ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 październik 2021
pokaż:
30 październik
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę Kskk Koszalin - Lider Biofarm Swarzędz więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę AZS-Szkoła Gortata Poznań - MKS Białogard więcej
Baraż wojewódzki o udział w Centralnej Lidze Juniorek U-15 (jesień) I Mecz LFA Szczecin - UKS Victoria SP2 Sianów 2:5 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 76 : 83 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 77 : 67 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105 : 98 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
MKKS Żak Koszalin - WKK Wrocław 77 : 65 więcej
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 77 : 78 więcej
Decka Pelplin - Energa Kotwica Kołobrzeg 81 : 94 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 87 : 90 więcej
Turów Zgorzelec - TS Wisła Chemart Kraków 67 : 85 więcej
Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 58 : 71 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Znicz Basket Pruszków 91 : 76 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 76 : 83 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Biofarm Basket Poznań 66 : 76 więcej
TS Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 88 : 69 więcej
Pyra Poznań - Ogniwo Szczecin 83 : 70 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 4 : 3 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Medyk Konin 3 : 3 więcej
Olimpia Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Rekord Bielsko-Biała 5 : 1 więcej
KS AZS UJ Kraków - Tarnovia Tarnów 1 : 2 więcej
AP Lotos Gdańsk - UKS SMS Łódź 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 3 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin 2 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
Wieża Postomino - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
Ina Goleniów - Zefir Wyszewo 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Chemik Police 5 : 0 więcej
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino 4 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 0 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Sparta Gryfice 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Spójnia Świdwin 10 : 3 więcej
Mewa Resko - Pomorzanin Sławoborze 10 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 9 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Osadnik Myślibórz 0 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 0 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin 0 : 4 więcej
Odra Chojna - Stal Lipiany 5 : 2 więcej
Iskra Banie - Unia Dolice 3 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Łabędź Widuchowa 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Głaz Tychowo 2 : 4 więcej
Iskra Białogard - Redłovia Redło 9 : 1 więcej
Victoria Sianów - Zawisza Grzmiąca 2 : 5 więcej
Wrzos Wrześnica - Wiarus Żółtnica 5 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 3 : 1 więcej
Korona Człopa - Piast Chociwel 2 : 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 3 : 0 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Gavia Choszczno 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 6 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Kluczevia Stargard 15 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Świt Szczecin 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Bizon Cerkwica 7 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 3 : 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów 0 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica 3 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
Dąb Dębice - Ina Recz 5 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Aquila Szczecin - Wicher Reptowo 4 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 3 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Unia Swochowo 2 : 4 więcej
Piast Kolin - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Sokół II Pyrzyce 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Kłos Pełczyce 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 1 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 8 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Sokół Lulewice - Fala ABFrost Gąski 4 : 11 więcej
Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino 5 : 0 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Saturn Mielno 1 : 4 więcej
Płomień Myślino - Hajka Zegrze Pomorskie 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Iskra Kłanino 3 : 8 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Grom Świelino 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lotos Gdańsk UKS - Olimpijczyk Kwakowo 5 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Warta Poznań SA 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Arka Gdynia SSA 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Sowianka Sowno 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Future Szczecin 2 : 6 więcej
Victoria 95 Przecław - Czarni II Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Jedność Przewłoki - Pomorzanin Krąpiel 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Klon Krzymów - KLUKS Krzywin 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Mirstal Mirosławiec 1 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - STLA Szczecinek 4 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Zryw Kretomino 3 : 3 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Victoria Sianów 3 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 : 4 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino 5 : 7 więcej
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Sławoborze 2 : 4 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
LFA Szczecin - KKP Chełmża 6 : 2 więcej
piła nożna I liga futsalu
Widzew Łódź Futsal - Best Drive Piła 5 : 2 więcej
KS Gniezno - Podkowa Teqball Club 4 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 22 : 19 więcej
Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin 38 : 25 więcej
SPR Stal Mielec - Chrobry Głogów 30 : 27 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Łomża Vive Kielce 26 : 37 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Gwardia Opole 26 : 33 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin 23 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SPR Pogoń Szczecin - UKS PCM Kościerzyna 26k : 26 więcej
Sambor Tczew - AZS Poznań 32 : 27 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - GUKS Drwęca Lubicz 25 : 19 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Arka Gdynia 31 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Płock - KS Szczypiorniak Olsztyn 31 : 26 więcej
MKS Mazur Sierpc - KPR Elbląg 18 : 22 więcej
Sokół Kościerzyna - USAR Kwidzyn 27 : 25 więcej
PGE KPR Gryfino - Kospel Gwardia Koszalin 34 : 33 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
ITS Jeziorak Iława - AZS Fahrenheit Gdańsk 31 : 29 więcej
MKS Handball Czersk - Pogoń Handball Szczecin 29 : 30 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS II Grudziądz 34 : 23 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - BSMS Bartoszyce 30 : 26 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
UNI Opole - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
GKS Stoczniowiec Gdańsk - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Sobieski Żagań - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 1 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 2 więcej
Astra Nowa Sól - Anioły Toruń 2 : 3 więcej
Trefl II Gdańsk - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 2 więcej
Enea Energetyk Poznań - Stalpro Błyskawica Szczecin 1 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS Kościan - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
Gedania Gdańsk - AZS UMK Toruń 3 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Umowa z Kamilem Drygase »
2 » Jens Gustafsson po raz  »
2 » Trener Andrzej Tychows »
mecze:
18 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
18 » Pogoń Szczecin-Termalic »
15 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
15 » Pomorzanin Nowogard-Isk »
15 » Drawa Drawsko Pomorskie »
14 » Gryf Kamień Pomorski-Wy »
14 » Iskra Białogard-Zawisza »
12 » Płomień Myślino-AP Kotw »
11 » Biali Sądów-Flota Świno »
10 » Chemik Police-Rasel Dyg »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
emil123 JAWOR
KSRossa ligowykopa...
Meteor80 Prezydent1...
Z1MESSI Zajer
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136283
• newsów: 76257
• użytkowników: 79829
• komentarzy: 1139365
• zdjęć: 844914
• relacji: 39841
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies