ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 październik 2021
pokaż:
23 październik
Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę TS Basket Gniezno - Kskk Koszalin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 102 : 60 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96 : 92 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 78 : 73 więcej
WKK Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 91 : 85 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - MKKS Żak Koszalin 66 : 50 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec 124 : 54 więcej
GKS Tychy - KS AZS UMCS Lublin 93 : 62 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot 75 : 70 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 66 : 70 więcej
Sokół Międzychód - Sklep Polski MKK Gniezno 68 : 88 więcej
Biofarm Basket Poznań - Pyra Poznań 100 : 67 więcej
KSK Noteć Inowrocław - AMW Asseco Arka Gdynia 83 : 90 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 4 : 1 więcej
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Manowo - Wieża Postomino 0 : 5 więcej
Chemik Police - Sokół Karlino 4 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 0 : 2 więcej
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Jeziorak Szczecin 4 : 0 więcej
Olimp Gościno - Dąb Dębno 0 : 0 więcej
Vineta Wolin - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Biali Sądów 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 5 : 0 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - GKS Przodkowo 5 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Gdynia 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 : 2 więcej
Unia Janikowo - Błękitni Stargard 6 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Olimpia Grudziądz 0 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin 1 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 3 więcej
Spójnia Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 5 więcej
Ikar Krosino - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Mewa Resko 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 3 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Odra Chojna 0 : 1 więcej
Unia Dolice - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 4 : 6 więcej
Łabędź Widuchowa - Stal Lipiany 1 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Pogoń Barlinek 1 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Czarni Fiege Lubanowo 6 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - LZS Kowalewice 5 : 1 więcej
Gryf Polanów - Sława Sławno 3 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Radew Białogórzyno 6 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Vimobilia Będzino 3 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Iskra Białogard 2 : 6 więcej
Redłovia Redło - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 3 więcej
Grot Bonin - Wrzos Wrześnica 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Iskra Pomień 4 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - KP Drawsko Pomorskie 3 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Korona Człopa 4 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik 3 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek 1 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - Błękitni Pomierzyn 4 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Drawa Drawno 8 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk II Koszalin - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Wicher Brojce - Jantar II Dziwnów 2 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Orzeł Łoźnica 0 : 4 więcej
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 3 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Błękitni Trzygłów 2 : 0 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 2 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 3 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dęby Rogowo 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Promień Mosty - Aquila Szczecin 4 : 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 3 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska 2 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 5 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Unia Stargard 5 : 0 więcej
Bryza Reńsko - Grot Gardno 1 : 6 więcej
Ogniwo Babinek - Piast Kolin 5 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Odrzanka Radziszewo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Polonia Giżyn - Pogoń II Barlinek 10 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Świt Barnimie 8 : 0 więcej
Korona Raduń - Sokół Granowo 9 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Sokół Lulewice 12 : 1 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Gryf Dobrowo 2 : 4 więcej
Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - Orzeł Łubowo 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno 3 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - AP Reissa Poznań 6 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 6 : 3 więcej
Arka Gdynia SSA - FASE Szczecin 2 : 0 więcej
Warta Poznań SA - Chemik Bydgoszcz 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Arka Gdynia SSA - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok SSA 0 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze S.A. 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Polonia Warszawa 1 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Legia Warszawa S.A. 1 : 2 więcej
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków SA 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Zieloni Wyszobór 3 : 1 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Vineta II Wolin 0 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Victoria 95 Przecław 3 : 1 więcej
Rybak Trzebież - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Sztorm Szczecin 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Stal II Lipiany 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Morzycko II Moryń 4 : 3 więcej
Klon Krzymów - Kłos Kamienny Jaz 1 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Czarni Czarnówko 2 : 5 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Victoria Sianów - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
STLA Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 5 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 6 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Amator Kołobrzeg 1 : 5 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 12 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin 3 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Górnicza Konin - MKS Lew Lębork 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
TKKF Stilon II Gorzów - UKS Victoria SP2 Sianów 2 : 8 więcej
piła nożna I liga futsalu
UMKS Zgierz - KS Gniezno 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec 31k : 31 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 32 : 37 więcej
Gwardia Opole - MKS Zagłębie Lubin 30 : 27 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
UKS PCM Kościerzyna - Jutrzenka Płock 22 : 23 więcej
Arka Gdynia - Bukowsko-Dopiewski KPR 29 : 21 więcej
AZS Poznań - MKS PR Urbis Gniezno 16 : 45 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - SPR Pogoń Szczecin 22 : 27 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP II Kwidzyn 38 : 27 więcej
USAR Kwidzyn - SMS ZPRP II Płock 41 : 35 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc 28 : 23 więcej
KPR Elbląg - SKF KPR Sparta Oborniki 25 : 19 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP I Kwidzyn 32 : 31 więcej
Tytani Wejherowo - PGE KPR Gryfino 33 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Pogoń Handball Szczecin - ITS Jeziorak Iława 27 : 29 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - MKS Handball Czersk 24 : 25 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MSPR Junak Włocławek - Iskra AMW Gdynia 21 : 33 więcej
UKS Morski Sianów - MKS Brodnica 23 : 21 więcej
SPR GKS Żukowo - MKS Kusy Szczecin 27 : 25 więcej
MKS Słupia Słupsk - AZS Politechnika Koszalińska 28 : 19 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
AZS UMK Toruń - Enea Energetyk Poznań 2 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - Trefl II Gdańsk 3 : 0 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - Astra Nowa Sól 1 : 3 więcej
Anioły Toruń - Sobieski Żagań 3 : 1 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - SPS Konspol Słupca 3 : 0 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - Gedania Gdańsk 3 : 0 więcej
AZS UMK Toruń - UKS Szamotulanin Szamotuły 1 : 3 więcej
SMS Police - UKŻPS Kościan 0 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - KS Pałac II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS ZSMS Poznań 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Kartkowicze Klasy A gr. »
mecze:
11 » Sparta Węgorzyno-Gavia  »
10 » Bruk-Bet Termalica Niec »
2 » Błękitni II Stargard-Dą »
1 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133616
• newsów: 75638
• użytkowników: 79584
• komentarzy: 1133528
• zdjęć: 835551
• relacji: 39533
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies