ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2021
pokaż:
01 listopad
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 1 więcej
02 listopad
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 5 więcej
03 listopad
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS II Szczecin - Bałtyk II Koszalin 3 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
Stomilanki Olsztyn - Olimpia Szczecin 1 : 1 więcej
LFA Szczecin - KKS Czarni II Sosnowiec 0 : 5 więcej
04 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 53 : 96 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław 83 : 71 więcej
05 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 89 : 65 więcej
GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 70 : 122 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 102 : 86 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - Korona Handball Kielce 27 : 19 więcej
EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce 20 : 33 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Zagłębie Lubin 21 : 27 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police 1 : 3 więcej
06 listopad
Szczecińska Liga Mistrzów rocznik 2011 więcej
Pierwsza Piłka rocznik 2011 grupa 5 więcej
Baraż wojewódzki o udział w Centralnej Lidze Juniorek U-15 (jesień) II Mecz UKS Victoria SP2 Sianów - LFA Szczecin 2:1 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 73 : 87 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
WKK Wrocław - Znicz Basket Pruszków 96 : 79 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz 77 : 69 więcej
GKS Tychy - Dziki Warszawa 79 : 78 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Decka Pelplin 75 : 58 więcej
MKKS Żak Koszalin - Turów Zgorzelec 72 : 64 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS AZS UMCS Lublin 81 : 66 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 89 : 62 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - TS Basket Poznań 73 : 67 więcej
AZS UMK Toruń - AMW Asseco Arka Gdynia 76 : 87 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot 87 : 78 więcej
Sokół Międzychód - Biofarm Basket Poznań 94 : 77 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Radomiak Radom - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
Piast Gliwice - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk 1 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - KS AZS UJ Kraków 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Zefir Wyszewo - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
GKS Manowo - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 0 : 0 więcej
Vineta Wolin - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Jeziorak Szczecin 6 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń Połczyn Zdrój 7 : 0 więcej
Chemik Police - Biali Sądów 2 : 1 więcej
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 4 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Unia Janikowo - Elana Toruń 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Jarota Jarocin 0 : 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 5 : 2 więcej
Ikar Krosino - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 3 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Kotwica II Kołobrzeg 6 : 4 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin 0 : 0 więcej
Unia Dolice - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 4 więcej
Iskierka Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 13 : 1 więcej
Stal Lipiany - Mierzynianka Mierzyn 6 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Pogoń Barlinek 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiarus Żółtnica - Mechanik Bobolice 0 : 9 więcej
Głaz Tychowo - Wrzos Wrześnica 1 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 12 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Vimobilia Będzino 6 : 0 więcej
Redłovia Redło - Victoria Sianów 0 : 2 więcej
Gryf Polanów - Iskra Białogard 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Korona Człopa 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 0 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Orzeł Bierzwnik 0 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Pomień 7 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 4 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - KP Drawsko Pomorskie 5 : 0 więcej
Piast Chociwel - Drawa Drawno 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Chemik Police 8 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - SALOS II Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 1 : 0 więcej
Wicher Brojce - Bałtyk Gostyń 3 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Jantar II Dziwnów 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice 4 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 0 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 1 : 3 więcej
Ina Recz - Orzeł Grzędzice 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 2 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 4 : 4 więcej
Promień Mosty - Chemik II Police 1 : 6 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 4 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Czarni Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sęp Brzesko - Kluczevia II Stargard 1 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Ogniwo Babinek 1 : 4 więcej
Unia Swochowo - Odrzanka Radziszewo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 1 : 0 więcej
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 8 : 1 więcej
Saturn Mielno - Gryf Dobrowo 2 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Płomień Pobłocie Wielkie 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Passat Bukowo Morskie 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 7 : 1 więcej
Błonie Barwice - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna 3 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Błękitni Ostrowice 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Lotos Gdańsk UKS 0 : 2 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - KKS Lech Poznań 0 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
Warta Poznań SA - Arka Gdynia SSA 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - SKS Gwarek Zabrze 7 : 1 więcej
Warta Poznań - Górnik Zabrze S.A. 1 : 5 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Polonia Warszawa 0 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Stal Rzeszów 3 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Wisła Kraków SA 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
Rybak Trzebież - Sztorm Szczecin 3 : 3 więcej
Okręt Szczecin - Pionier Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 1 : 4 więcej
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec 6 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - KA4 resPect Krobia 0 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Górnicza Konin 9 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Dynamik Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica 9 : 7 więcej
Futbalo Białystok - LZS Bojano 5 : 5 więcej
UMKS Zgierz - Futsal Szczecin 7 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław 34 : 21 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
AZS Poznań - SMS ZPRP II Płock 30k : 30 więcej
Arka Gdynia - Sambor Tczew 23 : 24 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - MKS PR Urbis Gniezno 18 : 42 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Bukowsko-Dopiewski KPR 35 : 28 więcej
Jutrzenka Płock - SPR Pogoń Szczecin 18 : 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS Fahrenheit Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 35 : 30 więcej
BSMS Bartoszyce - KU AZS UKW Bydgoszcz 28 : 31 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 29 więcej
Pogoń Handball Szczecin - UKS Jedynka Kodo Morąg 33 : 34 więcej
ITS Jeziorak Iława - MKS Handball Czersk 39 : 27 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - MKS Słupia Słupsk 27 : 28 więcej
SPR GKS Żukowo - MSPR Junak Włocławek 36 : 12 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - UNI Opole 3 : 1 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Joker Świecie 3 : 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - Stalpro Błyskawica Szczecin 0 : 3 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - Enea Energetyk Poznań 0 : 3 więcej
Anioły Toruń - Trefl II Gdańsk 3 : 0 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Astra Nowa Sól 1 : 3 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - Sobieski Żagań 3 : 1 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SPS Konspol Słupca 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - AZS UMK Toruń 2 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - UKS Szamotulanin Szamotuły 3 : 1 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKŻPS Kościan 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - KS Pałac II Bydgoszcz 1 : 3 więcej
07 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 82 : 97 więcej
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 81 : 61 więcej
HydroTruck Radom - Pszczółka Start Lublin 65 : 70 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 79 : 81 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - Pyra Poznań 80 : 86 więcej
Ogniwo Szczecin - Sklep Polski MKK Gniezno 63 : 67 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
Legia Warszawa - Stal Mielec 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
Tarnovia Tarnów - Olimpia Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 4 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - LZS Kowalewice 1 : 2 więcej
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Błękitni Pomierzyn 6 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin 5 : 1 więcej
Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 2 : 4 więcej
Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 8 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 : 5 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Pogoń Barlinek - Arkonia Szczecin 1 : 9 więcej
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 7 więcej
Żaki II Szczecin - SALOS Szczecin 0 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 : 10 więcej
Gwardia Koszalin - Żaki Szczecin 0 : 10 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 1 : 11 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Dęby Rogowo 2 : 1 więcej
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów 4 : 3 więcej
Wicher Reptowo - Leśnik Kliniska 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Unia Stargard 1 : 6 więcej
Sokół II Pyrzyce - Piast Kolin 1 : 4 więcej
Grot Gardno - Sparta Skalin 5 : 1 więcej
Wicher Steklno - GKS Kołbacz 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Polonia Giżyn - Piast Karsko 1 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Orzeł Żeńsko 4 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Wicher Przelewice 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 8 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 6 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 : 6 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Resko Karcino - Płomień Myślino 1 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Syrena-Grot Rymań 12 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 3 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Derby Karścino 8 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Skibno - Błękitni Tychowo 3 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - KS Sieciemin 0 : 3 więcej
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino 0 : 3 więcej
Derby Gwiazdowo - Darłovia II Darłowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 2 : 2 więcej
Grom Świelino - Orzeł Łubowo 1 : 3 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wrzos Borne Sulinowo 6 : 2 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Spore 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 : 4 więcej
Legion Strączno - Grom Szwecja 2 : 0 więcej
Kopanik Lubno - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Sad Chwiram 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Jacademy Bydgoszcz 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
UKS SMS Łódź - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
Legia Warszawa S.A. - Jagiellonia Białystok SSA 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Polonia II Płoty 2 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Iskierka II Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Pomorzanin Krąpiel - Zorza II Dobrzany 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Osadnik II Myślibórz - Sokół Różańsko 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Kłos Kamienny Jaz 1 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - LFA Szczecin 4 : 1 więcej
KKP Chełmża - Błękitni Stargard 3 : 3 więcej
GOSRiT Luzino - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 2 : 5 więcej
piła nożna I liga futsalu
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Widzew Łódź Futsal 1 : 5 więcej
Podkowa Teqball Club - TAF Toruń 9 : 5 więcej
Best Drive Piła - KS Gniezno 2 : 4 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Kusy Szczecin - MKS Brodnica 23 : 19 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
08 listopad
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - IŁ Capital Legionovia Legionowo 2 : 3 więcej
BKS Bostik Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 1 : 3 więcej
09 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Asseco Arka Gdynia 83 : 75 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg 33 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 29 : 24 więcej
10 listopad
2021/2022 | PGNiG Puchar Polski Mężczyzn | runda eliminacyjna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin 3 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 5 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - Żaki II Szczecin 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 21 : 34 więcej
11 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 94 : 71 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Chemik Police 2 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 4 więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 : 1 więcej
Dąb Dębno - Vineta Wolin 0 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 0 więcej
GKS Manowo - Ina Goleniów 0 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Olimp Gościno 3 : 3 więcej
Biali Sądów - Sokół Karlino 5 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Błękitni II Stargard 3 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Flota Świnoujście 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - MKP Szczecinek 5 : 1 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 4 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk II Koszalin 5 : 3 więcej
SALOS Szczecin - Pogoń Barlinek 12 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Aquila Szczecin - Hanza Goleniów 1 : 5 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Leśnik Kliniska 2 : 2 więcej
Chemik II Police - Wicher Reptowo 3 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Promień Mosty 7 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 5 : 3 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Zryw Kołbaskowo 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lotos Gdańsk UKS - Jacademy Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
We-Met Futsal Club Kamienica - Podkowa Teqball Club 5 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 27 : 21 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom 1 : 3 więcej
12 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 83 : 102 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Radunia Stężyca 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 22 : 29 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
13 listopad
Międzynarodowa Gala Karate Zawodowego ,,UKF 4 więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę KSKK Koszalin - MKS Białogard więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 78 : 66 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 91 : 82 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - TS Wisła Chemart Kraków 74 : 78 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83 : 75 więcej
Decka Pelplin - MKKS Żak Koszalin 73 : 81 więcej
KS Księżak Łowicz - GKS Tychy 78 : 81 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 112 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sokół Międzychód - AMW Asseco Arka Gdynia 91 : 58 więcej
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 79 : 63 więcej
TS Basket Poznań - Politechnika Gdańska 65 : 68 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Astoria Bydgoszcz 82 : 73 więcej
Biofarm Basket Poznań - Ogniwo Szczecin 84 : 47 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Sportis KKP Bydgoszcz 3 : 1 więcej
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
KS AZS UJ Kraków - Medyk Konin 2 : 0 więcej
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino 6 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
Elana Toruń - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Sparta Gryfice - Ikar Krosino 2 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Spójnia Świdwin 2 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Sławoborze 3 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Pogoń Barlinek - Iskierka Szczecin 0 : 4 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Osadnik Myślibórz 1 : 6 więcej
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 0 : 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Łabędź Widuchowa 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Stal Lipiany 1 : 0 więcej
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Sława Sławno 1 : 1 więcej
Victoria Sianów - Gryf Polanów 1 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Wiekowianka Wiekowo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Drawa Drawno 5 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Piast Chociwel 0 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Zorza Dobrzany 3 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 0 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 4 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 6 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk II Koszalin - SALOS Szczecin 2 : 13 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 0 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 0 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Wicher Brojce 1 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Czarni Marianowo 3 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Sokół Sokoliniec 2 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Bryza Reńsko 13 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Sęp Brzesko 5 : 1 więcej
Piast Kolin - Sparta Skalin 4 : 0 więcej
Unia Stargard - Grot Gardno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 2 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 6 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 0 : 0 więcej
GKS Golenice - Rurzyca Nawodna 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino 3 : 2 więcej
Płomień Myślino - Syrena-Grot Rymań 6 : 4 więcej
Wrzos Wrzosowo - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 2 więcej
Sokół Lulewice - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 14 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Olimpijczyk Kwakowo 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań SA - Lechia Gdańsk 3 : 2 więcej
Chemik Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Cracovia SSA Kraków 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Polonia Warszawa - Arka Gdynia SSA 1 : 2 więcej
SKS Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Rybak Trzebież 3 : 6 więcej
Victoria 95 Przecław - Okręt Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
UMKS Zgierz - Podkowa Teqball Club 3 : 4 więcej
TAF Toruń - Best Drive Piła 6 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 28 : 32 więcej
Łomża Vive Kielce - SPR Stal Mielec 35 : 28 więcej
MMTS Kwidzyn - Torus Wybrzeże Gdańsk 28 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Korona Handball Kielce 31 : 27 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Bukowsko-Dopiewski KPR - Jutrzenka Płock 23 : 26 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - UKS PCM Kościerzyna 37 : 25 więcej
Sambor Tczew - GUKS Drwęca Lubicz 30 : 16 więcej
SMS ZPRP II Płock - Arka Gdynia 27 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - Sokół Kościerzyna 21 : 25 więcej
Tytani Wejherowo - SMS ZPRP II Płock 33 : 26 więcej
KPR Elbląg - PGE KPR Gryfino 22 : 28 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - MKS Mazur Sierpc 35 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Latocha Agropom Tczew - Pogoń Handball Szczecin 31 : 23 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - ITS Jeziorak Iława 22 : 32 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS Handball Czersk 29 : 20 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MSPR Junak Włocławek - UKS Morski Sianów 15 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
IŁ Capital Legionovia Legionowo - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SPS Konspol Słupca - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Sobieski Żagań - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 1 więcej
Astra Nowa Sól - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 0 więcej
Trefl II Gdańsk - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
Enea Energetyk Poznań - Anioły Toruń 0 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS Kościan - UKS ZSMS Poznań 3 : 0 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - SMS Police 3 : 0 więcej
14 listopad
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę KSKK Koszalin - TS Basket Gniezno więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - TS Basket Gniezno więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 73 : 66 więcej
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 74 : 73 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Turów Zgorzelec - WKK Wrocław 66 : 77 więcej
Znicz Basket Pruszków - TBS Śląsk II Wrocław 76 : 81 więcej
KS AZS UMCS Lublin - Energa Kotwica Kołobrzeg 74 : 70 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Tarnovia Tarnów 4 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Biali Sądów 0 : 0 więcej
Sokół Karlino - MKP Szczecinek 0 : 3 więcej
Chemik Police - Pogoń Połczyn Zdrój 6 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Jeziorak Szczecin 4 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
GKS Manowo - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 53 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Polonia Płoty 2 : 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Głaz Tychowo 5 : 1 więcej
Grot Bonin - Wiarus Żółtnica 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 5 więcej
Gavia Choszczno - Ina Ińsko 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Kluczevia Stargard 16 : 1 więcej
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 5 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 5 : 0 więcej
Vineta Wolin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 9 więcej
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
14-11 14:30  FASE Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
MKP Szczecinek - Żaki Szczecin 1 : 6 więcej
Świt Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 0 : 9 więcej
Błękitni II Stargard - Arkonia Szczecin 2 : 9 więcej
14-11 13:00  Żaki II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
Pogoń Barlinek - Błękitni Stargard 2 : 15 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Dąb Dębice 0 : 13 więcej
Dęby Rogowo - Ina Recz 1 : 3 więcej
Orkan Suchań - Orkan Dalewo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 4 więcej
Promień Mosty - Vielgovia Szczecin 0 : 3 więcej
Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź 2 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 2 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 0 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Aquila Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mechanik Warnice - Sokół II Pyrzyce 2 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Unia Swochowo 2 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Sokół Granowo 5 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 3 : 2 więcej
Świt Barnimie - Korona Raduń 0 : 5 więcej
Orzeł Żeńsko - Kłos Pełczyce 1 : 19 więcej
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czcibor Cedynia - Piast Piaseczno 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala ABFrost Gąski - Saturn Mielno 1 : 2 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Derby Karścino - Resko Karcino 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 2 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - Grom Świelino 1 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Wicher Rąbino 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Błękitni Ostrowice - Bytyń Nakielno 3 : 0 więcej
Grom Szwecja - Kopanik Lubno 2 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Legion Strączno 4 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Grom Giżyno 5 : 1 więcej
KS Dzikowo - Sokół Suliszewo 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Stal Rzeszów - KKS Lech Poznań 1 : 7 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Czarni II Szczecin 1 : 2 więcej
Sztorm Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Krąpiel 10 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 0 : 1 więcej
Futsal Szczecin - LZS Bojano 6 : 1 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Futbalo Białystok 3 : 3 więcej
Widzew Łódź Futsal - KS Dynamik Toruń 8 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25 : 23 więcej
Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 30 : 28 więcej
Chrobry Głogów - Grupa Azoty Unia Tarnów 28 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak II Olsztyn - MKS II Grudziądz 22k : 22 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów 2 : 3 więcej
15 listopad
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Pałac Bydgoszcz 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS ZSMS Poznań - Enea Energetyk II Poznań 0 : 3 więcej
16 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 105 : 98 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - Chemik Police 4 : 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
KU AZS UKW Bydgoszcz - Wybrzeże II Gdańsk 34 : 35 więcej
17 listopad
koszykówka 1 liga koszykówki
WKK Wrocław - TBS Śląsk II Wrocław 70 : 82 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 86 : 96 więcej
GKS Tychy - Polpharma Starogard Gd. 101 : 83 więcej
Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 71 : 78 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - KS AZS UMCS Lublin 95 : 68 więcej
MKKS Żak Koszalin - Miasto Szkła Krosno 58 : 79 więcej
Turów Zgorzelec - Decka Pelplin 73 : 90 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 87 : 68 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 78 : 90 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno 76 : 61 więcej
Politechnika Gdańska - Pyra Poznań 70 : 84 więcej
KSK Noteć Inowrocław - TS Basket Poznań 83 : 82 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - Trefl II Sopot 81 : 57 więcej
Sokół Międzychód - Ogniwo Szczecin 112 : 93 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 8 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Arkonia Szczecin - Żaki Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Legia Warszawa S.A. 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce 27 : 23 więcej
Korona Handball Kielce - MKS Zagłębie Lubin 17 : 32 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 : 29k więcej
18 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 81 : 80 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 5 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Pogoń Szczecin 1 : 4 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police 1 : 3 więcej
19 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Zastal Zielona Góra 73 : 99 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk UKS 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze 27 : 21 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin 24 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - IŁ Capital Legionovia Legionowo 2 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - BKS Bostik Bielsko-Biała 2 : 3 więcej
20 listopad
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Kskk Koszalin więcej
II Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Połczynie-Zdroju więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 84 : 92 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Dziki Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 66 : 83 więcej
KS AZS UMCS Lublin - MKKS Żak Koszalin 95 : 84 więcej
Decka Pelplin - WKK Wrocław 78 : 53 więcej
KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 95 : 87 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Trefl II Sopot - Sokół Międzychód 81 : 87 więcej
TS Basket Poznań - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 81 : 67 więcej
Biofarm Basket Poznań - SMS PZKosz Władysławowo 94 : 63 więcej
Pyra Poznań - KSK Noteć Inowrocław 77 : 85 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Wisła Płock 1 : 2 więcej
Stal Mielec - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 5 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Chemik Police 3 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 0 : 1 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 2 : 0 więcej
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Olimp Gościno - GKS Manowo 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz 2 : 3 więcej
Elana Toruń - Bałtyk Koszalin 5 : 2 więcej
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 3 : 2 więcej
Unia Janikowo - Pogoń N. Skalmierzyce 4 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 4 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Mewa Resko 4 : 1 więcej
Ikar Krosino - Jantar Dziwnów 1 : 6 więcej
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 3 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Masovia Maszewo 7 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Unia Dolice - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
Stal Lipiany - Ehrle Dobra Szczecińska 6 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 3 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Stal Szczecin 6 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Pogoń Barlinek 5 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiarus Żółtnica - LZS Kowalewice 4 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Grot Bonin 5 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 0 : 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wrzos Wrześnica 3 : 2 więcej
Redłovia Redło - Radew Białogórzyno 0 : 6 więcej
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 0 : 1 więcej
Sława Sławno - Victoria Sianów 3 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 3 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Korona Człopa 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 6 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Iskra Pomień 2 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Piast Chociwel - Błękitni Pomierzyn 7 : 1 więcej
Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie 4 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Błękitni II Stargard 11 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 1 : 1 więcej
Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 2 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe 2 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Bałtyk Gostyń 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 3 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Małkocin 4 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 : 4 więcej
Ina Recz - Orkan Suchań 5 : 1 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Grzędzice 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Leśnik Kliniska - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 : 0 więcej
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 0 : 4 więcej
Sęp Brzesko - Sokół II Pyrzyce 4 : 1 więcej
Wicher Steklno - Kluczevia II Stargard 6 : 3 więcej
Grot Gardno - GKS Kołbacz 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Piast Karsko 1 : 3 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Żeńsko 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Zieloni Zielin - GKS Golenice 4 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Grot Gorawino 8 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Gryf Dobrowo 1 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - GKS SOKÓŁ 9 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 1 : 5 więcej
Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec 4 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 1 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Jacademy Bydgoszcz - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Warta Poznań 1 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Wisła Kraków SA 2 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze S.A. 1 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
Futbalo Białystok - Widzew Łódź Futsal 2 : 9 więcej
KS Dynamik Toruń - KS Gniezno 5 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk 35 : 25 więcej
SPR Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 27 : 29 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Łomża Vive Kielce 25 : 30 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 23 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
GUKS Drwęca Lubicz - SMS ZPRP II Płock 23 : 25 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Sambor Tczew 33 : 28 więcej
Jutrzenka Płock - MKS PR Urbis Gniezno 16 : 33 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
PGE KPR Gryfino - SKF KPR Sparta Oborniki 44 : 26 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - KPR Elbląg 32 : 25 więcej
SMS ZPRP II Płock - Kospel Gwardia Koszalin 30 : 29 więcej
Sokół Kościerzyna - Tytani Wejherowo 29 : 28 więcej
USAR Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 37 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
ITS Jeziorak Iława - Sambor Latocha Agropom Tczew 29 : 33 więcej
MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Morąg 26 : 24 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
UKS Morski Sianów - Iskra AMW Gdynia 0 : 10 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Joker Świecie 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 2 więcej
Anioły Toruń - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 0 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Enea Energetyk Poznań 3 : 1 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - Trefl II Gdańsk 3 : 2 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Astra Nowa Sól 0 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - Sobieski Żagań 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - SMS Police 3 : 0 więcej
MKS Sokół Mogilno - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Gedania Gdańsk 3 : 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
KS Pałac II Bydgoszcz - UKŻPS Kościan 2 : 3 więcej
21 listopad
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2021/2022 więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - MUKS Poznań więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę KSKK Koszalin - MUKS Poznań więcej
Zachodniopomorska Liga Kadetów Młodszych U14 w Koszykówkę UKS Herkules Białogard - MKK Basket Koszalin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 69 : 61 więcej
Legia Warszawa - Czarni Słupsk 68 : 66 więcej
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 106 : 74 więcej
HydroTruck Radom - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 83 : 78 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Turów Zgorzelec 87 : 68 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - TS Wisła Chemart Kraków 88 : 72 więcej
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 53 : 72 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 97 : 73 więcej
Ogniwo Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 101 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3 : 2 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Żaki II Szczecin 0 : 1 więcej
Chemik Police - MKP Szczecinek 5 : 3 więcej
Żaki Szczecin - Świt Szczecin 8 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Barlinek 11 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk II Koszalin 8 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS II Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 0 : 5 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 3 : 0 więcej
Jantar II Dziwnów - Błękitni Trzygłów 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Płomień Lisowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chemik II Police - Hanza Goleniów 5 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo 6 : 1 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Odrzanka Radziszewo 2 : 4 więcej
Sparta Skalin - Unia Stargard 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 1 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Świt Barnimie 4 : 0 więcej
Sokół Granowo - Wicher Przelewice 3 : 10 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3 więcej
Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl 1 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - Płomień Myślino 2 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie 17 : 1 więcej
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo 5 : 0 więcej
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wicher Rąbino - Mechanik Turowo 2 : 2 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Drzewiarz Krosino 8 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - KS Dzikowo 5 : 4 więcej
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 4 : 1 więcej
Sad Chwiram - Błękitni Ostrowice 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Olimpijczyk Kwakowo - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia SSA 2 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - SKS Gwarek Zabrze 4 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Polonia Warszawa 1 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
Podkowa Teqball Club - Futsal Szczecin 3 : 7 więcej
LZS Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 8 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - TAF Toruń 7 : 1 więcej
Best Drive Piła - UMKS Zgierz 8 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz 30 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Arka Gdynia - MTS Kwidzyn 36 : 21 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Bukowsko-Dopiewski KPR 28 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Mazur Sierpc 24 : 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS II Grudziądz 35 : 26 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Brodnica - AZS Politechnika Koszalińska 38 : 15 więcej
MKS Słupia Słupsk - SPR GKS Żukowo 24 : 30 więcej
MSPR Junak Włocławek - MKS Kusy Szczecin 20 : 52 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 3 : 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - Gedania Gdańsk 1 : 3 więcej
22 listopad
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom 0 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - UNI Opole 3 : 2 więcej
23 listopad
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS II Szczecin - FASE Szczecin 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 31 : 31k więcej
24 listopad
Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (jesień) I Mecz więcej
Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-15 (jesień) I Mecz więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 84 : 74 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice 0 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Tanowia Tanowo - OKS Center MD Goleniów 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia SSA - KKS Lech Poznań 0 : 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Pogoń Handball Szczecin - KU AZS UKW Bydgoszcz 25 : 30 więcej
siatkówka CEV Champions League
Grupa Azoty Chemik Police - Fatum Nyiregyhaza 3 : 0 więcej
Imoco Volley - ŽOK UB 3 : 0 więcej
25 listopad
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - BKS Bostik Bielsko-Biała 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
KS Pałac II Bydgoszcz - Enea Energetyk II Poznań 3 : 2 więcej
26 listopad
koszykówka 1 liga koszykówki
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 91 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Kraków - Radomiak Radom 0 : 1 więcej
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 24 : 33 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
27 listopad
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę KSKK Koszalin - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TS Wisła Chemart Kraków - Dziki Warszawa 75 : 58 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin 88 : 76 więcej
Turów Zgorzelec - KS AZS UMCS Lublin 80 : 75 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polpharma Starogard Gd. 87 : 65 więcej
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 78 : 70 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz 104 : 73 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - Ogniwo Szczecin 54 : 79 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno 91 : 62 więcej
AZS UMK Toruń - TS Basket Poznań 65 : 90 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Pyra Poznań 89 : 71 więcej
Sokół Międzychód - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 44 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 5 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Stal Mielec 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 4 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Lotos Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 3 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 4 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 4 : 2 więcej
Chemik Police - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Sokół Karlino - Jeziorak Szczecin 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Olimp Gościno 3 : 1 więcej
Biali Sądów - MKP Szczecinek 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 0 : 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Łoźnica 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Recz - Czarni Marianowo 2 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo 1 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 2 : 2 więcej
Czarni Szczecin - Chemik II Police 0 : 0 więcej
Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia SSA Kraków - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Wisła Kraków SA 2 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Arka Gdynia SSA - Warta Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - Futbalo Białystok 1 : 1 więcej
TAF Toruń - KS Dynamik Toruń 2 : 4 więcej
Podkowa Teqball Club - Best Drive Piła 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Azoty Puławy 15 : 32 więcej
Łomża Vive Kielce - MKS Zagłębie Lubin 38 : 24 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - SPR Stal Mielec 32 : 23 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
MTS Kwidzyn - AZS Poznań 30 : 27 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 26 : 28 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna 26 : 27 więcej
KPR Elbląg - SMS ZPRP II Płock 24 : 26 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - SMS ZPRP I Kwidzyn 28k : 28 więcej
MKS Mazur Sierpc - PGE KPR Gryfino 25 : 33 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak II Olsztyn - Wybrzeże II Gdańsk 23 : 26 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak Iława 28 : 41 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk 36 : 25 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS Fahrenheit Gdańsk 29 : 32 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Sobieski Żagań - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
Astra Nowa Sól - SPS Konspol Słupca 3 : 0 więcej
Trefl II Gdańsk - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 0 więcej
Enea Energetyk Poznań - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 0 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS Kościan - Enea Energetyk II Poznań 3 : 1 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - KS Pałac II Bydgoszcz 1 : 3 więcej
Gedania Gdańsk - UKS ZSMS Poznań 3 : 1 więcej
AZS UMK Toruń - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0 : 3 więcej
28 listopad
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań więcej
Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (jesień) II Mecz więcej
Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-15 (jesień) II Mecz więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - Biofarm Basket Poznań 53 : 86 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1 : 0 więcej
Lech Poznań - Warta Poznań 2 : 0 więcej
Wisła Płock - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Zefir Wyszewo - Vineta Wolin 0 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
FASE Szczecin - Chemik Police 14 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Wicher Brojce 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - OKS Center MD Goleniów 5 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik II Iskra Kłanino - Pogoń Wierzchowo 6 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok SSA - Stal Rzeszów 5 : 0 więcej
KKS Lech Poznań - SKS Gwarek Zabrze 7 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Górnicza Konin - KKP Chełmża 1 : 3 więcej
piła nożna I liga futsalu
Widzew Łódź Futsal - LZS Bojano 5 : 1 więcej
Futsal Szczecin - We-Met Futsal Club Kamienica 0 : 4 więcej
UMKS Zgierz - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Sandra Spa Pogoń Szczecin 24 : 18 więcej
Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 32 : 33 więcej
MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty Unia Tarnów 28k : 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Tytani Wejherowo - USAR Kwidzyn 26 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS II Grudziądz - BSMS Bartoszyce 28 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - Volley Wrocław 3 : 2 więcej
IŁ Capital Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 2 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SKS Gorzów Wielkopolski - Anioły Toruń 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
29 listopad
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Developres Bella Dolina Rzeszów 1 : 3 więcej
30 listopad
koszykówka 1 liga koszykówki
GKS Tychy - TBS Śląsk II Wrocław 88 : 77 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
AZS Politechnika Koszalińska - UKS Morski Sianów 19 : 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Umowa z Kamilem Drygase »
2 » Trener Andrzej Tychows »
2 » Jens Gustafsson po raz  »
mecze:
19 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
18 » Pogoń Szczecin-Termalic »
15 » Pomorzanin Nowogard-Isk »
15 » Drawa Drawsko Pomorskie »
15 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
14 » Gryf Kamień Pomorski-Wy »
14 » Iskra Białogard-Zawisza »
12 » Płomień Myślino-AP Kotw »
11 » Biali Sądów-Flota Świno »
11 » Stal Lipiany-Łabędź Wid »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 15
amunike estan52
Iskra Katekate
Krakowski KSRossa
lukaszgard... Matrowski4...
Meteor80 mrowa99
Poloniarz2... Prezydent1...
SicoMrz siuraczek1...
Winko13
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136283
• newsów: 76257
• użytkowników: 79829
• komentarzy: 1139357
• zdjęć: 844914
• relacji: 39841
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies