszy pokonali Bałtyk na jego boisku. W poprzednich sezonach notowano remisy 1:1.

Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Szymon Gibczyński (50 - głową).

Bałtyk: Boryszewski - Krzywonos, Stańczyk, Czaja, Gzubicki, Duszkiewicz, Ł. Szymański, Kupisz, Sęk, Miętek, Chyła oraz Ślusarz, Załoga, Koziarski, Maksymiuk, Gozdal, Drejski, Szczygieł, Piotrowski, Dulewicz.

Gryf: Rusakiewicz (46 Ratajczyk) - Oleszczuk, T. Bukowski (68 Szałek), Szałek (46 Kóniczuk), Siarnecki (46 Romanowicz), R. Wasiak (46 M. Wasiak), Sarna, Mytych (46 Piekarski), Kozłowski (46 Świątczak, 68 Dziuban), Stasiak (46 Wiśniewski), Gibczyński (72 T. Bukowski).