ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 październik 2021
pokaż:
02 październik
10. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
Turniej z okazji Jubileuszu 25-lecia UKS Olimpia Bobolice więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - Lidera Biofarm Swarzędz więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Czarni Słupsk 86 : 82 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin 94 : 101 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 87 : 62 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 88 : 77 więcej
WKK Wrocław - Dziki Warszawa 88 : 56 więcej
KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 77 : 95 więcej
Turów Zgorzelec - Rawlplug Sokół Łańcut 77 : 101 więcej
GKS Tychy - MKKS Żak Koszalin 85 : 84 więcej
Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków 79 : 70 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - KSK Noteć Inowrocław 65 : 93 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Miasto Zakochanych Chełmno 86 : 61 więcej
Sokół Międzychód - TS Basket Poznań 84 : 77 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 64 : 77 więcej
Ogniwo Szczecin - AMW Asseco Arka Gdynia 79 : 90 więcej
Biofarm Basket Poznań - Trefl II Sopot 72 : 48 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Stal Mielec 3 : 3 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 4 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Płock 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 3 : 0 więcej
GKS Katowice - Tarnovia Tarnów 1 : 0 więcej
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 0 : 5 więcej
AP Lotos Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 4 : 2 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 3 : 4 więcej
MKP Szczecinek - GKS Manowo 3 : 2 więcej
Wieża Postomino - Ina Goleniów 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 2 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Zefir Wyszewo 3 : 3 więcej
Biali Sądów - Gwardia Koszalin 4 : 2 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 : 7 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 0 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 1 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Sławoborze 5 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Astra Ustronie Morskie 1 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 3 : 2 więcej
Mewa Resko - Ikar Krosino 1 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Polonia Płoty 0 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Spójnia Świdwin 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Morzycko Moryń 2 : 5 więcej
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 2 : 4 więcej
Odra Chojna - Unia Dolice 0 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Pogoń Barlinek 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrześnica 5 : 2 więcej
Gryf Polanów - Zawisza Grzmiąca 4 : 2 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Grot Bonin 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Mechanik Bobolice 2 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Redłovia Redło 3 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Sarmata Dobra 1 : 1 więcej
Drawa Drawno - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0 więcej
Piast Chociwel - Olimp Złocieniec 4 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 14 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Chemik Police 17 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 5 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 2 : 2 więcej
Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo 0 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Orzeł Łoźnica 0 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 0 więcej
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 5 : 0 więcej
Ina Recz - Sokół Sokoliniec 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Promień Mosty 3 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Świat Drzewa KP Przecław 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Unia Swochowo 0 : 7 więcej
Piast Kolin - Wicher Steklno 5 : 5 więcej
Sparta Skalin - Mechanik Warnice 1 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Ogniwo Babinek 3 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Kluczevia II Stargard 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 1 : 3 więcej
Świt Barnimie - Pogoń II Barlinek 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice 16 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 3 : 0 więcej
Płomień Myślino - Saturn Mielno 6 : 1 więcej
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wielkie 8 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Arkadia Malechowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Wicher Rąbino 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 3 : 3 więcej
Wspólni Różewo - Legion Strączno 10 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 2 : 0 więcej
Sad Chwiram - Sokół Suliszewo 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Jacademy Bydgoszcz 7 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Radunia Stężyca 1 : 3 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań SA - KKS Lech Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Wisła Kraków SA - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Cracovia SSA Kraków 2 : 3 więcej
KKS Lech Poznań - UKS SMS Łódź 0 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 5 więcej
Vineta II Wolin - Sowianka Sowno 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Sztorm Szczecin 0 : 2 więcej
Victoria 95 Przecław - Pionier Szczecin 1 : 1 więcej
Future Szczecin - Okręt Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mechanik Bobolice - STLA Szczecinek 1 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Zryw Kretomino 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów 3 : 11 więcej
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 6 więcej
Amator Kołobrzeg - Oldboje Iskra Białogard 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez 6 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 1 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Perła Gmina Dygowo 0 : 3 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 2 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
GOSRiT Luzino - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
KA4 resPect Krobia - Górnicza Konin 5 : 1 więcej
LFA Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - KKP Chełmża 3 : 3 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Arka Gdynia - Jutrzenka Płock 28 : 21 więcej
AZS Poznań - SPR Pogoń Szczecin 27 : 38 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - UKS PCM Kościerzyna 24 : 32 więcej
SMS ZPRP II Płock - MKS PR Urbis Gniezno 13 : 46 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Płock - SMS ZPRP II Kwidzyn 31 : 26 więcej
USAR Kwidzyn - PGE KPR Gryfino 26 : 21 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - KPR Elbląg 32 : 20 więcej
Tytani Wejherowo - SKF KPR Sparta Oborniki 40 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz 34 : 29 więcej
Pogoń Handball Szczecin - BSMS Bartoszyce 31 : 21 więcej
MKS Handball Czersk - Szczypiorniak II Olsztyn 29 : 18 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - Iskra AMW Gdynia 20 : 24 więcej
MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk 24 : 22 więcej
MKS Brodnica - SPR GKS Żukowo 34 : 29 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia Legionowo 2 : 3 więcej
Developres Bella Dolina Rzeszów - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - Anioły Toruń 1 : 3 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
SPS Konspol Słupca - Stalpro Błyskawica Szczecin 0 : 3 więcej
Sobieski Żagań - Enea Energetyk Poznań 1 : 3 więcej
Astra Nowa Sól - Trefl II Gdańsk 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
MKS Sokół Mogilno - Enea Energetyk II Poznań 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - SMS Police 3 : 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - AZS UMK Toruń 1 : 3 więcej
UKŻPS Kościan - UKS Szamotulanin Szamotuły 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Kartkowicze Klasy A gr. »
mecze:
11 » Sparta Węgorzyno-Gavia  »
10 » Bruk-Bet Termalica Niec »
2 » Błękitni II Stargard-Dą »
1 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133616
• newsów: 75638
• użytkowników: 79584
• komentarzy: 1133528
• zdjęć: 835551
• relacji: 39533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies