ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 listopad 2021
pokaż:
14 listopad
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę KSKK Koszalin - TS Basket Gniezno więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - TS Basket Gniezno więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 73 : 66 więcej
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 74 : 73 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Turów Zgorzelec - WKK Wrocław 66 : 77 więcej
Znicz Basket Pruszków - TBS Śląsk II Wrocław 76 : 81 więcej
KS AZS UMCS Lublin - Energa Kotwica Kołobrzeg 74 : 70 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Tarnovia Tarnów 4 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Biali Sądów 0 : 0 więcej
GKS Manowo - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
Chemik Police - Pogoń Połczyn Zdrój 6 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 5 : 1 więcej
Sokół Karlino - MKP Szczecinek 0 : 3 więcej
Błękitni II Stargard - Jeziorak Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 53 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Polonia Płoty 2 : 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Głaz Tychowo 5 : 1 więcej
Grot Bonin - Wiarus Żółtnica 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 5 więcej
Gavia Choszczno - Ina Ińsko 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin - Kluczevia Stargard 16 : 1 więcej
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 5 : 3 więcej
Vineta Wolin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 9 więcej
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 4 więcej
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Świt Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 0 : 9 więcej
MKP Szczecinek - Żaki Szczecin 1 : 6 więcej
Pogoń Barlinek - Błękitni Stargard 2 : 15 więcej
14-11 13:00  Żaki II Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
14-11 14:30  FASE Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
Błękitni II Stargard - Arkonia Szczecin 2 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Dąb Dębice 0 : 13 więcej
Dęby Rogowo - Ina Recz 1 : 3 więcej
Orkan Suchań - Orkan Dalewo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 0 : 2 więcej
Promień Mosty - Vielgovia Szczecin 0 : 3 więcej
Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź 2 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police 2 : 3 więcej
Czarni Szczecin - Aquila Szczecin 3 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Kluczevia II Stargard - Unia Swochowo 2 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Sokół II Pyrzyce 2 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 3 : 2 więcej
Świt Barnimie - Korona Raduń 0 : 5 więcej
Orzeł Żeńsko - Kłos Pełczyce 1 : 19 więcej
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 3 : 0 więcej
Piast Karsko - Sokół Granowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czcibor Cedynia - Piast Piaseczno 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Derby Karścino - Resko Karcino 6 : 2 więcej
Fala ABFrost Gąski - Saturn Mielno 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 2 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - Grom Świelino 1 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Wicher Rąbino 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Szwecja - Kopanik Lubno 2 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Grom Giżyno 5 : 1 więcej
KS Dzikowo - Sokół Suliszewo 2 : 2 więcej
Błękitni Ostrowice - Bytyń Nakielno 3 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Legion Strączno 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Stal Rzeszów - KKS Lech Poznań 1 : 7 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Sztorm Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 4 : 0 więcej
FASE Szczecin - Czarni II Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Krąpiel 10 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 0 : 1 więcej
Widzew Łódź Futsal - KS Dynamik Toruń 8 : 5 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Futbalo Białystok 3 : 3 więcej
Futsal Szczecin - LZS Bojano 6 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - Grupa Azoty Unia Tarnów 28 : 27 więcej
Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25 : 23 więcej
Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 30 : 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak II Olsztyn - MKS II Grudziądz 22k : 22 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Kluby bez licencji
1 » Startuje IV liga
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
26 » Gavia Choszczno-Orzeł W »
22 » Rasel Dygowo-Gwardia Ko »
18 » Mechanik Bobolice-Wieża »
13 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
11 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
11 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
10 » Polski Cukier Kluczevia »
8 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
8 » Iskierka Szczecin-Błęki »
6 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
Borysss krzychu17
ligamistrz... ylgu
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3007
• imprez: 138078
• newsów: 76507
• użytkowników: 79952
• komentarzy: 1142489
• zdjęć: 850419
• relacji: 39897
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies