ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 październik 2021
pokaż:
16 październik
FEN 36: Fight Night Szczecin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 79 : 64 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 92 : 62 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
MKKS Żak Koszalin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 71 : 90 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 70 : 65 więcej
GKS Tychy - Decka Pelplin 84 : 85 więcej
WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz 103 : 95 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Dziki Warszawa 76 : 82 więcej
Znicz Basket Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska 81 : 70 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - TS Wisła Chemart Kraków 92 : 73 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - TS Basket Poznań 78 : 66 więcej
Sokół Międzychód - Pyra Poznań 75 : 85 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 82 : 66 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 0 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 0 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - GKS Manowo 4 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Gwardia Koszalin 1 : 6 więcej
Wieża Postomino - Olimp Gościno 1 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Chemik Police 5 : 1 więcej
Sokół Karlino - Błękitni II Stargard 3 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Flota Świnoujście 0 : 8 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Koszalin 4 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 1 : 3 więcej
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 3 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ikar Krosino 5 : 0 więcej
Mewa Resko - Spójnia Świdwin 4 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Sławoborze 5 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Astra Ustronie Morskie 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin 0 : 7 więcej
Stal Lipiany - Unia Dolice 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 1 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Iskierka Szczecin 2 : 5 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Morzycko Moryń 0 : 5 więcej
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Grot Bonin 1 : 2 więcej
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 1 : 4 więcej
Wrzos Wrześnica - Mechanik Bobolice 1 : 12 więcej
Victoria Sianów - Głaz Tychowo 0 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Wiarus Żółtnica 9 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Gryf Polanów 3 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Zawisza Grzmiąca 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Drawa Drawno - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 7 więcej
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 0 : 4 więcej
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 3 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sarmata Dobra 2 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Sparta Węgorzyno 4 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Prawobrzeże Szczecin - Kluczevia Stargard 11 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Żaki Szczecin 0 : 5 więcej
SALOS II Szczecin - Żaki II Szczecin 1 : 5 więcej
Błękitni II Stargard - Pogoń Barlinek 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce 2 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 5 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Pionier Żarnowo 4 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 3 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska 10 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica 5 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
Dąb Dębice - Sokół Sokoliniec 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
Czarni Szczecin - Promień Mosty 2 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Mechanik Warnice 2 : 2 więcej
Piast Kolin - Bryza Reńsko 3 : 0 więcej
Sparta Skalin - Unia Swochowo 4 : 10 więcej
Odrzanka Radziszewo - Sokół II Pyrzyce 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pogoń II Barlinek - Orzeł Żeńsko 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 3 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 4 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Sokół Lulewice - Płomień Pobłocie Wielkie 1 : 9 więcej
Wrzos Wrzosowo - Saturn Mielno 3 : 1 więcej
Płomień Myślino - Grot Gorawino 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Strong Zielenica - Darpol Barzowice 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Grom Świelino 3 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Błonie Barwice 0 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno 2 : 1 więcej
Błękitni Ostrowice - Grom Giżyno 6 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Akademia Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Olimpijczyk Kwakowo 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Wisła Kraków SA - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - KS Mustang 3 : 2 więcej
Ikar II Krosino - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Polonia Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec 3 : 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Iskra Białogard 3 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 3 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Victoria Sianów 2 : 8 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo 0 : 9 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 6 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Pomorzanin Sławoborze 2 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Darłovia Darłowo 3 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Perła Gmina Dygowo 0 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KA4 resPect Krobia - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
LFA Szczecin - Olimpia II Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - TAF Toruń 2 : 3 więcej
Futbalo Białystok - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce 28 : 29 więcej
SPR Stal Mielec - Górnik Zabrze 27 : 35 więcej
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 31 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Sambor Tczew - SMS ZPRP II Płock 32 : 20 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - AZS Poznań 29 : 26 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - MTS Kwidzyn 47 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Płock - Sokół Kościerzyna 27 : 33 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Elbląg 26 : 23 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - Kospel Gwardia Koszalin 23 : 33 więcej
PGE KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 27 : 28 więcej
MKS Mazur Sierpc - Tytani Wejherowo 27 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Pogoń Handball Szczecin - AZS Fahrenheit Gdańsk 28 : 25 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS II Grudziądz 37 : 32 więcej
ITS Jeziorak Iława - Wybrzeże II Gdańsk 38 : 30 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Szczypiorniak II Olsztyn 38 : 24 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
AZS Politechnika Koszalińska - MSPR Junak Włocławek 24 : 15 więcej
MKS Brodnica - MKS Słupia Słupsk 33 : 25 więcej
Iskra AMW Gdynia - SPR GKS Żukowo 22 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
UNI Opole - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 2 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
LUKS Wilki Wilczyn - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - Anioły Toruń 1 : 3 więcej
Sobieski Żagań - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
Astra Nowa Sól - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 2 więcej
Trefl II Gdańsk - Enea Energetyk Poznań 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Enea Energetyk II Poznań 0 : 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
KS Pałac II Bydgoszcz - SMS Police 3 : 0 więcej
UKŻPS Kościan - AZS UMK Toruń 1 : 3 więcej
UKS Szamotulanin Szamotuły - Gedania Gdańsk 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Kartkowicze Klasy A gr. »
mecze:
11 » Sparta Węgorzyno-Gavia  »
10 » Bruk-Bet Termalica Niec »
2 » Błękitni II Stargard-Dą »
1 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133616
• newsów: 75638
• użytkowników: 79584
• komentarzy: 1133528
• zdjęć: 835551
• relacji: 39533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies