ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 październik 2021
pokaż:
02 październik
10. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
Turniej z okazji Jubileuszu 25-lecia UKS Olimpia Bobolice więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - Lider Biofarm Swarzędz więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Czarni Słupsk 86 : 82 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin 94 : 101 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 87 : 62 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 88 : 77 więcej
WKK Wrocław - Dziki Warszawa 88 : 56 więcej
KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 77 : 95 więcej
Turów Zgorzelec - Rawlplug Sokół Łańcut 77 : 101 więcej
GKS Tychy - MKKS Żak Koszalin 85 : 84 więcej
Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków 79 : 70 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - KSK Noteć Inowrocław 65 : 93 więcej
Sokół Międzychód - TS Basket Poznań 84 : 77 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 64 : 77 więcej
Ogniwo Szczecin - AMW Asseco Arka Gdynia 79 : 90 więcej
Biofarm Basket Poznań - Trefl II Sopot 72 : 48 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Stal Mielec 3 : 3 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 4 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Płock 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 3 : 0 więcej
GKS Katowice - Tarnovia Tarnów 1 : 0 więcej
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 0 : 5 więcej
AP Lotos Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 4 : 2 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 3 : 4 więcej
MKP Szczecinek - GKS Manowo 3 : 2 więcej
Wieża Postomino - Ina Goleniów 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 2 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Zefir Wyszewo 3 : 3 więcej
Biali Sądów - Gwardia Koszalin 4 : 2 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 : 7 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 0 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 1 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Sławoborze 5 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Astra Ustronie Morskie 1 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 3 : 2 więcej
Mewa Resko - Ikar Krosino 1 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Polonia Płoty 0 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Spójnia Świdwin 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Morzycko Moryń 2 : 5 więcej
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 2 : 4 więcej
Odra Chojna - Unia Dolice 0 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Pogoń Barlinek 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrześnica 5 : 2 więcej
Gryf Polanów - Zawisza Grzmiąca 4 : 2 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Grot Bonin 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Mechanik Bobolice 2 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Redłovia Redło 3 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Sarmata Dobra 1 : 1 więcej
Drawa Drawno - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0 więcej
Piast Chociwel - Olimp Złocieniec 4 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 14 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Chemik Police 17 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 5 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 2 : 2 więcej
Bałtyk Gostyń - Pionier Żarnowo 0 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Orzeł Łoźnica 0 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 0 więcej
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 5 : 0 więcej
Ina Recz - Sokół Sokoliniec 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Promień Mosty 3 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Świat Drzewa KP Przecław 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Unia Swochowo 0 : 7 więcej
Piast Kolin - Wicher Steklno 5 : 5 więcej
Sparta Skalin - Mechanik Warnice 1 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Ogniwo Babinek 3 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Kluczevia II Stargard 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice 16 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 3 : 0 więcej
Płomień Myślino - Saturn Mielno 6 : 1 więcej
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wielkie 8 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Arkadia Malechowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Wicher Rąbino 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 3 : 3 więcej
Wspólni Różewo - Legion Strączno 10 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 2 : 0 więcej
Sad Chwiram - Sokół Suliszewo 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Jacademy Bydgoszcz 7 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Radunia Stężyca 1 : 3 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań SA - KKS Lech Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Cracovia SSA Kraków 2 : 3 więcej
KKS Lech Poznań - UKS SMS Łódź 0 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 5 więcej
Vineta II Wolin - Sowianka Sowno 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Sztorm Szczecin 0 : 2 więcej
Victoria 95 Przecław - Pionier Szczecin 1 : 1 więcej
Future Szczecin - Okręt Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mechanik Bobolice - STLA Szczecinek 1 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Zryw Kretomino 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów 3 : 11 więcej
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 6 więcej
Amator Kołobrzeg - Oldboje Iskra Białogard 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 1 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Perła Gmina Dygowo 0 : 3 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica 2 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez 6 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
GOSRiT Luzino - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
KA4 resPect Krobia - Górnicza Konin 5 : 1 więcej
LFA Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - KKP Chełmża 3 : 3 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Arka Gdynia - Jutrzenka Płock 28 : 21 więcej
AZS Poznań - SPR Pogoń Szczecin 27 : 38 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - UKS PCM Kościerzyna 24 : 32 więcej
SMS ZPRP II Płock - MKS PR Urbis Gniezno 13 : 46 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Płock - SMS ZPRP II Kwidzyn 31 : 26 więcej
USAR Kwidzyn - PGE KPR Gryfino 26 : 21 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - KPR Elbląg 32 : 20 więcej
Tytani Wejherowo - SKF KPR Sparta Oborniki 40 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz 34 : 29 więcej
Pogoń Handball Szczecin - BSMS Bartoszyce 31 : 21 więcej
MKS Handball Czersk - Szczypiorniak II Olsztyn 29 : 18 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - Iskra AMW Gdynia 20 : 24 więcej
MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk 24 : 22 więcej
MKS Brodnica - SPR GKS Żukowo 34 : 29 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia Legionowo 2 : 3 więcej
Developres Bella Dolina Rzeszów - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - Anioły Toruń 1 : 3 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
SPS Konspol Słupca - Stalpro Błyskawica Szczecin 0 : 3 więcej
Sobieski Żagań - Enea Energetyk Poznań 1 : 3 więcej
Astra Nowa Sól - Trefl II Gdańsk 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
MKS Sokół Mogilno - Enea Energetyk II Poznań 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - SMS Police 3 : 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - AZS UMK Toruń 1 : 3 więcej
UKŻPS Kościan - UKS Szamotulanin Szamotuły 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » Medal Majki i Gadowskie »
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
55 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
42 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
28 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
23 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
16 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
14 » Wieża Postomino-MKP Szc »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
12 » Gavia Choszczno-Chemik  »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
emil123 jakubek14
Krzysztof5...
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3017
• imprez: 138534
• newsów: 76536
• użytkowników: 79974
• komentarzy: 1143038
• zdjęć: 851180
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies