ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 październik 2021
pokaż:
09 październik
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę Enea Basket Piła - MKS Białogard więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 110 : 70 więcej
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 93 : 89 więcej
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 89 : 79 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 96 : 112 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław 101 : 87 więcej
Decka Pelplin - Rawlplug Sokół Łańcut 79 : 91 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Polpharma Starogard Gd. 89 : 82 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 76 : 66 więcej
Dziki Warszawa - KS Księżak Łowicz 101 : 60 więcej
GKS Tychy - Turów Zgorzelec 114 : 77 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
AZS UMK Toruń - SMS PZKosz Władysławowo 70 : 60 więcej
Miasto Zakochanych Chełmno - Biofarm Basket Poznań 52 : 91 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Politechnika Gdańska 90 : 81 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Sokół Międzychód 78 : 70 więcej
TS Basket Poznań - Pyra Poznań 51 : 78 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Górnik Łęczna 3 : 5 więcej
Tarnovia Tarnów - AP Lotos Gdańsk 2 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Manowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 2 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Dąb Dębno 1 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Wieża Postomino 0 : 2 więcej
Vineta Wolin - Biali Sądów 2 : 0 więcej
Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 3 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Sokół Karlino 5 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Błękitni Stargard - GKS Przodkowo 0 : 0 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 2 : 3 więcej
Świt Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 0 więcej
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Mewa Resko 2 : 4 więcej
Spójnia Świdwin - Iskra Golczewo 1 : 6 więcej
Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 1 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
Unia Dolice - Łabędź Widuchowa 1 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 1 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 6 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Ehrle Dobra Szczecińska 2 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 1 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 0 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Radew Białogórzyno 7 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Victoria Sianów 0 : 2 więcej
Redłovia Redło - Gryf Polanów 0 : 6 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 5 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Sława Sławno 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Błękitni Pomierzyn 2 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Sparta Węgorzyno 4 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Piast Chociwel 1 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa 2 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Iskra Pomień 3 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Lech Czaplinek 1 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Drawa Drawno 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki II Szczecin - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Bałtyk II Koszalin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Wicher Brojce - Korona Stuchowo 2 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Fala Międzyzdroje 4 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń 3 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 2 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów 0 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Jantar II Dziwnów 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 8 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Grzędzice 3 : 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice 2 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 3 : 1 więcej
Promień Mosty - Hanza Goleniów 1 : 4 więcej
OKS Center MD Goleniów - Znicz Niedźwiedź 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Ogniwo Babinek - Odrzanka Radziszewo 2 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Unia Stargard 7 : 0 więcej
Unia Swochowo - Grot Gardno 1 : 2 więcej
Wicher Steklno - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Pełczyce - Sokół Granowo 6 : 1 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Zieloni Zielin - Iskra II Banie 3 : 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 5 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo 0 : 3 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Wrzos Wrzosowo 0 : 8 więcej
Saturn Mielno - Derby Karścino 3 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Płomień Myślino 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie 12 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - Iskra Kłanino 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Błękitni Ostrowice 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Jacademy Bydgoszcz 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
Warta Poznań SA - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
Arka Gdynia SSA - AP Reissa Poznań 1 : 3 więcej
FASE Szczecin - Chemik Bydgoszcz 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Cracovia SSA Kraków - Wisła Kraków SA 1 : 0 więcej
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze S.A. 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - SKS Gwarek Zabrze 0 : 2 więcej
Warta Poznań - Raków Częstochowa 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Stal Rzeszów 6 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - KKS Lech Poznań 1 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa S.A. 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Ikar II Krosino 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - Iskierka II Szczecin 2 : 6 więcej
Future Szczecin - Czarni II Szczecin 3 : 3 więcej
Rybak Trzebież - Victoria 95 Przecław 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Polonia Gryfino 1 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 7 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 9 : 1 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
STLA Szczecinek - Amator Kołobrzeg 4 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Mechanik Bobolice 8 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Sokół Stara Dąbrowa 8 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin 4 : 0 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin 6 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - Victoria Niemcz Osielsko 4 : 1 więcej
Górnicza Konin - LFA Szczecin 0 : 5 więcej
Błękitni Stargard - MKS Lew Lębork 6 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 3 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - Futsal Szczecin 7 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - MKS Zagłębie Lubin 34 : 21 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Grupa Azoty Unia Tarnów 21 : 27 więcej
Gwardia Opole - SPR Stal Mielec 25 : 17 więcej
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 36 : 24 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Jutrzenka Płock - AZS Poznań 31 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 33 : 28 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - KU AZS UKW Bydgoszcz 34 : 29 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - MKS Kusy Szczecin 30 : 33 więcej
SPR GKS Żukowo - AZS Politechnika Koszalińska 24 : 20 więcej
MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów 25 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 0 : 3 więcej
IŁ Capital Legionovia Legionowo - UNI Opole 2 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - Trefl II Gdańsk 3 : 0 więcej
Enea Energetyk Poznań - Astra Nowa Sól 1 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - Sobieski Żagań 3 : 0 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - SPS Konspol Słupca 1 : 3 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 0 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Anioły Toruń 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - UKS Szamotulanin Szamotuły 3 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - UKŻPS Kościan 3 : 0 więcej
AZS UMK Toruń - KS Pałac II Bydgoszcz 0 : 3 więcej
SMS Police - UKS ZSMS Poznań 0 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Kartkowicze Klasy A gr. »
mecze:
11 » Sparta Węgorzyno-Gavia  »
10 » Bruk-Bet Termalica Niec »
2 » Błękitni II Stargard-Dą »
1 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133616
• newsów: 75638
• użytkowników: 79584
• komentarzy: 1133528
• zdjęć: 835551
• relacji: 39533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies