ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 kwiecień 2021
dodaj sparing
pokaż:
25 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
17:00  Arkonia Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
11:00  Orzeł Grzędzice - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Błękitni Stary Jarosław - Vimobilia Będzino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:30  Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek więcej
15:00  Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
12:00  Grot Gorawino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:30  Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
15:30  Syrena-Grot Rymań - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
13:30  Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno więcej
18:00  Leśnik Kliniska - Promień Mosty więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:30  Orkan Dalewo - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
11:30  Grot Gardno - Czarni Czarnówko więcej
12:00  Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin więcej
13:00  Czarni Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
17:00  Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica więcej
15:30  Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa więcej
17:00  Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
14:00  Koral Mostkowo - Bryza Reńsko więcej
15:00  Polonia Giżyn - Piast Karsko więcej
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Iskra II Banie więcej
15:00  Unia Swochowo - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
14:00  Sokół Granowo - Ina Recz więcej
15:00  Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Iskra Pomień - Iskra Warszyn więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Korona Raduń więcej
16:00  Iskra Lutówko - Świt Barnimie więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
  Olympic Warszkowo - Arkadia Malechowo więcej
  Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica więcej
11:00  KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Wieża II Postomino więcej
14:00  Fala ABFrost Gąski - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
12:00  Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino więcej
13:00  Hubertus Biały Bór - Grom Świelino więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Błękitni Gonne Małe więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Sokół Spore więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Bonin więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
  Gryf Budowo - Grom Giżyno więcej
12:00  Kopanik Lubno - Wspólni Różewo więcej
13:00  Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo więcej
14:00  Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn więcej
16:00  Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
14:00  Pomorzanin Krąpiel - Zorza II Dobrzany więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
15:00  Strzała Płotno - Pogoń II Barlinek więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Ina Stradzewo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
12:30  Warta Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
15:00  Stal Mielec - Pogoń Szczecin więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Legia Warszawa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
13:00  MKS Lew Lębork - Victoria Niemcz Osielsko więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  UKS SMS Łódź - Rolnik B. Głogówek więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
12:00  UKS Bielawianka Bielawa - WAP Włocławek więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  AP Gavia OZIMEK Choszczno - Chemik Police więcej
11:00  Błękitni Stargard - Prawobrzeże Szczecin więcej
11:00  Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
11:00  Stal Szczecin - Flota Świnoujście więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań więcej
16:00  Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań więcej
16:15  FASE Szczecin - Olimpijczyk Kwakowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
11:00  Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
11:00  Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
13:00  Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
18:00  MKS Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
14:30  MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
12 » Rozgrywki zawieszone d »
mecze:
7 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
7 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
7 » Flota Świnoujście-Nielb »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
3 » Błękitni Stargard-Sokół »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
1 » Pogoń II Szczecin-KP St »
1 » KS Fala Międzyzdroje-Je »
1 » Orzeł Wałcz-Iskierka Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 poker2
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128340
• newsów: 74655
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114122
• zdjęć: 809272
• relacji: 39146
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies