ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 listopad 2021
pokaż:
21 listopad
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2021/2022 więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - MUKS Poznań więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę KSKK Koszalin - MUKS Poznań więcej
Zachodniopomorska Liga Kadetów Młodszych U14 w Koszykówkę UKS Herkules Białogard - MKK Basket Koszalin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 69 : 61 więcej
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 106 : 74 więcej
HydroTruck Radom - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 83 : 78 więcej
Legia Warszawa - Czarni Słupsk 68 : 66 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Turów Zgorzelec 87 : 68 więcej
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 53 : 72 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - TS Wisła Chemart Kraków 88 : 72 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 97 : 73 więcej
Ogniwo Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 101 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Żaki II Szczecin 0 : 1 więcej
Żaki Szczecin - Świt Szczecin 8 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Barlinek 11 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS II Szczecin 3 : 2 więcej
Chemik Police - MKP Szczecinek 5 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk II Koszalin 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 0 : 5 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 3 : 0 więcej
Jantar II Dziwnów - Błękitni Trzygłów 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Płomień Lisowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Świat Drzewa KP Przecław - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 więcej
Chemik II Police - Hanza Goleniów 5 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Skalin - Unia Stargard 0 : 2 więcej
Bryza Reńsko - Odrzanka Radziszewo 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Lutówko - Świt Barnimie 4 : 0 więcej
Sokół Granowo - Wicher Przelewice 3 : 10 więcej
Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3 więcej
Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl 1 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - Płomień Myślino 2 : 3 więcej
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo 5 : 0 więcej
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 3 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie 17 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 0 : 5 więcej
Wicher Rąbino - Mechanik Turowo 2 : 2 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Drzewiarz Krosino 8 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - KS Dzikowo 5 : 4 więcej
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 4 : 1 więcej
Sad Chwiram - Błękitni Ostrowice 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Olimpijczyk Kwakowo - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia SSA 2 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Śląsk Wrocław - SKS Gwarek Zabrze 4 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Polonia Warszawa 1 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
Best Drive Piła - UMKS Zgierz 8 : 4 więcej
Podkowa Teqball Club - Futsal Szczecin 3 : 7 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - TAF Toruń 7 : 1 więcej
LZS Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz 30 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Arka Gdynia - MTS Kwidzyn 36 : 21 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Bukowsko-Dopiewski KPR 28 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Mazur Sierpc 24 : 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS Fahrenheit Gdańsk - MKS II Grudziądz 35 : 26 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MSPR Junak Włocławek - MKS Kusy Szczecin 20 : 52 więcej
MKS Brodnica - AZS Politechnika Koszalińska 38 : 15 więcej
MKS Słupia Słupsk - SPR GKS Żukowo 24 : 30 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 3 : 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - Gedania Gdańsk 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
14 » Kary zawieszenia licenc »
6 » Stop segregacji sanitar »
5 » Pomorzanin rozpocznie p »
5 » Najpierw 0:53, teraz 0: »
2 » Przygotowania Pogoni Po »
2 » Wielka szansa na Nowy S »
1 » Sebastian Woźniak preze »
mecze:
7 » Pomorzanin Nowogard-Pog »
5 » Pogoń Szczecin-Zoria Łu »
3 » Pomorzanin Nowogard-Sv  »
3 » Pogoń Szczecin- Rapid W »
2 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
2 » Pomorzanin Nowogard-Vin »
2 » Flota Świnoujście-Gryf  »
2 » Polonia Płoty-Płomień L »
2 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
2 » Zryw Kołbaskowo-Gwiazda »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kspogon
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2980
• imprez: 133843
• newsów: 75804
• użytkowników: 79595
• komentarzy: 1133811
• zdjęć: 836646
• relacji: 39623
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies