ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 październik 2021
pokaż:
17 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 86 : 78 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - KS AZS UMCS Lublin 88 : 92 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 63 : 70 więcej
Ogniwo Szczecin - Miasto Zakochanych Chełmno 117 : 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Warta Poznań 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Darłovia Darłowo 5 : 0 więcej
Dąb Dębno - Zefir Wyszewo 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 2 : 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 0 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Sława Sławno - Redłovia Redło 10 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Gavia Choszczno 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard - Ina Goleniów 6 : 0 więcej
Arkonia Szczecin JS - Hutnik Szczecin 4 : 0 więcej
Vineta Wolin - Świt Szczecin 1 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Chemik Police 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 9 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - MKP Szczecinek 10 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Jastrząb Łosośnica 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 4 : 0 więcej
WODR Barzkowice - Ina Recz 2 : 6 więcej
Dęby Rogowo - Rolpol Chlebowo 2 : 4 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Małkocin 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 2 więcej
Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo 4 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - OKS Center MD Goleniów 1 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Wicher Reptowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Wicher Steklno 3 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Ogniwo Babinek 0 : 1 więcej
Unia Stargard - Sęp Brzesko 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 1 : 4 więcej
Świt Barnimie - Polonia Giżyn 0 : 10 więcej
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 0 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Kłos Pełczyce 1 : 1 więcej
Piast Karsko - Iskra Lutówko 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 8 : 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 1 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice 3 : 3 więcej
Iskra II Banie - Mieszko Mieszkowice 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Fala ABFrost Gąski 2 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Resko Karcino 2 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Syrena-Grot Rymań 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 1 : 1 więcej
Wieża II Postomino - KS Skibno 1 : 5 więcej
Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Drzewiarz Krosino - Wicher Rąbino 2 : 1 więcej
Iskra Kłanino - KS Gwda Wielka 11 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Pogoń Wierzchowo 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Szwecja - KS Dzikowo 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Legion Strączno 4 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Drzewiarz Świerczyna 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Jacademy Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia SSA 0 : 4 więcej
AP Reissa Poznań - Warta Poznań SA 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Legia Warszawa S.A. - Śląsk Wrocław 1 : 4 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Warta Poznań 1 : 4 więcej
Stal Rzeszów - Cracovia SSA Kraków 4 : 1 więcej
Górnik Zabrze S.A. - KKS Lech Poznań 2 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - UKS SMS Łódź 6 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Lotnik Czarne - Sowianka Sowno 1 : 2 więcej
Vineta II Wolin - Gardominka Mechowo 16 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Mierzynianka II Mierzyn 1 : 2 więcej
Czarni II Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 5 więcej
FASE Szczecin - Pionier Szczecin 11 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Ina Stradzewo - Zenit Koszewo 9 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Orkan II Suchań 3 : 0 więcej
Zorza II Dobrzany - Gwiazda Żalęcino 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Pionier Zwierzyn 3 : 1 więcej
Strzała Płotno - Osadnik II Myślibórz 0 : 6 więcej
Sęp II Brzesko - Pomorzanka Jarosławsko 1 : 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - KLUKS Krzywin 4 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Klon Krzymów 1 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
MKS Lew Lębork - Victoria Niemcz Osielsko 2 : 0 więcej
GOSRiT Luzino - KKS LECH Poznań/UAM 0 : 2 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - KKP Chełmża 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Górnicza Konin 10 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
MUKS Kostrzyn - Energetyk Junior Gryfino 3 : 1 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Budowlani Lubsko 3 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
Widzew Łódź Futsal - UMKS Zgierz 6 : 2 więcej
LZS Bojano - Best Drive Piła 9 : 5 więcej
Futsal Szczecin - KS Dynamik Toruń 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz 24 : 30 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Jutrzenka Płock - GUKS Drwęca Lubicz 24k : 24 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 30 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - USAR Kwidzyn 31 : 33 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Kusy Szczecin - UKS Morski Sianów 22 : 38 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
KS Pałac II Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Kartkowicze Klasy A gr. »
mecze:
11 » Sparta Węgorzyno-Gavia  »
10 » Bruk-Bet Termalica Niec »
2 » Błękitni II Stargard-Dą »
1 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133616
• newsów: 75638
• użytkowników: 79584
• komentarzy: 1133528
• zdjęć: 835551
• relacji: 39533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies