ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 listopad 2021
pokaż:
20 listopad
II Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Połczynie-Zdroju więcej
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Kskk Koszalin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 84 : 92 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
KS AZS UMCS Lublin - MKKS Żak Koszalin 95 : 84 więcej
KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 95 : 87 więcej
Decka Pelplin - WKK Wrocław 78 : 53 więcej
Dziki Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 66 : 83 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
TS Basket Poznań - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 81 : 67 więcej
Pyra Poznań - KSK Noteć Inowrocław 77 : 85 więcej
Trefl II Sopot - Sokół Międzychód 81 : 87 więcej
Biofarm Basket Poznań - SMS PZKosz Władysławowo 94 : 63 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Wisła Płock 1 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 3 : 1 więcej
Stal Mielec - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 5 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Chemik Police 3 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 0 : 1 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 : 3 więcej
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Olimp Gościno - GKS Manowo 4 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Karlino 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 3 : 2 więcej
Unia Janikowo - Pogoń N. Skalmierzyce 4 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 4 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Bałtyk Koszalin 5 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Jantar Dziwnów 1 : 6 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Masovia Maszewo 7 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Mewa Resko 4 : 1 więcej
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 3 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 1 : 0 więcej
Unia Dolice - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
Stal Lipiany - Ehrle Dobra Szczecińska 6 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 3 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Pogoń Barlinek 5 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Stal Szczecin 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 0 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - LZS Kowalewice 4 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Grot Bonin 5 : 0 więcej
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 0 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wrzos Wrześnica 3 : 2 więcej
Redłovia Redło - Radew Białogórzyno 0 : 6 więcej
Sława Sławno - Victoria Sianów 3 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 3 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Ina Ińsko - Korona Człopa 2 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik 6 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Iskra Pomień 2 : 3 więcej
Piast Chociwel - Błękitni Pomierzyn 7 : 1 więcej
Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie 4 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Błękitni II Stargard 11 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 2 : 3 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Bałtyk Gostyń 4 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 1 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Orzeł Grzędzice 0 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 3 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Małkocin 4 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 : 4 więcej
Ina Recz - Orkan Suchań 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Leśnik Kliniska - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sęp Brzesko - Sokół II Pyrzyce 4 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 : 0 więcej
Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 0 : 4 więcej
Grot Gardno - GKS Kołbacz 3 : 0 więcej
Wicher Steklno - Kluczevia II Stargard 6 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Piast Karsko 1 : 3 więcej
Korona Raduń - Pogoń II Barlinek 3 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Żeńsko 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Zieloni Zielin - GKS Golenice 4 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 0 więcej
Iskra II Banie - Czcibor Cedynia 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Grot Gorawino 8 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - GKS SOKÓŁ 9 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Gryf Dobrowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 1 : 5 więcej
Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec 4 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 1 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Jacademy Bydgoszcz - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Arka Gdynia SSA - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Warta Poznań 1 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Wisła Kraków SA 2 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze S.A. 1 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
Futbalo Białystok - Widzew Łódź Futsal 2 : 9 więcej
KS Dynamik Toruń - KS Gniezno 5 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
SPR Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 27 : 29 więcej
Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk 35 : 25 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Łomża Vive Kielce 25 : 30 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 23 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
UKS PCM Kościerzyna - Sambor Tczew 33 : 28 więcej
Jutrzenka Płock - MKS PR Urbis Gniezno 16 : 33 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - SMS ZPRP II Płock 23 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - KPR Elbląg 32 : 25 więcej
Sokół Kościerzyna - Tytani Wejherowo 29 : 28 więcej
USAR Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 37 : 27 więcej
SMS ZPRP II Płock - Kospel Gwardia Koszalin 30 : 29 więcej
PGE KPR Gryfino - SKF KPR Sparta Oborniki 44 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
ITS Jeziorak Iława - Sambor Latocha Agropom Tczew 29 : 33 więcej
MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Morąg 26 : 24 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
UKS Morski Sianów - Iskra AMW Gdynia 0 : 10 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Joker Świecie 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 2 więcej
Anioły Toruń - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 0 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Enea Energetyk Poznań 3 : 1 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - Trefl II Gdańsk 3 : 2 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Astra Nowa Sól 0 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - Sobieski Żagań 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - SMS Police 3 : 0 więcej
MKS Sokół Mogilno - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Gedania Gdańsk 3 : 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
KS Pałac II Bydgoszcz - UKŻPS Kościan 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
14 » Kary zawieszenia licenc »
6 » Stop segregacji sanitar »
5 » Pomorzanin rozpocznie p »
5 » Najpierw 0:53, teraz 0: »
3 » Wielka szansa na Nowy S »
2 » Przygotowania Pogoni Po »
1 » Sebastian Woźniak preze »
mecze:
7 » Pomorzanin Nowogard-Pog »
5 » Pogoń Szczecin-Zoria Łu »
3 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
3 » Pomorzanin Nowogard-Sv  »
3 » Pogoń Szczecin- Rapid W »
2 » Pomorzanin Nowogard-Vin »
2 » Flota Świnoujście-Gryf  »
2 » Polonia Płoty-Płomień L »
2 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
2 » Zryw Kołbaskowo-Gwiazda »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kspogon
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2980
• imprez: 133843
• newsów: 75804
• użytkowników: 79595
• komentarzy: 1133813
• zdjęć: 836647
• relacji: 39623
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies