ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 listopad 2021
pokaż:
07 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 82 : 97 więcej
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 81 : 61 więcej
HydroTruck Radom - Pszczółka Start Lublin 65 : 70 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 79 : 81 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - Pyra Poznań 80 : 86 więcej
Ogniwo Szczecin - Sklep Polski MKK Gniezno 63 : 67 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
Legia Warszawa - Stal Mielec 1 : 3 więcej
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Tarnovia Tarnów - Olimpia Szczecin 0 : 1 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 4 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - LZS Kowalewice 1 : 2 więcej
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Błękitni Pomierzyn 6 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 8 więcej
Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin 5 : 1 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 : 5 więcej
Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 2 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Pogoń Barlinek - Arkonia Szczecin 1 : 9 więcej
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 7 więcej
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 : 10 więcej
Gwardia Koszalin - Żaki Szczecin 0 : 10 więcej
Żaki II Szczecin - SALOS Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 1 : 11 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 1 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Dęby Rogowo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Leśnik Kliniska 1 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Sparta Skalin 5 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Unia Stargard 1 : 6 więcej
Sokół II Pyrzyce - Piast Kolin 1 : 4 więcej
Wicher Steklno - GKS Kołbacz 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Polonia Giżyn - Piast Karsko 1 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Orzeł Żeńsko 4 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Wicher Przelewice 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 6 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 3 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 8 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 2 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Resko Karcino - Płomień Myślino 1 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Syrena-Grot Rymań 12 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Derby Karścino 8 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Skibno - Błękitni Tychowo 3 : 2 więcej
Darpol Barzowice - Wieża II Postomino 0 : 3 więcej
Derby Gwiazdowo - Darłovia II Darłowo 1 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - KS Sieciemin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik II Iskra Kłanino - Wrzos Borne Sulinowo 6 : 2 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Spore 6 : 0 więcej
Grom Świelino - Orzeł Łubowo 1 : 3 więcej
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Sad Chwiram 3 : 5 więcej
Legion Strączno - Grom Szwecja 2 : 0 więcej
Kopanik Lubno - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Jacademy Bydgoszcz 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa S.A. - Jagiellonia Białystok SSA 3 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Polonia II Płoty 2 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Iskierka II Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Pomorzanin Krąpiel - Zorza II Dobrzany 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Osadnik II Myślibórz - Sokół Różańsko 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Kłos Kamienny Jaz 1 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - LFA Szczecin 4 : 1 więcej
KKP Chełmża - Błękitni Stargard 3 : 3 więcej
GOSRiT Luzino - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 2 : 5 więcej
piła nożna I liga futsalu
Best Drive Piła - KS Gniezno 2 : 4 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Widzew Łódź Futsal 1 : 5 więcej
Podkowa Teqball Club - TAF Toruń 9 : 5 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Kusy Szczecin - MKS Brodnica 23 : 19 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Kluby bez licencji
1 » Startuje IV liga
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
26 » Gavia Choszczno-Orzeł W »
22 » Rasel Dygowo-Gwardia Ko »
18 » Mechanik Bobolice-Wieża »
13 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
12 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
11 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
10 » Polski Cukier Kluczevia »
8 » Iskierka Szczecin-Błęki »
8 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
6 » Hutnik Szczecin-Dąb Dęb »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
BigFanPogo... Borysss
krzychu17 ylgu
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3007
• imprez: 138078
• newsów: 76507
• użytkowników: 79952
• komentarzy: 1142490
• zdjęć: 850419
• relacji: 39897
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies